• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

kupno samochodu typu pikap

• 09.10.13, 21:12
    mam potrzebe zakupu dobrej marki samochodu typu pikap tylko nie moge znalezc salonu z takimi autami
    • 09.10.13, 21:23
      Jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę "pick-up" zamiast "pikap", to powinieneś znaleźć łatwo - moim zdaniem może to być przyczyna.

--
      Było, minęło...

Spacerkiem po Lesznie i wycieczka do Turwi
      • 09.10.13, 21:35
        • 09.10.13, 21:39
          ...i weź tu okaż dobre serce ;-)

--
          Było, minęło...

Spacerkiem po Lesznie i wycieczka do Turwi
          • 09.10.13, 21:42

"Czucie i wiara silniej mówi do mnie / Niż mędrca szkiełko i oko/"
            • 10.10.13, 18:40
              drodzy mędrcy,w języku polskim jak najbardziej występuje forma spolszczona czyli "pikap". A co do samych pikapów, warto przyjrzeć się marce isuzu, miałem okazję jeździć d-maxem. Świetny, zwrotny, super się jeździło
              • 10.10.13, 19:42
                niektorych krajach afrykanskich.

Czesto w reportazach widac pick-upy przerobione na stanowiska ciezkich wielkokalibrowych karabinow maszynowych albo na transporter dzialka szybkostrzelnego.

I kup sobie taki sam.
                Oni wiedza, co sie do tego nadaje i co sie malo psuje.

• 13.10.13, 19:09
                wlasnie ostatnio czytalem na temat tego auta tylko nie wiem jakie ma normy spalania i czy koszty utrzymania sa wysokie
                • 13.10.13, 22:46
                  mój znajomy ma takiego w pracy, chwalił się, że jest bardzo ekonomiczny a jeździ nim sporo więc coś chyba w tym jest, myślę, że bez trudu znajdziesz jakieś zestawienia spalania lub porównania isuzu do innych pickupów. Wizualnie bardzo fajnie wygląda
                • 14.10.13, 12:43
                  wlasnie ostatnio czytalem na temat tego auta tylko nie wiem jakie ma normy spalania i czy koszty utrzymania sa wysokie
                  -------------------------
                  no ze dwie świnie miesięcznie idą na wachę
                  ale pykapy zajebiste, gumiaki na pace też się zmieszczą
                  jeep
                  --
                  YCDSOYA
      • 03.11.13, 13:29
        potwierdzam, prawe rok temu wybor padl na d-max'a, glownie ze względu na silnik, i jestem zadowolony... jak tylko wyjdzie nowszy model bierzemy do formy kolejnego...
    • 10.10.13, 21:33
      Hillux
      D-max
      Amarok
    • 14.10.13, 10:42
      Jak to nie możesz znaleźć salonu Forda? (Ranger) Nissana? (Navara,Tytan) Toyoty? (Hilux,Tundra)Mitsubishi? (l-200) SsangYong? (Actyon) Dodge? (Ram) Isuzu? (D-max) Tata (Xenon)
      --
      Beer will change the world! I don't know how,but it will:)
      • 17.10.13, 16:28
        jeśli miał bym kupować to tylko Isuzu D-max, takiego silnika nie znajdziesz w innym pickupie, jest po prostu nie do zajechania. Poszukaj raportów spalania to się przyjemnie zdziwisz, bo ma naprawdę niezłe osiągi w tej dziedzinie
        • 07.11.13, 15:29
          Ale pikapa nie kupuje sie tylko ze wzgledu na sinkik chyba???
          Zalezy jakie prace ma wykonywac.
          O Pikapach to najelepeij na stronach w USA poczytac, bo tam wiekszosc wsi tym jezdzi - przez tydzien da sie tym w gospodarstwie pracowac a na sobote na potancowke do remizy skoczyc :-)
          --
          Pozdrawiam,
          G.
          hideipvpn.pl - 7 dni darmowego SmartDNS bez ryzyka i zobowiązań - Netflix, Hulu, BBC iPlayer, 4oD, NBC!!!
    • 03.11.13, 23:24
      Przez chory system podatkowy wszystkich zmusza się do udawania farmerów.
      Dobrze, że nie trzeba w kapeluszu chodzić, aby odliczyć VAT ;-)
      • 07.11.13, 13:03
        :D czy ja wiem do udawania, sąsiad ma firmę projektującą ogrody i ma właśnie pickupa. Nikt raczej nie będzie kupował auta za 100 tys tylko po to żeby udawać, tym bardziej, że to sprzęt typowo do pracy, terenu, szkoda go na miasto
        • 07.11.13, 15:03
          ziuuutek napisał:

> :D czy ja wiem do udawania, sąsiad ma firmę projektującą ogrody i ma właśnie pi
          > ckupa. Nikt raczej nie będzie kupował auta za 100 tys tylko po to żeby udawać,
          > tym bardziej, że to sprzęt typowo do pracy, terenu, szkoda go na miasto

Za to ja wiem:) 3 znajomych,3 różne od siebie firmy (branże),żaden z samochodów (2 Navary,1 Hilux) nie widział drogi nieutwardzonej:))
          --

Life is too short to drive boring cars
        • 29.11.13, 21:11
          Tylko dlaczego ludzie prowadzący firmy branży IT też kupują takie auta?
          Aby wozić dyskietki?
          Nie, ale tylko od takiego rolniczego pojazdu mogą odliczyć VAT od paliwa, więc zamiast kupić np. dużą limuzyną lub SUV, to niestety kupują samochody "pikap" i szpecą nimi garaże.
    • 07.11.13, 15:27
      Zeby byl ladny i prestizowny.
      Pytanie do czego to auto ma byc.
      Jak duze ladunki wozic, jak ciezkie przyczepy ciagnac, czy latac na na dluzszych trasach jezdzic, jaka kabina long/short.

Przeciez takie auto (jak Kangoo czy Transit) to typowo sie do roboty kupuje - wiec dobrze byloby okreslic jakie zadania ma spelniac.
      --
      Pozdrawiam,
      G.
      hideipvpn.pl - 7 dni darmowego SmartDNS bez ryzyka i zobowiązań - Netflix, Hulu, BBC iPlayer, 4oD, NBC!!!
      • 07.11.13, 15:34
        no dobra, ale to nadal duże i komfortowe auto, które swietnie nadaje się do codziennej jazdy... po to robia w nich coraz lepsze silniki między innymi - gdyby chodzilo tylko o woła roboczenie, to uwierz mi, że takie Isuzu nie starałoby się o tak ekonomiczny silnik - w sluzbowce na budowie nie ma takiego znaczenie czy pali 8 czy 10l, a na co dzień i w aucie rodzinnym już tak
        • 07.11.13, 16:07
          Jak ktoś kupuje auto za 150tys. na firmę (któreś z kolei) i paliwo wychodzi go niecałe 4zł po odliczeniu Vat i podatku dochodowego,to wierz mi,że ma wyj...ne czy to pali 8 czy 10.Przynajmniej tak mają ci ,których znam.Jakby miał palić 8 albo 20...no to może.
          --

• 07.11.13, 16:15
            po pierwsze nie 150tys, tylko znacznie mniej... po drugie nie każdy ma wielka firme - ja kupiłem dla siebie do niewielkiej firmy i z powodzeniem uzytkuje tez jako auto rodzinne... i uwerz mi, ze wlasnie silnik i komfort podróżowania w 5 osób jest dla wielu ludzi wazny
            PS. a paliwo po odliczeniu VAT i dochodowego wychodzi jeszcze mniej niż 4zl
            • 07.11.13, 17:34
              Po 1 Navara kosztowała 150tys.brutto,więc podałem taką cenę.Po 2,to też nieduże firmy i też auto jest (w zasadzie było) użytkowane jako rodzinne.Po 3 napisałem,że paliwo wychodzi niecałe 4zł i nie dla każdego,bo mi np.dochodowy jakoś nigdy nie chciał wyjść do zapłaty:)) więc nie bardzo było jak odliczyć hihi.
              --

• 08.11.13, 07:28
          johny_80 napisał(a):

> no dobra, ale to nadal duże i komfortowe auto, które swietnie nadaje się do cod
          > ziennej jazdy...

Duze (jak na europejskie warunki)_ sie zgodze...
          Komfortowe????? Jak auto typu pikup (z rama I sztywnym zawieszeniem, bo ma wozic na pace ciezary) jest komfortowe to przesiadles sie do niego z furmanki albo traktora.

Nie iczac kwestii takich jak wyciszenie kabiny czy szum z karoserii I lusterek przy kwadratowych ksztaltach tych samochodow.

--
          Pozdrawiam,
          G.
          • 21.11.13, 23:18
            galtomone - owszem, komfortowe - może nie jak auto z segmentu D, ale jak mniejsze osobówki miejskie czy tańsze marki jak najbardziej... jadąc dmaxem odczulem większy komfort niż 3-letnia Fiesta, która jeździ moja żona
    • 24.11.13, 21:52
      dobre są Isuzu, jeśli szukasz czegoś niezawodnego to ten na pewno spełni twoje oczekiwania, jaki budżet masz na auto, Isuzu kosztuje ok. 100 tys
      • 23.12.13, 23:37
        teraz są wyprzedaże rocznika 2013 i pewnie zaraz zaczną się dobre rabaty - handlowiec jeszcze od czasu do czasu podsyła mi co ciekawsze oferty... warto się zainteresować i przy dobrej negocjacji dostaniecie cenę, do której konkurencja się nawet nie zbliży!
    • 28.11.13, 23:44
      można nawet taniej kupić paromiesięczne używane często - zależy oczywiście w jaką wersję celujemy... zresztą, przy takich autach można załatwić leasing na b. dobrych warunkach, więc finansowo wychodzi i tak bardzo rozsądnie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.