Dodaj do ulubionych

milosnicy czerwonych swiatelek

12.09.18, 14:48
www.radiowroclaw.pl/articles/view/80688/Czekasz-na-czerwonym-Jestes-frajerem-WIDEO
Grazynki i Janusze (zawodowi tez) i ich "dzien jak codzien".
Edytor zaawansowany
  • trypel 12.09.18, 14:56
    Ja bym sobie odpowiedział na zajebiscie ważne pytanie - Dlaczego nawet w sąsiednich Czechach jak kończy jechać ma mijance jeden rząd to drugi zaraz ma zielone. U nas cykl na mijance jest dostosowany do woźnicy i kulawego konia ciągnącego 6 t węgla. Czyli przejeżdża ostatni samochód, potem długo nic, potem dla bezpieczeństwa dalej długo nic, aż wreszcie jak zaczynasz szukać objazdu w googlu to zapala się zielone. Zanim nie odnowili w tymże Wrocławiu drogi z lotniska na zlotniki (piołunową) to zdarzało się tam w nocy na 200 m mijance stać prawie 15 minut a nie było żadnych aut z mojej i przeciwnej strony, czyli dłużej niż w nocy jadę do domu z lotniska.
    Niestety głowa mnie boli jak ignoruje czerwone wiec stałem. Jak ostatni frajer.

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • nazimno 12.09.18, 15:05
    Moze oni wiedza o Grazynkach i Januszkach i robia to na wszelki wypadek, zeby strumien grazynkowo-januszkowy sie skonczyl,
    15 minut jest w sam raz.
  • tbernard 13.09.18, 09:42
    15 minut to przesada. Ale tu jest typowy problem co było pierwsze jajko, czy kura. Czy buractwo wymusiło zbyt asekuracyjne przedziały czasowe, czy na odwrót.
  • bimota 13.09.18, 10:26
    DLA CIEBIE MOZE PROBLEM, POZA TYM WIADOMO, ZE TO MYSL URZĘDNICZA...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • nazimno 13.09.18, 10:34
    Nie obserwuje tego "cwaniaczkowania" zupelnie w Niemczech, poradzono sobie z tym przy pomocy kamer
    i elektroniki.

Sa tez juz stosowane nowoczesne instalacje z czujnikiem (kamera) "wjazdu na odcinek / wyjazdu z odcinka" dla ostatniego pojazdu, wiec przelaczenie swiatel na faze dla przeciwnego kierunku jest bezpieczne.

W koncu wbudowanie w moduly sterowania nowoczesnej elektroniki juz nie jest ekstremalnie drogie,
    stad skuteczna automatyzacja swiatel.

A Helmuty i Helgi wiedza, ze zdjeciami z kamer interesuje sie lokalna Polizei
    i otrzymanie koperty z pozdrowieniami i rachunkiem jest w zasadzie gwarantowane,
    jesli Helmut albo Helga wjedzie na czerwonym.

• klemens1 13.09.18, 14:25
    Tylko że tu zastosowano prawidłową kolejność: najpierw automatyzacja świateł, które przełączają się z sensem, a dopiero później restrykcje, gdy ktoś się nie stosuje.
    Zresztą - dlaczego miałby się nie stosować? Żeby wyjechać komuś i zablokować ruch?

--
    www.sprawdzpodatki.pl
  • klemens1 12.09.18, 16:45
    Kolejny artykuł dla kogoś, kto nigdy po Polsce nie jeździł.
    Te światła są tak ustawione, że jak zjedzie ostatni z naprzeciwka, to jeszcze się czeka 5 minut.
    Pewnie z tamtej strony ktoś powiedział na CB "niebieski focus kombi ostatni" i pojechali, jak ich taki focus minął.

--
    www.sprawdzpodatki.pl
  • nazimno 12.09.18, 16:50
    Czyli bez CB radia nie skumasz, co Januszki dookola knuja.
    Czy wszyscy juz maja CB radio?
  • klemens1 13.09.18, 14:22
    Ano nie skumasz, ale się domyślisz - to naprawdę nie takie trudne.
    Jak widzę, że przestały z naprzeciwka jechać, a ciężarowy mnie omija i wali na czerwonym, to wiadomo, że droga jest wolna.

--
    www.sprawdzpodatki.pl
  • engine8 12.09.18, 19:18
    Akurat to przewinienie jest moze denerwujace ale zwiazane z malym ryzykiem. Ludzi sie "doczepiaja" do kolumny a wiec po drugiej stronie nawet jak sie zapali zielone to i tak nie mozna wjechac dopuki ostatni nie przejedzie... No ijak temu ostatniemu odowodnic czekac po drugiej stronei ze wjchal na czerownym? A podejrzewam ze wlasnie dlatego jest dosc duzy margines aby sie upewnic ze wszyscy przejechali...
    Ostatnio ebdac w PL religijnie sie zatrzymywalem na czerwonym ale czesto sie zdzrzli ze albo trabili za mna a pare razy ktos mnei ominal i rowem przejechal aby przejechac.... i czasami sie nie dziwilem poniewaz te czekania byly zawsze dlugie albo bardzo dlugie...
  • kos52 12.09.18, 22:22
    Specjaliści mają problem z ustawieniem czasów sygnalizatora a robotnik nie będzie miał ?
    Mógłby to zrobić doświadczalnie, mógłby posprzątać na drodze jak nic się nie robi.
    Ale kto mu podskoczy ?
    Ocena organizacji jest błyskawiczna : czerwone, widoczny brak pojazdów z przeciwnej strony : czerwona kartka dla organizatora i .............
  • marekggg 13.09.18, 08:48
    znowu to samo - ja sie qrwa nie zmieszcze? ja qrwa nie przejade?
  • bimota 13.09.18, 10:30
    NIEDAWNO WIDZIALEM JAK KOLES Z PRZECIWNEJ STRONY OBJECHAL TAKI ODCINEK SASIEDNIMI ULICZKAMI, JA STALEM CZEKAJAC NA ZIELONE. CHYBA LATWO ODGADNAC KTO NA TYM LEPIEJ WYSZEDL...

ZAPOMNIALEM DODAC, ZE ON ZDAZYL OBJECHAC W CZASIE GDY DLA OBU KIERUNKOW SWIECILO CZERWONE...

WIEC ZNOW JANUSZE WYCHODZA NA BYSTRZEJSZYCH OD ZIMNEGO...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • nazimno 13.09.18, 10:42
    pojecie "bystrzejszych" rozumiec nalezy w kategoriach "bimotowych"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.