Dodaj do ulubionych

twardziel roku :-)

06.01.18, 13:43
wpri.com/2018/01/04/meet-the-cranston-man-who-drove-his-convertible-in-the-snow/

--
"War does not determine who is right- only who is left." Bertrand Russell
Edytor zaawansowany
  • galtomone 06.01.18, 13:46
    Kurde.. jak ja zazdroszcze takiego sniegu....

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
  • waga170 06.01.18, 14:37
    Ajwaj, u nas przez cale wieki tak sie w zimie jezdzilo furmankami, bryczkami, sankami, bez dachu.
  • jackk3 09.01.18, 06:15
    Twardziel? Taki śnieg to ja miałem prze 2 tygodnie niedawno. Tylko u mnie było nawet -36C a 'odczuwalna' ponad -45C. Fakt ze jak ktoś lubi takie warunki (a były przez kilka dni ekstremalne) to zabawa jest przednia.
  • galtomone 09.01.18, 07:28
    Zimna mze nie... ale śniegu zazdroszcze. Co ja bym dla za 2m u mnie w miescie...ech.... bajka....

--
    Pozdrawiam,
    galtom

I blame nature for two things. First, that stupidity is painless and second, that hypocrisy is not a cause of rash and diarrhoea.
  • toreon 09.01.18, 10:18
    Are U szczur?
    W takim kraju jak Polska przy 2 metrach śniegu wszystko by pozamykali, nawet fej-zboka.
  • galtomone 09.01.18, 10:29
    Szur... Nie widze "minusow" :-)

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • vogon.jeltz 09.01.18, 14:31
    > W takim kraju jak Polska przy 2 metrach śniegu wszystko by pozamykali

Przy 2 metrach? W południowych krajach zamykają szkoły jak 5 centymetrów leży.
  • do.ki 09.01.18, 09:03
    I jezdziles z otwartym dachem?

--
    "If we want a wealthy society, we'll have to tolerate wealthy men." Winston Churchill
  • nazimno 09.01.18, 10:48
    A co mial skrobac?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.