Dodaj do ulubionych

cos o wyobrazni

13.04.18, 11:29

youtu.be/6-0E2Nxtm6o
Edytor zaawansowany
  • vogon.jeltz 13.04.18, 14:23
    Było.
  • qqbek 13.04.18, 20:07
    2 lub 3 razy było.
    Nawet potem znalazłem artykuł na temat tego wypadku (i go tu linkowałem), z którego wynika, że głupi (a raczej głupia) ma zawsze więcej szczęścia niż rozumu. Kierująca Focusem przeżyła wypadek.

--
    "Musimy pogadać, panie Brener. -Zyga wreszcie przekręcił gałkę.
    - I dlatego przyszedł pan uzbrojony?
    - Trąbicz wskazał szyjkę butelki wystającą Maciejewskiemu z kieszeni płaszcza. -
    No niech pan siada."
  • waga170 14.04.18, 04:29
    Zerem wyobrazni popisal sie kierowca nagrywajacy, chyba akurat nie patrzyl na droge i obudzil sie jak walnal w nieboraczke. Niejeden ogladajacy ten filmik wiedzial duzo wczesniej co za chwile sie stanie.
  • samspade 14.04.18, 06:13
    Ja wiedziałem co się stanie zanim włączyłem filmik. Wystarczyło że przeczytałem komentarze. Dziwne że mój ziomal tego nie wiedział. Na jego usprawiedliwienie powiem że pewnie nie widział wcześniej tego filmiku.
  • waga170 14.04.18, 08:11
    Nie wiem dlaczgo, ale jak ogladam tego typu filmiki, zwlaszcza ruskie, to jakims siodmym zmyslem w przewazajacej liczbie przypadkow trafnie zgaduje co sie za chwile stanie. Malo tego, w realu tez to sie sprawdzilo niejednokrotnie, potem pasazerowie zauwazali ze zaraz, zaraz, ty zaczales hamowac zanim on skrecil itp. A znam osobe ktora jadac za kims na lewym pasie postanawia go wyprzedzic z prawej, po czym ten na lewym wrzuca prawy kierunkowskaz sygnalizujac widze cie bede zjezdzal na prawo, a znana mi osoba nie przrywa swojego manewru, wjezdza na pas prawy za migajacym delikwenteem, hamuje i mowi ze cham zajechal jej droge:)
  • tanebo2.0 14.04.18, 09:47
    A co miał zrobić? Z lewej miał TIRa. Z prawej TIRa. Miał się zabić?
  • waga170 14.04.18, 10:03
    Mial sie zabic? On nie, bo Tir z obydwoch bokow jeszcze nikogo nie zabil, ale Ty zabij sie juz dzisiaj albo odkryj ze w pojezdzie drogowym zazwyczaj istnieje hamulec coby zwolnic albo nie najechac na "wydarzenie" z przodu, jak malpa.
  • nazimno 14.04.18, 10:07
    Malp nie obrazac, bo one maja lepszy czas reakcji, niz ten powolniak.
  • waga170 14.04.18, 10:16
    Kreda biala i date zapisz w kominie bo akurat sie ZGADZAMY.
  • nazimno 13.04.18, 21:09
    Dalem jako smrodek dydaktyczny.
    Warto powtarzac dla nowych.
    Moze komus zycie uratuje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.