Dodaj do ulubionych

Warsaw Bus - 21-23 marca, Nadarzyn, okolice D.C.

13.03.18, 00:33
Wybiera się ktoś?
Niewykluczone, że całe 4 dni spędzę w okolicy w związku z wyżej wspomnianą imprezą "w pracy" i ciekaw jestem, czy kogoś z forumowiczów czeka w tych dniach równie okrutny los?
Rozlokowany będę zapewne gdzieś w samym południowym D.C. w hotelu, tak więc jak "ktoś coś" to jak w dym :-)

--
"Musimy pogadać, panie Brener. -Zyga wreszcie przekręcił gałkę.
- I dlatego przyszedł pan uzbrojony?
- Trąbicz wskazał szyjkę butelki wystającą Maciejewskiemu z kieszeni płaszcza. -
No niech pan siada."
Edytor zaawansowany
  • waga170 13.03.18, 03:25
    Ja bardzo chetnie!
  • qqbek 20.03.18, 23:43
    Kurde, wygląda na to, że gościmy ich u nas na wsi, a na targach będzie siedział kto inny.
    Masz coś nieczęstego w ramach rekompensaty:

--
    - Trąbicz wskazał szyjkę butelki wystającą Maciejewskiemu z kieszeni płaszcza. -
    No niech pan siada."
  • waga170 21.03.18, 07:07
    Jak moja tesciowa, ktora podaje mi placek i mysli ze na wlasnie taki nie moglem sie doczekac. Badz jak moj Tesciu (dziendobry Tesciu, przyszlismy w szesciu) ktory zapodalby Stevie Wonder My Cherie Amor:)
  • trypel 13.03.18, 08:28
    az musiałem wyguglowac co to jest :)
    czego to ludzie nie wymyslą...
    niestety w tym samym terminie są również targi w Norymberdze a ja akurat z nimi mam bardziej po drodze :)
    ale jak bedziesz gdzies spał w południowych okolicach to wpadnij do Piaseczna do 2 knajp wartych grzechu - najlepszej podobno gruzinskiej w Polsce - Gaumarjos i do Szarej Eminencji.
    i baw sie dobrze

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • qqbek 13.03.18, 08:41
    Znajomy handluje autobusami, a na targi przyjeżdża szefostwo firmy je produkującej i trzeba będzie ich oprowadzać i tłumaczyć na miejscu. Stąd też "łapię orient" a nie umawiam się konkretnie, bo nie wiadomo czy przypadkiem nie będę musiał chlać mniej towarzysko, a bardziej "firmowo" w związku z imprezą.

Nigdy wcześniej w "Ptaku" nie byłem, więc przynajmniej będę miał okazję zobaczyć jak z bliska ten fenomen biznesowo-socjologiczny wygląda :)

A co do restauracji - oni zechcą (już z nimi wcześniej styczność miałem) pewnie jeść "miejscowo" (tj. kuchnia polska) i pić wódkę. Tak więc gruzińska kuchnia pewnie będzie musiała zaczekać.

--
    No niech pan siada."
  • trypel 13.03.18, 08:51
    z Ptaka w tej chwili po szczycie nawet do centrum Wawy jest 20-25 min. Jak beda chcieli zaszaleć to jest gdzie...
    w ramach przestrogi - jakby komuś wpadło do głowy jeść lokalnie i miejscowo i wyraziłby wolę trafienia do Magdalenki do Gościnca Oycowizna to złap coś twardego i tłucz dopóki z głowy nie wybijesz...
    A Szara Eminencja to rowniez polska kuchnia. szaraeminencja.com/files/20180225/Menu_piaseczno_2018_v.5.pdf
    choć nie tylko

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • robke 13.03.18, 13:37
    A Siwy Dym? Jaka masz opinię?
  • trypel 13.03.18, 15:16
    przy Puławskiej? - sorry ale nie jestem obiektywny - ustawianie niby góralskiej knajpy w Warszawie i zmuszanie (nie wiem jak teraz ale 10 lat temu) kelnerów do gadania po "góralsku" powoduje spadek apetytu. U mnie. Byłem 2 x na imprezach firmowych ale ostatnio z 4 lata temu. Prywatnie nie pójdę. Jest tyle innych miejsc

--
  • vogon.jeltz 13.03.18, 17:57
    Łojezu... U mnie sam widok czegokolwiek związanego z góralszczyzną powoduje nie tyle spadek apetytu, co odruch wymiotny.
  • qqbek 13.03.18, 21:01
    Mam podobnie.
    Jedynie na biuściastych górali płci żeńśkiej nie mam takiej alergii.

--
    No niech pan siada."
  • only_the_godfather 16.03.18, 07:38
    Ja będę na targach w piątek 23 ale to delegacja służbowa i jedziemy większą grupą. Głównie właśnie będziemy oglądać autobusy.
  • qqbek 16.03.18, 08:22
    To jak szukacie czegoś międzymiastowego w rozmiarze midi to i tak na mnie traficie :)

--
    No niech pan siada."
  • only_the_godfather 16.03.18, 08:42
    No i plan się zmienił jeszcze wczoraj góra mówiła o 23 a dziś zmienili wyjazd na 21 ale na targi i tak jedziemy. Midi nas interesują ale raczej miejskie, ale jak to na targach ogląda się wszystko.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.