Dodaj do ulubionych

No i oplata paliwowa przeglosowana

07.06.18, 08:30
W przyszlym roku kierowcy - alez skad!!!! panstwowe spolki paliwowe ONLY! - doloza do budzetu 1,7 mld zlotych...

Super, ze nowa wladza robi to co obiecala - nie podnosi podatkow, zwieksza kwot wolne, obniza VAT... Wystarczy nie krasc!!! A niepelnosprawni to teraz juz nie wiedza co z kasa robi!

Do tego 500+, mieszkanie + ... buduje sie tak szybko, ze az wiory leca...., zaraz we wresniu dostaniemy znow gotowke "od rzadu".

Super.... wreszcie dobra wladza daje ludziom kase.
--
Pozdrawiam,
galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
Edytor zaawansowany
  • dyktator_bolandy 07.06.18, 08:34
    zło-dzie-je!
  • galtomone 07.06.18, 08:39
    Eeee.... no przeciez nie biora tego sobie do kieszeni...
    Bedzie na kolejne rozdawnictwo niekonieczne dla tych co powinni dostac....

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
  • galtomone 07.06.18, 08:42
    nafta.wnp.pl/orlen-i-lotos-zapewniaja-ze-oplata-emisyjna-nie-wplynie-na-ceny-paliw,319024_1_0_0.html
    "Obwawy o to, że wprowadzenie opłaty emisyjnej wpłynie na wzrost cen paliw nie ustają. Minister energii, Krzysztof Tchórzewski, uspokaja, że nic takiego się nie wydarzy. Obiecały mu to państwowe spółki paliwowe."

"Analizy PKN Orlen, dotyczące efektów planowanych regulacji dotyczących dodatkowej opłaty emisyjnej, nie wykazują wpływu na finalną cenę dla klienta detalicznego - podał w środę płocki koncern." - wpolityce.pl/gospodarka/384837-oplata-emisyjna-wplynie-na-ceny-paliw-pkn-orlen-rozwiewa-watpliwosci-nasze-analizy-tego-nie-wykazuja

nafta.wnp.pl/orlen-i-lotos-zapewniaja-ze-oplata-emisyjna-nie-wplynie-na-ceny-paliw,319024_1_0_0.html
    "Orlen i Lotos zapewniają, że opłata emisyjna nie wpłynie na ceny paliw"

Czy oni nas maja za kompletnych idiotów???? Ten 1,7 mld złotych sie wezmie z powietrza???

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • galtomone 07.06.18, 08:44
    wyborcza.pl/7,155287,23500413,morawiecki-oslodzi-rozstanie-z-posada-w-zarzadzie-orlenu-beda.html#Z_BoxBizLink
    --
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
  • aron2004 07.06.18, 09:41
    I tak benzyna jest najtańsza w historii Polski w stosunku do pensji. Mamy też najtańszą benzynę w UE.
    Ucierpią wielbiciele starych paliwożernych beemek no ale jakoś mi ich nie żal. Niech sobie kupią nowsze Yarisy albo inne Clia.

--
    Umcyk bum, umcyk bam. Jadę busem jestem pan.
    www.pitz.cba.pl
  • waga170 07.06.18, 09:50
    > Ucierpią wielbiciele starych paliwożernych beemek no ale jakoś mi ich nie żal.
    > Niech sobie kupią nowsze Yarisy albo inne Clia.

To ci od Yarisow i innych Cliow beda placic po starych cenach?
  • aron2004 07.06.18, 10:08
    Nie. Po prostu mniej to pali niż stara beemka.

--
    www.pitz.cba.pl
  • waga170 07.06.18, 10:21
    > Nie. Po prostu mniej to pali niż stara beemka.

Pomyslales ze powozacy Yarisami czy innymi "o kropelce" to robia bo chca? Nie, oni musza, bo maja bardzo mala kieszen. 10 zlotych wiecej za bak benzyny i juz nie starczy na cos innego/dla dzieci na kredki. A dla kogos kto lubi swoje BMW 100 zlotych moze byc niezauwazalne. Kto bedzie tu bity po kieszeni?
  • aron2004 08.06.18, 11:43
    No ten co kupuje starą paliwożerną beemkę za 5000 zł

--
    www.pitz.cba.pl
  • qqbek 09.06.18, 01:05
    Byś kufa tę literówkę w "Insytucie" co ją tobie już z 10 lat temu na forum "Lublin" jeszcze wytknąłem poprawił putinowski chamie.

A tak "ad rem" - popierana przez ciebie kleptokracja jest jak ten reżim z Wenezueli. Z kraju bogatego stara się kiełbasą wyborczą zrobić "jeszcze lepszy". Mam nadzieję, że ludzie tutaj przejrzą na oczy zanim 90% na powrót wyląduje poniżej minimum egzystencjalnego.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • qqbek 07.06.18, 10:00
    A niech sobie cierpią :)

Umcyk, umcyk, bum :)

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • vogon.jeltz 07.06.18, 10:20
    Kupiłeś już tedeika? ;-)
  • qqbek 07.06.18, 10:21
    Jeszcze nie, ale nawet jak nie VW, to najprawdopodobniejszą "drugą opcją" będzie Zafira C z dwulitrowym turboklekotem.

--
  • samspade 07.06.18, 10:07
    Ale zdajesz sobie sprawę że inni w przeciwieństwie do ciebie i twoich kolegów po fachu płacą za paliwo?
    Nawet nie chodzi o wysokość opłaty ale o fakt kłamstwa. Ale osoby dla których kradzież to oszczędności tego nie zrozumie.
  • waga170 07.06.18, 10:27
    A penny saved is a penny earned (Zydowskie, cent zaoszczeedzony to cent zarobiony).
    No a odpowiednik polski: Cent ukradziony to cent zarobiony.
  • bigzaganiacz 07.06.18, 13:52
    I tak benzyna jest najtańsza w historii Polski w stosunku do pensji. Mamy też najtańszą benzynę w UE.

A teraz pisoski cieciu polacz te dwa zdania w jedno czyli cena do zarobkow i napisz o wnioskach jesli potrafisz
  • aron2004 08.06.18, 11:47
    Na Węgrzech już benzyna blisko 6 zł a oni tak dobrze żyją z Putinem i w ogóle

--
    www.pitz.cba.pl
  • vogon.jeltz 08.06.18, 12:28
    W Bolandzie też niedługo będzie po 6. Kleptokracja - polska tak samo jak węgierska - musi mieć z czego chapać.
  • vogon.jeltz 07.06.18, 10:25
    Dobrze jest. Kolano. Pięta. GetBack. Droższe paliwo. Sami sobie wbijają gwoździe do trumny. Jeśli to ma przyspieszyć upadek pisdzielców, to sam chętnie zapłacę nawet jak w ITA: 7 zyla za benę i 3 za gaz (jak będę w Polsce oczywiście).
  • qqbek 07.06.18, 10:38
    Ja bym dodał jeszcze "Jenota", co to pojechał Niesiołowskiemu, bo "przecież on nie jest zawodowym (p)osłem", a okazuje się, że do maja włącznie wynagrodzenie poselskie pobierał.
    Syn cebulandii mej ojczystej. Wolak-Patolik.

--
  • bimota 07.06.18, 13:48
    a stara wladza jak glosowala ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • bigzaganiacz 07.06.18, 13:54
    No i dobrze niech podnosza podatki na maxa niech kazdy ciec ktory na nich glosowal i kazdy ciec ktory nie glosowal , bo nie mam kogo wybrac, bo polityka mnie nie interesuje poczul to na wlasnej dupie
  • bimota 07.06.18, 15:07
    JAK KTOS SIE NIE INTERESUJE, TO TEZ BY NA NICH ZAGLOSOWAL...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • jestklawo 08.06.18, 07:17
    > każdy ciec ... poczul to na wlasnej dupie

zapomniałes napisac o tych, którzy głosowali na PO. To tak, jakby karpie głosowały za przyspieszeniem świąt Bożego Narodzenia
  • waga170 08.06.18, 07:33
    Gdyby polskie karpie jezdzily samochodami to by sie pozabijaly na drodze wyprzedzajac jeden drugiego po podwojnej aby jak najszybciej dotrzec do prawdy.
  • engine8 08.06.18, 21:22
    No poczekajcie to jeszcze nie koniec hustawki.
    U nas to juz sa inne plany.
    Do tego czasu praktycznie wszytkie podatki drogowe sa diliczne do kosztow paliwa. Wydedukowano kiedys ze to fair - kto wiecej zyzywa bo wiecje jezdzi czy wiecej spala to placi wiecej..
    No ale teraz Tesle nie placa nic a hybrydy bardzo malo a drogi rujnuja tak samo jak moje BMW..
    Poniewaz w Kaliforni bardzo duzo jezdzi elektrycznych u hybryd i zaczyna urzednikom brakowac.
    A wiec jest projekt zeby placic podatki od przebiegu..
    Co w sumie jest fair - placa Ci co uzywaja?

Nie wiem jak to bedzie w praktyce ale chyba nie takie trudne przynajmnije u nas poniewaz :kontrola: przebiegu jest przy kazdym kontakcie z komputerem. NAwet prywatne male warsztaty zgalszja przebieg przy napraach bo pewnie gdzies ktos im cos za to placi.. Tak ze jedynie na krotka mete mozna uszukiwac tzn kopac puszke do przudu a w koncu sie i tak zaplaci.
    A wiec i u Was podejrzewam ze to bedzie nie dlugo?
  • engine8 08.06.18, 21:26
    U Was to dopiero by bylo - nie wazne na jakim paliwie jezdzisz i jakie oszczedne auto... kazdy placi za km.
    To ulatwiloby eliminacje dizli ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.