Dodaj do ulubionych

OT Co macie w lodowce kierowcy?

30.10.18, 20:06
Siema byki

Wlasnie wrocilem z silki z..any na maksa bo dzis klase gore I dol robilem na seriach 160 I 135 I zagldam do lodowki co tam jest zeby cos zjesc.

I tak:

6 jaj na kolacje - check (musze oddzielic zaraz zoltka bo jem tylko bialko nie cierpie sie z tym babrac)
wyborowa do popicia - check
jakies kielbaski ale wywalam je bo maja za malo miesa na czszczscie napilem sie duzo odzywki bialkowej w czasie treningu.
Nleko 1.5 litra na rano przed silownia a ide o 5 AM - check

Ale kurde - ostatnia niunia w weekend mi pobrudzila zamrazanil lodami czkoladowymi ktore sama chciala zebym jej kupil!

Niech sie te kobiety naucza czystosci, dodatkowo mi zapchala klozet jakimis damskimi nie wiem co to podpaski?

Wypisuje mi teraz na tym whatsup czy mozemy sie spotkac w weekend bo chce nocowac - ale jestem twardy I wam to samo radze! - pisze jej ze jak wymyje lodowke to tak.

Bezczenosc tak zostawic zamrazalnik po lodach ktroch ja nawet nie jadlem! Bezcelnosc!

A wy co macie w lodowkach kierowcy?

Oto moja na szybko:

ibb.co/naDqcf
ibb.co/jgkE3L

Moja zawsze jest pelna tego co trzeba z czego jestem dumny!

Tylko te slady rozpryskanych lodach czekoladowych przez niunike z weekend :(
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
    • trypel Re: OT Co macie w lodowce kierowcy? 30.10.18, 20:21
      masakra Szymi

ja mam dwie
      w jednej tylko alkohol
      obecnie ze 2 proseki i pare piw (w tym o zgrozo równiez nealko z Czech)
      ta lodówka dla bezpieczeństwa stoi w moim gabinecie w piwnicy

ta druga jest zwykła i jest w niej nieco wiecej jedzenia.
      I jajka, i sery, i kawałek owczego oscypka sprzed 2 msc (krowie zjadłem), i parowki i twarog i mleko i ze 2 kg machewek na sok, i pare ayranów (piję duzo) no i do tego zamrażarka pełna zapasów.
      ogólnie na zamrażarce pare dni mozemy pociągnąc

a jak dorzuce do tego zapasy słoikowe w piwnicy to i miesiac da rade

ups jedna rzecz może Ci sie spodoba - wielki słoj domowych utopenców, juz ma ze dwa msc i zaraz bede degustował

--
      Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
      • qqbek Re: OT Co macie w lodowce kierowcy? 30.10.18, 20:28
        Piwo bezalkoholowe też mam (bardzo lubię piwo, a na razie zwykłe nie wchodzi w rachubę) - w dwóch gatunkach (1 na 100 z Kormorana i Bezalkoholową IPĘ z Miłosława) - tylko one (plus kilka dostępnych głównie w lecie kraftów) smakują jak piwo, a nie jak tani ersatz.
        Z moich rzeczy jest jeszcze majonez, kilogram kiełbasy z dzika i pół kilo prawdziwego baleronu.

--
        Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
        • trypel Re: OT Co macie w lodowce kierowcy? 30.10.18, 20:30
          zazdroszcze tej kiełbasy
          z uwagi na chorobę przez kolejnych pare msc muszę być na extra lekkostrawnej diecie i wyeliminowałem wszystkie miesa co lubię, został drób :(
          raz w tygodniu robie sobie swieto o kupuję metke tatarską albo salceson

--
          Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
    • toreon Re: OT Co macie w lodowce kierowcy? 30.10.18, 21:23
      Jezyk mi ucieka
      Chyba skocze do tesco bo mi tym salcesonem smaka narobiliscie
      Nie samym serem zoltym czlowiek zyje
      BTW, a jaka masz lodowke? Bo ja A z trzema plusami - namowili mnie a ja sie zgodzilem, nie wiem po jakiego ch*
      • qqbek Re: OT Co macie w lodowce kierowcy? 30.10.18, 21:41
        Mam znajomego, który pracuje w elektromarkecie, uparcie twierdzi, że im więcej plusów tym krótszy żywot sprzętu.
        Mam z plusem Electrolux-a ze średniej półki, sprzed 11 lat. Działa do dziś (choć czasami słychać już pojękiwanie sprężarki).

--
        Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
        • trypel Re: OT Co macie w lodowce kierowcy? 30.10.18, 21:51
          Tak jest
          To samo dotyczy sie zmywarek.
          Mniej aaaa i ++++ i sprzęt działa dłużej.
          Akurat w to wierze bo z mojej starej branży kotły niekondensacyjne i nie ekonomiczne maja naturalnie dłuższa żywotność. I to liczona w latach. Dopracowane ńiemieckie kotły z lat 80-90 tych chodzą wciąż bez problemu, nowe maja przewidywana żywotność 10-12 lat. Moze sie uda 15.

--
          • qqbek Re: OT Co macie w lodowce kierowcy? 30.10.18, 22:12
            No ja mam kilkunastoletniego Viessmann-a z otwartą komorą i ilekroć rozważam wymianę, tylekroć dochodzę do wniosku, że potencjalne oszczędności na gazie mogą nie zrekompensować wydatków na naprawę i konserwację. Obecny kocioł przeszedł do chwili obecnej dwie niewielkie naprawy.

--
            • trypel Re: OT Co macie w lodowce kierowcy? 30.10.18, 22:31
              Jak regularnie serwisujesz ( z dokładnym czyszczeniem wymiennika) to masz jeszcze pare lat spokoju. A może i kolejnych 15.
              Nowy będzie cichszy, spali 15% gazu mniej i za 10 lat wymienisz :)

--
              • toreon Re: OT Co macie w lodowce kierowcy? 30.10.18, 22:41
                Jeśli chodzi o te kotły grzewcze to też za bardzo nie ogarniam różnicy jeśli chodzi o ich klasy.
                Namówiony przez hydraulika co mi robił instalacje, kupiłem taki trochę powiedzmy z wyższej półki Defro. Z kolei rodzice kupili 2,5-krotnie tańszego Zębca i za cholerę nie widzę zalet mojego poza tym że ma trochę więcej elektronicznych funkcji (przy okazji czegoś więcej do zepsucia). Zużycie opału podobne, prądu zużywa chyba nawet więcej. Mało tego - co jakiś czas coś pada, na szczęście drobiazgi i naprawiałem swoimi siłami.
                A hydraulik mnie zapewniał "panie, to inwestycja na lata"
                • trypel Re: OT Co macie w lodowce kierowcy? 31.10.18, 07:03
                  Ty piszesz o kotle stałopalnym ( pelet czy wungiel? ), a to zupełnie inna bajka i lepszy oznacza jedynie czystsze spaliny bo lepszy proces spalania i moze dłuższe okresy miedzy załadowaniem. Chyba ze z podajnikiem to wtedy słaby punkt.

--
                    • trypel Re: OT Co macie w lodowce kierowcy? 31.10.18, 09:53
                      moze 50/50
                      jak masz kocioł z podajnikiem to masz u siebie górne spalanie i jego wynikiem są czystsze spaliny, plus dopalanie wtórne w labiryncie.
                      Poza tym jednak pellet (jesli dobry) to spala sie bez porownania czysciej

--
                • trypel Re: OT Co macie w lodowce kierowcy? 31.10.18, 07:04
                  To jeszcze ok, są tacy co uważają ze jak kupują porządny sprzęt to nie trzeba serwisować.

--
    • galtomone Re: OT Co macie w lodowce kierowcy? 31.10.18, 07:10
      Białko + alkohol... nie prościej od razu to w kosz wyrzucić? Chyba, ze ty tak kieliszeczek 50 g. na smaczek...

--
      Pozdrawiam,
      galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
    • galtomone Re: OT Co macie w lodowce kierowcy? 31.10.18, 07:13
      BTW: brudno masz w tej lodówce...
      Ale jakoś sie nie dziwie, skoro wg Ciebie facet co sie regularnie myje to pedał.

Gdybym był laska to bym cie 2 m kijem od szczotki nie dotknął widząc taki syf i czując jak wspaniale pachniesz.

--
      Pozdrawiam,
      galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
      • qqbek Re: OT Co macie w lodowce kierowcy? 03.11.18, 11:42
        Już wiem, co twierdzi twój psychiatra!
        Masz schizofrenię paranoidalną!
        forum.gazeta.pl/forum/w,20,167030497,167030497,Co_jecie_na_kolacje_kierowcy_.html?p=167038692

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.