Dodaj do ulubionych

Prokuratura mocno nagięła fakty - wypadek Beci

15.06.18, 08:49
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23542770,prokuratura-mocno-nagiela-fakty-wnioski-sledczych-ws-wypadku.html#Z_MT
Tylko źle zaczęli i stad wydźwięk artykułu - mieli zacząć od "Niezależna Prokuratura" i wtedy było by jasne, że to PiS jest ofiarą kasty prokuratorów! Znów spiseg, żeby oczernić!!!
A tu w gazecie typowa manipulacja komuchów....

--
Pozdrawiam,
galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
Edytor zaawansowany
  • jestklawo 15.06.18, 11:10
    to jeszcze nic, była posłanka Beata Sawicka, która na oczach całej Polski brała łapówkę od agentów CBA, nabyła w sądzie uprawnień do odszkodowania za jej utratę. Oddajcie mi moja łapówkę :))) To jest dopiero numer
  • szymi_mispanda 15.06.18, 11:12
    polski wymiar sprawiedliwosci to jest abstrakcja … nie ten "nowy" pisowy, a w zasadzie nie tylko on, chodzi o caly od 89 (wczesniej pewnie tez ale juz nie ma sensu siegac dalej)
  • samspade 15.06.18, 11:29
    Ale wiesz że w sprawie Sawickiej abstrakcyjne było rozpoczęcie operacji przeciwko niej? I niezgodne z prawem.
  • jestklawo 15.06.18, 12:57
    bo ją sprowokowali? ;) Bez tego by nie wzięła? Zapewniam cie, że KAŻDA próba dania łapówki jest prowokacją.
    A ona jej ŻĄDAŁA w zamian za pomoc w ustawieniu przetargu na kupno atrakcyjnej działki na Helu. "Tak mi się wydaje, że sto tysięcy, a może sto pięćdziesiąt. Wszystko zależy od tego, jaka kampania będzie". "Przynosi się w torbie i nic więcej". (za tvn24.pl)
  • galtomone 15.06.18, 15:02
    Tyyy... TVN24 poinformował o tym??? Seriooo???
    W glowie sie nie miesci...!

Swoja droga wskaz doniesienie o takich aferach w druga strone w TVPiS... Ale to TVN manipuluje i klamie.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • jestklawo 15.06.18, 20:46
    >TVN24 poinformował o tym??? Seriooo???
    > W glowie sie nie miesci...!

:))) dobry jesteś, Gebels mógłby się od ciebie uczyć. Tego typu publikacji były setki. Celowo podałem tefałenowskie źródło, żebyś nie mógł mi zarzucić manipulacji

> wskaz doniesienie o takich aferach w druga strone w TVPiS...

najpierw wskaż mi jakąś aferę PIS :))) Jeśli chcesz napisać o SKOKach, to poczytaj najpierw o Bulu Komorowskim i jego w tym udziale :)))
  • galtomone 16.06.18, 08:51
    Nagrody rządu Beatki.
    Brak OBIECANYCH śmigłowców + Pan Berczyński
    Budowa promu w stoczni Szczecińskiej
    Poseł Terczyński + pensja poselska
    Misiewicze
    Kasa dla Rydzyka
    Rezydenczi
    Niepełnosprawni
    Smolensk
    Stachowiak

czy ostatnio Dentobusy

Dalej wymieniać żeby Ci było łatwiej?

I teraz poprosze o jakis link do faktycznie obiektywnego materiału na taki temat, gdzie dziennikarz TVPiS zadaje trudne pytania o te sprawy - dlaczego nie ma śmigłowców, dlaczego Stachowiak ma połamana krtań, dlaczego nikt nie usiłuje wyjaśnić słów Pana Berczyńskiego, dlaczego jasno nie jest wyjaśniona sprawa nagród dla członków rządu - przyznanych jak sie wydaje z naruszeniem prawa. Przetarg na Dentobusy....

Pokaz material gdzie TVPiS pyta posla Terczyńskiego o jego kłamstwa...

forum.gazeta.pl/forum/w,20,166188477,166188477,A_jak_Ty_dajesz_rade_jezdzic_zima_Dobry_PiS_.html

wyborcza.pl/7,75398,23504639,dominik-tarczynski-klamie-ze-nie-pobiera-pensji-posla-ostatnia.html

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
  • jestklawo 18.06.18, 15:20
    ;))) to są afery? To są popierdółki a nie afery

a nagrody dla samorządowców Słońca Peru
    a brak OBIECANEGO gazu łupkowego
    a Pendolino
    a Peowicze (oprócz etatów w państwowych spółkach, specjalnie dla nich utworzone stanowiska etatowych członków zarządów powiatów - do spółki z Peezelem)
    a kasa dla zaprzyjaźnionych fundacji i redakcji
    a rezydenci (słuzba zdrowia ogółem)
    a niepełnosprawni
    Smoleńska nie rozumiem, jest afera że sie rozbił samolot?
    a akcja widelec
    jeśli jest afera z posłem Terczyńskim (co to za jeden?, dlaczego mam zawracac sobie nim głowę?), to żaden zaprzyjaźniony prokurator tego nie widzi?

> Pokaz material gdzie TVPiS pyta posla Terczyńskiego o jego kłamstwa

dlaczego JA mam to pokazywac? Nie chce misie. Mam tracić część swojego życia na takie pierdoły? Wystarczy że Słońce Peru zabrał mi połowę emerytury. Wystarczy.

Jestes jak karp, który domaga sie żeby codziennie było Boże Narodzenie ;)

• samspade 15.06.18, 15:16
    Dziwne że podajesz coś za tvn24. Przecież oni kłamią i nie mówią prawdy.
    Do meritum się nie odniosłeś. Nawet mnie to nie dziwi.
    Tak jak nie dziwi mnie wyciąganie sprawy sprzed 10 lat gdy obecni nawalają i chcą skazać niewinnego. Przecież on nie jest z tych rowniejszych. Podłazmiana.
  • bimota 18.06.18, 10:04
    JAK W SPRAWIE SAWICKIEJ ROBIA PROWOKACJE, TO TO JEST NIEZGODNE Z PRAWEM. ALE JAK NP. PIPA UDAJE W NECIE MALOLATE I POTEM FACETA SKAZUJA ZA PEDOFILIE, TO JUZ WSZYSTKO OK...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • jestklawo 15.06.18, 13:00
    nie ma jeszcze "nowego" pisowego. W sądach orzeka 700 sędziów ze i sprzed stanu wojennego. Niektórzy z nich po 2-letnim kursie prawniczym "duraczówka". Komuna trwa i ma sie znakomicie
  • samspade 15.06.18, 11:28
    Kolejne kłamstwo? Chyba tak.
  • tbernard 15.06.18, 18:40
    Inny przypadek naginania faktów przez śledczych to nazywanie rządowego audi "pojazdem".

Dlaczego? Bo – jak się okazuje – audi wiozące premier, wymijając seicento, nie miało „koguta" ani dźwięków – w lusterku Sebastiana K. wyglądało więc jak zwykły, cywilny samochód

W przepisach prawa mamy następującą definicję:

wymijanie - przejeżdżanie (przechodzenie) obok pojazdu lub uczestnika ruchu poruszającego się w przeciwnym kierunku;

Takich oto mamy specjalistów śledczych.
  • 4slash 16.06.18, 16:22
    Ostatnio rzeczniczka policji pomyliła wymijanie z wyprzedzaniem i wymijaniem. Niektórzy stosują opuszczoną wersję minął ;). Ludzie nie mogą się tego nauczyć jak odmiany złoty, złote, złotych
  • plastikpiokio 16.06.18, 14:27
    prokuratura schowała prawo o ruchu drogowym do sejfu i wróży z fusów i rżnie głupa a z beci robi cierpiętnice czekającą na beatyfikację .
  • bimota 18.06.18, 10:22
    KUPA BLEDOW, TYPOWE DLA GAZETY...

I OCZYWISCIE O ZADNEJ REZYGNACJI Z PIERWSZENSTWA NIE MA MOWY, GDY KTOS POWSTRZYMUJE SIE OD RUCHU UNIKAJAC WYPADKU, WIEC NIE MA TEZ MOWY POTEM O WLACZANIU SIE DO RUCHU.

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.