27.09.16, 09:27
panowie. szukam pomysłu na jednodniowa wycieczkę w promieniu do dwóch godzin samochodem od warszawy.
chodzi o takie miejsce, gdzie potem można by było jeszcze tam zrobić jakieś kilkudziesieciolilometrowe kółko rowerem i cieszyc sie zlota polska jesienia. patrzę w mapę i nic do mnie nie przemawia.
Kazimierz Dolny, puszcza kampinoska, zegrze, modlin odpadają, bo już objechane wzdłuż i wszerz.
Łowicz? chociaż też już byłem...
--
‹^›_‹[•_•]›_‹^›
wszystko, co tutaj napisałem, jest wytworem mojej bujnej wyobraźni i nie może być wykorzystywane przeciwko mnie.
Edytor zaawansowany
  • kura_wuja 27.09.16, 09:30
    Tutaj był?
    --
    Pieniądze: dla człowieka głupiego to cel, dla mądrego narzędzie, dla szczęsliwego produkt uboczny.
  • toreon 27.09.16, 10:25
    Zależy co tam ma być. Woda+las z miejscami do jeżdżenia to np. Skrzynki w gminie Baruchowo, Grzegorzewice pod Mszczonowem
    Na 2 h jazdy łapią się też bliższe Mazury, o ile rzecz jasna dobrze się depnie. A tam już możliwości jest w bród.
  • trypel 27.09.16, 10:58
    Niepotrzebne Ci auto. Jedziesz kolejka do Otwocka i tam masz pare godzin jazdy po Mazowieckim Parku Krajobrazowym nad Swidrem i Mienią
    Super miejsce na wycieczkę jednodniowa.

--
    Jezus najprawdopodobniej umarł na depresję. Podobno tuż przed śmiercią był mocno przybity.
  • bimota 27.09.16, 11:00
    COS MI SIE DZIS SNILO, ALE K. NIE PAMIETAM...
  • ari 27.09.16, 13:05
    Zalew Sulejowski / Sulejowski Park Krajobrazowy
  • tdf-888 27.09.16, 17:51
    dobreeee. kółko wzdłuż brzegow i po mostach w sulejowie i Tomaszowie będzie akuratne.
    okolice Otwocka tez pewnie spoko ale trochę za blisko i musiałbym kombinować trasę a w tym sulejowie wychodzi naturalnie sama naokoło zalewu i ewentualnie skansen. plus jakieś zarelko w zrewolucjonizowanej przez gesslerowa knajpie. no chyba ze polecacie inna? preferuje mięso w sosie/pieczeń. 😊

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
    wszystko, co tutaj napisałem, jest wytworem mojej bujnej wyobraźni i nie może być wykorzystywane przeciwko mnie.
  • ari 27.09.16, 21:50
    mieszkałem 2-3 noce w hotelu Magellan i tam jadłem. Nic specjalnego, ale i bez wstydu. Obok hotelu park linowy, jeśli jazda rowerowa to za mało :) Skansen Pilicy urokliwy, w okolicy jest też rezerwat żubrów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.