Dodaj do ulubionych

O/T - śmieci i dopalacze

05.07.18, 08:45
Mam takie dziwne przeczucie, ze to bedzie kolejna ściana od której realnie odbije sie PiS.

Z zapowiedzi, nowelizacja ustawy i nowe obowiązki, które będą obowiązywać firmy zajmujące się śmieciami brzmi wspaniale.

Juz sie nie moge doczekac kiedy znow suweren zacznie wywozić śmieci do lasu.
Ciekawe co wtedy....

Ps. Pamieta tez jak obecni rzadzacy krzyczli i odsadzali poprzednio rzadzacych od czci i wiary w zakresie dopalaczy, ze to proste, ze nie udacznicy, itd...

I co? Cos sie zmienilo w tym zakresie?

Ps. No... w tym tonie bylo tez o zwrocie wraku.... ze tylko woli nie ma... no to widac PiS tez nie specjalnie wole ma w tym zakresie.

--
Pozdrawiam,
galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
Edytor zaawansowany
  • szymi_mispanda 05.07.18, 09:20
    jedyny plus tego ze znowu wygra "peuo" czy jak tam beda sie zwac bo moze jeszcze nazwe zmienia bedzie taki ze mniej beda polske kompromitowac za granica

to jest zreszta szczegolnie dla uchodzcow z polszy takich jak ja bardzo duza zaleta

natomiast w polszy to dla zwyklego czlowieka nie ma zadnego znaczenia czy peuo czy pis wiec nie wiem co sie podniecasz

I tak bedzeiesz mial Niska pensje zenujaco emeryture zasmiecona okolice I smog dookola
  • galtomone 05.07.18, 09:47
    No z mojego p. widzenia jednak ma.

Po pierwsze chcialbym uniknac w przyszlosci kryzysu finansów i zadłużenia - a mam dziwne wrażenie, ze przedstawiciele PiS nie tylko nabijaja sobie kieszenie jak jeszcze zadna wladza po 89 r. do tej pory i rozdaja wszystko to co jest (i to czego nie ma ez). Natomiast nawet realnych zman w zakresie faktycznego rozwoju nie ma zadnych. Wszystko na papierze.

Po tez nie moja bajka, bo to partia konserwatywna. Nigdy ch "rozkrok" w wielu sprawach mi nie odpowiadał.

Nie wiem tez skad wniosek o podnieceniu...??? Tobie na widok politykow staje, ze przenosisz taka rekacje na innych?

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
  • bimota 05.07.18, 16:53
    PRZECIE TERAZ PO TWIERDZI, ZE 500+ TRZEBA DAWAC WSZYSTKIM, NIE TYLKO NA 2 DZIECIE. UMKNELO CI ??

PO JAK DOCHODZILO DO WLADZY TEZ ZADLUZALO JAK ZADNA WLADZA WCZESNIEJ, TEZ CI UMKNELO...

PO KONSERWATYWNA... HA HA... :)

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • tiges_wiz 05.07.18, 09:52
    To kiedy się obudzisz? Jak się okaże, że do rosiji wizy już nie potrzeba, ale do europy już tak?
    Wtedy uznasz, że jednak coś jest nie tak?

--
    Najpopularniejszy blog motoryzacyjny na gazeta.pl
  • szymi_mispanda 05.07.18, 09:53
    nigdy
    to juz musza robic 20 latkowie co maja jeszcze jakies zludzenia ze w polsce cokolwiek sie da
    ja to juz jak pisalem dzialam w kierunku zmiany obywatelstwa I adios muchachos
  • tiges_wiz 05.07.18, 10:29
    Arystoteles udał się z uczniami do gaju oliwnego. Po wyczerpującym wykładzie filozof zasnął. W tym czasie ranę, którą miał na dłoni, obsiadły muchy. Jeden z zatroskanych uczniów zgonił je. Wtedy mędrzec obudził się i rzekł do niego:
    - Po co je zgoniłeś ? Te były już najedzone!

--
    Chodzenie po bagnach wciąga!
  • szymi_mispanda 05.07.18, 10:36
    nie jestem pewny czy muchy z PO sa juz najedzone
    to chyba potrwa kilka pokolen
  • galtomone 05.07.18, 12:22
    A te z PiS... mnie sie wydaje, ze sa bardziej zarloczne.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
  • tbernard 05.07.18, 14:04
    Jedni i drudzy pokazali na co ich stać. Tylko kto ich zastąpi? Młodzi korwiniści?
  • szymi_mispanda 05.07.18, 14:07
    najlepiej dla was bedzie jak ja to zrobie jednoosobowo

wtedy na pewno polacy polecieli by na ksiezyc I stali sie potega
  • vogon.jeltz 05.07.18, 14:30
    No, no, z tobą na tronie w trzy lata staniemy się Dubajem skrzyżowanym ze Szwajcarią.
  • szymi_mispanda 05.07.18, 14:46
    zdziwilbys sie jakby tak bylo

na pewno bym wszelkie dobre wzroy przeniosl zywcem z jednego I drugiego kraju wprost do polszy
    np co do sadownictwa - na pierwsze 20 lat swojego panowania "wy-olt-sor-so-wal" bym wszelkie sady I trybunaly do Szwajcarii a nasze odeslal na emeryture tylko ze ZUSowska

jednoczesnie w ramach off-setu 10 tys najlepszych uczniow w iweku maturalnym ktorzy zglaszaja chec nauki zawodow prawniczych wyslalbym na nauki I "job-shadowing" do Szwajcarii z mysla o tym ze to oni stworza w Polszy caly system sadowniczo prokuratorski po 20 latach nauki I pracy w Szwajcarii

oczywiscie pilnowani zeby nie mieli jakiejkolwiek stycznosci z jakimikolwiek polskimi sedziami prokuratorami (zeby nie zarazic sie zleymi nawykami)

na pewno ze Szwajcarii wzialbym rowniez wszelkie wzorce dotyczace budowy swzlakow transportowych tylko w Polszy na linii Wschod -Zachod

lacznie z tym ze sciagnalbym kolej BLS zeby zajela sie obsluga transport towarow z Bialorusi Rosji I innych krajow wschodu do Europy Zachodniej przez polske

lacznie z budowa terminali na granicach I opracowaniem I deplymentem calego supply chain

dalbym im wolnal reke I wypie...l z tego PKP I nasz "ministerstwo infrastruktury"

to tylko takie dwa pomysly z milionow ktore mam

z Dubaju bym wprowadzil prohibicje I system podatkowy - nie trzeba by wiele utrzymywac jesli chodzi o rzad w zasadzie tylko mnie I moja rade doradcow

reszta won
  • vogon.jeltz 05.07.18, 15:46
    > zdziwilbys sie jakby tak bylo

Istotnie, byłoby to prawdopodobnie największe zdziwienie mojego życia.

> z Dubaju bym wprowadzil prohibicje

Nie utrzymałbyś się na tym tronie nie tylko trzy lata, ale nawet trzy dni.
  • szymi_mispanda 05.07.18, 15:50

> > z Dubaju bym wprowadzil prohibicje
    >
    > Nie utrzymałbyś się na tym tronie nie tylko trzy lata, ale nawet trzy dni.

ale w zamian bym zakazl promocji homo jak w dubaju wiec moze by mi darowali prohibicje

• engine8 05.07.18, 16:49
    Mosad juz to Wam zorganizuje. nie bojta sie...
  • qqbek 05.07.18, 17:23
    Hehe - ustawa sobie, realizacja sobie.

U mnie na wsi jest burdel jak marzenie z tą nową ustawą.
    Mieli tylko rok okresu przejściowego i rzecz jasna co do dnia go zmarnowali.
    29 czerwca (w piątek) wyjąłem ze skrzynki pocztowej rozpiskę z harmonogramem wywozu (z której wynikało, że mam siedzieć na niektórych śmieciach 4 tygodnie do końca lipca, bo jak wywieźli 20 czerwca, tak następne zabiorą w połowie lipca (zmieszane, szkło, plastik i metal). Pojemników i worków nie mam do dzisiaj.
    ...
    przerwa w pisaniu posta... prawie mam pojemniki, podjechali panowie dostawczakiem i stwierdzili, że mi się z rozpiski należy 3x120l na zmieszane i 3x120l na bio... z poprzednim odbiorcą walczyłem o 1x240 i 1x120 (tak wynikałoby ze zgłoszenia ilości osób do UM), nie udało się, bo "oni 240l ni mają"... to teraz mnie uszczęśliwią 6x120.

Jestem za godzinę z panami umówiony na "mały bonus", dostanę 240+120 (niezgodnie z rozpiską, zgodnie z umową z UM)... ale i tak 3x120 na "bio", bo "innych brązowych niż 120l nie mają" :D

...
    rzecz jasna "bio" miała jechać w poniedziałek, to im ładnie całe "bio" spakowałem w jeden ze starych 120 litrowych pojemników, wystawiłem... a potem we wtorek schowałem z powrotem, bo rzecz jasna nikomu i nigdzie nie odebrali.

Grupa osiedlowa na Twarzoksiążce przypomina giełdę wymiany informacji na temat: "gdzie dowieźli worki", "gdzie są pojemniki", "jak i co do poszczególnych worków", "dlaczego na ulicy xxx nie odebrano odpadów, chociaż wystawiłem/am w nowych pojemnikach?".
    Dodzwonić się do patałachów z obu firm nie da, w WOŚ UM słuchawkę odwiesili z widełek już chyba w piątek... a upały idą, smrodek "bio" zaczyna się unosić dobrze, że znów nie odbierają ich dziewiątego (co do tego akurat nie mam wątpliwości - przy okazji poprzedniej reformy pierwszego odbioru śmieci zgodnego z harmonogramem doczekaliśmy się dopiero po miesiącu z hakiem)... przynajmniej na jeden dzień wystawię je znów na ulicę, żeby wąchali wszyscy, a nie tylko ja.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.