Dodaj do ulubionych

Dzikie małpy w Szwecji podpaliły 88 samochodów

14.08.18, 10:36
Może oprócz polskich strażaków trzeba im wysłać polskich dresów na pomoc?
Edytor zaawansowany
  • nazimno 14.08.18, 10:47
    Sprawa jest powazniejsza:
    rozpoczeto faze "ubogacania" zimnych Szwedow...

therightscoop.com/breaking-something-big-is-happening-in-sweden-right-now-with-fires-burning-all-over-the-country/

www.dailymail.co.uk/news/article-6057119/Masked-attackers-set-cars-fire-hospital-car-park-rampage-Sweden.html
  • klemens1 14.08.18, 11:03
    I tak nic nie zrozumieją.

--
    www.sprawdzpodatki.pl
  • bigzaganiacz 14.08.18, 11:29
    ażaków trzeba im wysłać polskich dresów na pomoc?

raczej kredki

za chwile maja wybory , wiec to tez taki troche naciagany nagly wybuch
    nie znam szwedow i trudno powiedziec o co chodzi
    ale opcje sa dwie
    to jest zeby ci szwedzi jeszcze bardziej pokochali integracje kluturowa, na zasadzie oni tacy nie dobrzy ale pokonamy ich miloscia i glosowali na lewakow
    no albo integracja sie nie udaje i glosowali za zmianami
  • nazimno 14.08.18, 12:16
    Co to za belkot?
  • bigzaganiacz 14.08.18, 12:22
    zimny, nic nie dzieje sie przypadkiem
  • nazimno 14.08.18, 12:31
    czyli piles
  • bigzaganiacz 14.08.18, 12:46
    nie, ale jak widze twoje nie ogarniecie to mam ochote
  • nazimno 14.08.18, 12:47
    wal z gwinta, uwazaj na resztki zebow
  • jeepwdyzlu 14.08.18, 18:08
    Atam..te miejskie legendy. Np o dzielnicach, gdzie policja nigdy nie wjeżdża, np w Goeteborgu czy Berlinie...
    Moja rada: przejedźcie się do Berlina. Niedaleko. Idźcie na Kreuzberg. Służę namiarami na świetne miejsca - czy kluby, czy knajpy, czy hale targowe...
    Wrócicie odmienieni.
    J.

--
    YCDSOYA
  • bigzaganiacz 15.08.18, 00:09
    Sranie w banie , bylem dwa miesiace temu , jak tylko widzieli nas polakow podchodzaxych to normalnie sie zrywali jak oparzeni i pierwse pytanie polacy? Qu... jebane swinie , w kit kacie mieli tekst ze tu jest dansing , usiedlismy se przed sklepem na przeciwko to wpuszczali najwiekszych oszczymurow ale polakow nie, nigdy i nigdzie nie spotkalo mnie tyle nie przyjemnosci, poradzilismy sobie na drugi dzien ale jakies kombinacje alpejskie zeby gdzies wejsc bardzo mocno mnie do berlina zniechecily, chociaz przyznam miasto fajne
  • jeepwdyzlu 15.08.18, 01:31
    Jestem w Berlinie kilka razy w miesiącu. Na dwa, trzy dni. Mieszkałem w tym mieście parę razy po kilka, kilkanaście miesięcy. Obserwuję je bardzo uważnie od 29 lat. I nigdy, ani razu nie spotkała mnie żadna nieprzyjemność.

--
    YCDSOYA
  • bigzaganiacz 15.08.18, 02:00
    Moze chodzisz do innych klubow ,
    w berlinie bylem raz 20 lat temu dwa dni na love parade i ostatnio na weekend , poziom niecheci do polakow strasznie razil , moze jestem przyzwyczajony do czegos innego,od wielu lat nie mieszkam w polsce bylem w roznych miejscach i takich akcji nie widzialem ,moze jako swiezaka bardziej mnie to udezylo ,nie wiem ale generalnie to tak srednio bym powiedzial
  • hukers 14.08.18, 18:13
    Refugees welcome!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.