Dodaj do ulubionych

Wywiad w TV z Ojcem Misiaczka hehe...

02.08.17, 20:14
www.youtube.com/watch?v=HK7NLLcFC8M
heeeeee........
Edytor zaawansowany
  • 02.08.17, 20:28
    ROTFL :)
    Ale to chyba nie ojciec misiaczka, a jego brat wujeczny.
    Jak mógłby być ojcem, jak szanse na reprodukcję ocenić w tym wypadku należy... negatywnie.

--
    Ludzie mawiają o nim, że wygląda jak prosię trzy razy ogłuszane... ale to dlatego, że studiował. (B.Hrabal "Bambini di Praga 1947")
  • 02.08.17, 21:46
    Zabiles mnie!!!!
    Malo z krzesla nie spadlem :-).

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
  • 03.08.17, 08:32
    A trzeba bylo.
  • 03.08.17, 14:24
    Figure of speech

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Nigdy nie uległem złudzeniu, że katolicyzm jest reformowalny" - OvB
  • 03.08.17, 14:36
    Wielka szkoda.
    Mialbys okazje dodatkowa na akcje - "ROTFL".
  • 03.08.17, 14:59
    Pewnie bym mial, ja w przeciwienstwie do siebie (ktos tu tak juz chyba nawet pisal?) mam do siebie dystans - czego i koledze serdecznie zycze...

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Nigdy nie uległem złudzeniu, że katolicyzm jest reformowalny" - OvB
  • 03.08.17, 14:59
    mialoby - ciebie- gdybys mial watpliwosci

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • 02.08.17, 23:34
    Ale wiesz, że to fejkowy wywiad? Przecież ten koleś nawet włosy na klacie ma przyklejone. Upozowany na "typowego Janusza".
  • 03.08.17, 08:03
    Ale i tak dobre!

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • 03.08.17, 08:04
    przecież to słynny Sławomir, gość sobie robi jaja, wygląd to jego image sceniczny, swoją drogą gość jest nieglupi i ma niezłe występy

tłusty Szymuś nie załapał ironii?

--
    "Za młodu gdy uprawialiśmy seks w nocy na klatce schodowej wrzuciliśmy prezerwatywę wraz z zawartością do takiego wózeczka"...kaz_nodzieja na forum s-v
  • 03.08.17, 09:11
    Sławomir co by nie mówić kawałek głosu ma , aktorstwo też na poziomie, wiadomo że do oryginału daleko ale nawet Brian May propsował:
    www.youtube.com/watch?v=AGkVhNmXKV8
  • 03.08.17, 12:18
    ja myslalem ze to jest naprade Ojciec Misiaczka.

a powaznie nie znalem tego - nicht fernsehen alles hehe
  • 03.08.17, 13:45
    Panowie....zgadzam się z tym Panem....mój samochód też odzwierciedla moją misiaczkową duszę:) Lubię nim się pokazać, zaimponować dziewczynom....ale bądźmy poważni....przecież moje Polo IV to wóz z 10 lat młodszy i klasa wyżej niż Golf 3 :)
  • 03.08.17, 14:02
    Misiaczek, a czy to prawda ze od jezdzenia VAG'iem rosna wlochy na klacie jak u Szona Konorego?

Bo strasznie miec ich az tyle zeby czesac grzebieniem a jesli tak to kupilbym Polo albo Golfa a zrezygnowal z piwa i zasterzykow z tescia hehe
  • 03.08.17, 14:38
    Od jezdzenia VAGiem, podobno rosna VAGiny.
    Wiec misiaczek nic o tym nie moze widziec.
  • 03.08.17, 15:00
    Albo wrecz przeciwnie i czka nas "coming out".

W tej sytuacji Misiu zmojej strony zlego slowa nie uslyszysz - jesli tylko tak ci lepiej, to banan na zdrowie!

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 03.08.17, 15:03
    A to nie jest tak, że jeżdżenie VAGiem przyciąga VAGiny? W sumie czyż nie dlatego właśnie misiaczek w nich gustuje, że sam jest zwykłą...?
  • 03.08.17, 15:14
    Ja bym juz wiecej spekulatywnych hipotez nie stawial.
    Potem wykorzystaja to w reklamie i nic czlowiek nie bedzie miec z copyrighta.
  • 03.08.17, 22:31
    Akurat z 5 lat młodszy i o klasę niższy ale co ja tam wiem.

--
    Beer will change the world! I don't know how,but it will:)

Life is too short to drive boring cars
  • 03.08.17, 23:46
    A ty marny pyndzlu otyly, czemus sie przyssal do misiaczczka? Im starszy i grubszy, tym glupszy sie stajesz. Dzis juz kubkowi dorownujesz, choc on ma wiekszy balkon niz ty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.