Dodaj do ulubionych

joymile - sceptyczny jestem

30.12.17, 21:29
www.spidersweb.pl/2017/12/joymile-opinie.html
Nawet przeszedlem przez wyszukiwanie... ale co z tego?
Zeby zobaczyc jakie auto/auta mi zaproponuja musze zostawic swoje dane -zwariowali?

Niech pokaza co proponuja i jak mnie zainteresuje to mozemy dalej gadac.
--
Pozdrawiam,
galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
Edytor zaawansowany
  • engine8 31.12.17, 01:16
    No i Ty myslisz ze oni maja zamiar pracowac za darmo? Dostaniesz informacje o produkcie jesii pokazesz ze jestes powaznym potencjalnym klientem ...
    Chcialbys informacje o tym co oni maja aby pozniej innymi sposobami znalezc zrodlo i kupic omijajc ich albo po prostu pozawracasz im glowe bo albo nie masz zamiaru kupic albo coc kombinujesz...
    Jesli jestes powaznym klientem to nie widze powodu dlaczego nie chcesz im udostepnic informacji o sobie i o tym czego szukasz..
  • waga170 31.12.17, 02:26
    > Dostaniesz informacje o produkcie jesii pokazesz ze jestes powaznym potencjalnym klientem ...
    Aha, jak stara wyslala cie po peczek szczypioru, wchodzisz do sklepu, ale co maja do sprzedania i za ile, dowiesz sie dopiero "jesli pokazesz ze jestes powaznym potencjalnym klientem" ?

> Chcialbys informacje o tym co oni maja aby pozniej innymi sposobami znalezc zro
    > dlo i kupic omijajc ich albo po prostu pozawracasz im glowe bo albo nie masz za
    > miaru kupic albo coc kombinujesz...

Stary wrobel a ciagle dajesz sie nabrac na konskie gowno? Pojedz do chociazby kraju trzeciego swiata i pojdz na jarmark. Tam sprzedawca reklamuje swoj TOWAR a nie samego SIEBIE jak te dudki z omawianej firmy. Za duzo pieprza o sobie, nie doczytalem do konca.

Najwiekszy giveaway ich januszostwa biznesowego jest nazwa ich "firmy".
  • engine8 31.12.17, 18:17
    Mowisz o dwoch rozych rzeczach.. Ta firma nie sprzedaje aut ale serwis i sposob i tego bronia.
    Jak chcesz auto to mase na placach ktore kuuje si na zasadach podobnych do kupna pietruszki.
  • waga170 31.12.17, 18:29
    Jako polaczek nie dam zarobic trzem gowniarzom ktorzy juz na starcie dostali od kogos za nic po milionie na lba. Ja w ich wieku bylem w wojsku.
    Ciekawi mnie jak sie nazwe tej firmy wymawia. Czy moze to nie firma a usluga? Przepraszam, kupuje samochod, czy mogliby go panowie zjojmilowac?
  • engine8 31.12.17, 23:49
    Hey niewazne, teraz powinna byc dobra okazja aby skorzystac z ich uslug.... Dostali kase i musza sie przede wszytkim wykazac tym ze na ich serwisy jest poyt wiec pewnie zrobia to nawet jesli nawet - i chyba na pewno, pojada na stratach zanim sie nie rozreklamuja... a dopieor potem sie zastanowia jak robic profit.. A ze teraz nie beda mogli sobiue pozwolic na zlea rekjlame i zle opinie to wg mnie jest "as good as it gets"..

• engine8 31.12.17, 23:51
    No i z nazwa to rzeczywiscie pojechali.....bardzo wpadajaca w ucho LOL..
  • waga170 01.01.18, 07:40
    Joy mile to "mila rozrywki"? Mile of joy?
    Ciekawe czy ta Joy jest Mile high czy Mile long (rozkraczy sie po pierwszej mili).

• waga170 01.01.18, 03:40
    > Dostali kase
    Czy tylko pisza ze dostali kase? Od kogo? Za co? Wedlug mnie suma trzy miliony jest podejrzana bo za okragla, nie mowiac ze za wysoka. Ale najwazniejsze ze MILIONY. Gawiedz ktora nie wie ile jest zer w milionie lyka jak pioro Pelican lyka atrament.
  • engine8 01.01.18, 05:05
    Inwestorzy zwykle daja okragle sumy... A 3M to calkiem licha suma...ale wystarczy na pensje moze dla 20 ludzi przez rok. No i pewnie dostali o tych co inwestuja w handel.
  • galtomone 31.12.17, 09:09
    engine8 napisał(a):

> No i Ty myslisz ze oni maja zamiar pracowac za darmo?

Ty to jednak bez wyobrazni jestes.

Tak, z ciekawosci.
    Jakby pokazali 5 aut - cena, rocznik, model, wyposazenie, kolor.
    To niby jak dalej mialbym omijac ich i kupowac "bokiem"?

Ty to jestesJanusz (ze wogole o tym pomyslales) ale taki... prosty.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

I blame nature for two things. First, that stupidity is painless and second, that hypocrisy is not a cause of rash and diarrhoea.
  • engine8 31.12.17, 18:20
    Jak pisalem powyzej - ze strony tej firmy wynika jasno ze oni oferuja serwis kupna sprawdzonego auta i podejrzewam ze nie maj magazynu z autami a klient w wiekszosci wyapdkow musi czekac na to co sobie zyczy
  • galtomone 01.01.18, 11:22
    Ich partnerzy maja auta na placu... Wiec moga pokazac co proponuja.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
  • samspade 31.12.17, 11:45
    Ale jak mozna podawać swoje dane niepoważnym osobom?
  • engine8 31.12.17, 18:21
    No nie mozna i nie powinno sie....
    Onie nie sprzedaja aut ale szukaja klientow
  • samspade 31.12.17, 18:24
    Wygląda że szukają frajerów.
  • engine8 31.12.17, 23:44
    Niekoniecznie... Na pewno probuja znalezc sposob na zarobienie co ale niekoniecznie musi sie odbyc kosztem frajerow.
    Na pewno celuja w potrzebne serwisy. Jak ich wspomozecie to moze zarobia miliony?
  • samspade 01.01.18, 11:27
    To wspomagaj. Kiedy ktoś zamiast przedstawić mi ofertę chce dane to wycofuję się. Niech szuka frajera.
  • engine8 01.01.18, 17:13
    A to juz Twoja decyzja.. Nie mozesz winic ludzi ze szukja... mozesz winic tych co sie daj wrobic.
  • waga170 31.12.17, 20:02
    Teraz Dyrda, Kraus, Frycz a kiedys Borowiecki, Baum, Welt, tylko branza inna. Ci drudzy z Lodzi, zalozyli fabryke wlokiennicza.
  • engine8 31.12.17, 23:59
    No wiec spojrzalem na ich strone.....Oni slowa o zalozycielach ani kontakcie.. Uklad typu
    "Don't call us - we will call you"
    No coz pomoglem im troche ,,,, wypelnilem formularz i podalem im kontakt moze mi cos znajda

• waga170 01.01.18, 03:25
    Przy kupnie samochodu 60 lat temu ta sama usluga istniala pod tytulem rzeczoznawca PZMot. Tez sprawdzal czy numery na tabliczce sie zgadzaly z numerami w dowodzie. Po czym zagladal pod maske, jak ci nowi.. Malo tego, sprawdzal grubosc lakieru. Jeszcze cos tam mierzyl. Teraz rzczoznawcy PZMot zapewniaja ze nowy outfit jest koszerny, tylko gdzie nazwiska tych rzekomych rzeczoznawcow? Aha, sprawdzenie samochodu to teraz sie nazywa jakas "platforma". Lipa, panie, LYPA!
  • niedzielnykierowca 03.01.18, 10:59
    jak na razie nie pokażą co mają, bo zawaliliśmy ich pracą. Oto odpowiedź z systemu:

Osobiście dziękuję za zgłoszenie chęci poszukiwania dla Pana samochodu przez platformę Joymile.

Rezultat ostatnio powziętych działań marketingowych w okresie świąteczno-noworocznym przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania, uzyskując ponad 1000 nowych Klientów w tym okresie.

Z tej racji wzmacniamy Zespół Obsługi Klienta, oraz optymalizujemy wewnętrzne procesy.
    Pragnę poinformować, iż chcąc zapewnić Panu oraz Pozostałym Klientom Najwyższą Jakość Obsługi czas oczekiwania na Kontakt z Pana Doradcą może się wydłużyć.

Z naszych obliczeń wynika, że do dnia 12 stycznia będziemy w stanie nadrobić zaległości powstałe w ostatnim szczególnym dla nas wszystkich okresie, i zapewnić Panu Najwyższą Jakość Obsługi.

Za wydłużony czas oczekiwania przepraszam,
    Składam od siebie i od Zespołu najlepsze życzenia na Nowy Rok,
    Tomasz Kraus i Wojciech Frycz
  • bywalec.hoteli 03.01.18, 17:53
    Czyli są na wakacjach :) ale życzę powodzenia, jak będą auta fajnie i kompleksowo sprawdzać, to klienci będą - tak myślę

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.