Dodaj do ulubionych

Szymi, zyjesz?

10.01.18, 17:13
Cisza od czasu zdjec z Rumunkami.....
Edytor zaawansowany
  • 10.01.18, 17:15
    juz jest w ruminii u tesciow...
  • 10.01.18, 17:19
    Sadzac po jego zachowaniach z ostatnich lat podejrzewam ze znow gdzies na "panstwowej posadzie". Za pare miesiecy wyjdzie to sie pewnie zglosi...
  • 10.01.18, 18:26
    no to tym bardziej by siedział w internecie z nudów
    chyba przeciez nie zabraniają?

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • 10.01.18, 19:08
    Internet w pierdlu mowisz maja? niemozliwe....
  • 10.01.18, 19:11
    Breivik ma to Szymiemu nie dadza?

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • 10.01.18, 19:27
    Masz racje Szymi ma arabskie petro-dolary to moze miec wszystko... nawet steka mu podadza na obiad we wlasnej celi..
  • 10.01.18, 19:28
    A tak sobie pomysleme ze on jak ma kasiore to moglby przeciez zrobic dobry biznes - zalozyc prywatne wiezinie...
    Kilka problemow za jednym razem by sie pozbyl..
  • 10.01.18, 19:44
    no a co z rumunami? tych sie pozbyc to trudniej - szczegolnie jak panna ma tak z 5-7 braciszkow.
  • 10.01.18, 19:51
    No jak to - jak masz wlasny "hotel" to znajdujesz im i miejsce do spania i robote.. a tam nikt nie strajkuje nie narzeka nawet jak dostanie...
  • 11.01.18, 03:00
    Szymi w Alpach bzyka włoskie nastolatki... I testuje 5litrowego lexusa...

--
    YCDSOYA
  • 11.01.18, 05:54
    Naaaaa, gdyby tak bylo to bysmy wiedzieli. Martwie sie.
  • 11.01.18, 08:01
    A czy ktoś pamięta pierwsze forumowe auto Szymka?

--
    .
    -Z TDCI NA ST, a teraz italia z bananami-
  • 11.01.18, 10:37
    Nie E38 750i przypadkiem?

--
    "Musimy pogadać, panie Brener. -Zyga wreszcie przekręcił gałkę.
    - I dlatego przyszedł pan uzbrojony?
    - Trąbicz wskazał szyjkę butelki wystającą Maciejewskiemu z kieszeni płaszcza. -
    No niech pan siada."
  • 11.01.18, 10:39
    W mojej pamięci jest Mazda Xedos 2.0 V6. To było z 15lat temu :)

--
    .
    -Z TDCI NA ST, a teraz italia z bananami-
  • 11.01.18, 12:25
    Tak jest!

Pzdr.
  • 11.01.18, 09:27
    > no a co z rumunami?

No właśnie, co z Rumunami? Nie wiem, co wszyscy w Polsce mają do tych biednych Rumunów. To jeden z sympatyczniejszych narodów w Europie.
  • 11.01.18, 15:45
    W Polsce sie latem jezdzi nad morze albo nawet wychodzi z kocykiem na blokowy trawnik zeby sie poopalac. Zeby byc sniadym. Jak te ciapate czy Cygany czy inne Rumuny. Bo bycie sniadym zwieksza atrakcyjnosc, przynajmniej w mniemaniu Januszow. Dlatego nienawidza tych co bez opalania sa od razu opaleni. ZAZDROSC.
  • 11.01.18, 17:50
    hehehehe to zupelnie odwrotnie niz w azji... Tam sie dziewuchy wyzwywaly od "Kambodian" - tzn ze sniada cera kojarzona z tymi na wsi w polu pracuja..
    Teraz w Tajlandi najwiekszym problemem jest to ze sobie chlopcy wybielaja penisy i to jest bardzo niebezpieczne ale widac dziewczyny lubia biale...
    Tak ze nie dogodzisz - kazdy chce "tak jak u nich"
  • 11.01.18, 19:28
    W Polsce przd wiekami bylo podobnie, jasnie panstwo znaczylo dokladnie to. Opalenizna nie byla jak dzis, swiadectwem aktywnosci fizycznej, zdrowia i wrecz zamoznosci, tylko swiadectwm ze sie haruje w polu.
  • 11.01.18, 23:49
    > Zeby byc sniadym. Jak te ciapate czy Cygany czy inne Rumuny.

Właśnie w tym rzecz, że Rumuni nie są śniadzi. Przeciętny Rumun wygląda dokładnie jak przeciętny Polak (oczywiście z dokładnością do szczegółów, po których polaczka można wyłowić z tłumu zawsze i wszędzie)
  • 12.01.18, 00:07
    "Rumuny" i "Cygany" to nie Rumuni i Cyganie, w kontekscie mojego wpisu:) Co do odrozniania polaczka wsrod tlumu zawsze i wszedzie to myslalem ze tylko ja tak potrafie, zepsules mi wieczor.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.