Dodaj do ulubionych

Naprawde żał chłopaka :-(

11.06.18, 08:58
...sprawa się ciągnie i końca nie widać...

wyborcza.pl/7,75398,23521622,sebastian-k-premier-szydlo-nie-dzwonila-sledczy-graja-na.html#Z_BoxGWImg
Faktycznie wydaje sie, ze chca to przeciagnać....

Swoja droga jak to jest, ze Beatka obiecywala transparentnosci, itd... a tu na jej przesluchaniu obroncy oskarzonego nie bylo... teraz zas...:

"We wtorek na niejawnym posiedzeniu sąd zdecyduje, czy moja rozprawa odbędzie się w Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu, czy w Apelacyjnym w Krakowie. Dla mnie to obojętne. Nie podoba mi się, że śledczy wszystko przeciągają, wygląda to jak granie na zwłokę. Zbliżają się wakacje, sądy działają inaczej w tym czasie, więc wszystko zacznie się dopiero jesienią."

--
Pozdrawiam,
galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
Edytor zaawansowany
  • waga170 11.06.18, 09:38
    Zal chlopaka?
    Zal nas wszystkich.
  • szymi_mispanda 11.06.18, 09:45
    zasmucajace. dla lemingow jest to okazja do dolozenia PISowi.

Ale prawda jest taka ze jest to potwierdzenie oczywistego faktu ze polska nigdy nie byla I nie jest panstwem praworzadnym

robaki z tzw wymiaru sprawiedliwosci zarowno prokuratorzy, sledczy jak I sedziowie pelzaja przed aktualnym panem tak jak peuzali wczesniej przed kazdym innym panem.

do tego jest to rowniez przyklad bezmiernej glupoty narodu ktoremu mozna wmowic kazda brednie zbytnio sie nie wysilajac.

tak banalna sprawa jak ustalenie predkosci samochodu zajmuje juz 2 lat, w normalnym praworzadnym kraju zajmuje to dwa dni plus moze dodatkowy tydzien na potwierdzenie z tego "komputera" audi.

brednie w ktore moze uwierzyc tylko osoba niedorozwinieta umyslowo sa bez zadnej zenady wypowiadana przez ludzi z prokuratury I policja -> podobno nie mozna ustalic predkosci pojazdu, jakies bzdury ze potrzebuja pomocy z niemiec zeby odczytac computer audi.

do tego calowity brak nawet krztyny honoru wsrod wybrancow narodu - mowie szczerze nawet bedac uzurpatorem u wladzy ja bym juz dawno powiedzial ze ok lamal przepisy I jechal za szybko a ja nie reagowalem.

powiedzial bym bo co to szkodzi? ten narod ma dla swoich wybrancow niewyczerpane zapasy ciepliwosci.

tymczasem ta wiejska baba zwana byla premier bedzie szla w zaparte wraz ze swoja swita chocby to mialo trwac kolejne 10 lat.

rynsztok I moralnosc na poziomie starszego swiniowego z bieszczad.

a na sam koniec zupelnie niezrozumienie przez media I polski narod czym jest prawdziwa praworzadnosc.

przeciez tym wypadkiem nikt juz sie prawie nie interesuje, a juz zupelnie nikogo nie dziwi w najmniejszym stopniu ze tak banalna sprawa trwa kilka lat.

w kazdym praworzadnym kraju takie kompromitowanie sie calego wymiaru sprawiedliwosci bylo by bezwarunkowym powodem do dymisji ministra sprawiedliwosci, monostra spraw wewnetrznych, nie mowiac o tak oczywistych sprawach jak dymisja szefa prokuratury prowadzacej ta sprawe, prezesa sadu gdzie sie ona toczy oraz komendata policja z rejonu skad pochodza ci "sledczy" nie umiejacy przez 2 lata ustalic predkosci.

a u nas nic - ogolnie "male problemy ale wszystko gra"

zenujacy kraj.
  • waga170 11.06.18, 10:02
    Pare dni temu na imieninach doslyszalem jak jakas tegawa kobitka przy stole co rusz mowila "pirdolony kurdupel" no to chcialem sie przedstawic i napic z bratnia dusza, ale w ostatniej chwili uslyszaleem... ten pirdolony kurdupel Putin, to jego robota.
  • tdf-888 11.06.18, 10:22
    W Rosji jest jeszcze gorzej

--
    wszystko, co tutaj napisałem, jest wytworem mojej bujnej wyobraźni i nie może być wykorzystywane przeciwko mnie.
  • waga170 11.06.18, 10:30
    > W Rosji jest jeszcze gorzej

Nie mozna urzadzac imienin? Czy nikt by mnie nie zaprosil na imieniny?
    Czy tam jest jeszcze gorzej bo nie tylko polowa gosci ale wszyscy robia sobie jaja z lokalnego kurdupla?
    Prosze o troche dluzszy komentarz bo ni huhu nie rozumiem co miales na mysli ze jest jeszcze gorzej. Bida z nedza, zryc nie daja a do roboty pedza?
  • szymi_mispanda 11.06.18, 10:33
    ale rosja to podobno imperium zla I dyktatura a polsza tez podobno jest w ue I jest czescia (podobno) swiata zachodniego
  • waga170 11.06.18, 10:45
    > a polsza tez podobno jest w ue I
    > jest czescia (podobno) swiata zachodniego

No Szymi, nie zartuj ze podobno. Wystarczy ruszyc z Warszawy na wschod, Balkany, Bliski Wschod, Srodkowy Wschod, Indochiny, Daleki Wschod, kawalek wody, jakies dzungle, drugi kawalek wody i.... HURA, jestesmy w swiecie zachodnim!
  • szymi_mispanda 11.06.18, 10:59
    naprawde, niezaleznie od PIS I ich obecnych wyglupow I pozorowanych dzialan

po blisko 30 latach istnienia III RP naprawde nalezy wreszcie zrobic porzadek z tym "wymiarem sprawiedliwosci" calym zarowno sedziami jak I prokuratorami

bo to jest wszedzie absoutny fundament ustroju

chyba 3 dekady to jest wystarczajaco dlugo juz tego udawania ze mamy wogle jakis wymiar sprawiedlisci

zastanawiam sie cholera tylko czy to przypadkiem nie zalezy od cech charakteru osobnikow tam pracujacych a nie tylko od ustaw I procedur bo jak ktos jest ku... I gnida lizacycm zawsze rowa aktualnie panujacym to zadne procedury I ustawy nie na wiele sie zdadza

a jesli to jest problemem polskich sadow I prokuratury to juz nie za bardzo wiadomo jakby to naprawic

chyba "wy-outsourcowac" ich ze szwajcarii
  • waga170 11.06.18, 11:10
    Dla Polski jest tylko jedno wyjscie: Napasc zbrojnie na jednego z dwoch sasiadow i modlic sie zeby przegrac to nas wezma pod okupacje. Ale i tu nie bedzie zgody, bo jedni by chcieli przegrac z tym a drudzy z tamtym sasiadem.
    Pasiaty narod.
    "zastanawiam sie cholera tylko czy to przypadkiem nie zalezy od cech charakteru osobnikow tam pracujacych"

Skoro zadales takie pytanie to znaczy ze znasz odpowiedz ale krecisz glowa bo trudno Ci uwiezyc ze TAK.
  • szymi_mispanda 11.06.18, 11:54
    na pewno to nie wim nic

ale tak, jakbym mial wydac opinie to sadze ze jakosc ludzi jest problemem w polskim wymiarze sprawiedliwosci

ale dalej sie zastanawiam jak ta sprawe mozna poprawic - w koncu na swiecei jest sporo krajow a te w ktorych wymiar sprawiedliwosci jakos funkcjonuje nie sa wszystkie identyczne

w jednych jakosc ludzi jest lepsza w drugich gorsza

a jakis sposob udalo sie tam gdzie jest ta jakosc gorsza innymi metodami poprawic funkconowanie wymiaru sprawiedliwosci

ciekawe mnie bardzo jakie to sa metody
  • engine8 11.06.18, 18:03
    Ja to mapietam za za mojej mlodosci ludzie musieli trzymac geby na klodke bo im gadac za duzo a zwlaszcze przeciwko wladzy nie pozwalano..
    37 lat mineli i teraz sie duzo zmienilo - gadac sobie moga ile chce i ani sie nikt sie tym nie przejmuje ani nic zlego sie wladzy nie dzije z tego powodu.
    No i sie zastanawiam - dlaczego wtedy nie wolno bylo gadac? Moze dlatego ze wtedy bylo duzo "sluchajacych" co narod mowi?
  • samspade 12.06.18, 10:42
    Szymi nawet jakość ludzi trochę gorsza to i tak dużo lepiej niz u nas.
  • bimota 11.06.18, 12:57
    W Rosji jest jeszcze gorzej

CZYLI JEDNAK PRZYZNAJESZ, ZE W PISLANDII JEST CH...OWO...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • waga170 11.06.18, 10:06
    > Swoja droga jak to jest, ze Beatka obiecywala transparentnosci,

Czy transparentnosc to po rosyjsku "glasnost"?
  • derff 11.06.18, 10:53
    Oni nie dotrzymuja obietnic a zobaczycie jak będą fałszować wybory
  • nazimno 11.06.18, 11:28
    Najpierw to:

www.rp.pl/artykul/1013399-Panstwowa-Komisja-Wyborcza-na-szkoleniu-w-Rosji.html

a potem byly wybory samorzadowe w 2014, gdzie zgloszono wiele zastrzezen formalnych i nie tylko:

www.newsweek.pl/polska/pkw-system-informatyczny-wybory-samorzadowe-2014-newsweek-pl,artykuly,352054,1.html

Trzeba byc naiwnym lemingiem (albo idiota), by nie zauwazyc korelacji jednego z drugim...
  • bimota 11.06.18, 13:02
    CO TY ZNOW CHCESZ UDOWODNIC ? OD DAWNA WIADOMO, ZE MATACZA, TAK JAK TWOI W SPRAWIE SMOLENSKA, TYLKO O TYM JAKOS NIE PISZESZ... PRZECIEZ BABA NAWET CELOWO SIEDZIALA TYDZIEN W SZPITALU BY GOSCIA DODATKOWO UDUPIC...

a tu na jej przesluchaniu obroncy oskarzonego nie bylo...

A NIBY Z JAKIEJ RACJI MIAL BY BYC ? BEDZIE MOGL JA PRZESLUCHIWAC NA ROZPRAWIE...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.