Dodaj do ulubionych

Przaśna Polska taka nasza... OT

23.09.17, 21:01
www.youtube.com/watch?v=zEYoIfgsYPU&t=18604
Obejrzyjcie sobie całą wypowiedź - trwa jakieś 5 min. Cała brutalna prawda o nas Polakach.

Ta wypowiedź powinna być najważniejszym tematem medialnym najbliższego tygodnia. Ale nie będzie.
Edytor zaawansowany
  • 23.09.17, 22:56
    Jaką całą? to jakiś stream na żywo.
  • 24.09.17, 00:40
    Video is unavailable

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
  • 24.09.17, 08:46
    Tak zdechło. Zapewne live potną na poszczególne segmenty - rozmowy. Ciekawe czy przy okazji ocenzurują wypowiedź. Jak będzie ponownie available to wkleję ponownie linka.
  • 24.09.17, 13:29
    Ok... bo nawt nie wiem co to bylo..

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
  • 04.10.17, 01:25
    www.youtube.com/watch?v=OV4IsG5wXAE&t=1280

w końcu wrzucli poszczególne rozmowy wycięte z kilkugodzinnego streama. Wstawiłem link bezpośrednio do wypowiedzi. Cały panel ma 30 min, jak ktoś ma ochote to warto obejrzeć.
  • 04.10.17, 07:10
    Dzieki

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • 04.10.17, 07:13
    Szczegolnie z p. widzenia kogos kto sam zyl za granica.
    A bylem w tej dobrej sytuacji, ze Polacy w UK sa biali.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 24.09.17, 09:22
    Niestety media i politycy podsycaja uprzedzenia. Jesteśmy lepsi bo urodzilismy się biali w Polsce. Innych należy bić. Za poglądy za wygląd za wszystko czym się wyróżniają. Przeczytajcie ostatnią wypowiedź pawlowicz. Nie dziwie się mu ze nie korzysta ze zbiorkomu. Szkoda mi jego dziecka ze ma doczynienia z miotem prawdziwych polaczkow
  • 26.09.17, 13:43
    A NAJWIEKSZE UPRZEDZENIA MAJA CI, KTORZY SOBIE GEBY ROWNOSCIA PODCIERAJA...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 26.09.17, 13:48
    Czyli kto? I rzeczywiście poruszasz temat ciekawy z punktu widzenia filozoficznego. Czy należy tolerować rasizm ksenofobię i inne tego typu postawy? Czy nietolerowanie agresji z powodu wyglądu/religii/orientacji/pochodzenia czyni taką osobę nietolerancyjną.
  • 26.09.17, 13:55
    Ej, przecież to korwinoid. Czyli "wolność, własność, sprawiedliwość".
    Wyjaśnijmy:
    Wolność - to wtedy, kiedy może przypiedrolić komuś, kto mu się nie podoba. Murzynowi na ten przykład. Albo kobiecie - bo wiadomo, gorsza.
    Własność - to najlepiej byłoby, gdyby sobie takiego Murzyna mógł kupić. Albo kobietę. Szczególnie kobietę, bo przeciętny korwinoid stosunki z płcią przeciwną zna przecież tylko z teorii.
    A sprawiedliwość - to wtedy, gdy Murzyn i kobieta znają swoje miejsce i słuchają swojego białego pana.
  • 26.09.17, 14:02
    vogon.jeltz napisał:

> Szczególnie kobietę, bo przeciętny korwinoid stosunki z płcią przeciwną
    > zna przecież tylko z teorii.

Gdy zestawi się to z wyjaśnieniami komiwojażera o biciu kobiet jako grze wstępnej nabiera to sensu.
    I należy dodać odnośnie własności że korwinoidy przywołują przykład usa jako wzoru tymczasem ten kraj został zbudowany na terenach siłą zawłaszczonych od prawowitych właścicieli.
  • 26.09.17, 14:06
    I należy dodać odnośnie własności że korwinoidy przywołują przykład usa jako wzoru tymczasem ten kraj został zbudowany na terenach siłą zawłaszczonych od prawowitych właścicieli.

I WIDZISZ TU JAKAS NIEKONSEKWENCJE ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 26.09.17, 14:11
    Zapomniałem że dla korwinoida osoba o innym kolorze skóry nie jest traktowana jak człowiek.
    Wtedy rzeczywiście nie ma niekonsekwencji w tym że wpierw się komuś coś kradnie a potem mówi o swoim świętym prawie własności tej rzeczy.
  • 26.09.17, 14:22
    PRAWDA.. ALE JAKA JEST ALTERNATYWA ? UWAZASZ, ZE ZIEMIA POWINNA BYC WSPOLNA ? ALBO KTO PIERWSZY TEN LEPSZY ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 26.09.17, 14:25
    Reasumując twoje wywody gdy ktoś jest silniejszy może innym zabierać ziemię. Ale tylko ziemię czy ruchomości też? Skoro prawo własności sprowadzasz do prawa siły.
  • 26.09.17, 14:34
    > Ale tylko ziemię czy ruchomości też?

I kobiety! Nie zapomnij o kobietach!
  • 26.09.17, 14:48
    A GDZIE JA NAPISALEM,Z E TO MOJE POGLDY ? PROBUJE TYLKO DYSKUTOWAC...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 26.09.17, 14:10
    JAK KTO ? LEWUSY, JAK ZWYKLE...

Czy należy tolerować rasizm ksenofobię i inne tego typu postawy?

ZALEZY CO PRZEZ TO ROZUMIESZ. JEST PODSTAWOWA ZASADA - NIE SZKODZIC. SAMO POSIADANIE POGLADOW SZKODLIWE NIE JEST.

Czy nietolerowanie agresji z powodu wyglądu/religii/orientacji/pochodzenia czyni taką osobę nietolerancyjną.

TAK. DZIELENIE AGRESJI NA JAKIES "POWODY" JEST PRZYKLADEM ZLE ROZUMIANEJ TOLERANCJI.

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 26.09.17, 14:14
    bimota napisał:

> JAK KTO ? LEWUSY, JAK ZWYKLE...

Czyli kto? Ktoś ma inne poglądy od ciebie?

> Czy nietolerowanie agresji z powodu wyglądu/religii/orientacji/pochodzenia czyn
    > i taką osobę nietolerancyjną.
    >
    > TAK. DZIELENIE AGRESJI NA JAKIES "POWODY" JEST PRZYKLADEM ZLE ROZUMIANEJ TOLERANCJI.

A twoje zdanie? Agresja jest dobra czy zła?
  • 26.09.17, 14:19
    MAM WYMIENIAC CECHY LEWACTWA ?? TO PASOZYTY...

CZASEM JEST DOBRA, NP. WOBEC PASOZYTOW, PRZY SAMOOBRONIE...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 26.09.17, 14:23
    bimota napisał:

> MAM WYMIENIAC CECHY LEWACTWA ?? TO PASOZYTY...

Czyli jeżeli ktoś pracuje z definicji nie jest pasożytem. Dobrze że to wyjaśniłeś.

> CZASEM JEST DOBRA, NP. WOBEC PASOZYTOW, PRZY SAMOOBRONIE...

A przed chwilą pisałeś: "DZIELENIE AGRESJI NA JAKIES "POWODY" JEST PRZYKLADEM ZLE ROZUMIANEJ TOLERANCJI."
    Jak zawsze masz swoje zdanie z którym się nie zgadzasz
  • 26.09.17, 14:51
    ALE ZAPOMNIALEM WYJASNIC, ZE CHODZI MI BARDZIEJ O PSAOZYTNICTWO MENTALNE. CZYLI POGLADY POPIERAJACE ZWYKLE PASOZYTNICTWO.

ALE UJALEM "POWODY" W CUDZYSLOW...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 26.09.17, 15:01
    bimota napisał:

> ALE ZAPOMNIALEM WYJASNIC, ZE CHODZI MI BARDZIEJ O PSAOZYTNICTWO MENTALNE. CZYLI
    > POGLADY POPIERAJACE ZWYKLE PASOZYTNICTWO.

Czyli nie jestem lewakiem według ciebie. Jak ty z tym przeżyjesz.

> ALE UJALEM "POWODY" W CUDZYSLOW...

Wracamy do punktu wyjścia. Jak to jest że gdy inni rozróżniają powód agresji to źle a gdy robisz to ty to dobrze
  • 26.09.17, 15:09
    JAKOS PRZEZYJE, CHOC CI NIE WIERZE.

ROZMAWIAMY W OPOARCIU O JAKIS KONTEKST. PRZYPOMINAM, ZE KONTEKSTEM TEJ ROZMOWY JEST ROWNOSC..

WIEC MOZE PROSCIEJ: JESLI ROZROZNIASZ AGRESJE ZE WZG NA TO PRZECIW KOMU JEST SKIEROWANA, TO JEST TO Z ZASADY NIEROWNOSC. CHYBA ZE PODASZ SENSOWNE UZASADNIENIE...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 26.09.17, 14:24
    "O tym kto jest Żydem, przepraszam, pasożytem, decyduję ja!"
  • 04.10.17, 10:56
    DEF. PASOZYTA TEZ NIE ROZUMIESZ ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 04.10.17, 11:32
    > DEF. PASOZYTA TEZ NIE ROZUMIESZ ?

Cholera, znowu założyłem u rozmówcy inteligencję, znajomość środków stylistycznych takich jak cytat i parafraza, wreszcie wiedzę historyczną. A ty przecież jesteś tylko korwinoidem...
  • 04.10.17, 18:02
    ZAKALDAJ SOBIE CO CHCESZ, BYLES PISAL NA TEMAT...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 04.10.17, 10:58
    przykre. Choć należy dodać, ze w kraju tego pana biała kobieta może zostać zgwałcona. Dlatego mulikulturalizm jest ślepą uliczką.
  • 04.10.17, 14:19
    A u nas nie moze?

--
    Pozdrawiam,
    galtom

I blame nature for two things. First, that stupidity is painless and second, that hypocrisy is not a cause of rash and diarrhoea.
  • 05.10.17, 09:15
    a jednak trzeba wytłumaczyć: biała kobieta ma duże szanse zostac zgwałcona, ze względu na kolor skóry. Znacznie bardziej jest narażona na przemoc seksualną, niż ciemnoskóra kobieta w "przaśnej Polsce".
  • 05.10.17, 09:18
    Bo ciemnoskóra kobieta dla polaczków zasługuje na wpie...oplucie czy zwyzywanie. Przecież polaczek dba o czystość rasy panów.
  • 05.10.17, 09:20
    jakie są motywacje, to ja nie wiem, być moze takie jak twierdzisz. Niemniej jednak róznica pomiędzy opluciem a zgwałceniem jest znacząca.
  • 05.10.17, 09:23
    Z uczciwości należy dodać ze w kraju tego pana kobieta ma przeybane ogólnie. Niezależnie od koloru skóry.
  • 05.10.17, 16:33
    A u nas biala kobieta jest bezpieczna?

sieprien 2017 - lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,22266995,przez-10-dni-wieziona-bita-gwalcona-po-trzech-tygodniach.html

zeszly rok :www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/26-latka-miala-zostac-zgwalcona-na-cmentarzu-przez-znajomego-hydraulika/rgp6shl

maj - centrum miasta - www.nowiny24.pl/wiadomosci/rzeszow/a/mloda-kobieta-zgwalcona-w-centrum-rzeszowa,12085234/

pazdziernik - www.tvn24.pl/poznan,43/ostrzeszow-dwaj-mezczyzni-zatrzymani-w-sprawie-wielokrotnego-gwaltu,777882.html

A to tylko te gwalty co dotarly do mediow wyygoglane w 5 s
    Mysle, ze i u nas biala kobieta nie jest bezpieczna.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 04.10.17, 15:12
    No i właśnie mowa o tej niepotrzebnej gwałtowności. Ludzie z kulturą nikogo nie zaczepiają.
  • 04.10.17, 11:07
    OD JAIEGOS CZASU KONIECZNIE SIE PRÓBUJE ZROBIC Z POLAKOW RASISTOW I FASZYSTOW...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 04.10.17, 12:25
    Dużo wysiłku nie potrzeba. Biorąc pod uwagę jak wielu polaczków to mendy piszące o ciapatych muslimach i innych. Byc może to tylko pisanie w celu wzbudzania dyskusji. Choć szczerze w to wątpię. Nawet jaśnie nam panujący bredził o pasożytach i chorobach. Zrównywanie imigranta z terrorystą.
  • 04.10.17, 12:35
    > OD JAIEGOS CZASU KONIECZNIE SIE PRÓBUJE ZROBIC Z POLAKOW RASISTOW I FASZYSTOW...

Od jakiegoś czasu polaczki strasznie się starają, żeby uchodzić za rasistów i prawicowych tępaków.
  • 04.10.17, 14:20
    NIe trzeba robic - ci co sa, to sa.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
  • 04.10.17, 15:23
    Ale rasizm nie ma sensu.
    No i nie rasizm jest problemem. Problemem są ludzie którzy sobie nie radzą. W szkole ciężko kapowali matmę, bo natura uzbroiła ich w otępiały umysł, z innymi przedmiotami też nie lepiej. No i po szkole nie za bardzo się nadaje do czegokolwiek. No to sobie wymyślił, że zostanie rycerzem, to znaczy musi komuś przywalić od czasu do czasu dla lepszego samopoczucia. No, ale skoro on nie chce być pospolitym bandziorem ale rycerzem, no to ideologię musi dorobić. Ot i cała Ameryka.
  • 04.10.17, 21:05
    Ale przecież w tym kraju jadem podszytym to norma i jest tak przynajmniej od stulecia, kiedy to psim swędem odzyskaliśmy niepodległość.
    "Naród wspaniały, tylko ludzie kvrwy" mawiał Piłsudski - dyktator, który powodowany socjalistycznymi ideałami i egocentryzmem po 7 latach (od pierwszego posiedzenia Sejmu Ustawodawczego w lutym 1919 do zamachu w maju 1926) zakończył w Polsce demokrację.
    Przed wojną było łatwiej takiemu ćwokowi, co po czterech latach powszechniaka zakończył edukację.
    Zawsze miał "Żydka-złodzieja" lub "Rusina-bandytę" pod ręką do bicia.
    Potem przedstawiciel "zdrowego elementu narodowego" mógł się śmiało i bez utraty honoru zeszmacić jako szmalcownik... albo uczestnik kursu spadochronowego Luftwaffe, bez utraty "prawilności".
    Potem była "walka z reakcją" gdzie "zdrowa tkanka narodu" ... i tak dalej.
    Wiele lat później gitowiec (a dekadę-dwie później skin) mógł dać po mordzie hipisowi (a dekadę-dwie później punkowi) a dzielnicowy odwracał wzrok.
    Teraz taki imigrant to gratka... występuje daleko rzadziej, a mimo tego też "zabiera pracę", "okrada" i "wykorzystuje system". Zmieniają się lata, ustroje polityczne i gospodarcze, ale mentalność ćwoka jest dziejowo niezmienna.

--
    "Musimy pogadać, panie Brener. -Zyga wreszcie przekręcił gałkę.
    - I dlatego przyszedł pan uzbrojony?
    - Trąbicz wskazał szyjkę butelki wystającą Maciejewskiemu z kieszeni płaszcza. -
    No niech pan siada."
  • 05.10.17, 09:30
    znacząco upraszczasz, jakby islam i muzułmanie nie byli zagrożeniem, a jedynie wytworem chorej wyobraźnie rasistów i ksenofobów.
  • 05.10.17, 14:48
    dyktator_bolandy napisał:

> znacząco upraszczasz, jakby islam i muzułmanie nie byli zagrożeniem,

A są?
    W takich Kruszynianach to już 300 lat z okładem siedzą, a jak trzeba było w latach 30-tych cerkwie w powietrze wysadzać, to nie było komu i trzeba było nasze okryte chwałą bojową wojsko do tego zatrudnić.

> a jedynie
    > wytworem chorej wyobraźnie rasistów i ksenofobów.

W punkt.
    Ale akurat o to Ciebie nie podejrzewałem.

--
    - Trąbicz wskazał szyjkę butelki wystającą Maciejewskiemu z kieszeni płaszcza. -
    No niech pan siada."
  • 06.10.17, 13:49
    obys nie przekonał się na własnej skórze przejachany ciezarówką, wysadzony bombą czy pchniety nożem przez jakiegoś bardziej aktywnego muzułmanina w krzewieniu dzihadu niż owi z Kruszynian.
  • 06.10.17, 14:04
    > przejachany ciezarówką, wysadzony bombą czy pchniety nożem

Nie strasz, nie strasz, bo się zes.rasz. Przypadki śmierci z rąk muzułmańskich zamachowców, jakkolwiek nagłaśniane przez siejące panikę media i niektóre rządy, są wciąż sprawą absolutnie marginalną nawet w krajach z dużą mniejszością muzułmańską. Masz znacznie większą szansę zejść z tego świata na sto różnych sposobów niż zostać zabitym w zamachu przez dżihadystę. Np. zostać przejechany ciężarówką przez pijanego ukraińskiego kierowcę. Albo pchnięty nożem przez jakiegoś patriotycznego kibola.

Taka ciekawostka, która wypłynęła przy okazji ostatniej wystrzałowej zabawy w Las Vegas: w USA z broni palnej będącej w posiadaniu miłujących wolność i karabiny amerykańskich obywateli zginęło przez ostatnie 10 lat więcej ludzi, niż w zamachach islamskiej ekstremy. 2000 razy więcej.
  • 06.10.17, 14:47
    Przypadki śmierci z rąk muzułmańskich zamachowców, jakkolwiek nagłaśniane przez siejące panikę media i niektóre rządy, są wciąż sprawą absolutnie marginalną

TAK, TAK.. CO INNEGO Z RAK POLSICH RASISTOW...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 06.10.17, 17:46
    ale co to za pociecha dla ofiary dżihadysty?
  • 06.10.17, 18:00
    Pociecha żadna. Ale powód, żeby straszyć - też żaden.
  • 06.10.17, 17:56
    No i bredzisz znów jak potłuczony ZOMO-wiec.
    W Polsce jako 38-latek z dużego miasta największe szanse mam na zejście na skutek śmiertelnego wypadku komunikacyjnego.
    Dwuipółkrotnie wyższe niż w Niemczech i ponad trzykrotnie wyższe niż w Wielkiej Brytanii.

W najtragiczniejszym nowożytnym ataku terrorystycznym sprzed 16 lat zginęło niecałe 3000 ludzi. W Polsce więcej ginie co roku.

--
    No niech pan siada."
  • 06.10.17, 22:01
    qqbek napisał:

> No i bredzisz znów jak potłuczony ZOMO-wiec.
    > W Polsce jako 38-latek z dużego miasta największe szanse mam na zejście na skut
    > ek śmiertelnego wypadku komunikacyjnego.
    > Dwuipółkrotnie wyższe niż w Niemczech i ponad trzykrotnie wyższe niż w Wielkiej
    > Brytanii.
    >
    > W najtragiczniejszym nowożytnym ataku terrorystycznym sprzed 16 lat zginęło nie
    > całe 3000 ludzi. W Polsce więcej ginie co roku.
    >
    a tam pitolisz ....ja zrobiłem w życiu ok. 120 000 km i jakoś nie miałem wypadku (jedna mała stłuczka bez obrażeń)...Da się? Da ! poza tym to główną przyczyną zgonów w PL są choroby układu krążenia i nowotwory....także dalej mości panowie: wycinajta PDF-y i trujta ludzi....z niby z czego się raki biorą? no z tego właśnie :)
  • 06.10.17, 22:16
    Misiu ja sporo ponad pół miliona i wypadek miałem.
    Widzę też ogrzewanie gazowe w końcu w domu zamontowałeś, skoro wycinającym DPF podjeżdżasz?
    Poza tym wszystkim to nie pitolenie, to statystyka.
    Główną przyczyną śmierci mężczyzn w wieku 20-40 lat w Polsce są wypadki (komunikacyjne i w pracy), a nie terroryści czy zombie. Tak jest z resztą w każdym kraju. Sęk w tym, że w naszym kraju toleruje się terrorystów na drogach... dużo groźniejszych niźli islamscy (czy jacykolwiek inni) ekstremiści.

--
    No niech pan siada."
  • 07.10.17, 23:43
    qqbek napisał:

> Misiu ja sporo ponad pół miliona i wypadek miałem.
    > Widzę też ogrzewanie gazowe w końcu w domu zamontowałeś, skoro wycinającym DPF
    > podjeżdżasz?
    > Poza tym wszystkim to nie pitolenie, to statystyka.
    > Główną przyczyną śmierci mężczyzn w wieku 20-40 lat w Polsce są wypadki (komuni
    > kacyjne i w pracy), a nie terroryści czy zombie. Tak jest z resztą w każdym kra
    > ju. Sęk w tym, że w naszym kraju toleruje się terrorystów na drogach... dużo gr
    > oźniejszych niźli islamscy (czy jacykolwiek inni) ekstremiści.
    >
    Racja....dziś przejechałem trasę Kraków-Tarnów-Jasło-Krosno i z powrotem...obserwacje innych kierowców z dzisiejszej jazdy:
    1. bezmyślne wyprzedzanie i zjeżdżanie z powrotem na prawy pas tuż przed nadjeżdżającym z przeciwka choć za 2 km i tak będzie skręcać i hamować - 2 razy
    2. jazda lewym pasem i bardzo powolne wyprzedzanie tirem osobówki - 2 razy
    3. wjeżdżanie na pomarańczowym/wczesnym czerwonym - 1 raz
    4. jazda prawym pasem i nie ustąpienie włączającym się z prawej strony choć lewy pas jest wolny...
    A jak Ci się podoba nowa kampania społeczna o kierowcach i pieszych? Fajne spoty lecą w TV :) Może to jest jakaś metoda żeby uświadamiać tych terrorystów na drogach?:)
  • 08.10.17, 00:43
    misiaczek1281 napisała:

> Racja....dziś przejechałem trasę Kraków-Tarnów-Jasło-Krosno i z powrotem...obse
    > rwacje innych kierowców z dzisiejszej jazdy:
    > 1. bezmyślne wyprzedzanie i zjeżdżanie z powrotem na prawy pas tuż przed nadjeż
    > dżającym z przeciwka choć za 2 km i tak będzie skręcać i hamować - 2 razy
    Norma, tylko czasami mam tak, że wyprzedzi i już hamuje, bo skręca (kierunkowskaz zaś dopiero przed samym skrętem, albo wcale).

> 2. jazda lewym pasem i bardzo powolne wyprzedzanie tirem osobówki - 2 razy
    Jak ktoś TIR-em osobówkę poza zabudowanym na drodze o dwóch pasach ruchu w jedną stronę wyprzedza, to uwierz mi, dużo łatwiej mi będzie uwierzyć w to, że z tym z osobówki jest dużo gorzej.

> 3. wjeżdżanie na pomarańczowym/wczesnym czerwonym - 1 raz
    Na pomarańczowym wolno, o ile nie jesteś w stanie wyhamować.

> 4. jazda prawym pasem i nie ustąpienie włączającym się z prawej strony choć lew
    > y pas jest wolny...
    Obowiązku nie ma, ale to rzeczywiście sku..._yństwo moim zdaniem.
    Ja jak takiego spotkam, to się włączam przed niego po prostu.

> A jak Ci się podoba nowa kampania społeczna o kierowcach i pieszych? Fajne spot
    > y lecą w TV :) Może to jest jakaś metoda żeby uświadamiać tych terrorystów na d
    > rogach?:)

Zbyt duży nacisk na (współ)winę pieszych.
    Ale dają do myślenia, więc może na coś się przydadzą.

--
    No niech pan siada."
  • 08.10.17, 09:11
    qqbek napisał:

> > 4. jazda prawym pasem i nie ustąpienie włączającym się z prawej strony ch
    > oć lew
    > > y pas jest wolny...
    > Obowiązku nie ma, ale to rzeczywiście sku..._yństwo moim zdaniem.
    > Ja jak takiego spotkam, to się włączam przed niego po prostu.

Odwaznys.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • 05.10.17, 16:34
    Bo nie sa.
    Wrzucanie wszystkiego do jednego worka to przejaw ignorancji i braku wiedzy... to jakby twierdzic ze wszyscy katolicy to goscie ku-klux klanu a kazdy polak mysli jak KRUL.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
  • 05.10.17, 17:32
    Tak szczerze, to w Potato Republic of Bolanda zagrożeniem są właśnie katolicy, którzy wprowadzają własny szariat jako prawo państwowe, a nie muzułmanie.
  • 05.10.17, 21:16
    Bez przesady. To grupka mala ale glosna.
    Wiekszosc (nawet wirzaca) nie jestaz tk radykalna. Tyle, ze na dzis alternatywy brak.

Dlatego ja (jakbymnie w jakims badani pytali) na pewno odpowiem, ze glosowalbym na PiS - chocby po to by wybory jednak byly.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 06.10.17, 13:57
    > Bez przesady. To grupka mala ale glosna.

Mała, ale mająca ciche poparcie albo przynajmniej brak sprzeciwu cichej większości.
  • 07.10.17, 09:05
    WIesz... moze byc tez tak, ze ludzie tego naprawde chca.
    Jestem daleki od tego by twierdziec, ze moje poglady sa lepsze dla wszystkich.
    Owszem, nie zgadzam sie z nimi nie podoba mi sie... itd... Ale rozumiem z czego to wynika i i rozumiem, ze oni widza to tak samo a nawet gorzej.

Jesli faktycznie wierza to przejscie obojetnie obok takich spraw, nie nawracanie czy brak zaangazowania w walke o zakaz aborcji jest dla nich = wyrzadzniu zla.

Trudno...

Na szczescie (poki co) nie musimy uciekac jak niektorzy przez morze, jakby co sa czechy, austria, niemcy, francja... da sie wyjechac.

A na emeryturze osiasc w Tajlandii :-)

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 04.10.17, 17:59
    TAK, I POLSKA WYMYSLILA TEN CALY FASZYZM, ZORGANIZOWALA HOLOKUST, ZAKLADALA KOLONIE, PRZYWOZILA NIEWOLNIKOW. CIEKAWE TYLKO DLACZEGO CI GLUPI ZYDZI AKURAT DO POLSKI ZJEZDZALI...

TRUDNO BY W KRAJACH, GDZIE JEST WIECEJ CZARNYCH NIZ BIALYCH PANOWAL RASIZM. BO JAK CZARNY ZAATAKUJE BIALEGO, TO PRZECIEZ TO NIE JEST RASIZM...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 04.10.17, 21:33
    Zarzucasz innym pisanie nie na temat tymczasem sam teraz popłynąłeś. Zapomniałeś getta ławkowe, Jedwabne szmalcowników, pogromy. Teraz są muzułmanie i ogólnie ludzie z pasożytami o innym kolorze skóry.
    I nikt nie twierdzi że Polska to wymyśliła.
  • 04.10.17, 23:30
    TO UBEK TEZ NIE NA TEMAT, BO 100 LAT WSTECZ POLECIAL...

NIKT NIE TWIERDZI... A NP. "POLSKIE OBOZY KONCENTRACYJNE", TO CO ? PODOBNO JAK W AMERYCE ZAPYTASZ KTO PALIL ZYDOW, TO CI ODPOWIEDZA, ZE POLACY...

NA YOTUBIE POJAWIAJA SIE FILMY Z UDZIALEM NP. RUSKOW CZY UKRAINCOW, A AUTOR TWIERDZI, ZE TO POLACY...

LEGII DOWALILI KARE ZA TO, ZE KIBICE NAPISALI PRAWDE NA TRANSPARENCIE, A JAKA KARA SPOTKALA NIEMCOW, ZA TO ZE ICH KIBICE NIEDAWNO SKANDOWALI HITLEROWSKIE HASLA ?

I TAKICH PRZYKLADOW MOZNA WYMIENIAC...

ALE., OCZYWISCIE, TO WSZYSTKO "NIE NA TEMAT"...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 05.10.17, 08:10
    Nie wiem na ile zwrot polskie obozy jest skutkiem głupoty na ile prostackiego upraszczania a na ile złej woli.
    Nie śledzę yuotuba więc nie wiem o jakie filmy ci chodzi.
    Kara za oprawę? O ile kojarzę chodzi o zapis w przepisach uefa że nie mogą pojawiać się napisy nie związane ze sportem. Zresztą kibice/kibole legii wielokrotnie dali popis swojego postępowania i teraz zbierają żniwo ciężkiej pracy.
    Wymieniać można również przykłady gdzie sami polacy (celowo małą) dają podstawy żeby pisać o nas jako o nietolerancyjnym rasistowskim ksenofobicznym ku...dołku.
  • 05.10.17, 11:05
    NO TAK SOBIE TLUMACZ...

WSZYSCY SUPER, TYLKO POLACZKI BE...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 05.10.17, 11:16
    Nie napisałem że wszyscy super.
    Napisałem ze polaczki starają sie swoim zachowaniem żeby mówiono o nich źle. Na szczęście w tym kraju mieszkają nie tylko polaczki.
    Znów zapomniałem z kim rozmawiam i że masz fundamentalne braki w rozumieniu czytanego tekstu. Oraz że jak na korwinoida przystało świat dla ciebie jest czarno biały. Gdzie oczywiście ty określasz który kolor jest lewakiem
  • 05.10.17, 11:29
    > WSZYSCY SUPER, TYLKO POLACZKI BE...

Polacy są w porządku, ale polaczki to faktycznie najgorsza ludzka szumowina. Niestety, Polaków ubywa, a polaczków przybywa.
  • 05.10.17, 11:13
    > LEGII DOWALILI KARE ZA TO

Legia powinna być wywalona na zawsze z europejskich rozgrywek za całokształt. Pozostałe klubiki zresztą też - za zaniżanie poziomu.
  • 05.10.17, 11:17
    Po co ich wywalać odgórnie. Sami się eliminują.
  • 05.10.17, 11:25
    Żeby nie wyrządzili jeszcze gorszych szkód i nie narobili większego obciachu. Żeby nie było potem wstyd się przyznać, że się jest się z Polski.
  • 06.10.17, 08:40

Jak tu sie dziwic, ze nie szanujemy obcych skoro wladza jasno pokazuje ze i naszych szanowac nie trzeba.
    Kazdy kto mysli inaczej jest zdrajca, zlodzieje, oszustem oderwanym od koryta, itd...

A nie daj boze kobieta: www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,22474141,policja-w-cpk-efekt-mrozacy-przyklad-z-wegier-moze-dzialac.html#BoxNewsLink&a=66&c=96

To tak BTW tego co nas czeka jak przejda ustawy o sadach. Jak wladza bedzie sedziom chciala pokazac co mysli i pogrozic paluszkiem to dokladnie takie akcje beda sie odbywac.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 06.10.17, 08:54
    PIERDOLISZ...

JAK SIE WCHODZI W MAFIJNE UKLADY, TO TRZEBA SIE LICZYC Z KONSEKWENCJAMI...

ALE PRZYJDZIE NOWOCZESNE PO I ZNOW BEDZIE SIELANKA... ;)

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 06.10.17, 09:02
    Jakie mafijne uklady? Co ty wygadujesz???

Kobieta lana w domu 3 razy dziennie przez faceta to mafia?

Tak sie sklada, ze sam pomagam takiemu centrum w katowicach - pomagam organizowac zbiorki rzeczowe dla podopiecznych - wszystko ubrania, talerze, szklanki, nawet tzw. "kurzolapy".

Liczy sie wszystko i kazda zlotowka bo w centrum jest ograniczona liczba miejsc i kobiety sa tam na chwile.

A przychodza tak jak wyszly z domy go wkoncu sie udalo im zdecydowac na odwage - czasem doslownie w klapkach i koszuli nocnej.

I ty masz DURNIU czelnosc mowic o mafii???? Twoj brak wyobrazni i tego jak ludzie sie nawzajem krzywdza i co robia takie organizacje jest przerazajacy!!

Sprawdz moze jakie sa organizacje NGO w twojej okolicy i idz na tydzien pomaac wlasnie w takim miejscu dla kobie, w hospicjiu, w centrum wsparcia LGBT - moze wreszcie cos do ciebie dotrze.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 06.10.17, 09:43
    > Kobieta lana w domu 3 razy dziennie przez faceta to mafia?

Według jego ideolo każdy tak się wyśpi, jak sobie pościele. Idąc tym tropem - widocznie ma, suka, na co zasłużyła.
  • 06.10.17, 10:21
    Jakie mafijne uklady? Co ty wygadujesz???

BRALI RZADOWA KASE CZY NIE ?

Kobieta lana w domu 3 razy dziennie przez faceta to mafia?

WYSZLA ZA PIJAKA... WIDIZALY GALY CO BRALY. DZIECI TYLKO ZAL... NIECH SIE, K., WYPROWADZI. NA SILE JEST TRZYMANA ?

JAK TO JEST, ZE RZADZA TE TWOJE KOCHANE LEWACKIE RZADY, TAKIE PROKOBIECE, I NADAL TE INSTYTUCJE SA POTRZEBNE... ?

TAK SIE SKLADA, ZE MAM KOLEZANKE W OPIECE SPOLECZNEJ. ONA LATA, ZALATWIA BY WYAUTOWAC FACETA, KTORY LEJE BABE, A TAMTA CO CHWILE ZMIENIA ZDANIE, ZE JEDNAK NIE, ZE ONA GO KOCHA... POTEM PRZYLAZI Z PLACZEM, ZE ZNOW DOSTALA... I TAK W KOLKO...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 06.10.17, 11:04
    > WYSZLA ZA PIJAKA... WIDIZALY GALY CO BRALY.

No nie mówiłem?
  • 06.10.17, 11:49
    Mowiles.
    Szkoda czasu na niego.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 06.10.17, 11:48
    bimota napisał:

> Jakie mafijne uklady? Co ty wygadujesz???
    >
    > BRALI RZADOWA KASE CZY NIE ?

No brali, przeciez sami mowia, ze brali dlaczego i na co poszla.
    Moze sprawdz co to mafia bo pie.... od rzeczy!

> Kobieta lana w domu 3 razy dziennie przez faceta to mafia?
    >
    > WYSZLA ZA PIJAKA... WIDIZALY GALY CO BRALY. DZIECI TYLKO ZAL... NIECH SIE, K.,
    > WYPROWADZI. NA SILE JEST TRZYMANA ?

A jak zaczal pic po slubie?
    A pytanie - "NA SILE JEST TRZYMANA ?" - jest kolejnym dowodem na to, ze jestem absolutnym kretynem i ignorantem.

Co oznacza, ze dalsza dyskusja (jak to zwykle bywa) JEST ABSOLUTNA STRATA CZASU - i tak nic do ciebie nie dotrze.

> JAK TO JEST, ZE RZADZA TE TWOJE KOCHANE LEWACKIE RZADY, TAKIE PROKOBIECE, I NAD
    > AL TE INSTYTUCJE SA POTRZEBNE... ?

Bo niestety takich durniow jak ty nie da sie prewencyjnie zamknac w pierdlu na zawsze.

> TAK SIE SKLADA, ZE MAM KOLEZANKE W OPIECE SPOLECZNEJ. ONA LATA, ZALATWIA BY WYA
    > UTOWAC FACETA, KTORY LEJE BABE, A TAMTA CO CHWILE ZMIENIA ZDANIE, ZE JEDNAK NIE
    > , ZE ONA GO KOCHA... POTEM PRZYLAZI Z PLACZEM, ZE ZNOW DOSTALA... I TAK W KOLKO
    > ...

No to sam sobie odpowiedziales dlaczego to nie takie proste.
    A co do mechanizmow i dlaczego tak sie dzieje, poczytaj kilka ksiazek z dziedziny nauki o czlowieu zwanej psychologia.

Uzaleznic sie mozna na wiele roznych sposobow i od wielu roznych rzeczy - ale by to zrozumiec trzeba miec cos zamiast sieczki we lebi a by nie pisac jak piszesz trzeba nie byc trolem hipokryta.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

I blame nature for two things. First, that stupidity is painless and second, that hypocrisy is not a cause of rash and diarrhoea.
  • 06.10.17, 12:27
    BRALI KASE OD MAFII. ZAKUMALES W KONCU ?? A ZE SAMI JA PRZEWALALI, TO SWOJA DROGA... TY SOBIE MOZESZ WIERZYC, ZE SA NIESKAZITELNI...

A jak zaczal pic po slubie?

ILE ZNASZ TAKICH PRZYPADKOW ? JA ZADNEGO. NIECH SIE ROZWIEDZIE..

Bo niestety takich durniow jak ty nie da sie prewencyjnie zamknac w pierdlu na zawsze.

JA USTALAM PRAWO I POTEM JE WYKONUJE ? CZEGO TO SIE CZLOWIEK NIE DOWIADUJE...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 07.10.17, 09:09
    bimota napisał:

> BRALI KASE OD MAFII. ZAKUMALES W KONCU ??

To ze gadasz glupoty to ja kumam juz od dawna.

Zatem uwazasz sie za mafie? Bo kase do budzetu przkazuja obywatele by wspomoc "organizacje mafijna".

BTW: jestes KOZAK? To pokaz US palec i powiedz ze na mafie nie placisz.

> A ZE SAMI JA PRZEWALALI, TO SWOJA DRO
    > GA... TY SOBIE MOZESZ WIERZYC, ZE SA NIESKAZITELNI...

Nie przewalali tylko wydawali zgodnie ze statutem.
    A ty masz jakis dowod ze nie sa czy tylko tak sobie pier...

Moze dlatego, ze sam kradniesz to innych od razu od zlodziei wyzywasz????

> A jak zaczal pic po slubie?
    >
    > ILE ZNASZ TAKICH PRZYPADKOW ? JA ZADNEGO. NIECH SIE ROZWIEDZIE..

Mama nie ma takich znajomych - a wogole jakis ma?
    W sumie nie nazekaj.. bo taki pijacy wujek to jeszcze tobie mogl manto spuscic.

> Bo niestety takich durniow jak ty nie da sie prewencyjnie zamknac w pierdlu na
    > zawsze.
    >
    > JA USTALAM PRAWO I POTEM JE WYKONUJE ? CZEGO TO SIE CZLOWIEK NIE DOWIADUJE...

Chyba nie zrozumiales... - nie pierwszy zreszta raz.
    --
    Pozdrawiam,
    galtom

• 07.10.17, 10:12
    Zatem uwazasz sie za mafie? Bo kase do budzetu przkazuja obywatele by wspomoc "organizacje mafijna".

BTW: jestes KOZAK? To pokaz US palec i powiedz ze na mafie nie placisz.

PRZECHODZISZ SAM SIEBIE...

Moze dlatego, ze sam kradniesz to innych od razu od zlodziei wyzywasz????

JA MOZE, A TY NAPEWNO. I SIE JESZCZE TYM SZCZYCISZ...

Mama nie ma takich znajomych - a wogole jakis ma?
    W sumie nie nazekaj.. bo taki pijacy wujek to jeszcze tobie mogl manto spuscic.

MOJ OJCIEC PIL PRZED SLUBEM, JAK WIEKSZOSC POLAKOW. WUJEK, KTORY ZACZAL PO SLUBIE, TO BY SIE ZNALAZL, ALE AWANTUR NIE URZADZA, CO NAJWYZEJ GLUPOTY GADA, CHOC NIE AZ TAKIE JAK TY.

Chyba nie zrozumiales... - nie pierwszy zreszta raz.

NIE WATPIE...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 07.10.17, 14:30
    bimota napisał:

> JA MOZE, A TY NAPEWNO. I SIE JESZCZE TYM SZCZYCISZ...

Ale nazwiskiem (swoim!!! zebys nie udawal, ze nie wiesz o co chodzi) sie pod tym klamstwem tchorzu nie podpiszesz, prawda?

> MOJ OJCIEC PIL PRZED SLUBEM, JAK WIEKSZOSC POLAKOW.

No i sekret bimoty sie wyjasnil jak sadze...
    A mama w czasie ciazy przypadkiem nie? Bo mam pewne podejrzenia...

BTW:marnie znasz polakow, skoro uwazasz, ze pija tylko do slubu.

> WUJEK, KTORY ZACZAL PO SLUB
    > IE, TO BY SIE ZNALAZL, ALE AWANTUR NIE URZADZA, CO NAJWYZEJ GLUPOTY GADA, CHOC
    > NIE AZ TAKIE JAK TY.

A moze ty po prostu brzydki jestes i dlatego wyjek cie palcem nawet w mlodym wieku nie tknal?

> Chyba nie zrozumiales... - nie pierwszy zreszta raz.
    >
    > NIE WATPIE...

To dobrze.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 07.10.17, 19:34
    POD TWYM KLAMSTWEM PODPISYWAC SIE NIE BEDE... A JAKIZ TO SEKRET CI SIE "WYJASNIL" ? A JESLI PILA TO CO ? I NIGDZIE NIE TWIERDZILEM, ZE TYLKO DO SLUBU... ZNOW ODWROTNIE "ZROZUMIALES"...

NIEWATPLIWIE NIE JESTEM MEZCZYZNA, O JAKIM SNISZ PO NOCACH. I CO W ZWIAZKU Z TYM ? ZAL CI SIE MNIE ZROBILO, ZE TYLKO CIEBIE TYKANO ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 07.10.17, 20:10
    Rozumiem dokladnie to co piszesz.. jak nie wiesz co z twoich slow wynika, to juz nie moja wina.

Podobnie jak fakt co wynika z pica alkoholu w ciazy - dla ulatwienia powiem - popatrz w lustro, nie bedziesz musial googlowac.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 07.10.17, 22:27
    CZYLI PAN TOLERANCYJNY I WIELCE ZATROSKANY LOSEM BLIZNICH, ZWLASZCZA KOBIET...

1. OBRAZA MOJA RODZINE
    2. OBRAZA LUDZI POKRZYWDZONYCH PRZEZ LOS I GARDZI NIMI...

ROZUMIEM, ZE BYCIE ALKOHOLIKIEM Z WYBORU CZYNI LEPSZYM... WIEC HIPOKRYZJI NADAL NIE WIDZISZ...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 08.10.17, 09:12
    Taaaaa....
    Mialbys racje, gdyby to w twoim wypadku dzialalo.
    Ty ciagle tylko cos o deszczu gadasz niezmieszany...

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 06.10.17, 12:39
    Tak w temacie dyskusji
  • 07.10.17, 08:41
    TO JA TEZ W TEMACIE:

youtu.be/ESgFacJh7wc?t=616

POLECAM CALOSC... :p

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 10.10.17, 09:55
    a tymczasem, w "cywilizacji", która wg glupców nie stanowi dla nas zagrożenia
    wyborcza.pl/7,75399,22486806,brytyjczyk-przebywajacy-w-dubaju-przypadkiem-dotknal-biodra.html#BoxGWImg
  • 11.10.17, 08:20
    A u nas to malo siemsznych oskarzen z tzw. dupy?
    Mial pecha i trafilna ksenofoba.... U nas tez mozna pod istniejace prawa wymyslic sytuacje by zrobic komus kolo piora.
    A jak bylo naprawde to tez ciezko powiedziec - prawda?

Teoretycznie moglbys przeczytac ze Pani Agata oskarzyla tego brytyjczyka o molestowanie gdyby idac przez nasza dyskoteke czy w tramwaju "przypadkiem" zlapal ja za dupe czy cycka (sie chwycic chcialem , bo rzucilo na zakrecie - wcale czesto ta trasa w tym celu nie jezdze!!!!).

Ocenia sie najlatwiej innych

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 11.10.17, 10:20
    MASZ RACJE, OBECNA U NAS, WSPIERANA PRZEZ CIEBIE, CYWILIZACJA JEST JESZCZE GLUPSZA...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 11.10.17, 11:51
    Tyle tylko, że w tej "głupiej" cywilizacji ludzie żyją dłużej, dostatniej, zdrowiej, bezpieczniej i szczęśliwiej niż gdziekolwiek kiedykolwiek w całej historii ludzkości. No ale jak rzeczywistość nie pasuje korwinoidowi to tym gorzej dla rzeczywistości.
  • 11.10.17, 18:12
    KLEJNY GENIUSZ, KTOREMU SIE WYDAJE, ZE ROZPEDZONE AUTO NAGLE ZACZNIE JECHAC W PRZECIWNYM KIERUNKU...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 12.10.17, 09:47
    > KLEJNY GENIUSZ, KTOREMU SIE WYDAJE, ZE ROZPEDZONE AUTO
    > NAGLE ZACZNIE JECHAC W PRZECIWNYM KIERUNKU...

Odstaw "Najwyższy CZAS!!!" czy co tam ćpasz, bo wątki ci się mylą. Ten jest o życiu w europejskiej cywilizacji, którą uważasz za głupią i zdegenerowaną, choć ludzkość w całej swojej historii nie wymyśliła nic lepszego.
  • 12.10.17, 09:48
    SPRAWDZ CZYM JEST PRZENOSNIA...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 11.10.17, 08:45
    Islam ma wiele wspólnego z prawactwem. Bardzo dużo. Nie tolerują inności, kobieta ma znać swoje miejsce itp.
  • 11.10.17, 10:22
    LEPIEJ JAK W LEWACTWIE, BY NIKT NIE ZNAL SWEGO MIEJSCA... O TOLERANCJI TO SIE NIE BEDE WYPOWIADAL, BO KAZDY WIDZI...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 11.10.17, 10:33
    Co do lewactwa to nie znam się.
  • 11.10.17, 11:13
    KRYTYKUJESZ PRAWACTWO NIE ZNAJAC SIE NA LEWACTWIE ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 11.10.17, 11:51
    Tak
  • 11.10.17, 12:31
    bimota napisał:

> KRYTYKUJESZ PRAWACTWO NIE ZNAJAC SIE NA LEWACTWIE ?

A to trzeba sie znac na drogach by krytykowac zle polozony chodnik?
    --
    Pozdrawiam,
    galtom

• 11.10.17, 18:06
    TRZEBA SIE ZNAC NA CHOROBACH BY UZDRAWIAC

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 12.10.17, 07:41
    A uzdrawianie/leczenie = krytkowanie?

Ja nie pytam czy mzna budowac drogi bez znajomosci sie na budowie drog ale to czy mozna krytykowac jak sa zrobione gdy cos nam nie odpowiada.

A ty durniu z leczeniem wyskakujesz...

Moze dlatego, ze jak idziesz do lekarza to ten cie nie leczy tylko krytykuje... to ci sie jedno z drugim myli....

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 12.10.17, 09:47
    WIEC KRYTYKOWAC SOBIE MOZNA, TYLE ZE JEST TO GLUPIE..

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 12.10.17, 10:54
    Gdyż?

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 12.10.17, 11:07
    GDZYZ NIE MA SIE POJECIA O TEMACIE..

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 12.10.17, 11:15
    Czy ten twój wywód ma związek z pytaniem do mnie? Z ciekawości się pytam bo po odpowiedzi na nie zapadła cisza.
  • 12.10.17, 19:24
    SKORO ZAPADLA, TO JAKI WYWOD ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 12.10.17, 13:04
    Znaczy jesli nie jestes kucharzem nie krytukujesz jedzenia, bo kazde G..o musi ci smakowac?

Wspolczuje.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 12.10.17, 19:27
    MOGE SIE WYPOWIEDZIEC, CZY SMAKUJE, ALE NIE WYPOWIADAM CO KUCHARZ ZLE ZROBIL I CZY MA TO ZWIAZEK Z JEGO PRZYNALEZNOSCIA DO JAKIEJS KUCHARSKIEJ ODMIANY.

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 13.10.17, 11:32
    Znow ci sie pomylilo krytykowanie kucharza, z krytykowaniem potrawy.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 11.10.17, 11:53
    > O TOLERANCJI TO SIE NIE BEDE WYPOWIADAL, BO KAZDY WIDZI...

Korwinistyczny argument z dupy: "każdy widzi", "każdy wie, jak jest" etc. Co mianowicie, xurwa, widzi każdy?
  • 11.10.17, 18:08
    JAK WYGLADA LEWACKA TOLERANCJA

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 12.10.17, 09:48
    Konkretnie nie umiesz, prawicowy głąbie?
  • 11.10.17, 12:30
    bimota napisał:

> LEPIEJ JAK W LEWACTWIE, BY NIKT NIE ZNAL SWEGO MIEJSCA...

Obawiam sie ze tylko nieliczne, slabo rozgarniete jednostki czuja sie zagubione - to chyba z owodu nadmiaru wolnosci i bardziej ogolnych zasad niz takich jak w prawactwie.

Bo tam sie tylko zaczyna od wolnosci ale potem sie to wszystko coraz bardziej (dla jasnosci) doprecyzowuje, i doprecuzowuje, idoprecyzowuje... az na konciu sie okazuje ze jest zajbiscie precyzyjnie tylko z tj wolnosci to juz ch. zostal.

> O TOLERANCJI TO SIE N
    > IE BEDE WYPOWIADAL, BO KAZDY WIDZI...

Owszem... sam jestes tego dobrym przykladem. mimo, ze sie z toa nie zgadzamy jestes tolerowany a nie poddany ostracyzmowi.

Takze cieszymy sie, ze to doceniasz.
    --
    Pozdrawiam,
    galtom

• 11.10.17, 18:09
    NIE WY, TYLKO CENZOR, I NIE DO KONCA.

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 12.10.17, 08:54
    My. Sprawdz slowo ostracyzm. Cenzor przeciez nie moze nikomu nakazac sie do ciebie odzywac...

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 12.10.17, 09:43
    SAM SPRAWDZ

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • 12.10.17, 10:56
    "NIE WY, TYLKO CENZOR, I NIE DO KONCA."-z tego jasno wynika, ze to ty nie znasz znaczenia tego slowa, wiec po cholere ja mam sprawdzac. Po pierwsze ja wiem, po drugie nawet jak przeczytam definizje w slowniku 100 razy to ty nadal nie bedziesz znac/wiedziec/pojmowac.

Wiec po co mam sprawdzac?

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 11.10.17, 11:47
    Zasadniczo nietrudno mi sobie wyobrazić notkę w dubajskim odpowiedniku "Wyborczej", o mieszkańcu Abu Zabi, który przebywając w Europie dotknął ciała kobiety i został oskarżony o molestowanie.
  • 11.10.17, 12:33
    U nas???
    To nie molestowanie tylko jak ciapaty terrorysta to od razu o probe gwaltu.
    A jak szedl z kolega to zbiorowego.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• 13.10.17, 07:29
    Nawet z terrorystami!!!!

trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,22498786,setki-rodzin-chca-przyjac-pod-swoj-dach-arabskich-studentow.html#Czolka3Img

--
    Pozdrawiam,
    galtom

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.