Dodaj do ulubionych

ot ale sie wkurzylem lemingami...

30.07.18, 09:26
sluchajcie

wczoraj bylismy w museum. jest to jedno z najlepszych muzeow sztuki w europie gdzie sa dziala najwybitniejszych mistrzow europejskich od 1400 do 1900 roku.

w museum chyba przyjeli taka zasade ze "domniemuja" ze jak ktos tam wchodzi, to wykazuje zainteresowanie Sztuka wyzsza, a wiec prawdopodobnie prezentuje soba jakis poziom umyslowy

w zwiazki z tym nie sprawdza sie co kto ma przy sobie oraz juz na pewno nie rewiduje

wchodzimy do srodka I widok taki - jakies 10 procent osob najczesciej starszych ale rowniez mlodszych w okolocach 30-40 lat chodzi I koncentruje sie na wystawionych eksponatach, czyta opisy albo stoi I kontenpluje

80 procent chodzi I "pyka w smartfony" - no, to sa mongoly, becwaly I durnie ...ale jak to robia cicho to najwyzej mozna sie zastanowic po co przyszli tutaj I tyle

natomiast pozostale 10 procent to zasluguje na ostry wpie...

pierwsza co mnie wku...aja byla ruska gruba barysznia obwieszona zlotem ktora tak przez minimum 45 minut chodzila po museum z rodzina (niestety w tym tempie co my I ta sama droga) I pie...la glosno przez telefon

a reszta z tych 10 procent to juz jest ku... skandal chodzi I sobie smartfonami robi zdjecia

ale w ten internetowy sposob ze nie robia zdjecia np obrazu tylko robia zdjecie obrazu ze swoim ryjem w tle

I we mnie sie burzylo przez godzine jak patrzylem na te smiecie, to ludzkie umyslowo scierwo z mediow spolecznosciowych

wiecm ze miejsce kogos kto ma fejsbuka I komorke jest w intelektualnym chewie ale narastala we mnie zlosc przez ponad godzine jak widzialem "robienie dziubkow do telefonu na tle jakiegos impresjonisty"

az w koncu w pewnym momencie bedac juz strasznie wku...onym zapytala sie mnie jakas raszpla zebym JA ZROBIL JEJ ZDJECIE komorka jak ona z kolezanka stoja na tle porcelany z dynastii ming

no I wtedy wybuchnalem I ja zwyzywalem a na koncu powiedzialem ze takie intelektualne zwierzeta jak one to powinny w niedziele pojsc do zoo I najlepiej tam zostac

I ta kobieta ze 30 paro letnie sie pobeczala ! hehe

ja zalowalem ze nie wzialem telefonu zeby zrobic jej wtedy zdjecie

natomiast pozniej jeszcze rozmowa byla z takim jakby koordynatorem tego pietra bo one obie poszly do niego na skarge na mnie o "VERBAL ABUSE" buahhahha!

musialem ze swoja I z tamtymi pojsc na bok ale po jakis 5 minutach juz sie koordynator cieszyl a jak te idiotki poszly to nam powiedzial ze tez ma tych wszystkich ch...ow z internetu I z komorkami dosyc ale nie moze nic zrobic bo ma prikaz zeby ich tolerowac natomiast ma byc przez nich wprowadzony w przyszlym roku zakaz fotografowania I zostanie tylko mozliwosci kupna na dole reprodukcji od 50 frankow za sztuke

wiec od wczoraj utwierdzilem sie jeszcze bardziej aby niszczyc z cala stanowczoscia scierwo z mediow spolecznosciowych

I dodatkowo mam nowa teorie socjologiczna otoz

"rozwoj mediow spolecznosciowych jest odwrotnie proporcjonalny do rozwoju intelektualnego homo sapiens"
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
      • szymi_mispanda Re: ot ale sie wkurzylem lemingami... 30.07.18, 09:58
        Kunsthaus, ZH
        w tym w BS tez bylem z 2 lata temu - nie wiem ktore lepsze bo sie nie znam. najlepiej pojsc wszedzie gdzie sie da.

ps. wiekszosc tych smartfonowoc to na szczescie nie wszyscy "nasi" ale tez nie lokalni ani nawet nie niemcy, raczej nie francuzi - czesto wlosi I hiszpanie albo jakis inny "odpad"

ta co sie pobeczala to jakas kolumbia chyba

a nie dodalem jeszcze ze plusa to maja japonczycy - oni jako jedyny robili wszystkiemu zdjecia ale "bez swojego ryja w tle" I nie smartfonami tylko profesjonalnymi aparatami takimi co maja wielki obiektyw z przodu

w dzisiajszych czasach jak widze kogos fotografujacego cokolwiek normalnym aparatem fotograficznym to ten czlowiek ma u mnie z automatu +100 do miary intelektu

chyba japonczycy - lapie sie na tym niestety ze skosni dla mnie wszyscy tak samo wygladaja I nie jestem w stanie odroznic japonczyka od chinczyka czy wietnamczyka chociaz moj znajomy twierdzi ze sie znaczaco roznia I on jest w stanie od razu

na pochybel smartfonom! niszczyc je
    • marekggg Re: ot ale sie wkurzylem lemingami... 30.07.18, 12:24
      nie chce nic mowic, ale forum to tez swojego rodzaju medium spolecznosciowe.

co do aparatu fotograficznego - mam jedna starsza lustrzanke, jeden nowy mniejszy bezlusterkowy, ze cztery rozne objektywy, statyw itp. no ale nie zawsze zabieram ze soba wszystko, czasami wystarczy telefon. faktem jest ze selfie sobie nie robie, ale nie mam ani fejsbuka, twittera czy innego instagrama.

co do tych roznych lemingow - no coz - nie ma reguly a bezstresowe wychowanie robi swoje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się