Dodaj do ulubionych

Czy da radę zrobić stoppie seryjnym autem

10.09.18, 13:52

Okazuje sie ze tak
Jeep potrafi
youtu.be/dCEthdH7iYw
Oni mówią o problemach a mi sie to tak spodobało ze auto trafia na listę :D

--
Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
Edytor zaawansowany
  • duze_a_male_d_duze_m 10.09.18, 14:07
    Ciekawe. Ale zasadniczo auto wcale nie hamuje gorzej w związku z tym? (chodzi mi o samą odległość)

--
    .
    -Z TDCI NA ST, a teraz italia z bananami-
  • waga170 10.09.18, 15:37
    Wystarczy posmarowac towotem hamulce przednie i zjawisko nie nastapi.
  • waga170 12.09.18, 07:07
    Zapodales bardzo ciekawy temat, ale jak to na Auto-Moto polskim, nikt nie mial nic do powiedzenia. Jeden Samarytanin zauwazyl i slusznie, tak generalnie nie wnikajac w szczegoly, droga hamowania bedzie ta sama. Fakt ze po zatrzymaniu tylko przednimi kolami bedzie sie stac obok drogi i tylem naprzod, to nieistotny szczegol.
    Wyglada mi na to ze stoppie robiles na motocyklu, wiec wiesz ze w odpowiednim momencie nalezy odpowiednio popuscic i wiesz z czego. Stary wrobel a dales sie nabrac na konskie gowno.
    Tytul watku powinien byl byc: Popatrzcie na profesjonalnych mistrzow, dupe unosza na 10 centymetrow i tak kontroluja rozpoczetego fikolka ze tyl im z powrotem opada tam gdzie byl przed pokazem.
  • pies_w_studni 12.09.18, 13:24
    Niezły syf. Wysoko i mocno z przodu położony środek ciężkości (pewnie to była wersja FWD, a nie AWD) i jest co jest. Wydłużenie drogi hamowania to najmniejszy z problemów, dużo gorzej będzie gdy furman po nadepnięciu na hamulce postanowi jeszcze ominąć. Zamiast przodem uderzy tyłem.
    To jest jeszcze dobre, też Jeep:
    www.youtube.com/watch?v=zaYFLb8WMGM
  • trypel 12.09.18, 13:49
    Czerwony FWD a zielony AWD
    Zielony tez unosi ale mniej
    Czyli w FWD wsadzamy teściowa na tył i sprawa załatwiona.

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • pies_w_studni 12.09.18, 16:07
    Teściowa albo meter kartofli do bagażnika.
  • trypel 12.09.18, 16:20
    Ale metr kartofli to góra 3-4 kg, nawet jak ułożysz bardzo duże sztuki. Teściowa jednak wazy więcej.

--
  • nazimno 12.09.18, 16:36
    A po co masz wozic tesciowa, zeby sie irytowac co chwile...
    Hamujac tylko na przednich oszczedzasz opony z tylu.
    ...no i jest git
  • trypel 12.09.18, 16:53
    No i to jest argument. Co roku przerzucasz opony przód/tył i jeździsz 2x dłużej. Jeep powinen wykorzystać to w reklamie. A Ty tantiemy za pomysł do kieszeni

--
  • nazimno 12.09.18, 16:56
    No i masz tesciowa z glowy, a to jest bezcenne.

• pies_w_studni 12.09.18, 16:39
    Nie wiem jak u Ciebie, ale u nas nie metr tylko meter, i nie 3-4 kg, tylko 100 kg. Za Bugiem chyba mówicie na to quintal?
  • nazimno 12.09.18, 16:51
    za Bugiem sa pudy
  • trypel 12.09.18, 16:52
    Ja mówię 2 kg. Nigdy więcej nie kupowałem :D
    Ale kwintal to faktycznie 100 kg. Czyli w przypadku mojej teściowej 2 sztuki, i pare torebek cukru.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.