Dodaj do ulubionych

? co tu tak cicho na temat

11.07.18, 16:15
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,23661004,andrzej-duda-spotkal-sie-z-donaldem-trumpem-podczas-szczytu.html#BoxNewsImg&a=66&c=96#MT2
duda zaszczycil trampa spotkaniem

i co? Spotkali się ☺

--
Intelektualny Zbawca Ciemnych Mas
Edytor zaawansowany
  • engine8 11.07.18, 18:10
    hehehehehe to tak jak kiedys spotkalem sie a Bilem Gatesem.. Bylem na szkoleniu w MS i on nas zaszczycil swoja obecnoscia - tzn wtedy chcial sie pochwalic nowym wynalazkiem tzw "Bletooth" jako czesc Windows i zrobil demonstracje gdzie i BT i jego reputacja polegla w gruzach - nie pracowalo. No wiec nastepnego dnia przyszedl przeprosic i kazdemu z nas osobiscie wreczyl na przeprosiny nowy program operacyjny Windows XP... jako ze XP SP2 mial BT wbudowany.... No wiec ten uscisk dloni moge uwazac za osobiste oraz zainicjowane przez Bila spotkanie :)
  • agios_pneumatos 11.07.18, 18:45
    engine8 napisał(a):

> hehehehehe to tak jak kiedys spotkalem sie a Bilem Gatesem.. Bylem na szkoleniu
    > w MS i on nas zaszczycil swoja obecnoscia - tzn wtedy chcial sie pochwalic now
    > ym wynalazkiem tzw "Bletooth" jako czesc Windows i zrobil demonstracje gdzie i
    > BT i jego reputacja polegla w gruzach - nie pracowalo. No wiec nastepnego dn
    > ia przyszedl przeprosic i kazdemu z nas osobiscie wreczyl na przeprosiny nowy p
    > rogram operacyjny Windows XP... jako ze XP SP2 mial BT wbudowany.... No wiec
    > ten uscisk dloni moge uwazac za osobiste oraz zainicjowane przez Bila spotkanie
    > :)

To ja miałem trochę dalej. Kiedyś w L.A. stanąłem na czerwonym obok Szakila Onila i jego ferrari. I kurde gdyby ruszył to trzasnęłaby go red light camera. I wtedy miałbym z nim fotkę tak jak Adrian D. Ale Szakil nie przejechał na czerwonym. :(
  • jestklawo 13.07.18, 08:24
    a ja kiedyś przed Michalczewskim przechodziłem na pasach. I z Wojewódzkim się wymijałem
  • toreon 13.07.18, 08:42
    A ja znam kogoś kto zna Dodę
  • nazimno 13.07.18, 10:24
    Cala?
  • toreon 13.07.18, 10:36
    Uściślając - znam kogoś kto projektował majtki Dodzie
  • nazimno 13.07.18, 11:56
    Nie mial za duzo pracy.
  • tbernard 11.07.18, 19:11
    Trump to w brytyjskiej odmianie angielskiego oznacza to samo co 'fart'. Ale on się tym nie przejmuje i ma to w dupie. Nasz prezydent też takie gry słów i skojarzenia ma ... gdzieś ;)
  • bunkum 14.07.18, 00:38
    > Trump to w brytyjskiej odmianie angielskiego oznacza to samo co 'fart'.
    No, it does not.
  • tbernard 14.07.18, 01:30
    No może nie w oficjalnym języku a w brytyjskim slangu. Bez problemu można sobie wyguglać i wyjutubować.
  • marekggg 11.07.18, 19:58
    pewnie go trump zapamieta do konca zycia bo wlasnie przed nim wstal z kolan :-)
  • tiges_wiz 13.07.18, 11:43
    Przecież zmienili ustawę IPN na polecenie USA i Izraela, no to się spotkał.

--
    Najlepszym dowodem na istnienie inteligencji pozaziemskiej jest to, że się z nami nie kontaktują
  • jeepwdyzlu 13.07.18, 12:12
    Aha
    Spotkali się...
    Ja też z Nicole Kidman i Natalie Portman minąłem się w drzwiach Sturbucksa w Berlinie 😀😀😀

Nawet wymieniliśmy uśmiechy (przy okazji zauważę, że Nicole to prawdziwa piękność)

--
    YCDSOYA
  • jestklawo 13.07.18, 12:29
    > Nicole Kidman i Natalie Portman minąłem się w drzwiach Sturbucksa w Berlinie 😀😀😀

to taki żarcik? (te heheszki)
    Rozumiem, że ajfon i kubek starbaks to mast hef leminga w metrze, ale żeby Nicole też? I Natalie? Zepsułeś mi dzień
  • jeepwdyzlu 14.07.18, 00:09
    ale żeby Nicole też? I Natalie?
    ---
    No ma Placu Marleny Dietrich jest Hyatt w którym wszyscy mieszkaja w czasie Berlinale, a dosłownie naprzeciw jest starbaksik... Miały więc dziewczyny namiastkę Ameryki 30m od drzwi hotelu....

Na żywo Nicole ładniejsza. Znam się na tym.

--
    YCDSOYA
  • vogon.jeltz 13.07.18, 14:03
    > przy okazji zauważę, że Nicole to prawdziwa piękność

No weź, Natalie ładniejsza.
  • jestklawo 13.07.18, 20:20
    pewnie widział sobowtóra ;)
  • skitenis 13.07.18, 13:10
    www.reddit.com/r/Polska/comments/8yhoe4/mistrz_drugiego_planu/?ref=share&ref_source=embed
  • skitenis 13.07.18, 19:45
    aszdziennik.pl/123731,wzruszajacy-film-z-andrzejem-duda-zobaczysz-w-nim-siebie-na-imprezie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.