Dodaj do ulubionych

Letni wysyp piromanow na koniec lata?

12.09.18, 14:13
metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,165176,23909851,pozar-luksusowego-bentleya-auto-jest-kompletnie-zniszczone.html#BoxLokKrajImg
Edytor zaawansowany
  • qqbek 13.09.18, 10:10
    Misio pewnie już trzepie Helmuta po kasku z radości, że "na biednego nie trafiło"...

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • tbernard 13.09.18, 10:51
    Prawdopodobnie trafiło na ubezpieczonego.
  • qqbek 13.09.18, 11:03
    Psujesz Misiowi frajdę... konar już mu nie zapłonie, jak doczyta twój wpis.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • nazimno 13.09.18, 11:14
    Ciekawe jaka jest stawka za komfortowe AC od takiego Bentleya.
  • tbernard 13.09.18, 11:34
    Ubezpieczyciel powinien ustalić, czy była na wyposażeniu gaśnica z ważnym terminem legalizacji.
  • nazimno 13.09.18, 12:25
    Jak wiadomo gasnice maja to do siebie, ze same wyskakuja z bagaznika i gasza bentleye
    nawet pod nieobecnosc wlasciciela.
    /a przynajmniej tego sie od nich oczekuje/
  • qqbek 13.09.18, 12:19
    A ile się takich aut kradnie?
    Pewnie AC niższe niż na mój Sweter (ja płacę jakieś 2,5% wartości auta).

--
  • nazimno 13.09.18, 12:26
    To wyjdzie jakies/okolo/zirka/about 25 kPLN.
    Misiaczek mialby polo w ciemno.
  • trypel 13.09.18, 12:30
    I żadnej wartości dodanej. Płacisz milion za auto i 25 tys za ubezpieczenie i masz coś jak skoda superb. Albo takie większe polo. Durni ci milionerzy. Widać nigdy skoda nie jeździli.

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • nazimno 13.09.18, 12:38
    Pewnie teraz sobie kupi superba za odszkodowanie i jeszcze mu zostanie na jakiegos huydaya albo kija
    a moze nawet, jak sie szarpnie, to na nowe polo.

• bigzaganiacz 13.09.18, 14:56
    spalona tesla, bentlej , moze jakis nowy sposob na pranie kasy , zarabianie albo cos w ten desen

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.