Dodaj do ulubionych

Kolejny art. reklamujacy Ubera dla komputerowcow:

07.06.17, 10:37
metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141635,21920035,wzial-przewoznika-za-taksowkarza-za-10-kilometrow-zaplacil.html#MTstream
....bo jeszcze za malo bylo hehe

w skrocie:

1. taksowkarze to ch...e
2. zwykli ludzie to ch...e
3. wszystko byloby dobrze ale Tytus nie mial ladowarki do smartfona no i Ubera ch... strzelil

Sa tez poboczne watki dla komputerowcow i roznego rodzaju biurowych ciot - oczywiscie numero uno jest ze ekwipunkiem niezbednym kazdego podroznika czy to w centrum warszawy czy na kili mandzaro jest smartfon i uber...ew netflix

a niedlugo i tak wszystko beda robic roboty a my bedziemy bezrobotni

czyli stale i te same tezy gowna wyborczego hehe ale mimo wszystko mozna przeczytac bo jest jak to mowia "entertejning"
Edytor zaawansowany
  • 07.06.17, 10:44
    hihi jeszcze taki kawalek:

"Rozejrzałem się i zauważyłem, że pod dworcem stoi jakieś auto. Taki a la van. Zapytałem gościa, czy jest wolny. Odpowiedział, że tak - mówi w rozmowie z Metrowarszawa.pl 30-letni Tytus.
    Jak podkreśla mężczyzna, na samochodzie nie widział żadnych oznaczeń. Tylko taśma w szachownicę z boku na karoserii. - Nie rozmawialiśmy. "Pruł" bardzo szybko"

zastanawiam sie skad kierowca wiedzial dokad jechac skoro nie rozmawiali

a moze to wogle byl taki imprezowy van samojezdna meska dziwka i stad ta cena hehe

zastanawiam sie czy te historie sa prawdziwe i czy sa tacy glupi ludzie na swiecie

bo wydaje sie ze o ile za kierownica nie siedzial Masa, to kazdy normalny czlowiek by powiedzial kierowcy zeby spie...l i jak chce to sobie moze jechac ale sam na policje a nawet CBA a jak ruszy bez mojej zgody to dostanie lepe w pysk

wszystko bez smartfona da sie zalatwic
  • 07.06.17, 11:09
    W Polsce proces odmozdzenia w interpretacji modeli biznesowych
    jest na skraju patologii z domu dla psychicznie chorych.

Ciekawe, ze waaaadzaaa nie widzi tych problemow, nigdy nie widziala wyraznie.
    Z dopalaczami tez do dzis nikt nie potrafi zrobic porzadku.

• 07.06.17, 13:35
    PRZECIE WLADZA TWORZY TE PROBLEMY. PO CH. JAKIES LICENCJE TARYFIARSKIE ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 07.06.17, 13:40
    Zapytaj burmistrza New Yorku. To wolna gospodarka.

money.cnn.com/2015/07/21/news/companies/nyc-yellow-taxi-uber/index.html
  • 07.06.17, 12:11
    Jakbys przeczytal artykul, to bys wiedzial ze nie jest on o taksowkarzach.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • 07.06.17, 12:20
    no bo jest o przewozie osob.

opowiem ci bajeczke bo kiedys jechalem przewozem i mnie chcial oszukac ale nie az tak - jechalo jakies stare e39 kurs byl z goclawka na wiatraczna w warszawie

mial koguta na dachu tylko tam napisane przewoz czyc cos

no i dojechalismy i juz nie pamietam ile wyszlo ale zalozmy tak jakby na dzisiejsze z goclawka na wiatrak wyszlo 100 pln.

ja sie tam smieje i mowie ze chyba dzisiaj kurs bedzie za friko, on mi cos tlumaczyl ze jest gorna granica za kilometr i wtedy jak widac byla ale oni maja oplate poczatkowa duza

ja wszedlem z tego auta i sobie poszedlem, i nie dlatego ze jestem duzy, ze sie umiem bic, ze jestem supermenem

tylko dlatego ze tak zrobi kazdy normalny czlowiek - jak w makdonaldzie bym zjadl hamburgera i dostal rachunek 500 pln
    to tez bym wyszedl bez placenia wszystko

chodzi o to w polsce zeby to ta druga strona a nie ty byla ta strona ktora idzie na policje, idzie do sadu itp.
    niech on sie meczy z polskim syfem, zainwestuje w prawnika, ja nie musze.
  • 07.06.17, 13:37
    ALE NAJPIERW BY CIE MUSIAL ODSTRZELIC PODCZAS UCIECZKI...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 07.06.17, 19:19
    A jakbyś dostał rachunek 2400 za butelkę wina Amarone to też byś spuścił wpier... kelnerowi ?

:)
  • 07.06.17, 20:36
    A jak nalal tanie winsko do pustej butelki po czyms markowym, to placisz?
  • 07.06.17, 20:42
    nie znam sie na winach ale jest cos takiego jak zdrowy rozsadek

i mysle ze w normalnym kraju to tez sad by wzial to pod uwage - w polsce to moze nie

chodzi o to ze jak wchodze do drogiej restauracji to na zdrowy rozsadek moze tam byc wino czy szampan za pare tysiecy zlotych

ale i tak sadze ze kelner mnie uprzedzi jakos dyskretnie

natomiast jak wchodze do makdonalda to nie ma mozliwosci ze jednoosobowo zaplace 500 pln

podobnie jak nie ma mozliwosci zeby rachunek za podwozke jakims rupieciem wyniosl 480 pln za kilka kilometrow

i tlumaczenie ze tam w 3 miejscach cennik byl nic nie znaczy

wezmy inny przyklad - zalozmy ze jest kibel platny na dworcu gdzie sie tak jak czesto sie to zdarza placi po wyjsciu zostawiajac babci klozetowej

zalozmy ze wisi cennik w 3 miejscach

zalozmy ze ja wchodze kibel wyglada jak kazdy smierdzacy kibel i korzystam z WC

a jak wychodze to babcia klozetowa mowi ze nalezy sie 1000 pln i ze jest cennik

ja patrze rzeczywiscie jest w 3 miejscach

ale ja w normalnym kraju bym sie z nia sadzil bo sad by (normalny) wzial pod uwage ze to ze wisi cennik to jedno, ale dwa to zdrowy rozsadek - nie kazdy korzystajac z kazdej prostackiej uslugi czyta caly regulamin i cennik

wchoidzac do smierdzacego kibla mialem prawo domniemywac ze to taki sam kibel jak kazdy inny i za sranie sie placi zlotowke a nie 1000 pln

wchodzac do jakiegos vana smierdzacego pod dworcem centralnym ktory tam robi za pseudo taksowke mam prawo oczekiwac ze plata bedzie sensowna i nie musze wszystkiego czytac

i normalny sedzia w normalnym kraju by tak orzekl ze ku... bez jaj - regulamin przewozu regulaminem ale nie mozna takich min stawiac na zwyklych ludzi

a jakby mial na tym cenniku ze cena przekazdu to milion dolarow to Tytus juz do konca zycia by musial go splacac i jego dzieci tez? hehe

no sadze ze normlany sad bierze pod uwage zdrowy rozsadek
  • 07.06.17, 20:57
    Dlatego napisalem, ze polskie modele biznesowe
    sa na pograniczu wariatkowa.
    W sadach, zdarza sie, ze jest podobnie
    To paranoja.
  • 07.06.17, 21:11
    to wynika z tego ze nasz narod mimo ze w ostatnich 15 latach miliony ucieklo do anglii z powodow ekonomicznych to jednak jest pszasna cepeliada w wiekszosci

rowniez ci wyksztalceni juz w III RP

opowiadaja sobie jakies brednie jakies historyjki ze swojej ukochanej ameryki o tym jak to babcia oblala sie kawa w makdonaldzie o dostala miliard dolarow odszkodowania

wierza w te bzdury i tak sobioe kraj buduja i te modele biznesowe

pozniej w polsce sa sprawy typu dzieciak wszedl na prywatny teren i nazrywl sliwek - teren nieogrodzony ale regulamin i cennik jest sliwka w cenie sztabki ze zlota

i polactwo tak interpretuje prawo ze "nalezy sie", "trzeba czytac cennik", "teraz bedzie splacac do konca zycia i jego dzieci tez"

taki malpi gaj meksyk europy - no ale cos tu ciagnie, ale to raczej mazowieckie krajobrazy niz ta wieczna glupota tubylcow
  • 08.06.17, 09:55
    Poza tym z tymi pułapkami "trzeba czytać" można dojść do paranoi, że obcokrajowiec powinien wynająć co najmniej 2 przewodników, jeden specjalizujący się w prawie, a drugi to tłumacz przysięgły.
  • 07.06.17, 21:21
    Ile te Amarone kosztuje w detalu, bo mnie wychodzi 240 zlotych. Wtedy za 2400 nalezalby sie wpie...
    Albo lepiej, zgodnie z logika pana od przewozu osob, nalezaloby sobie w trzech miejscach przypiac cennik: Za wypicie przeze mnie waszego wina pobieram 3000 za butelke. I wolac policje!
  • 07.06.17, 23:53
    Są różne roczniki i różne są też Amarone ?
    Podany jako przykład to rocznik 1964, dostępny w Monopolu we Wrocławiu. Teraz on się Likus Hotel nazywa. ;)
    Kosztuje 2155 złotych za flaszkę ... Dołożyłem od siebie głupie dwie stówki jako "dodatek warszawski ".
    A co - nie mogę ? Jakbyś się uparł w okolicach Placu Zbawiciela może być nawet droższy.
    Szymi mówi o cenniku za kibel, więc też coś napiszę. Pamiętacie aferę z klubem go-go na wrocławskim Rynku, gdzie klient zapłacił za tańce na rurze i towarzystwo pięknych dam 950 000 złotych ? Firmową kartą ze służbowego konta. Jakiś prezes elektrowni na delegacji z kolesiami ? Rozróba na cały kraj. I przegrał w sądzie !!! Musiał co do grosza uiścić rachunek. Prywatnymi pieniędzmi. Bo te kur*wy gastronomiczne udowodniły, że na wszystko był cennik dostępny dla gości. Leżał se na barze. Obsługiwanym przez pannę Topless. Też leżała na barze. Wystarczyło tylko zajrzeć ... Wiecie, gdzie był szatański haczyk ? Nie wóda i piwo, nie whisky i szampan, ale owoce podawane do drinków. Chłopaki jadły winogrona garściami, a w cenniku stoi jak byk - jedna kulka winogron kosztuje 500 złotych ! Kiść za 25 000 ... Jabłko 10 000. Na ostatniej stronie karty napisali. Wolny kraj ta Polska ? Dla umiejących czytać.
  • 08.06.17, 00:10
    Rzucilem w Google ile kosztuje Amarone i na pierwszej stronie byly od 109 do 239 za butelke, chyba hurt.
    2400 w restauracji byloby troche wysoko. No ale jak 1964 to niech mu bedzie. Ciekaw jestem jednej rzeczy, co ci smakosze tam czuja ze tyle placa. Toz to musi byc niezly kwas!
  • 08.06.17, 09:42
    Wiesz, takie wina się trzyma dla frajera !
    Bogaty Kmiot z Pacanowa przyjdzie na kolację z kulturalną panną szlachcianką, chce zaimponować,
    sprzedał akurat krowę i byka, więc ma kasę. Coś tam słyszał o Amarone, że podobno dobre, luksusowe,
    elegancko wygląda na stole to prosi kelnera o flaszkę.
    - A jakie szanowny Pan sobie życzy bo mamy rożne szczepy odmiany roczniki ?
    - Oczywiście takie najlepsze !
    No i jesteś bracie ugotowany ... Przecież sam się prosiłeś.

• 08.06.17, 00:33
    "s. Też leżała na barze. Wystarczyło tylko zajrzeć ... Wiecie, gdzie był szatański haczyk ? "

...pewnie haczyk byl w tym ze za tymi klubami go-go tak samo jak za amber gold czy liniami OLT stoja rozne grupy mafijne zlozone z prokuratorow sedziow i jakis tam bylych szefow WSI

dlatego jakis "chlopiec" moze zalozyc para-bank i linie lotnicza, dostaje wszelkie zezwolenia od reki a inny slup moze prowadzic kluby go-go z winogronami za 25tys za kisc

i wszystko gra a polski sad to przyklepie

dlatego wszedzie pisze "sad w normalnym kraju" by zrobil tak i tak. w polsce to nie wiadomo - te przewozy osob istnieja od 20 lat ciagle sie slyszy ze cos tam kogos oskubali

podejrzewam ze za nimi tez stoi mafia prokuratorsko sedziowsko ubecka - nie wieze ze te dziady w tych gratach sami z siebie potrafia taka banalana luke w prawie ktorej nie ma w zadnym kraju na zachod od odry sami wylobbowac

to samo firmy pozyczkowe i wiele innych biznesow ktorych nie ma w niemczech i dalej - te luki w prawie, te dziwne wyroki sadowe to nie bierze sie ot tak z powietrza
  • 08.06.17, 10:03
    Niestety masz rację. Dlatego wynik ostatnich wyborów był taki a nie inny, bo naściemniali, że skorumpowany system "sprawiedliwości" będą naprawiać. Ale niestety władze obecne wcale nie mają zamiaru poprawiać, tylko jeszcze bardziej popsuć państwo i generalnie TKM.
  • 08.06.17, 10:49
    Umoczenie ryja w zawartosci koryta jest instynktem, ktoremu nikt nie potrafi sie przeciwstawic,
    tym bardziej, ze w korytku same smakolyki podaja, a sponsorzy dbaja o zestaw przypraw
    wraz z innymi uslugami.

Znaczenie ma rowniez towarzystwo, ktore przy korycie sie zbiera. Nie moze byc tak, ze
    do koryta dorwia sie jakies obce elementy nie znajace zasad koegzystencji.

Chrzakania i glosnego mlaskania nie ma konca, a przyjaznym/nieprzyjaznym mediom daje to material
    w najlepszym czasie reklamowym, co poprawia zysk przed opodatkowaniem.

Cud gospodarczy oparty jest na stabilnym korycie, ktore nie powinno sie wywrocic w trakcie
    konsumpcji grupy nazywanej TKM za kazdym razem, nawet po wymianie na inne TKM.

Mieszkancy tego gospodarstwa lubia takie klimaty.

Ocipiony narod patrzy, podziwia i tez by tak chcial.

• 08.06.17, 13:57
    Szymi,
    jest jeszcze gorzej ! Te kluby przeważnie pozakładała Firma.
    Oczywiście przez oficerów pod przykrywką albo zaufanych emerytów.
    Wywiady czy kontrwywiady - wojskowe, skarbowe, policyjne. CBŚ, Psiarnia i ich BSW.
    CBA, Straż Graniczna, UKS i Ch*j wie kto jeszcze ? Mosad a może FSB ?
    Wszystkie są tak naszpikowane podsłuchami że Sowa wysiada ...
    Kolesie oblewają przerzut Bentleya z Berlina francuskim jachtem aż na Syberię - nie wiedząc,
    że wszystko się pięknie nagrało ! Cyrk.
    P.S.
    Podobno Zuckerberg dostał 50 milionów dolarów od DEA na założenie Facebooka ?
    Nikt nic nie wie ...

• 08.06.17, 14:50
    Podobno Zuckerberg dostał 50 milionów dolarów od DEA na założenie Facebooka ?
    Nikt nic nie wie ...

TAK PRZYPUSZCZALEM. OBSTAWIAM TEZ GOOGLA I YOUTUBA

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 08.06.17, 15:01
    Piszesz najpierw prawo pod siebie. Lobbing ma się dobrze ? Potem już idziesz w business.
    Jak Witold Modzelewski od podatków i niejaki Emil Wąsacz. Ten qtas od płatnych autostrad.
    Najpierw ustalasz najostrzejsze w Europie normy hałasu, a póżniej stawiasz płoty wokół dróg.
    Cena za płot to 30 procent kontraktu ! Żyć nie umierać - tylko firemkę wtajemniczoną zakładać ...

Bez przesady !
    Początki dzisiejszych fortun były bardzo trudne. Prawdziwych fortun a nie jakichś durnot z listy
    " stu najbogatszych Polaków " Co niby maja górę papierków nazywanych akcjami - kupionych przez fundusz emerytalny. A w kieszeni pięć złotych. Ludzie bawili się za komuny w cinkciarstwo, handel tandetą z paczek,
    jakieś idiotyczne targowiska. Fabryka ceraty lub grzebieni, wytwórnia podrabianych kurtek, pocztówki dźwiękowe.
    Rzemiosło, badylarze, prywaciarze. Elita miała dostęp do waluty i robiła kokosy ! Końcówki do długopisów za dolary
    z Pekao. Potem pozakładali firmy polonijne.Oczywiście, na tym łapę nasz wywiad w Wiedniu trzymał.
    Ale jeśli inaczej się nie dało ? Takie czasy ...
  • 08.06.17, 08:51
    Raj dla sk...w lubiacych bagno.

• 07.06.17, 21:59
    Ty to jednak ukryty socjalista jestes...

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Nigdy nie uległem złudzeniu, że katolicyzm jest reformowalny" - OvB
  • 07.06.17, 23:01
    WY SIE DZIELICIE NA JAWNYCH I UKRYTYCH... :)

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 08.06.17, 08:55
    Jawny pod przykryciem z centrali
    i na dodatek rznacy glupa.
  • 07.06.17, 12:56
    Uber to wynalazek dla skuz którzy żydzą na wszystkim.
    Typowe dla korporacyjnych gó...arzy, którzy wolą kupić 'kanapkę dnia' mimo że niedobra ale jednak 1 zł taniej.
    Co można powiedzieć o prezesie, który jeździ uberem? D**a a nie prezes
  • 07.06.17, 13:05
    Z Grochowa na Okęcie taksówka kosztowała mnie prawie 60 zł, miesiąc później jechałem uberem za 35.
    Różnica prawie 25 zł.
    W ten sposób ludzie oszczędzają i się dorabiaja, a ty plac zlotówom :D

--
    "Za młodu gdy uprawialiśmy seks w nocy na klatce schodowej wrzuciliśmy prezerwatywę wraz z zawartością do takiego wózeczka"...kaz_nodzieja na forum s-v
  • 08.06.17, 09:41
    Można też zbierać butelki i odnosić do skupu. Będzie z tego pożytek dla środowiska. Też można się dorobić.
  • 07.06.17, 20:31
    w Uberze masz góry zaznaczone z kim, którędy i za ile pojedziesz. NIE PO FAKCIE, JAK U ZŁOTÓW! nikt cie nie oszuka , nie naciagnie, nawet gdy jestes pijany albo ze wsi.
  • 08.06.17, 09:46
    To wydaje się sensowny argument. Taksówkarze powinni już dawno mieć na wyposażeniu nawigację i na zapytanie klienta o koszt dotarcia w podane miejsce, powinni udzielić odpowiedzi, że nie więcej niż X zł W dzisiejszych czasach odpowiedź wymijająca, że to zależy ile wybije taksometr jest nie do przyjęcia i podejrzana.
  • 08.06.17, 13:33
    Uber ? Wszystko masz podane na tacy.
    Tolerancja ceny - plus minus złotówka, dystans - plus minus pół kilometra.
    I mniej więcej wiesz czy podjedzie Ford Focus czy może E classe ... Możesz zaakceptować kurs albo odrzucić.
    Bo tu nie chodzi wcale o jakiegoś szaraczka spieszącego na ósmą do biura ?
    Gra się toczy o bogatą młodzież wracającą nocą z modnego klubu lub drogiej knajpy
    na chatę, stancję, czy do akademika ... Uber ich nie wywiezie z Placu Zbawiciela do Wilanowa przez Wołomin !
    I najważniejsze, nie trzeba mieć pieniędzy, nikt nie szuka kasy a taksiarz nie oszukuje zawianego
    przy wydawaniu reszty. Wszystko załatwiasz kartą poprzez aplikację. Wszyscy zadowoleni ?
    To cywilizacyjna wojna światów ...
    Ktoś napisał - listonosze strajkują przeciwko poczcie Gmail.

;)
  • 07.06.17, 23:08
    ALE TRZEBA PRZYZNAC, ZE JEST TO DYLEMAT... NIBY TARYFIARZ MA RACJE, ALE GDYBY ZASPIEWAL 99999999 ZL... ?

A PANSTWO GRABI NA ZNACZNIE WIEKSZE KWOTY I ZNACZNIE BARDZIEJ CHAMSKO I NIKT NIE PISNIE...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 08.06.17, 09:36
    No niby jesteś za wolnym rynkiem, takim bez ograniczeń. Czyli taksówkarz może dowolną absurdalną sumę napisać na kartce i jak tego klient nie przeczyta, to sam sobie winien. Wchodzisz do sklepiku i jak przy wejściu będzie kartka z regulaminem, że każdy kto tu wejdzie dobrowolnie zgadza się zostać niewolnikiem właściciela sklepu i dożywotnio oddawać 70 % swoich zarobków, to znaczy, że ważna umowa jest już zawarta. Nikt nikomu nie każe wchodzić do cudzego sklepiku, a jak wchodzi to ma uważnie przeczytać regulamin. Jak nie czyta to sam sobie winien. Ciekawe tylko czy taki regulamin obowiązuje też obcokrajowca? Wydaje się, że powinien też obowiązywać, a obcokrajowiec niech wynajmie sobie tłumacza przysięgłego i prawnika jak chce iść do sklepiku. Bo kto wie, czy gdzieś nie wisi jakiś regulamin pułapka.
  • 08.06.17, 10:21
    ODROZNIJMY CO JEST UMOWA. TO ZE NP BANKI ZMIENIAJA SOBIE UMOWY W CZASIE JEJ TRWANIA BEZ AKCEPTACJI KLIENTA NIE OZNACZA, ZE TAK POWINNO BYC. DO SKLEPU WCHODZE ROBIC ZAKUPY, UMOWA NIEWOLNICZA POWINNA ZOSTAC PODPISANA. WCHODZAC DO TARYFY POWINIEN SIE ZAINTERESOWAC CENNIKIEM...

CIEKAWIE MAMY W USLUGACH, BO ODDAJAC SPRZET DO NAPRAWY CZESTO NIE WIEMY ILE BEDZIE KOSZTOWALA. TU DOPIERO PROBLEM...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 08.06.17, 10:31
    Jak napisał Pan Szymon Miś Panda, w normalnym kraju powinien zdrowy rozsądek stanowić pewną nieprzekraczalną barierę. Wolny rynek w naszym rodzimym wykonaniu to raj dla bandytów.
  • 08.06.17, 10:36
    Dlatego teraz niektorzy omijaja wroclawski lokal w Rynku.
  • 08.06.17, 11:27
    SZYMI BEZREFLEKSYJNIE KLEPIE... GDZIE TA BARIRA ROZSADKU, KTO I JAK JA WYZNACZA ? BARANY W TOGACH ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.