• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

ile kosztuje fiat 126p???

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.04, 22:37
    okazało się, że bardzo potrzebny jest mi samochód, a na koncie zero
    oszczędności, kredytu też nie chcę brać, więc pomyślałam, że może sprawię
    sobie samochodzik z lat dzieciństwa. Nie orientuję się w ogóle (jeszcze)w
    cenach używanych "maluchów", może więc ktoś by mi pomógł oszacować, z jakimi
    kosztami muszę się liczyć. Chodzi mi oczywiście o samochód w pełni
    sprawny,rocznik nie jest tak istotny, ważne żeby jeździł. Pomóżcie, proszę!
    • Gość: długopise IP: 81.190.171.* 02.09.04, 23:16
      Taki sprawny 1000-2000zł,a za 3000-4000 to już lux, tylko teraz to ciężko nawet
      kupić.
      • 02.09.04, 23:18
        Gość portalu: długopise napisał(a):

> Taki sprawny 1000-2000zł,a za 3000-4000 to już lux, tylko teraz to ciężko nawet
        > kupić.

Zawsze o takim marzylem!
      • Gość: neli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.04, 10:40
        Dziękuję bardzo,2000 jakoś uzbieram, na wersje lux chyba nie mogę sobie jeszcze
        pozwolić. Ale mam jeszcze jedno pytanie:czy na giełdach używanych aut
        są "maluchy"?Ja na żadnej jeszcze nie byłam, ale słyszałam, że rzadko tam ktoś
        stoi z fiacikiem 126. Czy to prawda?
        • Gość: cristoff IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.04, 10:43
          nie prawda

• Gość: PL IP: *.acn.pl 03.09.04, 11:11
          http://www.gratka.pl/moto/szukaj.phtml?id_rubryka=1&marka=Fiat&model=126&id_region=0&z_dnia=-1&rok_produkcji_od=&rok_produkcji_do=&cena_od=0&cena_do=5000&f_typ_silnika=&f_skroty=&slowa=&inte=on&gaze=on&biur=on&id_podrubryka=1

tu napewno cos znajdziesz.

pozdrawiam
    • Gość: Kasia IP: *.alleselektro.de 03.09.04, 12:29
      za 2000 jak się uprzesz to możesz sobie sprowadzić jakiś szrot, może nawet golfa
      I z początku lat 80tych, nie powinien być gorszy od tego malucha, na pewno
      większy, wygodniejszy i bezpieczniejszy, bardziej praktyczny, ale nic pozatym.
      Troche więcej pali i rdzewieje
      pozdr
      • Gość: fiat126_user IP: *.warszawa.tktelekom.pl 03.09.04, 21:37
        strzala! zeby miec bolca do jazdy na odcinku dom-praca-dom lub dom-szkola-
        dom /max 25 km w jedna strone/ proponuje zakupic eleganta z roku 1997. poznasz
        go po magicznych literkach >elx< z tyłu oraz okraglej budzie. taki bolec
        charakteryzuje sie wiekssza zywotnoscia silnika i mniejszymi komplikacjam z
        jego regulacja. wsrod ekspertow krazy legenda jakoby eleganty produkowane w
        altach 94-96 mialy tragiczna blache.poglad ten potwierdszaja rdzawe egzemplarze
        na naszych drogach. mimo siedmiu lat bolec'97 powinen dac rade toczyc sie przez
        nastepne 3-4 latka. ale mysle ze przez ten czas przesiadziesz sie do bardziej
        katolickiego pojazdu. przy zakupie patrz na blache, progi nadkola, pod dywaniki
        i uszczeliki, dobrze by bylo zeby znajomy mechanik ocenil stan zwrotnic. w
        bolcach to najgorsza zakala. reszte sie zrobi. najwazniejsza jest skorupa. co
        do ceny: teraz luzdzi totalnie pojebalo i zamieniaja malce an male zachodnie
        trupy. mysle ze pojazd twoich marzen kupisz za 2.8-3.3 tys. jak brakuje, to
        poczekaj i dozbieraj.
        PS
        co innego maluszek 20 letni. odpicowany, takie cacuszko. taki to i 2 tys moze
        kosztowac.oczywiscie euro.
        • Gość: neli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.04, 22:38
          dzięki za wszystkie rady, niedługo zaczynam poszukiwania fiacika dla mnie.
          pozdrawiam.
          • 05.09.04, 23:44
            nie boisz sie jezdzic takim czyms?
    • Gość: Adrian4u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.04, 02:18
      a co tam:)

mam 15-latka, 1,1 benzyna, 3dr, '89, gada pięknie (po "drobnych" poprawkach), a
      góruje nad malcem przestrzenią - malcem też jeździłem... jak się uprzesz to
      sprowadzisz dobrą sztukę za 100 Euro. nawet jak policzysz akcyzę itp pierdoły
      to wyjdzie może tak samo, ale komfortowo lepiej. a części są taniutkie:):):)

pomyśl

Adrian
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.