Dodaj do ulubionych

Testowanie Syreny

26.03.14, 18:07
Prezentuje się całkiem przyzwoicie. A w 2015 w seryjnej produkcji.

--
Są rzeczy na niebie i na ziemi, o których nawet Stanisławowi Lemowi się nie śniło
Obserwuj wątek
    • apodemus Re: Testowanie Syreny 26.03.14, 18:23
      al.1 napisał:

> w 2015 w seryjnej produkcji.

Nie zobaczę - nie uwierzę. Już niejedną "seryjną produkcję" rozpoczynano.

Moim zdaniem jest to chęć zdobycia popularności na sentymencie do nazwy. Niestety, nazwa marki "Syrena" poza Polską jest całkowicie nieznana, co moim zdaniem spowoduje niewystarczający popyt. Zakładając oczywiście, że produkcja w ogóle ruszy.

No, to sobie pomarudziłem :-)

--
      Zielona Mysz - przyroda bez tajemnic!

Edukacja przyrodnicza
      • al.1 Re: Testowanie Syreny 26.03.14, 19:11
        Wystarczy, że krajowy rynek ją rozrusza, a Jeremy Clarkson ją zaproteguje Europie Zach. :)
        W Anglii jest gorzej pod względem prezentowania się Morrisów, są jednymi z najdroższych aut - nawet stare rupiecie są w cenie - tak grają im na sentymentach.

--
        Śniło mi się, że miałem w garżu syrenkę, ale jak się obudziłem, to już jej tam nie było :(
    • toreon Re: Testowanie Syreny 26.03.14, 20:01
      W materiale jest mowa o seryjnej produkcji w wysokości kilkuset sztuk czyli ma to być coś w rodzaju produktu niszowego. Zawsze to na dobry początek.
      BTW, ktoś się orientuje czy to ma coś wspólnego z tym projektem AK Meluzyna czy jakoś tak? Bo tamto wygląda całkiem inaczej ale przecież nie mogą mieć jedni i drudzy prawa do nazwy...

al.1 napisał:

> Prezentuje się całkiem przyzwoicie. A w 2015 w seryjnej produkcji.
      >
      > --
      > Są rzeczy na niebie i na ziemi, o których nawet Stanisławowi Lemowi się nie śni
      > ło
      • qqbek Re: Testowanie Syreny 26.03.14, 20:39
        toreon napisał:

> W materiale jest mowa o seryjnej produkcji w wysokości kilkuset sztuk czyli ma
        > to być coś w rodzaju produktu niszowego. Zawsze to na dobry początek.

Przynajmniej producent jest poważniejszy.

> BTW, ktoś się orientuje czy to ma coś wspólnego z tym projektem AK Meluzyna czy
        > jakoś tak? Bo tamto wygląda całkiem inaczej ale przecież nie mogą mieć jedni i
        > drudzy prawa do nazwy...

Nijak ma się to do projektu Meluzyny - prawa do nazwy Syrena ma firma AK (ta od Meluzyny, która istnieje na razie wirtualnie).
        AMZ praw do nazwy Syrena nie ma (choć podobno próbują dogadać się z AK).
        Za to AMZ ma coś, czego nie ma AK - potencjał przemysłowy i doświadczenie (AMZ od lat produkuje pojazdy opancerzone dla wojska).
        --
        Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)
      • al.1 Re: Testowanie Syreny 26.03.14, 21:06
        A mnie się podoba ten szczery uśmiech syrenki. Jakbym był bogaty, to kupiłbym ją bez wahania. Jeśli będzie na nia wielki hyc, to na pewno zwiekszą produkcję. Zresztą to co jeździło, to było 20% ostatecznego wyglądu, a to oznacza, że syrenka może się prezentować jeszcze wspanialej.

--
        Lubię rzeczy, które mnie interesują, a interesują mnie rzeczy które lubię
      • rysiekk111 lepsza taka metoda niż zgrzewka z wytłoczek 27.03.14, 18:37
        pies_w_studni napisał:

> Nadwozie ze styropianu na ramie z gazrurek, o co tu walic konia?

co w każdem razie
        ( a na pewno w projekcie niszowym robionym dla wyglądu )
        jest lepszem rozwiązaniem niż BEZSENSOWNE próby naśladowania "rozwiniętej" motopatologji i robienie konstrukcji wymagającej tłoczenia ( próby które doprowadziły do "niemożności" i upadku polskiego motoprzemysłu )

--
        Akademya Ośwjecenia Pvblicznego

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się