Dodaj do ulubionych

ej oplaca sie isc na ten film kler czy nie?

08.10.18, 09:31
bo ja to chodze na filmy przez aktorow a tu gajos gra

mnie to tam gilo ta cala otoczka spoleczna - szczerze to nawet nie wiem czy srodowisko michnikow ten film popiera czy akurat niszczy

pytam o sam film bo ostatnio z gajosem bylem na takim gdzie on byl kierownikiem wiezienia I zajebywal wiezniow I to bylo spoko a wczesniej byla genialny "uklad zamkniety"

myslalem ze pojde teraz na "first man" I czekam ale moze jak bede w polszy to zaliczyc tez film z gajosem?
Edytor zaawansowany
  • szymi_mispanda 08.10.18, 09:41
    dobra do skasowania nie zobaczylem ze juz jest wontek o tym filmie buzi
  • toreon 08.10.18, 10:31
    Lepiej idź na Johny English
  • vogon.jeltz 08.10.18, 10:49
    > bo ja to chodze na filmy przez aktorow a tu gajos gra

Czterech pancernych se obejrzyj. Jest Gajos i jedna fajna dupa - w sam raz coś dla ciebie.
  • galtomone 08.10.18, 11:33
    zużyty bilet jest bezwartościowy.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • tbernard 08.10.18, 12:03
    Jest jeszcze inny powód nieopłacalności. Chodzi o płaski ekran. Przecież tak filmy są wyświetlane od kilkudziesięciu lat. Nic w tym odkrywczego.
  • bimota 08.10.18, 17:44
    NIE BYLEM, ALE OBSTAWIAM POLSKA TRADYCJE KINA, CZULI GOLA DUPA I BLUZGI. POWINNO CI SIE SPODOBAC...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • szymi_mispanda 08.10.18, 18:37
    jak jest w stylu tego malego grubego ch...a z okraglym lysym lbem to mi sie nie bedzie podobac

jak jest w stylu ukladu zamknietego albo akwarium to by sie podobalo
  • nazimno 08.10.18, 22:48
    Kupisz bilet, zeby zobaczyc to, o czym dorze wiesz?
  • bimota 08.10.18, 23:01
    TU MASZ DOBRA ZAJAWKE:

www.youtube.com/watch?v=479o-XEGtFc :)

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • engine8 09.10.18, 16:58
    Idź że swoją niunia i siadzcie w ostatnim rzędzie to się opłaci tak czy inaczej
  • plastikpiokio 12.10.18, 21:41
    jeżeli jesteś księdzem to nie bo wszystko znasz z autopsji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.