Dodaj do ulubionych

Mercedes CLS 2018

06.12.17, 13:29
Na targach w Los Angeles Mercedes pokazał nowego CLSa. Z racji tego, że CLS jest protoplastą czterodrzwiowych sedanów stylizowanych na coupe oraz bardzo ważnym graczem na rynku aut klasy wyższej, postanowiłem nagrać o nim krótki, informacyjny materiał. Zapraszam do oglądania! Feedback mile widziany ;)
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
    • samspade Re: Mercedes CLS 2018 06.12.17, 13:43
      Nie wiem co to feedback ale napiszę ci moje wrażenia.
      Filmik rodem z pr owej machiny koncernu. Słabe to. Słabe jest też spamowanie do swoich filmików.
      I ta nowomowa typu narysowane zgrabną lżejszą kreską.
      Słabe
      • vogon.jeltz Re: Mercedes CLS 2018 06.12.17, 13:46
        > Filmik rodem z pr owej machiny koncernu.

Odniosłem przeciwne wrażenie. Firma pokroju Daimler AG do zrobienia takiego materiału zatrudniłaby profesjonalistów. Ten klip śmierdzi amatorką - zarówno głos i dykcja lektora, jak i wypowiadane przez niego kwestie.
        • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 06.12.17, 13:59
          Cóż za surowy człowiek ;) No nic, w takim razie postaram się poprawić od technicznej strony, żeby nie "śmierdzi amatorką" (czy to nie jest nowomowa? ;)) W każdym razie wydaje mi się, że w porównaniu do innych video na youtube stoi to na niezłym poziomie technicznym. Ale wezmę to pod uwagę, dzięki ;) Aha, a z głosem to co jest nie tak?
          • vogon.jeltz Re: Mercedes CLS 2018 06.12.17, 14:05
            > "śmierdzi amatorką" (czy to nie jest nowomowa?

Nie. To kolokwializm. Swoją drogą, umiejętność odróżniania takich rzeczy może być pomocna przy tworzeniu kolejnych materiałów. Ćwicz.

> W każdym razie wydaje mi się, że w porównaniu do innych video na youtube
            > stoi to na niezłym poziomie technicznym.

Ja nie mówię, że klip jest tragiczny. Jedynie, że profesjonalny materiał marketingowy Mercedesa prezentowałby znacząco wyższy poziom. Chociaż mogę się mylić, teraz to nawet bulsziting schodzi na psy...
            • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 06.12.17, 14:31
              Natomiast sformułowanie "narysowane lżejszą, zgrabną kreską" jest zupełnie naturalną rzeczą w języku, w sporej liczbie artykułów czy nawet książek. Serio.

Ćwiczyć mam zamiar, po to proszę Was o ten feedback - bym wiedział na co zwrócić uwagę. Ale nie sądzę, żebym kiedykolwiek zbliżył się do poziomu profesjonalnego spotu. Nie mam kamer ani mikrofonów za dziesiątki tysięcy złotych, nie mam profesjonalnych reżyserów ani funduszy. Wspomniałeś o dykcji - zdaję sobie sprawę, że tutaj jest sporo do poprawy, cały czas pracuję. Ale zapytam ponownie - co Twoim zdaniem jest nie tak z głosem? Wydaje mi się, że jest okej.
      • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 06.12.17, 13:55
        Nie bardzo rozumiem czemu z twierdzisz, że filmik z PR-owej machiny koncernu. Taka ma być właśnie forma - auto debiutuje, ja podaję najważniejsze informacje o nim przekazywane prasie. Nie wiem gdzie tu PR :P Co oznacza "spamowanie do swoich filmików"? Że spamowanie własnymi filmikami? Cóż, nie uważam, żebym zarzucał nimi forum. Biorąc pod uwagę skrypty i pozycjonowanie z youtube to niestety zmuszony jestem rozsyłać swoje twory, żeby do kogokolwiek dotrzeć. Tak czy owak dzięki za opinię ;)
        • chandlarz.zlomem Mój fidbek 06.12.17, 15:46
          Filmiku nie widziałem ponieważ reaguję odwrotnie (contrariwise) na zaproszenia do oglądania bezpłatnie filmików vlogerów (z wyjątkiem rudej Jolki ze Skarżyska w czasie jej kąpieli),
          ale również zgodzę się z wcześniejszym respondentem, że język zachęty do oglądania czegokolwiek powinien być przystępniejszy (vide fidbek) aby dotrzeć do większej liczby potencjalnych oglądaczy filmowej produkcji. Prośba o wyrażenie opinii wystarczy. I to jest mój pólfidbek (bez oglądania filmiku).

Powodzenia marketingowego życzę.
          • wysokie0broty Re: Mój fidbek 06.12.17, 17:38
            chandlarz.zlomem napisał(a):

> Filmiku nie widziałem ponieważ reaguję odwrotnie (contrariwise) na zaproszenia
            > do oglądania bezpłatnie filmików vlogerów (z wyjątkiem rudej Jolki ze Skarżyska
            > w czasie jej kąpieli),
            > ale również zgodzę się z wcześniejszym respondentem, że język zachęty do ogląda
            > nia czegokolwiek powinien być przystępniejszy (vide fidbek) aby dotrzeć do więk
            > szej liczby potencjalnych oglądaczy filmowej produkcji. Prośba o wyrażenie opin
            > ii wystarczy. I to jest mój pólfidbek (bez oglądania filmiku).
            >
            > Powodzenia marketingowego życzę.

A dzięki ;)
        • samspade Re: Mercedes CLS 2018 06.12.17, 16:06
          Czemu rodem z prowej machiny? Sam przyznajesz że podajesz informacje o nim przekazywane prasie. Noe widziałes nie dotknąłeś ale nke przeszkadza ci o nim mówić. I te lekkie kreski nowego języka stylistycznego. Masakra. A po polsku nie można?
          • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 06.12.17, 17:37
            To jest po polsku. Nie moja wina, że nie do każdego trafiają ciekawsze sformułowania niż "jest całkiem ładny". CO do PRu, taka właśnie jest forma, to jest seria stricte informacyjna. Nie mam możliwości jazdy takimi samochodami, więc robię to co zrobić jestem w stanie. Przedstawić najważniejsze aspekty nowego modelu. Od tego jak to wyjdzie w praktyce są recenzje.
            • samspade Re: Mercedes CLS 2018 06.12.17, 17:43
              To nie jest cirkawsze sformulowanie.
              Bez choćby dotykania samochodu siedzenia w nim nic nie przedstawisz. Nie przedstawisz aspektów samochodu tylko to co koncern chce. Jak na informację to zdecydowanie zbyt dluga. A stwierdzenia o wyglądzie czy wadze kreski są opinią. Po co mieszasz jedno z drugim?
              • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 06.12.17, 21:27
                Bo mogę. Taką wybrałem konwencję. Nic mniej, nic więcej. Owszem, przedstawię to co producent uznał za warte przekazania. Funkcja stricte informacyjna, tak działa prasa, tak działa ta seria na youtubie. Nigdzie nie twierdzę, że to test czy recenzja. Co do lżejszej kreski - moim zdaniem jest to ciekawsze sformułowanie, Twoim nie. Nie da się każdemu przypodobać.
                • samspade Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 10:24
                  Więc nie oburzaj się że nie masz wielkiego pozytywnego odzewu.
                  Słabe to i tyle.
                  Gdybym chciał dowiedzieć się pr owej gadki obejrzę coś zrobione przez profesjonalistów.
                  Ale nie poddawaj się. Rób dalej swoje nawet gdy ludzie nie oglądają lekkiej kreski nowego języka stylistycznego
                  • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 12:09
                    samspade napisał:

> Więc nie oburzaj się że nie masz wielkiego pozytywnego odzewu.
                    > Słabe to i tyle.
                    > Gdybym chciał dowiedzieć się pr owej gadki obejrzę coś zrobione przez profesjon
                    > alistów.
                    > Ale nie poddawaj się. Rób dalej swoje nawet gdy ludzie nie oglądają lekkiej kre
                    > ski nowego języka stylistycznego

Ależ ja się nie oburzam, że nie mam pozytywnego odzewu. Chyba się nie rozumiemy. Bardzo cenię sensowną krytykę. Ale jeżeli któryś raz muszę wyjaśniać, że to nie jest test ani recenzja, a news w formie video (nie twierdzę, że to Tobie musiałem wyjaśniać, nie chce mi się już tego szukać), gdzie przy okazji można sobie pooglądać autko w ruchu no to coś jest nie tak :p Właśnie rzecz w tym, że profesjonaliści zrobią coś takiego samym obrazem, nie będziesz tam miał pół słowa. Tutaj czegoś się dowiesz, chociażby jakie jednostki możesz mieć pod maską.
    • do.ki Re: Mercedes CLS 2018 06.12.17, 19:43
      Lektor ma irytującą wadę wymowy. To przeszkadza. W dodatku mowa jest o 9-biegowej skrzyni biegów, a w podpisach jest "10-speed". No to się zdecydujcie.
      Chcesz info zwrotnego o filmiku czy o aucie?

--
      "War does not determine who is right- only who is left." Bertrand Russell
      • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 06.12.17, 21:30
        Wadę wymowy? O jakiej wadzie wymowy mówisz, bo z moją wymową jest wszystko okej :P Nie, ale poważnie, w którym miejscu wymawiam coś inaczej? Bo aż jestem ciekaw. A co do błędu w napisach, dzięki za info, faktycznie musiało się pomieszać. Zaraz poprawię ;) O filmiku i o aucie, każda dyskusja jest wartościowa.
        • qqbek Re: Mercedes CLS 2018 06.12.17, 23:15
          1. Seplenisz.
          2. Nie stać ciebie na przyzwoity mikrofon i/lub przyzwoicie wytłumione studio, a chcesz mówić o samochodach za kilkaset tysięcy (CLS) lub kilka milionów (Aston Martin) złotych. Ja wiem, że Steve Jobs też zaczynał w garażu... ale on przynajmniej potrafił skutecznie podpierdzielić pomysły innym i ładnie je opakować, ty brniesz w ślepy zaułek w ten sposób.
          3. Gość, który kupi takie auto na pewno nie będzie się kierował opinią gościa, który nawet w tym czymś nie siedział, więc pod tym kątem blog jest do dupy, bo nie ma żadnej wartości poznawczej. Przykro mi.

--
          "Musimy pogadać, panie Brener. -Zyga wreszcie przekręcił gałkę.
          - I dlatego przyszedł pan uzbrojony?
          - Trąbicz wskazał szyjkę butelki wystającą Maciejewskiemu z kieszeni płaszcza. -
          No niech pan siada."
          • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 00:16
            qqbek napisał:

> 1. Seplenisz.
            > 2. Nie stać ciebie na przyzwoity mikrofon i/lub przyzwoicie wytłumione studio,
            > a chcesz mówić o samochodach za kilkaset tysięcy (CLS) lub kilka milionów (Asto
            > n Martin) złotych. Ja wiem, że Steve Jobs też zaczynał w garażu... ale on przyn
            > ajmniej potrafił skutecznie podpierdzielić pomysły innym i ładnie je opakować,
            > ty brniesz w ślepy zaułek w ten sposób.
            > 3. Gość, który kupi takie auto na pewno nie będzie się kierował opinią gościa,
            > który nawet w tym czymś nie siedział, więc pod tym kątem blog jest do dupy, bo
            > nie ma żadnej wartości poznawczej. Przykro mi.
            >

Teraz nie wiem czy to miał być ironiczny żart, czy to tak na serio.

1. W którym miejscu słychać tu jakąś nieprawidłowość w wymowie? Recytowałem, miałem fuchę w radio, komentowałem imprezy sportowe. Nigdy nikt nie twierdził, że mam wadę wymowy. Naprawdę nie rozumiem gdzie tu jest coś nie tak.

2. Oczywiście, że nie stać mnie na profesjonalne studio czy mikrofon za parę tysięcy. Sądzę jednak, że Blue Yeti to wystarczający sprzęt do tego typu aktywności. Serio, porównując do innych youtubowych tworów jakość audio jest lepsza niż 99% innych domowych video, a Ty uważasz, że jest cienko? Nie chcę wiedzieć jakie masz wymagania :P A, no i co za różnica czy siedzę w piwnicy i nagrywam na starą Nokię czy robię to w profesjonalnym studio? To pierwsze obliguje mnie do zachowywania milczenia na tematy związane w jakiś sposób z większą gotówką? Nie widzę tutaj logiki.

3. Oczywiście, że nie będzie. Pewnie dlatego, że to NIE SĄ RECENZJE. Nie wiem ile razy jeszcze muszę to napisać, to są materiały informacyjne. Coś, po co sięgasz jak jesteś ciekawy nowego modelu, który wchodzi na rynek. Więc jeszcze raz, nie test, nie recenzja. A, no i jaki blog? To nie jest blog :D
            • qqbek Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 10:38
              wysokie0broty napisał(a):

> 1. W którym miejscu słychać tu jakąś nieprawidłowość w wymowie? Recytowałem, mi
              > ałem fuchę w radio, komentowałem imprezy sportowe. Nigdy nikt nie twierdził, że
              > mam wadę wymowy. Naprawdę nie rozumiem gdzie tu jest coś nie tak.

Nina Terentiew też sepleniła. Jej to w karierze prezenterki nie przeszkodziło.
              Nie martw się jednak, trend w mediach nie jest nowy... taka Karin Stanek to dopiero był koszmar każdego logopedy.
              Ty w ogóle nie wymawiasz "rz".
              "Tszema silnikami", "pierwszy pszedstawiciel".
              Fachowa nazwa?
              Seplenienie przyzębowe.
              Zamiast dźwięcznego "rz", gdzie szczyt języka ma zbliżyć się do podniebienia ty wymawiasz, z językiem na płasko bezdźwięczne "sz".

> 2. Oczywiście, że nie stać mnie na profesjonalne studio czy mikrofon za parę ty
              > sięcy. Sądzę jednak, że Blue Yeti to wystarczający sprzęt do tego typu aktywnoś
              > ci. Serio, porównując do innych youtubowych tworów jakość audio jest lepsza niż
              > 99% innych domowych video, a Ty uważasz, że jest cienko? Nie chcę wiedzieć jak
              > ie masz wymagania :P A, no i co za różnica czy siedzę w piwnicy i nagrywam na s
              > tarą Nokię czy robię to w profesjonalnym studio? To pierwsze obliguje mnie do z
              > achowywania milczenia na tematy związane w jakiś sposób z większą gotówką? Nie
              > widzę tutaj logiki.

OK.

> 3. Oczywiście, że nie będzie. Pewnie dlatego, że to NIE SĄ RECENZJE. Nie wiem i
              > le razy jeszcze muszę to napisać, to są materiały informacyjne. Coś, po co sięg
              > asz jak jesteś ciekawy nowego modelu, który wchodzi na rynek. Więc jeszcze raz,
              > nie test, nie recenzja. A, no i jaki blog? To nie jest blog :D

Materiały informacyjne to wydaje producent.
              Ty się jarasz samochodami (jak większość z nas tutaj), ale masz dość nierealistyczne podejście do rzeczy.
              Spójrz sobie na takiego Kickstera Motoznafcę (o ile nie odstraszą ciebie wulgaryzmy) - chłopak nie bał się opisać Tico i Matiza, zrobił coś co podoba się ludziom, teraz bryluje po targach i wystawach, zapraszany przez coraz to większe "szychy". Nie mówię, że to jedyny dostępny sposób. Twierdzę jednak, że tamten facet jest przynajmniej autentyczny w tym co robi. Ty ze swoimi materiałami wyglądasz jak paniusia w szpilkach na Świnicy (jak chodzisz po Tatrach, to zrozumiesz).

--
              "Musimy pogadać, panie Brener. -Zyga wreszcie przekręcił gałkę.
              - I dlatego przyszedł pan uzbrojony?
              - Trąbicz wskazał szyjkę butelki wystającą Maciejewskiemu z kieszeni płaszcza. -
              No niech pan siada."
              • vogon.jeltz Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 11:07
                > Ty w ogóle nie wymawiasz "rz".
                > "Tszema silnikami", "pierwszy pszedstawiciel".

Ty, ale tak to się poprawnie wymawia. Dźwięczne "rz" w tych słowach byłoby hiperpoprawnością.
              • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 12:21
                >Materiały informacyjne to wydaje producent.
                >Ty się jarasz samochodami (jak większość z nas tutaj), ale masz dość nierealistyczne podejście do rzeczy.
                >Spójrz sobie na takiego Kickstera Motoznafcę (o ile nie odstraszą ciebie wulgaryzmy) - chłopak nie bał się opisać >Tico i Matiza, zrobił coś co podoba się ludziom, teraz bryluje po targach i wystawach, zapraszany przez coraz to >większe "szychy". Nie mówię, że to jedyny dostępny sposób. Twierdzę jednak, że tamten facet jest przynajmniej >autentyczny w tym co robi. Ty ze swoimi materiałami wyglądasz jak paniusia w szpilkach na Świnicy (jak chodzisz >po Tatrach, to zrozumiesz).

Jak widzisz nie tylko producent. A w zasadzie w ogóle nie producent. Materiały informacyjne wydaje prasa po wcześniejszym otrzymaniu informacji od producenta. Dokładnie to robię ja - nie mam możliwości jeździć takimi samochodami, więc nagrywam na razie video-newsy a propos konkretnego modelu. Gdybym nagrywał materiały jak Kickster o samochodzie, który miałem okazję zobaczyć w internecie, to byłbym po prostu hipokrytą. Chociaż fakt, autentyczności Kicksterowi odmówić nie można. Z tym, że on nagrywa o samochodach, do których ma dostęp i może coś więcej o nich powiedzieć.
          • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 00:19
            waga170 napisała:

> Los Angeles Auto Show to nie sa "targi". Filmiku nie ogladalem i nie slyszalem,
            > ciesz sie:)

W porządku, jak nazwiesz w takim razie ten event? A nie, stop, taką imprezę. Bo zaraz będzie "co to jest event" ;)
            • waga170 Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 00:32
              Show to jest pokaz, wystawa, prezentacja. Targi to sa w kazdej wiekszej wsi we wtorki i czwartki, a targi konskie to jeszcze inna bajka.
              Obejrzalem filmik. Masz ciekawy sposob akcentowania. Mozna powiedziec pApryka albo paprYka, ale coupe wymawiasz tak jak cala Polska mowi po wysraniu sie, zrobilem kupe.
              • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 00:35
                waga170 napisała:

> Show to jest pokaz, wystawa, prezentacja. Targi to sa w kazdej wiekszej wsi we
                > wtorki i czwartki, a targi konskie to jeszcze inna bajka.
                > Obejrzalem filmik. Masz ciekawy sposob akcentowania. Mozna powiedziec pApryka a
                > lbo paprYka, ale coupe wymawiasz tak jak cala Polska mowi po wysraniu sie, zrob
                > ilem kupe.

Targi – tradycyjnie rodzaj wystawy, ekspozycji towarów na arenie międzynarodowej lub krajowej, połączonej ze sprzedażą. Obecnie pojmowane jako wydarzenia targowe – narzędzie marketingu bezpośredniego (twarzą w twarz), służące budowaniu relacji z dotychczasowymi i potencjalnymi kontrahentami. Nie ma za co ;)

Co do coupe - ni mniej, ni więcej, dokładnie tak.

• waga170 Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 00:47
                  > Targi – tradycyjnie rodzaj wystawy, ekspozycji towarów na arenie międzynarodowe
                  > j lub krajowej, połączonej ze sprzedażą. Obecnie pojmowane jako wydarzenia targ
                  > owe – narzędzie marketingu bezpośredniego (twarzą w twarz), służące budowaniu r
                  > elacji z dotychczasowymi i potencjalnymi kontrahentami. Nie ma za co ;)

Mysle ze piszac powyzsze ruszales dupa bo nie robiles nic innego jak pie...nie.

Zem byl mnogo raz na Los Angeles Auto Show, co prawda jeszcze kiedy ony byl w pierwszych dniach stycznia a nie grudnia, ale zem nic nie sprzedawal i zem nic nie kupowal, tylko z orwarta japa zem podziwial, takie to byly TARGI.
                  • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 01:19
                    waga170 napisała:

> > Targi – tradycyjnie rodzaj wystawy, ekspozycji towarów na arenie międzyna
                    > rodowe
                    > > j lub krajowej, połączonej ze sprzedażą. Obecnie pojmowane jako wydarzeni
                    > a targ
                    > > owe – narzędzie marketingu bezpośredniego (twarzą w twarz), służące budow
                    > aniu r
                    > > elacji z dotychczasowymi i potencjalnymi kontrahentami. Nie ma za co ;)
                    >
                    > Mysle ze piszac powyzsze ruszales dupa bo nie robiles nic innego jak pie...nie.
                    >
                    > Zem byl mnogo raz na Los Angeles Auto Show, co prawda jeszcze kiedy ony byl w p
                    > ierwszych dniach stycznia a nie grudnia, ale zem nic nie sprzedawal i zem nic n
                    > ie kupowal, tylko z orwarta japa zem podziwial, takie to byly TARGI.
                    Widzę, że druga część definicji to już za dużo do przyswojenia ;) Radzę zapoznać się z biznesowym słownictwem nieco lepiej.
      • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 00:38
        tbernard napisał:

> Mi się bardzo podoba. Gdyby było mnie stać, to bym zamówił wersję wyposażoną w
        > automatyczny feedback ;)

Dziękuję za miłe słowo. Jestem niezwykle zaskoczony ilością jadu na tym forum, w życiu nie trafiłem do takiego miejsca. Na swój sposób jest to fascynujące. Szkoda tylko, że większość opinii nie jest w ogólne konstruktywna. No nic, następnym razem będę musiał prosić wyłącznie o "constructive feedback" ;)
          • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 01:31
            waga170 napisała:

> > Jestem niezwykle zaskoczony
            > Maniek Ciesielski z Pomiechowka byl tez niezwykle zaskoczony jak zeskoczyl z mo
            > stu do plytkiej rzeki.
            Na szczęście dla Mańka nie musiał on więcej dyskutować z przeciętnie bystrym osobnikami swojego gatunku, zazdrośćmy Mańkowi.
        • vogon.jeltz Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 10:21
          > Jestem niezwykle zaskoczony ilością jadu na tym forum, w życiu nie trafiłem do takiego miejsca.

Zasadniczo i tak zostałeś potraktowany bardzo łagodnie, rzeczowo i dostałeś sporą dawkę konstruktywnego "fidbeku" (a że był on krytyczny i ci się nie spodobał - to już nie nasz problem). Normalnie takie wrzuty są tu traktowane jako spam i zgłaszane natychmiast do usunięcia.
          • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 12:17
            vogon.jeltz napisał:

> > Jestem niezwykle zaskoczony ilością jadu na tym forum, w życiu nie trafił
            > em do takiego miejsca.
            >
            > Zasadniczo i tak zostałeś potraktowany bardzo łagodnie, rzeczowo i dostałeś spo
            > rą dawkę konstruktywnego "fidbeku" (a że był on krytyczny i ci się nie spodobał
            > - to już nie nasz problem). Normalnie takie wrzuty są tu traktowane jako spam
            > i zgłaszane natychmiast do usunięcia.

Ja nie mówię, że nie dostałem nic. Dostałem. Nie mam tu na myśli Was wszystkich Panowie. Mam na myśli chociażby takiego Pana (?) Wagę, czy człowieka od "nie stać Cię na studio. No błagam :p
            • waga170 Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 12:42
              Bylem tam w 92 albo 93, jak Ford wypuscil (wtedy nowego) Mustanga. Stal odkrywany, zolty.
              Publika siadala za kierownica i robila sobie zdjecia. A ja chcialem zajrzec pod maske i zobaczyc 5-ciolitrowe V8. Ciagnalem za wajche i nic, ciagnalem mocniej i nic, az wajcha sie urwala. Ford ...znasz co wort. Oprocz samochodow ktore producenci pokazywali jako probke co bedzie w sezonie w salonach i oprocz ogladajacej te samochody gawiedzi nie bylo tam nic innego. I tak jest do dzisiaj. Dlatego to sie nazywa Auto Show. Gdyby wytworcy opon, farby, klockow hamulcowych, felg itp prezentowali swoje dobra potencjalnym kupcom, to bylby to Auto Fair czyli targi.
              Jak ktos Ci zwraca uwage, o co poprosiles, to podziekuj a nie upieraj sie przy swoim.
              Pan Waga.
              • wysokie0broty Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 15:50
                waga170 napisała:

> Bylem tam w 92 albo 93, jak Ford wypuscil (wtedy nowego) Mustanga. Stal odkrywa
                > ny, zolty.
                > Publika siadala za kierownica i robila sobie zdjecia. A ja chcialem zajrzec pod
                > maske i zobaczyc 5-ciolitrowe V8. Ciagnalem za wajche i nic, ciagnalem mocniej
                > i nic, az wajcha sie urwala. Ford ...znasz co wort. Oprocz samochodow ktore pr
                > oducenci pokazywali jako probke co bedzie w sezonie w salonach i oprocz ogladaj
                > acej te samochody gawiedzi nie bylo tam nic innego. I tak jest do dzisiaj. Dlat
                > ego to sie nazywa Auto Show. Gdyby wytworcy opon, farby, klockow hamulcowych, f
                > elg itp prezentowali swoje dobra potencjalnym kupcom, to bylby to Auto Fair czy
                > li targi.
                > Jak ktos Ci zwraca uwage, o co poprosiles, to podziekuj a nie upieraj sie przy
                > swoim.
                > Pan Waga.

Fantastycznie, że Pan Waga był w tym 92 czy 93 na targach w Los Angeles. Zazdroszczę. Ale skoro był, to powinien zauważyć, że jest to impreza na której producent pokazuje swój produkt (marketing bezpośredni), pozwala go dotknąć, obejrzeć. Jest również dzień zamknięty, kiedy producenci budują między sobą relacje i zaczynają (bądź nie) współpracę. 1 do 1 definicja targów. Pan Waga powinien przyjąć czasem swoją pomyłkę do wiadomości ;)
        • samspade Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 10:27
          Jakiego jadu? To ze nie skaczemy z radości oglądając twoje filmiki nie oznacza jadu. Chciałem jakiegoś feedbeku a dostałeś opinie na temat filmików. Chcesz pozytywne? pokaż kolegom. Oni powiedzą że super a co sobie pomyślą my tutaj piszemy
          • chandlarz.zlomem My second fidbak:) 07.12.17, 11:11
            Nie zrażaj się:) Arcydzieła tworzą się pod ciągłym ostrzałem krytyki. Konstruktywnej i tej innej. Głownie tej innej. Nie jesteśmy narodem twórców (15%), jesteśmy narodem krytykantów (80%).
            Pozostałe 5% nic nie robi. Nie tworzy i nie krytykuje. Lubi tylko feed bez back:)
            Rób co lubisz, pociągnij swoją skórę warstwą teflonu i otwórz ucho na krytykę konstruktywną.
            Acha, filmiku w dalszym ciągu nie oglądałem. Może to zrobię gdy dyskusja osiągnie masę krytyczną:) Ewentualnym zarzutem seplenienia nie przejmuj się. Masz przykład Demostenesa:)
            • wysokie0broty Re: My second fidbak:) 07.12.17, 12:25
              chandlarz.zlomem napisał(a):

> Nie zrażaj się:) Arcydzieła tworzą się pod ciągłym ostrzałem krytyki. Konstrukt
              > ywnej i tej innej. Głownie tej innej. Nie jesteśmy narodem twórców (15%), jeste
              > śmy narodem krytykantów (80%).
              > Pozostałe 5% nic nie robi. Nie tworzy i nie krytykuje. Lubi tylko feed bez back
              > :)
              > Rób co lubisz, pociągnij swoją skórę warstwą teflonu i otwórz ucho na krytykę k
              > onstruktywną.
              > Acha, filmiku w dalszym ciągu nie oglądałem. Może to zrobię gdy dyskusja osiągn
              > ie masę krytyczną:) Ewentualnym zarzutem seplenienia nie przejmuj się. Masz prz
              > ykład Demostenesa:)
              Absolutnie się nie zrażam, po prostu mocno zastanawiają mnie niektóre wpisy. O seplenieniu chociażby, ale jak się okazuje należy mówić t-RZ-eba a nie trzeba. Tak jak i wpis o tym, że nie posiadam profesjonalnych mikrofonów i studio. No nie posiadam, ciężko żebym wydawał fortunę w setkach tys. złotych, żeby sobie ponagrywać filmiki na youtubie. Jak widzisz część tych komentarzy nie posiada w ogóle sensu w sobie, a to już mnie nieco drażni. Lubię krytykę, ale sensowną i konstruktywną, chociażby Vogona. Mimo, że ma niezwykle wygórowane oczekiwania :p
              • do.ki Re: My second fidbak:) 07.12.17, 16:48
                Moze to i seplenienie, ale nie chce mi sie drugi raz ogladac, zeby wylowic i nazwac konkretne przyklady irytujaco zlej wymowy. Zwal to na karb mojego przewrazliwienia, okej?

--
                "Tussen droom en daad staan wetten in de weg en praktische bezwaren." Willem Elsschot
        • tbernard Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 14:52
          wysokie0broty napisał(a):

> tbernard napisał:
          >
          > > Mi się bardzo podoba. Gdyby było mnie stać, to bym zamówił wersję wyposaż
          > oną w
          > > automatyczny feedback ;)
          >
          > Dziękuję za miłe słowo. Jestem niezwykle zaskoczony ilością jadu na tym forum,
          > w życiu nie trafiłem do takiego miejsca. Na swój sposób jest to fascynujące. Sz
          > koda tylko, że większość opinii nie jest w ogólne konstruktywna. No nic, następ
          > nym razem będę musiał prosić wyłącznie o "constructive feedback" ;)

Gdybym ja umiał takie filmiki montować, to nie narzekał bym na nadmiar jadu, tylko spróbował wykorzystać go tworząc ciekawy materiał o Viperach ;)
          • vogon.jeltz Re: Mercedes CLS 2018 07.12.17, 16:31
            > Gdybym ja umiał takie filmiki montować

Eee, to niewielka sztuka przecież. Jak masz materiał źródłowy, to taki klip poskładasz w parę godzin choćby Windows Movie Makerem, nawet mając o tym średnie pojęcie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się