Dodaj do ulubionych

wchodzę po weekendzie a qqbek

11.06.18, 12:37
dalej nie kupił zlomiksa the Best of Best?
Czy coś ominalem? 😆

--
nawet gdy jest cienko to jest GRUBO
Edytor zaawansowany
  • qqbek 11.06.18, 15:43
    Chciałem za 1200 złotych kupić Smarta na "torebkę na zakupy", bo już mnie nosi bez samochodu, ale nie wyszło, bo niemądra właścicielka doszła w końcu jak "naprawić" przyblokowaną skrzynię biegów i zażyczyła sobie 3600 zamiast 1200 :)
    Za to Sportsvan bez targowania staniał do 55, tylko dlatego, że nie miałem za bardzo czasu po niego pojechać, tak więc zaczynam się nad nim coraz ostrzej zastanawiać.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • tiges_wiz 11.06.18, 20:50
    Mojemu ziomkowi udało się kupić za bezcen zepsuty samochód od panci, co marudziła jako to fordy są be, a vw fajne... Pokiwał głową, zapłacił, włączył przełącznik bezwładnościowy co gdzieś na dziurze wyskoczył i odjechał zostawiając pancię ze szczęką w podłodze :)

--
    Stop_wypierdzianym_szrotom_z_zachodu!
  • tdf-888 11.06.18, 21:18
    Ale chwalisz się czy zalisz? Bo raczej nje powinieneś się przyznawać do takich kolegów.

--
    wszystko, co tutaj napisałem, jest wytworem mojej bujnej wyobraźni i nie może być wykorzystywane przeciwko mnie.
  • qqbek 11.06.18, 21:51
    Bez jaj - kupno Smarta I (0.6 45KM) bez dopłaty ze strony sprzedającego to i tak już frajerstwo.
    1200 byłem w stanie za niego dać, 3600 już nie.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • bigzaganiacz 11.06.18, 22:15
    głową, zapłacił, włączył przełącznik bezwładnościowy co

To jest chyba pierwszy raz raz na forum , gdy dowiaduje sie czegos o czym nigdy nie slyszalem i jednoczesnie jest to przydatne
  • tiges_wiz 11.06.18, 22:54
    Gdzie go szukać?
    Wyłącznik wstrząsowy powinien być montowany w widocznym i dostępnym dla kierującego miejscu. W praktyce jednak producenci aut chowają do przed naszym wzrokiem: m.in. w Hondach i Fordach pod deską rozdzielczą, pod fotelem kierowcy w Alfach, pod maską m.in. w Hyundaiach i Citroenach, zaś w Fiatach „gdzie popadnie”, np. w Grande Punto na słupku pod deską rozdzielczą ze strony pasażera, a w Seicento na tunelu środkowym.

--
    Sygnaturka wykonała niedozwoloną operację! Zresetuj komputer i skontaktuj się z administratorem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.