Dodaj do ulubionych

Auto z wypożyczalni

11.06.18, 16:04
Witam,

Wypożyczyłam auto z wypożyczalni i w trakcie normalnego użytkowania padło sprzęgło.

Użytkowałam auto normalnie i uważam że nie słusznie właściciel chce mnie obciążyć kosztami naprawy. niestety nie jestem wystarczająco wyrobiona w tych tematach i nie jestem w stanie przegadać właściciela chciałabym pozostawić mu jakąś niespodziankę po zwrocie auta.

Ponieważ auto jest ciągle w mojej dyspozycji zastanawiam się nad jakąś formą "prezentu" którego nie będzie w stanie dojrzeć w momencie przekazania auta - a co odezwie się po jakimś czasie - i oczywiście nie będzie można tego bezpośrednio powiązać z konkretnym użytkownikiem.

Ktoś ma jakieś pomysły?

Edytor zaawansowany
  • szymi_mispanda 11.06.18, 16:24
    ja bym nasral do bagaznik
  • agios_pneumatos 11.06.18, 16:50
    szymi_mispanda napisał(a):

> ja bym nasral do bagaznik

Eee tam. Budowlańcy w takich okolicznościach zostawiają jajko.
  • qqbek 11.06.18, 17:16
    W wypadku samochodu nie całe, a w kratki nawiewu... choć przy obecnej pogodzie prezent wyjdzie na jaw szybciej niż można by było tego chcieć.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • engine8 11.06.18, 17:39
    www.youtube.com/watch?v=0TRUnJ5JlYw
  • m_ozepozniej 02.07.18, 20:15
    Bo to takie same ku*wy jak mechanicy samochodowi.
  • toreon 11.06.18, 16:27
    Doczytaj regulamin, to pewnie nieco rozjaśni obraz sytuacji.
    Nie rozumiem o co chodzi z tym prezentem ale może inni będą mieli więcej szczęścia.

• waga170 11.06.18, 16:45
    Mysle ze jak przy zwrocie auta dasz mu dupy i go czyms zarazisz to mozna to nazwac prezentem ktorego nie dojrzy w momencie przekazywania auta.
  • nazimno 11.06.18, 16:51
    ...rozwazania na wage...
    /coz za finezja/
  • vogon.jeltz 11.06.18, 17:28
    Przyleciałeś, bo pojawiło się słowo "dupa", które niechybnie kojarzy ci się ze sraniem. Oświecę cię, herr untersturmführer, w związku frazeologicznym "dać dupy" nie chodzi o czynności wydalnicze, więc marnujesz tu swój czas.
  • nazimno 11.06.18, 17:36
    1.Twoja resztkowa inteligencja nie pozwolila ci zauwazyc, rzeczywistej konotacji do darcia lacha z wagi.
    2.Przypominasz sobie, uposledzona intelektualnie lamago, gdy zwrocilem ci kiedys uwage na temat doslownej interpretacji zwrotow idiomatycznych?

3.PS
    Twoj mozg pracuje wylacznie na takim paliwie, ktore jest dla niego adekwatne.
    Stad te twoje i wagi, nieustanne korelacje.
  • engine8 11.06.18, 17:48
    To mi przypomina dyskusje nazimno z wagonem
    www.youtube.com/watch?v=1EwgvDvtqQs
  • jestklawo 03.07.18, 09:27
    > zastanawiam się nad jakąś formą "prezentu" którego nie będzie w stanie dojrzeć w momencie przekazania auta

ukradnij mu wszystkie długie klocki do tetrisa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.