Dodaj do ulubionych

Jaki samochod dla 21-latki?

22.07.13, 19:22

Za tydzień nasza corka konczy 21 lat. Chcemy jej kupic samochod.
Nowy. Czerwony. Taki do 210 K PLN. Jaki polecacie?
Obserwuj wątek
    • mariusz-ef Re: Jaki samochod dla 21-latki? 22.07.13, 19:43
      misiek zaraz napisze, że 4 letnie polo, ale jeśli dziewczyna lubi się puszczać w samochodzie to polo będzie do niczego

moim zdaniem w tej kasie kupicie jej 1 lub nawet 2 samochody dostawcze - niech dziewczyna otwiera firmę spedycyjną ;-P
      --
      ......kiedyś coś tu napiszę.......
    • greges58 Re: Jaki samochod dla 21-latki? 22.07.13, 20:50
      jeśli to prowokacja równie głupia jak ta - serdecznie dziękujemy !
      forum.gazeta.pl/forum/w,20,145819342,145819342,Kupno_nowego_samochodu_z_salonu_dla_23_latka.html
      kuzynka ?
      bo siostra ma już Fiata 500 ;)

co za ludzie tutaj piszą...
          • gelati Re: Jaki samochod dla 21-latki? 23.07.13, 09:21

Grazie mille za wszystkie sugestie. Ciagle rozważamy jaki samochod naszej
            corce kupimy. Fiat 500 jest za maly i za tani. Nasza corka nie może jezdzic
            takim tanim samochodem. Nie wypada. Natomiast plusem jest czerwony
            karmin i wloskie pochodzenie.

Za ewentualne kolejne konstruktywne sugestie serdecznie dziękujemy.
              • gelati Re: Jaki samochod dla 21-latki? 23.07.13, 09:49

Sugestia warta rozważenia. Autobusy mogą mieć dużo czerwonej przestrzeni.
                Ze wzgledow praktycznych musimy, niestety, ja wykluczyć. Na razie.
                Corka niedawno uzyskala prawo jazdy i nie może jeszcze prowadzic autobusu.
                Dzieki tym niemniej.
            • jestklawo Re: Jaki samochod dla 21-latki? 23.07.13, 10:46
              gelati napisał(a):

>plusem jest czerwony karmin

No coś ty, dla ciebie to żadna różnica? Jak można zestawiać tak różne kolory? To tak jakbyś ubrał pantofle z kredowego welurku do kremowej marynareczki

> Za ewentualne kolejne konstruktywne sugestie serdecznie dziękujemy

Za bardzo to ja się nie znam, ale jechałem z koleżanką jej autem (ciemna malina wpadająca w karmazyn), nie pamiętam marki. Nagle zaświeciła się lampka - biała śnieżynka. Koleżanka widząc to powiedziała: zapomniałam wyjąć mięso z zamrażarki.
              Więc uważam że, oprócz koloru, to bardzo fajna, potrzebna i na pewno bardzo droga funkcja dla dziewcząt i takiego auta szukajcie.

• gelati Re: Jaki samochod dla 21-latki? 23.07.13, 11:59
                jestklawo napisała:

> Jak można zestawiać tak różne kolory?

Oczywiście, ze można:) To tylko kwestia kolorystycznej wyobraźni. Nasza corka
                wyszla dzisiaj z domu w spodniach koloru rozowego lekko lamanym przez jasny
                fiolet. Weluru nie lubimy. Jest tani:) I sztuczny.

> Za bardzo to ja się nie znam...<

Bez urazy ale cenie tylko rady ludzi którzy się znaja:)

Lothian, faktycznie Giulietta ma atrakcyjne kształty. I z tylu i przodu. Chcielibyśmy jednak
                żeby samochod kosztowal minimum 100 K. To ważne urodziny. Może trafi się jakies używane Ferrari. Rozwazymy zolte. Czarne wykluczamy.
        • adiel Re: Jaki samochod dla 21-latki? 24.07.13, 11:35
          Akurat fiat 500 jest do wygrania w tym konkursie:

Wielki Jubileuszowy konkurs magazynu Moda na Zdrowie! Do wygrania 10 kultowych fiatów 500, rower Electra, pralka Beko, kosmetyki Ziaja i wiele innych atrakcyjnych nagród! Konkurs polega na zarejestrowaniu się na www.modanazdrowiekonkurs.pl i zebraniu jak największej rodziny konkursowej. Zapraszając rodzinę i przyjaciół zwiększasz swoje szanse na wygraną. Zwycięża 110 najliczniejszych rodzin, a 40 otrzymuje nagrody pocieszenia. Więcej szczegółów dotyczących regulaminu na stronie.
    • misiaczek1281 210 k PLN? 24.07.13, 13:33
      gelati napisał(a):

>
      > Za tydzień nasza corka konczy 21 lat. Chcemy jej kupic samochod.
      > Nowy. Czerwony. Taki do 210 K PLN. Jaki polecacie?

do 210 k PLN? Biedny ten prezent....gdybym był milionerem kupiłbym córce jacht za pół bańki i samolot za drugie pół bańki ;-)
      Stać godzinę w korkach Ferrari za 210 k PLN to przykre uczucie które dowodzi że pieniądze szczęścia nie dają hehe;-)
        • misiaczek1281 Re: Ferrari za 210 k PLN? 24.07.13, 17:42
          nazimno napisał:

> Tam u Ciebie chyba jest niezly upal...

Jest...w upale pisanie prawdy lekko mi przychodzi ...drogie prezenty uczą dzieci braku szacunku.....tatuś dał więc po co się starać , pracować i szanować auto? to się rozwali to będzie kolejne za 210 k PLN nie?;-) hehe ;-)
          • gelati Re: Ferrari za 210 k PLN? 24.07.13, 19:19

Dzieki za uwagę. W konkursach udziału nie biore. Gdy cos chce to kupuje.
            Nie lubie budżetowych nagrod. Co do porad co mamy corce kupic i jak jak
            wychowywać to przytocze słowa mojej wulgarnej znajomej: do własnego
            dziecka trzeba dodc wlasna du.pa.

Swojemu dziecku (jeżeli będziesz miał) możesz dac na urodziny precel.
            O jachcie wyrwalo się Tobie we snie. Miałeś na myśli używany, czteroletni jacht?
            • misiaczek1281 Re: Ferrari za 210 k PLN? 24.07.13, 21:14
              gelati napisał(a):

>
              > Dzieki za uwagę. W konkursach udziału nie biore. Gdy cos chce to kupuje.
              > Nie lubie budżetowych nagrod. Co do porad co mamy corce kupic i jak jak
              > wychowywać to przytocze słowa mojej wulgarnej znajomej: do własnego
              > dziecka trzeba dodc wlasna du.pa.
              >
              > Swojemu dziecku (jeżeli będziesz miał) możesz dac na urodziny precel.
              > O jachcie wyrwalo się Tobie we snie. Miałeś na myśli używany, czteroletni jacht
              > ?
              biedne dziecko...dostanie auto za 210 k PLN i będzie żyło w innym bajkowym świecie w którym wszystko dostaje się za darmo...a jak kiedyś pójdzie do pracy za 3 k PLN przeżyje szok że za tyle można żyć i na 3 k PLN to trzeba ciężko zapracować bo nie chcą nic dać za darmo...;-)
                • misiaczek1281 Re: Ferrari za 210 k PLN? 24.07.13, 22:06
                  mariusz-ef napisał:

> uuuuuuuu... ktoś cię bardzo skrzywdził....
                  > chcesz porozmawiać?

> może na forum przyjaciółki posłuchają...
                  nikt mnie nie skrzywdził....krzywdzi się dzieci kupując im drogie zabawki:) twoje docinki krzywdzą moje poczucie dobrego smaku...idź spać jasiu
                  • mariusz-ef Re: Ferrari za 210 k PLN? 25.07.13, 07:59
                    oczywiście, że cię obrażam (to nie deszcz)

wychowałeś dziecko, wychowujesz?
                    nie wpier**aj się w wychowywanie dzieci przez ich rodziców tam gdzie patologii nie ma
                    twoje ograniczone myślenie jest przerażające, w twoim przypadku jestem za aborcją do wieku min. takiego jak twój (w tym przypadku, przymusową)
                    --
                    ......kiedyś coś tu napiszę.......
    • qqbek Jak czerwony to z Włoch. 24.07.13, 22:36
      gelati napisał(a):

>
      > Za tydzień nasza corka konczy 21 lat. Chcemy jej kupic samochod.
      > Nowy. Czerwony. Taki do 210 K PLN. Jaki polecacie?

Jak czerwony to musowo z Włoch.
      A najbardziej wypaśna Alfa to ostatnio kompakt.
      Zostaje Lancia Thema (znaczy się Chrysler 300).
      W 210k znajdzie się zapas na kilka dodatków.
      --
      Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się