Dodaj do ulubionych

Jadę do Kołobrzegu, polecicie knajpę?

14.05.18, 18:44
Najchętniej z świeżą rybką? Domyślam się, że w morzu gó...anych bud z starym olejem i mrożoną tołpygą są perełki z świeża flądrą, śledziem i dorszem, ambitnymi kucharzami, seksownymi kelnerkami i przemiłymi właścicielami...
Coś doradzicie?
Jadę jutro, więc z góry dziękuję za szybką odpowiedź...
Jeep

--
YCDSOYA
Edytor zaawansowany
  • waga170 15.05.18, 06:28
    Trza bylo zapytac na forum Kolobrzeg. Szanse tutaj sa jak jeden do tysiaca do trzeciej
    Jeden na tysiac byl w ogole w Kolobrzegu, jadl w knajpie i trafil na dobra (ze swieza rybka, klnerkami, wlascicielami...). Zupelnie jak tu zapytac o dobrego krawca w Kolobrzegu:)
    Ambitnego kucharza nie wymienilem bo nie wiem co to takiego, ale raz trafilem na bitnego.
  • trypel 15.05.18, 07:13
    Niestety masz racje. 2 x byłem w Kołobrzegu, 2x odwiedziłem knajpę (a raz nawet tam spałem) i do dzisiaj wypieram to doświadczenie z pamięci. Ale sam Kołobrzeg mi sie podoba i mógłbym tam od czasu do czasu pomieszkiwać :)

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • waga170 15.05.18, 07:19
    > i do dzisiaj wypieram to doświadczenie z pamięci.

Pewnie kucharz byl "ambitny" i podal Ci fladre z lbem dorsza i ogonem sledzia.
  • toreon 15.05.18, 08:49
    No nie wiem, ja byłem w Kołobrzegu, ostatnio w 2011 i byłem tam w dobrej knajpie z dobrymi rybami. Nazwy nie pamiętam ale było to na tamtejszej "starówce", miała w logo niebieskiego delfina. Kelnerki chyba nie były seksowne skoro ich nie pamiętam a logo owszem.
  • waga170 15.05.18, 09:08
    A ja tam bylem w 48-mym jako pulkownik SB z kierowca. Jak nam podali kielbase, kartofle i salate, to jakajacy sie kierowca zagadal Panie polkowniku, pan ma na w..widelcu.. ggg..glizde. Nazwy nie pamietam ale to bylo na tamtejszej starowce..
  • nazimno 15.05.18, 11:32
    I znowu te "glosy", waga170 - sam bys tego nie wymyslil.

PS
    W 1948 nie bylo jeszcze SB - objawy demencji, waga170.
    Was wszyskich z NKWD, na SB przemianowano dopiero w 1956 roku.

• duze_a_male_d_duze_m 15.05.18, 14:43
    E tam, historyjka się liczy.

--
    .
    -Z TDCI NA ST, a teraz italia z bananami-
  • jeepwdyzlu 15.05.18, 22:05
    Byłem w smażalni Rewińskiego (pamiętacie?)
    Bez zarzutu, szczególnie udane zupy rybne.
    Ryby świeże są - śledź i flądra.

Polecić można jeszcze grill bar Nakamal i podobno dobrą restaurowaną przez Gesslerową Rybę z Ikrą (z boku i daleko).
    Generalnie Kołobrzeg odradzam. Ani to eleganckie, ani przaśne, dramat z parkowaniem, okropna architektura pseudoapartamentowców, milion biznesów typu ciupaga z kotwicą. Nad naszym morzem polecam Świnoujście - to inny świat.
    Pozdro
    Jeep

--
    YCDSOYA
  • jestklawo 16.05.18, 08:10
    jeepwdyzlu napisał:

> Ryby świeże są - śledź i flądra.

czyżby? :)))
    Okres ochronny połowu flądry (stornia, gładzica) to 15.02-15.05
  • nazimno 15.05.18, 22:06
    Waga swietnie konfabuluje, ale brak mu
    znajomosci faktografii.
    Ewentualnie moze byc lekka demencja.
  • jestklawo 15.05.18, 14:30
    jeepwdyzlu napisał:

> Najchętniej z świeżą rybką?

świeżą rybkę, to możesz sobie jedynie zamówić u rybaka (z kutra, ale musisz być na brzegu, kiedy wraca z połowu).
    Nawet knajpy przy plaży mają rybę wyłącznie mrożoną. Często z hurtowni np. we Wrocławiu :) Serio

• duze_a_male_d_duze_m 15.05.18, 14:41
    Z tym wraca z połowu, to też trzeba uważać. Są sytuacje że wcześnie rano wypływa "za róg", żeby o określonej godzinie wpłynąć do portu z niesprzedanym towarem z wczoraj ;)

--
    .
  • misiaczek1281 15.05.18, 21:41
    jestklawo napisała:

> jeepwdyzlu napisał:
    >
    > > Najchętniej z świeżą rybką?
    >
    > świeżą rybkę, to możesz sobie jedynie zamówić u rybaka (z kutra, ale musisz być
    > na brzegu, kiedy wraca z połowu).
    > Nawet knajpy przy plaży mają rybę wyłącznie mrożoną. Często z hurtowni np. we W
    > rocławiu :) Serio
    >
    na Helu w Kuźnicach jest przystań rybacka ... świeże rybki prosto z morza...raz flądry kupowałem...pyszne
  • nazimno 15.05.18, 21:56
    W rybach, zwanych fladrami, zawarta jest cala
    Tablica Mendelejewa. Ryba denna absorbuje
    wszystko, co wplywa ujsciem Wisly do Zatoki
    Gdanskiej i nie tylko. Metale ciezkie, substancje
    nieorganiczne, organiczne, zwiazki chromu, ..
    Ostatnio po aktualnej awarii pomp tysiace metrow szesciennych dziennie sciekow z
    plynnago gowna z oczyszczalni trojmiasta
    laduja w wodach Baltyku.

SMACZNEGO !!!!!!
  • nazimno 15.05.18, 21:59
    m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Awaria-przepompowni-sciekow-Olowianka-n123820.html
  • misiaczek1281 15.05.18, 22:20
    awaria ma miejsce dzisiaj a ja jadłem flądrę prosto z morza 2 lata temu więc była pyszna:)
    idź se kup do sklepu rybkę która tam leży miesiąc w lodówce...albo z puszki która leży w metalu rok...smacznego haha:)
  • nazimno 15.05.18, 22:27
    Ales ty naiwny...
    Nigdy nie wp...j ryb baltyckich.
    Tylko atlantyckie sie jeszcze do czegos nadaja.
    I tez juz coraz mniej.
  • duze_a_male_d_duze_m 15.05.18, 14:48
    Tylko ostatnie opinie na tripadvisor..

--
    .
  • plastikpiokio 15.05.18, 15:02
    zapomnij o swieżej rybce swieżym oleju i ambitnym kucharzu ---tam liczy się tylko kesz ---jak wszedzie gdzie polują na jeleni.
  • engine8 15.05.18, 21:59
    mcdonalds.pl/restauracje/zachodniopomorskie/kolobrzeg/kolobrzeg-ul-koszalinska-36a
  • nazimno 15.05.18, 22:08
    Sadysta.
  • engine8 15.05.18, 23:04
    Patriota :)
  • nazimno 16.05.18, 07:36
    Gastronomiczny zboczeniec.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.