Dodaj do ulubionych

Kontrola drogowa

27.12.17, 08:27
Wczoraj wieczorem jechałem w obszarze zabudowanym. Za mną jechał kolejny samochód, który chciał mnie wyprzedzić przed wysepką. Za chwilę na wysepkę wyszedł policjant i zaczął świecić takim lizakiem. Wydaje mi się że mi kazał jechać dalej, kolejny samochód się zatrzymał. Za kilkanaście minut mijałem ten sam radiowóz i nikt mnie nie zatrzymywał. Potem naczytałem się co grozi za niezatrzymanie się do kontroli i zacząłem się zastanawiać czy policjant nie chciał zatrzymać również mnie za pierwszym razem. Czy gdyby policja chciała mnie zatrzymać, to zaczęli by za mną jechać czy może zatrzymaliby mnie za drugim razem?
Edytor zaawansowany
  • 27.12.17, 08:56
    Spokojna głowa. Gdyby cię chcieli zatrzymać to od razu rzuciliby się w pościg. A swoją drogą jeśli są jakieś wątpliwości na kogo machają to chyba lepiej się profilaktycznie zatrzymać, najwyżej machną aby jechać dalej.
  • 27.12.17, 11:16
    Dzieki za odpowiedz. Czyli nie powinienem sie spodziewac jakiegos wezwania?
  • 27.12.17, 11:29
    A po co wzywac?
    ...przyjda o 5:59, wejda razem z drzwiami
    i wyprowadza zawinietego w koc...

• 27.12.17, 14:48
    Nie. Chyba że wystąpił jakiś czynnik, który uniemożliwił im podjęcie pościgu za 'podejrzanym'
    Ale to raczej mało prawdopodobne;-)
  • 27.12.17, 15:16
    A Mozliwe, ze Dlatego nie podjeli, bo zatrzymali od razu kogos po mnie?
  • 27.12.17, 11:22
    Szczegolnie, ze byla zmiana pokoleniowa i teraz strzelaja.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

I blame nature for two things. First, that stupidity is painless and second, that hypocrisy is not a cause of rash and diarrhoea.
  • 27.12.17, 15:49
    Nic się nie martw, wiele razy nie zatrzymywałem się do kontroli, bo akurat spieszyłem się na spotkanie i nie miałem czasu, a wiedziałem, że oni się z tym wolno uwijają, i nigdy nie wyskoczyli za mną. Są za leniwi to raz, dwa, przy moich prędkościach zanim by wsiadł, ruszył, włączył się do ruchu, to mnie już nie ma.

Znajomy nigdy się nie zatrzymuje do kontroli, ale na motocyklu, i nigdy za nim nie wyrwali.
  • 29.12.17, 16:42
    Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Mam nadzieje, ze macie rację.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.