Dodaj do ulubionych

Sniadanie kazdego napakowanego kierowcy

12.09.18, 05:07
Sluchajcie,

W ramach zdrowego zywienia postanowilem testowo zmienic diete kierowcy.

Ponizewaz chodzic na silownie jest potrzeba jedzenie duzej ilosci bialka I miesa ale z drugiej strony mieso nie zawsze jest dobrej jakosci postanowilem przejsc na diete rybna.

Od tej pory na sniadanie, obiad I kolacje jem same smakolymi ktore I tak zapewniaja odpowiednia dawke bialka I substancji potrzebnych do budowy masy miesiowej.

Otoz od teraz na sniadanie, drugie sniadanie, obiad, podwieczorek I kolacje jem sledzie najczesciej po piec na surowo.

Na zdjeciu moje sniadanie jak widac oprocz dania glownego przykladam wage do witamin a wiec jest cebula I ogorek. Po lewej tzw odkurzacz aby pozbyc si z organizmu negatywnych drobnoustrojow.

ibb.co/bubcVU
Edytor zaawansowany
  • szymi_mispanda 12.09.18, 05:16
    dodam jeszcze ze moja dziewczyna oswiadczyla ze od tej pory jem w kuchni I nie mam wstepu do jadalni bo ona nie moze na to patrzec - widocznie nie zna sie na zdrowym zywieniu

za to jej kot je ze mna wspolnie z jednego talerza I bardzo sobie ceni moja nowa diete

zawsze wiedzailem ze koty to madre zwierzeta
  • waga170 12.09.18, 06:00
    Eeee, zawiodles mnie. Myslalem ze jak jesz razem z kotem, z jednego talerza to jecie mielone surowe myszy.
  • szymi_mispanda 12.09.18, 07:24
    Nasz kot nie je myszy. Tylko surowe ryby oraz razem ze man gotowany bub ze wspolnego talerza.
  • do.ki 12.09.18, 07:23
    Pijesz z kotem?

--
    Of all the wonders that I yet have heard, it seems to me most strange that men should fear seeing that death, a necessary end, will come when it will come. W. Shakespeare "Julius Caesar"
  • szymi_mispanda 12.09.18, 07:28
    Nie do konca to dla mnie na rozpoczecie dnia. Ale kot oblizuje butelke z gory.
  • waga170 12.09.18, 07:31
    Zastanowbilbym sie nad slowami katzenjammer i kociokwik.
    I czy to Szymi pije z kotem czy kot z Szymim.
  • szymi_mispanda 12.09.18, 07:39
    Ten kot to super inteligentny colonel rodziny. Budzi mnie o czwsrtej I daje znac ze czas na sniadanie czyli surowa tube I bob. I nie chce jesc sam z miski tylko ze mna. Wie do kogo przyjsc bo dziewczyna budzi sie o 11.
  • szymi_mispanda 12.09.18, 07:45
    Do tego uwielbia szybka jazde z fotelu pasazera.
  • tdf-888 12.09.18, 07:32
    Spróbuj kiedyś takiego śledzia z octu zalanego śmietana z dodatkiem jabłka ogorkow i czerwonej cebulki. No i ziemniaczkow obok mi tu brakuje.
    A tak to git pasza

--
    nawet gdy jest cienko to jest GRUBO
  • waga170 12.09.18, 08:16
    Zapomniales dodac ze potem do kibla trzeba brac noz do kupy.
  • nazimno 12.09.18, 09:14
    Jasne - kwas octowy + metale ciezkie z wody morskiej + nawozy
    sztuczne w ziemniaczkach + hormony syntetyczne
    i antybiotyki w smietanie + .........
  • dziala_nawalony 14.09.18, 00:46
    o to, to!! ziemniaczki z koperkiem a śledziki z cebulka zalane dobra smietana, te ogorki już bym sobie darowal, chyba ze sa z własnego ogrodu, czyli bez tego chemicznego syfu, jaki chłopi daja na pola i kiszone domowym sposobem w kamionce,a wodeczka jak najbardziej,wiadomo,..rybka lubi plywac

--
    ~~
    ,.van halen
  • toreon 12.09.18, 09:08
    Koty nie jedzą śledzi, zwłaszcza z benzoesanem sodu
    Ale i tak język mi ucieka:-(
  • waga170 12.09.18, 09:14
    Tez bym takiego Szymiego sledzia zjadl, ale sam, bez kota. Szymiemu nie powiedzieli ze do ryby nie uzywa sie noza… Moja Babcia do ryby kladla na stole dwa widelce. "O Matko swieta, czy ktos to jeszcze pamieta".
  • toreon 12.09.18, 09:19
    Dwa widelce to chyba do ryby pieczonej gdzie zachodzi potrzeba oddzielenia ości od "części zasadniczej" a śledzia trzeba jednak czymś przekroić.
    Aczkolwiek niejaki Dyzma wp***ł ręką i jak wysoko zaszedł.
  • waga170 12.09.18, 10:18
    Sledzia, panocku, panicz gnietl bokiem widelca az go rozgnietl na dwa sledzie, sam zem to widziol.
  • vogon.jeltz 12.09.18, 10:06
    > Szymiemu nie powiedzieli ze do ryby nie uzywa sie noza…

Do czego używa się noża - wiemy już z innego wątku.
  • trypel 12.09.18, 10:14
    Bylo to na tyle mocne ze dzisiaj będę jadł rękami. Nie czuje się na siłach brać noża do ręki.

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • waga170 12.09.18, 10:23
    Jak jedziesz "w goscie" to bierz ze soba swoj noz.
  • nazimno 12.09.18, 10:18
    U tdfa-888 to byl ten sam, do sledzi tez...
  • nazimno 12.09.18, 10:17
    To dlatego, ze jak jeden bys podp...l, to zawsze jeszcze ten drugi zostanie...
  • waga170 12.09.18, 10:35
    Od ciebie ciulu roznie sie tym ze swojej Babci nie podpie...lem widelcow. Wy bolszewiki zescie to mnie i Babci zayebali zeby se potem dlubac w zebach albo wieczorem gniesc gowno w zapchanym kiblu, bo jak nie wszystko splynelo to rano myliscie ryje w lekko brazowej wodzie.
  • nazimno 12.09.18, 11:06
    ...noooooo, uruchomilem maszyne do umyslowych rzygow w tym zlasowanym lbie...
    To wlasnie trzyma cie jeszcze przy zyciu.
    PS
    Do sledzia i tego drugiego zostal ci tylko ten jeden noz.
  • engine8 12.09.18, 19:31
    No tym razem slysze dwie dobre wiadomosci
    1. To dieta - ryby morskie sa dobre dla mozgu.
    2. To ze Szymi ma dziewczyne (ktora ma kota ale jak widac ten kot szymiego toleruje)
  • trypel 12.09.18, 19:58
    Ad 2- ze niby jakby miał chłopaka to byłoby złe? Razem by mogli śledzie wpieprzac

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • bimota 13.09.18, 10:33
    GDZIE TAKIE CZARODZIEJSKIE TACKI SPRZEDAJA, ZE CALYU TALEZ SKONSUMOWANY, A TACKA NADAL PELNA ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • engine8 13.09.18, 18:42
    W Biedronce ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.