Dodaj do ulubionych

citroen c3 pluriel sensodrive opinie?

06.01.15, 12:08
mam 2 pytania
1. czy to auto posiada isofix do montowania fotelików?
2. może ktoś mi napisać jak dokładnie się jeździ tym półautomatem?
obecnie jeżdżę pełnym automatem i jestem ciekawa jakie są różnice?
Obserwuj wątek
    • trypel Re: citroen c3 pluriel sensodrive opinie? 06.01.15, 13:08
      1. nasz nie ma wiec wszystkie wersje nie mają. Fotelik w plurielu z tyłu oznacza ze z przodu już nikt nie siądzie. Chyba ze dziecko.
      2. nie wiem. Mamy ręczną skrzynię, dlatego że w necie przeczytałem sporo negatywów na temat sensodrive.
      --
      Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
    • lew_ Re: citroen c3 pluriel sensodrive opinie? 06.01.15, 15:44
      Musizs miec polautomatika?? Kup se ze zwykla skrzynia biegow i bedziesz szczesliwa.Ogolnie padaja sterowniki elektroniczne skrzyn biegow ,nie tylko u francuzow zreszta,a jezdzisz tym jak ze zwykla skrzynia biegow,tyle ze nie masz pedalu sprzegla.
        • trypel Re: trypel pytanko 06.01.15, 18:17
          on ma dwa bagażniki. Jeden na górze i drugi nnizej do którego chowasz złożony dach. Jak nie zamierzasz chować dachu i wyjmiesz płytę oddzielającą oba to spakujesz sie na weekend i to daleki (zrobilismy w zeszłym roku plurielem Albanię i Macedonię we dwójkę)
          Sam górny to mniej wiecej 2/3-3/4 wózka z auchan :)
          Oczywiscie bagażnik otwierany dwustopniowo - dół w formie ławki (do 100 kg)

--
          Co jest nie tak z wegetarianami, że robią te wszystkie kiełbaski, burgery i kotlety z warzyw. Jem mięso a jakoś nie tworzę marchewki z wieprzowiny.
          • blondynkapoznan Re: trypel pytanko 06.01.15, 18:24
            to nie jest źle.A ten dach trzeba cały sciągnąć? czy można tylko otworzyć alla panoramiczny?
            jaki masz silnik ile ci pali? obecne auto mam 1,8 16v i troche mi pali szukam czego oszczędniejszego :P
            • trypel Re: trypel pytanko 06.01.15, 18:38
              zona ma ciężką stopę, przesiadła sie z saaba z 2 l benzyną.
              W saabie było 11-12 l
              w plurielu 1.4 przy takiej samej jezdzie wychodzi 7,1 (srednia z komputera z ostatniego roku), 90 % po Warszawie.
              W trasie (wspomniana Albania) wyszło koło 6 ale austostradami sie nie szczypałem i momentami i 140 było :)

dach sie odsuwa krokami (od ok 20 cm - jeden moduł) do otwarcia całego bez chowania w bagażniku - wtedy masz zasłoniętą tylną szybę ale cały dach otwarty. Następny ruch to schowanie w bagażniku, a kolejny to demontaż boków i zrobienie pełnego kabrio.
              Jak sie zdecydujesz to domagaj sie półki zamykajacej bagażnik po schowaniu dachu w bagażniku. Ja jej nie mam i nie umiem znaleźć od 2 lat
              --
              Jezus najprawdopodobniej umarł na depresję. Podobno tuż przed śmiercią był mocno przybity.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się