Dodaj do ulubionych

Przywracaja CPN, to niech te ceny tez przywroca

14.08.18, 15:51

bi.gazeta.pl/im/64/5f/14/z21363556IH,Stacja-paliw-CPN-w-Warszawie--1997-rok.jpg
Edytor zaawansowany
  • bigzaganiacz 14.08.18, 17:17
    predzej kartki przywroca
  • hukers 14.08.18, 17:57
    Albo w euro...
  • engine8 14.08.18, 19:48
    Oni przywroca ale na zasazie taskiej ze litr bedzie kosztowal taki sam procent pensji jak w latach 60 tych... czyli srednia pensja wystarczy moze na 200-300 litrow...
  • hukers 14.08.18, 19:58
    Na 300 litrów to najniższa krajowa wystarcza, a średnia pensja krajowa to na 600. Ale w porównaniu do USA to oczywiście wciąż śmiech na sali...
  • engine8 14.08.18, 20:47
    No a sa kraje gdzie jest tansza... np Wenezuala czy Kuwejt :)
    Ale pomimo ze u nas paliwo jest w wiele tansze niz w Polsce to srednio amerykanski kierowca wydaje i tak prawie 2x tyle swojej pensji na paliwo co Polak.
    www.bloomberg.com/graphics/gas-prices/#20181:United-States:USD:g
  • bigzaganiacz 14.08.18, 23:03
    Jak by sie przesiadl z swojego f150 do tiko to by wydawal 2× mniej
  • engine8 14.08.18, 23:58
    Tu kurna masz racje.. tu nikt nie patrzy ile autop pali i moze dlatego tyle wydaja?
    Ja patrze na swoje ktorymi sie platamy po miescie .....czesto bez potrzeby
    Jeden (ten "oszczedny") pali 13.5l/100 (ja nim jezdze z moja ciezka noga) . Podobno na trasie spali tylko 10l/100 ale nigdy jeszcze takich numerow nie widzialem bo na trasy jezdzimy tym nieoszczednym bo wygodniejszy i nie mozna nim robic takich "manerwow" co zone o mdlosci przyprawiaja...
    A ten mniej oszczedny co ona jezdzi pali w miescie ok 17.5 l/100 a na trasie ok 12...
    Ale jak do tej pory ten temat nie wyplynal na powierzchnie jesli chodzi o decyzje w sprawach motoryzacji.. m. in dlatego ze tu sie nad tym nie dyskutuje.. A zona nie wiem czy by wiedziala wogole co to jest spalanie, jak sie to mierzy a co dopiero ile jej auto pali.... Pali zbiornik tak mniej wiecej na tydzien ... o to na pewno wie. I moje argumenty aby jedzic w dalesze trasy moim bo bardziej oszczedny jakos nie sa przekonywujace..

• loyezoo 15.08.18, 10:54
    "I moje argumenty aby jedzic w dalesze trasy moim bo bardziej oszczedny jakos nie sa przekonywujace.."

Za dużo zarabiacie:)

--
    Life is too short to drive boring cars
  • nazimno 15.08.18, 11:05
    Raczej maja paliwo po normalnych w miare relacjach cenowych.
  • bigzaganiacz 15.08.18, 20:58
    To bylo troche pol zartem pol serio ,

Tu kurna masz racje.. tu nikt nie patrzy ile autop pali i moze dlatego tyle wydaja?

Patrza patrza ,jak podchodzilo pod 4$ za galon to byla jedna wielka sraczka i dramat

Z drugiej strony troche obciach przed sasiadem w jakiejs popie...e
  • engine8 16.08.18, 01:56
    Eh tam - gadania bylo duzo jak bylo $4/galon al eludzi i tak jezdzili tyle ile jezdza.. i nikt nie zamienial F150 na Priusa.
    Nasze statystyki miowia ze im drozsze paliwo tym mniej wypadkow na drogach....poniwaz rzeczywicie ludzi troche mniej jezdza a przede wszytkim mniej pija bo paliwo to mus a alkohol to juz nie...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.