Dodaj do ulubionych

Peugeot 208 1.2 2014r LPG

19.12.17, 15:33
Witam,
jaką instalację LPG polecicie mi do Peugeota 208 1.2 2014r.?
Edytor zaawansowany
  • vogon.jeltz 19.12.17, 15:51
    Dobrą. Podobno Peugeot oferował fabryczną instalację BRC w niektórych modelach z silnikami Puretech. To masz odpowiedź.
  • qqbek 19.12.17, 20:11
    Teraz producenci instalacji tak się do siebie zbliżyli technicznie, że trudno powiedzieć, że coś jest lepsze od drugiego.
    Za to łatwo powiedzieć, że takie BRC jest dużo droższa w zakupie i serwisowaniu od jakiejkolwiek innej. Jakakolwiek regulacja nowszej instalacji BRC wymaga połączenia się z ich centralną bazą danych, za co firma każdorazowo kasuje :) Do tego "centralka BRC" oznacza też w praktyce "cały przód BRC".
    Wymieniłem u siebie w lipcu cały "przód" instalacji (miałem włoską e-g@s, której nikt tutaj nie chciał serwisować) i pierwsze co mi odradzono to BRC.
    Mój szwagier ma w Pug-u 406 Coupe zamontowaną (od nowości) przez holenderskiego dealera Pug-a instalację Vialle i zdaje się to właśnie Vialle była przez lata liderem, jeżeli chodzi o instalacje dla samochodów PSA.

--
    "Musimy pogadać, panie Brener. -Zyga wreszcie przekręcił gałkę.
    - I dlatego przyszedł pan uzbrojony?
    - Trąbicz wskazał szyjkę butelki wystającą Maciejewskiemu z kieszeni płaszcza. -
    No niech pan siada."
  • koza_oddam 19.12.17, 22:00
    Spoko, zaraz poznamy adres jakiegoś instalatora ;)
  • qqbek 19.12.17, 22:32
    koza_oddam napisał:

> Spoko, zaraz poznamy adres jakiegoś instalatora ;)

Rzeczywiście przeoczyłem fakt, że to pierwszy wpis gościa na forum.
    W razie czego tigesa podrażnię kanałami bardziej prywatnymi, żeby wątkowi po prostu się przyznał :)

A co do instalacji - powiedziałem, że Vialle ma szwagier, nie powiedziałem przecież, co sam na "przód" włożyłem niespełna pół roku temu, więc mnie o kryptoreklamę nie sposób posądzić (choć ze względu na specyfikę silnika i ilość garów akurat w tym wątku to byłoby nieistotne).

--
    - Trąbicz wskazał szyjkę butelki wystającą Maciejewskiemu z kieszeni płaszcza. -
    No niech pan siada."
  • koza_oddam 19.12.17, 23:36
    Nie posądzam, chodzi o autora wątku ;)
  • qqbek 19.12.17, 23:51
    Miało być "przyjrzał", ale tak to jest z autokorektą w telefonie :D
    A co do instalacji - Vogon polecił coś, co u nas lokalnie uznaje się za najdroższe, stąd też moja reakcja :)

--
    No niech pan siada."
  • koza_oddam 20.12.17, 07:12
    Mam BRC w Punto teściowej, nie wiem co ich podkusiło do tej instalacji (nie fabryczna). Żeby się podłączyć trzeba mieć piracki program, kabelek z allegro który raz działa a raz nie, no i bynajmniej nie jest to intuicyjne oprogramowanie. A muszę zajrzeć, bo coś się dzieje - raz przełączy przy 50C, a raz przy 90C - nie wiem czy czujnik nie padł albo coś ogólnie z konfiguracją. Nie chce mi się, bo bym chętnie przód wymienił na coś normalnego, techa albo staga, ale szkoda mi tych kilku stówek na te chwilę. W Astrze mam techa i działa wyśmienicie, oprogramowanie na stronie producenta za darmo i ogólnodostępne. Generalnie od BRC radzę trzymać się z daleka
  • juzioo89 20.12.17, 08:48
    Sprawdzi się przede wszystkim gazownik, który zna się na swojej robocie i dobrze zamontuje, a następnie ustawi instalację. Opcji jest wiele. Też mam Peugeota 208 1.2 2014r u siebie mam zainstalowaną instalację landirenzo omegas i jestem z niej bardzo zadowolony. Może filmik pomoże www.youtube.com/watch?v=5mVHBmcxDFM
  • koza_oddam 20.12.17, 08:50
    A nie mówiłem?
  • loyezoo 20.12.17, 10:24
    Nawet się nie przelogował i pisze "też mam Peugeota" buahaha.No nie dość że spamer,to debil.

--
    Life is too short to drive boring cars
  • samspade 20.12.17, 10:33
    Co za debil. Czy byl tutaj głupszy spamer? Żeby się nawet nie wylogować.
  • qqbek 20.12.17, 10:37
    Debil.
    Było przelogować na drugie konto spamerze :)

--
    No niech pan siada."
  • tbernard 20.12.17, 10:48
    Na taką okoliczność stosuje się przynajmniej dwa konta. Spamer profesjonalista pewnie tarza się ze śmiechu widząc takiego dyletanta.
  • toreon 20.12.17, 21:33
    Ja też mam PUG-a 1.2 z 2014!
    Żartowałem, nie mam.
    Ale dzięki Józiu za rozbawienie. Trochę wieje tu ostatnio nudą więc dobre i to.
  • klos6932 08.06.18, 13:57
    Rzeczywiście lepiej aby zajął się tym ktoś, kto się na tym zna, polecam AT GARAGE, naprawdę znają się na rzeczy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.