Dodaj do ulubionych

OT Tusk robi tatara

05.11.18, 15:37
z posłów PIS...
Dramatyczna różnica poziomów... I intelektualna, zasoby słownictwa, refleks...
Kownacki, Wasermannówna - w ogóle nie ta liga.
Mieli Tuska przeczołgać, 3 lata przygotowań i .... Zero. Nic.
Nic na niego nie mają, kokpromitują się pytaniami, zachowaniem.
Donald ich rozjebał.
:-)

J.

--
YCDSOYA
Edytor zaawansowany
  • who_cares 05.11.18, 15:41
    Już tam Samuel w TVPSzczujnia wybierze odpowiednie przebitki żeby suweren nie doznał mindfuck .....
    Żałosny jest ten cyrk a najgorsze że jestem zmuszony o współfinansować ....
  • kolpik124 06.11.18, 08:14
    To było wzorowe "zaoranie".

Jest teraz taki mem, Wiadomosci TVP i pasek "Donald Tusk krzywdzi kobietę" :)

--
    " Na jarmarki przychodzą rodziny z dziećmi, to bezpieczne miejsca. Jedne czego może się obawiać, to kieszonkowcy."...snakelilith, listopad 2016
  • kolpik124 06.11.18, 08:14
    To było wzorowe "zaoranie".

Jest teraz taki mem, Wiadomosci TVP i pasek "Donald Tusk krzywdzi kobietę" :)

--
    "Za młodu gdy uprawialiśmy seks w nocy na klatce schodowej wrzuciliśmy prezerwatywę wraz z zawartością do takiego wózeczka"...kaz_nodzieja na forum s-v
  • trypel 06.11.18, 08:36
    nawet na odwiedzanych przeze mnie mocno prorządowych miejscach jak fronda czy excathedra cisza i za bardzo nikt nie porusza tego tematu :)

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • galtomone 06.11.18, 09:40
    To głownie wyziera z tego co mówił Tusk i tego co robił PiS.
    I ta wizja PiS zupełnie mi nie odpowiada.

Owszem, nie ma idealnego wyjścia.
    Seremeta mianował Lech.
    Tusk - co dzis raczej niemozliwe by bylo - go nie wywalil i sie nie mieszal.
    I tak powinno to wyglądać w nowoczesnym panstwie.

Wara politykom od prokuratury i sadow.
    Z wczorajszego pzesluchania jasno wynika, ze 95% winy ponasza pojedyncze osoby w prokuraturach.
    Zycie... Nikt z nas nie jest alfa i omega, lekarze popelniaja bledy, prokuroatorzy tez... jesemsy ludzmi.
    Wiec nie zakladamu tu celowego dzialania.
    Tym niemniej jednak, mleko sie rozlalo i awanse tych ludzi przez obecnego MS Zbyszka, sa dla mnie nie do pojecia.

Tymczasem PiS sadzi, ze panstwo i instytucje pod kontrola to pewny sukces.

Rzeczywistosc jednak temu przeczy.
    PiS rzadzi 3 lata, ma podporzadkowana sobie prokurature... i co?
    Nic.
    Nic z Amber Gold, nic z ukladu, nic z audytu, nic ze Smolenska (bTW: ktos wie co slycac w sprawie komisji i raportu)?

Im bardziej kontorlujaca i scentralizowana wladza tym mniej wolnosci dla obywatela.

Poza tym - moze niektorzy pamietaja - dokladnie tak funkcjonowal PRL. Fajnie bylo?

Sprowadza sie to wszystko np. do tego, ze panstwo PiS bedzie wymagac zaswiadczen i pieczatek (co nie znaczy, ze nie da sie tu nic "zalatwic" jak za PRL) a Panstwo "wizji Tuska", bardziej liberalne bedzie wymagac oswiadczen.
    Urzednik nie bedzie mial za co dostac w lape ale fakt, zdarza sie oswiadczenia nieprawdziwe.

Tylko czy my wszyscy naprawde chcemy cierpiec za oszustow?

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
  • toreon 06.11.18, 09:54
    Pytanie czy Tusk był taki zajbisty czy Wassermannowa taka cienka. Raczej to drugie, ona jest naprawdę dramatycznie słaba jako przewodnicząca tej komisji. Nie umywa się choćby do swojego ojca, który też zdaje się jakiś czas przewodniczył komisji orlenowskiej.
  • vogon.jeltz 06.11.18, 10:07
    > ona jest naprawdę dramatycznie słaba jako przewodnicząca tej komisji

Przecież to pisda, ergo - kretynka z definicji. To czego się spodziewałeś?
  • toreon 06.11.18, 10:28
    Oj środowiskom feministycznym by się to nie spodobało.
    Ja się wiele nie spodziewałem ale myślałem, że chociaż wrażenia estetyczne nieco osłodzi. A ona robi tylko głupie miny i w ogóle się nie uśmiecha. Czyli pozytywnych efektów brak.
  • galtomone 06.11.18, 10:04
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24132111,jakie-sa-obowiazki-beaty-szydlo-w-rzadzie-rzeczpospolita.html#a=66&c=154&s=BoxNewsImg2

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
  • schweppes1 06.11.18, 14:41
    Mimo mojej antypatii do czegokolwiek chodzącego, co chce zabierać jednym i rozdawać innym, czyli również Tuska, to zmasakrował ich totalnie. Cała ta komisyjka wyglądała przy nim jak banda idiotów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.