Dodaj do ulubionych

Peugeot 208 1.2 2014r LPG

19.12.17, 15:33
Witam,
jaką instalację LPG polecicie mi do Peugeota 208 1.2 2014r.?
Edytor zaawansowany
  • vogon.jeltz 19.12.17, 15:51
    Dobrą. Podobno Peugeot oferował fabryczną instalację BRC w niektórych modelach z silnikami Puretech. To masz odpowiedź.
  • qqbek 19.12.17, 20:11
    Teraz producenci instalacji tak się do siebie zbliżyli technicznie, że trudno powiedzieć, że coś jest lepsze od drugiego.
    Za to łatwo powiedzieć, że takie BRC jest dużo droższa w zakupie i serwisowaniu od jakiejkolwiek innej. Jakakolwiek regulacja nowszej instalacji BRC wymaga połączenia się z ich centralną bazą danych, za co firma każdorazowo kasuje :) Do tego "centralka BRC" oznacza też w praktyce "cały przód BRC".
    Wymieniłem u siebie w lipcu cały "przód" instalacji (miałem włoską e-g@s, której nikt tutaj nie chciał serwisować) i pierwsze co mi odradzono to BRC.
    Mój szwagier ma w Pug-u 406 Coupe zamontowaną (od nowości) przez holenderskiego dealera Pug-a instalację Vialle i zdaje się to właśnie Vialle była przez lata liderem, jeżeli chodzi o instalacje dla samochodów PSA.

--
    "Musimy pogadać, panie Brener. -Zyga wreszcie przekręcił gałkę.
    - I dlatego przyszedł pan uzbrojony?
    - Trąbicz wskazał szyjkę butelki wystającą Maciejewskiemu z kieszeni płaszcza. -
    No niech pan siada."
  • koza_oddam 19.12.17, 22:00
    Spoko, zaraz poznamy adres jakiegoś instalatora ;)
  • qqbek 19.12.17, 22:32
    koza_oddam napisał:

> Spoko, zaraz poznamy adres jakiegoś instalatora ;)

Rzeczywiście przeoczyłem fakt, że to pierwszy wpis gościa na forum.
    W razie czego tigesa podrażnię kanałami bardziej prywatnymi, żeby wątkowi po prostu się przyznał :)

A co do instalacji - powiedziałem, że Vialle ma szwagier, nie powiedziałem przecież, co sam na "przód" włożyłem niespełna pół roku temu, więc mnie o kryptoreklamę nie sposób posądzić (choć ze względu na specyfikę silnika i ilość garów akurat w tym wątku to byłoby nieistotne).

--
    - Trąbicz wskazał szyjkę butelki wystającą Maciejewskiemu z kieszeni płaszcza. -
    No niech pan siada."
  • koza_oddam 19.12.17, 23:36
    Nie posądzam, chodzi o autora wątku ;)
  • qqbek 19.12.17, 23:51
    Miało być "przyjrzał", ale tak to jest z autokorektą w telefonie :D
    A co do instalacji - Vogon polecił coś, co u nas lokalnie uznaje się za najdroższe, stąd też moja reakcja :)

--
    No niech pan siada."
  • koza_oddam 20.12.17, 07:12
    Mam BRC w Punto teściowej, nie wiem co ich podkusiło do tej instalacji (nie fabryczna). Żeby się podłączyć trzeba mieć piracki program, kabelek z allegro który raz działa a raz nie, no i bynajmniej nie jest to intuicyjne oprogramowanie. A muszę zajrzeć, bo coś się dzieje - raz przełączy przy 50C, a raz przy 90C - nie wiem czy czujnik nie padł albo coś ogólnie z konfiguracją. Nie chce mi się, bo bym chętnie przód wymienił na coś normalnego, techa albo staga, ale szkoda mi tych kilku stówek na te chwilę. W Astrze mam techa i działa wyśmienicie, oprogramowanie na stronie producenta za darmo i ogólnodostępne. Generalnie od BRC radzę trzymać się z daleka
  • juzioo89 20.12.17, 08:48
    Sprawdzi się przede wszystkim gazownik, który zna się na swojej robocie i dobrze zamontuje, a następnie ustawi instalację. Opcji jest wiele. Też mam Peugeota 208 1.2 2014r u siebie mam zainstalowaną instalację landirenzo omegas i jestem z niej bardzo zadowolony. Może filmik pomoże www.youtube.com/watch?v=5mVHBmcxDFM
  • koza_oddam 20.12.17, 08:50
    A nie mówiłem?
  • loyezoo 20.12.17, 10:24
    Nawet się nie przelogował i pisze "też mam Peugeota" buahaha.No nie dość że spamer,to debil.

--
    Life is too short to drive boring cars
  • samspade 20.12.17, 10:33
    Co za debil. Czy byl tutaj głupszy spamer? Żeby się nawet nie wylogować.
  • qqbek 20.12.17, 10:37
    Debil.
    Było przelogować na drugie konto spamerze :)

--
    No niech pan siada."
  • tbernard 20.12.17, 10:48
    Na taką okoliczność stosuje się przynajmniej dwa konta. Spamer profesjonalista pewnie tarza się ze śmiechu widząc takiego dyletanta.
  • toreon 20.12.17, 21:33
    Ja też mam PUG-a 1.2 z 2014!
    Żartowałem, nie mam.
    Ale dzięki Józiu za rozbawienie. Trochę wieje tu ostatnio nudą więc dobre i to.
  • klos6932 08.06.18, 13:57
    Rzeczywiście lepiej aby zajął się tym ktoś, kto się na tym zna, polecam AT GARAGE, naprawdę znają się na rzeczy.
  • fabiedak 19.07.18, 13:26
    Jak widać z twojej radosnej tfurczości na tym (i nie tylko tym) forum, zna się głównie na spamowaniu.
    Gdyby potrafili coś więcej, nie musieliby się zniżać do zatrudniania takich gamoni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.