27.06.18, 11:27
chciałem przed chwilą dodać wpis w wątku "no i po ptokach"....niestety...nie dodałem...po raz pierwszy w życiu moim oczom ukazał się komunikat : "Nie masz uprawnień do wysyłania na to forum".
jeśli autor wątku nie może pisać pod swoim wpisem to kto może?
Konstytucja daje mi prawo do swobodnej wypowiedzi ...
cóż...jeśli kogoś tu uraziłem to sorry...nie miałem takiego zamiaru...po prostu zwyczajna kibiocowska złość, żal że nasi słabo zagrali i odpadli...
Edytor zaawansowany
  • waga170 27.06.18, 11:33
    Welcome to the club. Dobrze ze nie wyrzucilem powielacza i radiostacji Morsa, przyda sie w pracy podziemnej.
  • nazimno 28.06.18, 07:35
    To skad ten post, zasluzony bojowniku o
    wolnosc i demokracje, skoro cie zabanowali?
  • toreon 27.06.18, 14:49
    coś się ostatnio sporo pitoli w mediach, że za dużo hejtu spadło na naszych zawodników więc może to element "akcji ograniczającej"
  • samspade 27.06.18, 15:19
    To efekt działania pislinga. Miej pretensje do kolegi partyjnego.
  • nazimno 28.06.18, 07:31
    Zakompleksiony dudus wyladowal swa prowincjonalna frustracje niedocenionego
    rozumku.
    Akcja banowania nie tylko na tym forum ma specyficzny charakter.i rownie jak ty,
    rozumku, podobna mentalnosc.

Sadze, ze donosiciel najglosniej krzyczy "lapac zlodzieja".
    To typowe dla takich intelektualnie uposledzonych
    krasnoludkow/kurdupelkow.
  • engine8 28.06.18, 02:52
    Przestan psioczyc na dizla i chwalic PiS i bedzie OK ..:)
  • nazimno 28.06.18, 07:32
    ooo ten tez pije po nocy....
  • tiges_wiz 28.06.18, 08:44
    Ja nie kasuję bzdetnych wątków tylko wysyłam na osła. Więc pretensje można słać do zawodowych adminów.
    Widocznie tak was tu lubią, że klikają na kosz.

--
    Najlepszym dowodem na istnienie inteligencji pozaziemskiej jest to, że się z nami nie kontaktują
  • tiges_wiz 28.06.18, 08:47
    forum.gazeta.pl/forum/f,396,Osla_lawka.html
    Forum jest tu. Jak nie ma wątku, znaczy że zawodowi uznali, że jest na tyle beznadziejny, że nawet tam się nie nadaje.

--
    Lepiej mieć owsiki niż żadne życie wewnętrzne!
  • samspade 28.06.18, 09:21
    Ale po co? Po co zabijać to forum? Mają zostać nudne wpisy co kupić do 15 tysięcy? Chyba tylko nazi zostanie i będzie prowokował. Chociaż w sumie może już tego nie robi, nie czytam go więc nie wiem.
  • tiges_wiz 28.06.18, 09:43
    Sami te forum zabijacie właśnie wątkami OT i trollowaniem.
    Tu już nikt nowy nie zagląda, a ci co są to ich coraz mniej.

--
    Najpopularniejszy blog motoryzacyjny na gazeta.pl
  • samspade 28.06.18, 09:57
    Przyśpieszenie śmierci forum ma w sumie sens. Bezpieczeństwo już umarło. A czemu wisi wątek o piwie? To też OT. Kiedy wyrzucisz go na oślą?
  • tiges_wiz 28.06.18, 10:32
    Jak się zacznie jakieś trollowanie i bezsensowna gó...burza.

--
    Najlepszym dowodem na istnienie inteligencji pozaziemskiej jest to, że się z nami nie kontaktują
  • samspade 28.06.18, 11:23
    Czyli mocno uznaniowe. Dopóki się podoba to jest ok. Dopóki wszyscy się ze sobą zgadzają to jest ok.
    Słabe to. I nie mówię żeby wyrzucić to na oślą. Chodzi mi o to że inne niepotrzebnie tam powędrowały.
  • tiges_wiz 28.06.18, 12:04
    tylko, że ja wywaliłem tam ze 3 wątki. resztę pewnie uwalili zawodowy po klikaniu w kosz

--
    Sygnaturka wykonała niedozwoloną operację! Zresetuj komputer i skontaktuj się z administratorem.
  • samspade 30.06.18, 16:59
    Winą zawodowego jest pewnie to że uwalił post misiaczka a zostawił post galto. Ale winą zawodowego nie jest że misiak oberwał za brak ot w temacie. Wina zawodowego nie jest chęć nauki misiaczka tzw. netykiety. Tyle że pisała to osoba nie będącą moderatorem czy "cenzorem". Ta osoba może różnie traktować osoby i ich wpisy. Osoby zajmujące się forum nie powinny. To źle rzutuje na ich wizerunek.
    Oraz okazuje się że cos jest z tą cenzurą.
  • qqbek 01.07.18, 00:35
    1. Co masz do mojego wątku o piwie?
    2. Dlaczego naszego "społecznego" moderatora, którego znasz nie wywołasz przez twarzoksiążkę, tylko wywlekasz to tutaj?
    3. Skoro coś masz do mojego wątku o piwie, dlaczego nie dałeś mi znać przez twarzoksiążkowe drogi kontaktu, tylko znów upubliczniasz ten temat?

A misiaczek sadzi off-topy bez oznaczania, off-topy tego z Katowic jeszcze da się podciągnąć pod motoryzację.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • samspade 01.07.18, 10:00
    Nie mam nic do wątku o piwie.
    Nie wywlekam tutaj tylko odpowiadam na jego wpis na ten temat.
    Nie napisałem na twarzoksiążce bo nie mam nic do wątku o piwie.
    Uważam że nie powinno być tak że watek mosiaka wylatuje bo ot a galtomowy ot zostaje.
    Uważam że o ile nie sa to spamy wątki nie powinny spadać na oślą.
    A podciaganie pod moto kojarzy mi się z wtorkową tonacją trójki i tlumaczeniami Gacek czemu akurat tą piosenkę puszcza.
  • tiges_wiz 01.07.18, 20:03
    > Uważam że nie powinno być tak że watek mosiaka wylatuje bo ot a galtomowy ot zo
    > staje.

Bo nie widzisz, co zostało wywalone. Galtomowych wyleciało tyle, że nawet nie zdążyłeś ich zarejestrować ;)

--
  • qqbek 01.07.18, 20:29
    Co jak co, jak Galtom po krótkich okresach obstrukcji potrafi nagle jak Filip z konopi z trzema czy czterema genialnymi off-topami na raz wyskoczyć. Ja też się czasem nudzę w pracy, więc go po części rozumiem :D

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • samspade 02.07.18, 08:10
    Krótkich okresach?
  • samspade 02.07.18, 08:03
    Widze co nie zostało wywalone.
    2 posty napisane w podobnym czasie. Takie same offy. Tak samo nie oznaczone jako off. Jeden wyleciał drugi ciągle jest.
    Słabe to.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.