Dodaj do ulubionych

Co do usuwania rys na samochodzie?

21.04.17, 08:02
Witam Was. Mam pytanie, czy są jakieś skuteczne specyfiki do usuwania rys na samochodzie? Tylko tak na stałe a nie maskowanie na dwa mycia. Jeśli tak, co polecacie i zale ile to jest? Rysy nie są jakieś głębokie, to plus
Edytor zaawansowany
  • 21.04.17, 08:11
    to, co wstawisz pod innym nickiem
    to badziewie
  • 21.04.17, 08:12
    google?
  • 21.04.17, 08:22
    nie, dupa z gabki
  • 21.04.17, 08:50
    Albo sie da spolerowac... albo trzeba lakierowac.
    Zaden cudowny specyfik nie istnieje.

Ale czekamy na kryptoreklame....
    --
    Pozdrawiam,
    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
  • 21.04.17, 08:54
    Zaraz walniesz reklamę, więc uprzedzam - żaden magiczny środek nie działa.
    Jedynym dobrym środkiem jest polerka oscylacyjna, ale lepiej samemu nie próbować (albo wpierw wprawić się na czymś, co nie jest drogie). Na głębokie rysy pomoże tylko lakiernik.

A mniejsze defekty zamaskujesz dowolnym woskiem koloryzującym (godnych polecenia marek na rynku jest kilka - nie dotyczy to marki, którą nam tu zaraz będziesz reklamował, bo to pewnie przepłacone guano, skoro inaczej się sprzedać nie daje). Tyle, że efekt będzie widać do kolejnej wizyty na myjni.

--
    Ludzie mawiają o nim, że wygląda jak prosię trzy razy ogłuszane... ale to dlatego, że studiował. (B.Hrabal "Bambini di Praga 1947")
  • 21.04.17, 08:56
    Po pierwsze - forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=gregorros&title=&forum=

Po drugie: gregorros napisał:

> nie wiem jak sprawdza się ich e-sklep, bo jestem z Wrocławia,

Po trzecie - współczujemy!

gregorros napisał:

> Drodzy, chyba zdradza mnie żona. Często jestem w delegacjach,

Po czwarte:

gregorros napisał:

> Jeżeli chcesz mieć fajne wesele, to wszyscy wiedzą że najwięcej zależy od dobre
    > go zespołu. Na Medium z Radomia się nie zawiedziesz.

Bo Radom to dzielnica Wrocka... a moze to te delegacje???

Daj znac, jki masz inny nick do polecania gowien o ktore pytasz,zebysmy wiedzieli, ze ty to ty... i pozdrow Zone!!!!

--
    Pozdrawiam,
    galtom

I blame nature for two things. First, that stupidity is painless and second, that hypocrisy is not a cause of rash and diarrhoea.
  • 22.04.17, 07:25
    Zalezy od koloru samochodu. Brazowy- konskie gowno, bialy- kurze gowno, czujesz temat. Wetrzec i wysuszyc, koniecznie suszarka Gregorros, a potem wypolerowac polerka Gregorros.
  • 22.04.17, 09:25
    OOOO, to fakycznie dziala!!!
    Wujek Janusz mi opowiadal.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
  • 22.04.17, 11:36
    eeee tam, gow..ne srodki...
  • 22.04.17, 12:38
    Lepsze gow..o wlasne niz za ciasne!

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.