Dodaj do ulubionych

wy suchoklatesy jebane...automoto training:

05.11.18, 23:15
Oto mistrz:

1:8m
139kg

100 pompmpek na nadgarstakch co rano
25 podchwytow podciagniec po treningu
35 nachwytow
180kg x 12 na serii plaskiej
139 kg x 10 na serii skosnej

ibb.co/bwqitL
ibb.co/bMHUYL
ibb.co/gQmpYL
ibb.co/frhJSf

O barjach przod/tyl/tul zal wam mowic smiecie.

Wy smiecie, zabilbym was jedna plomba, a jak nie to zadusil albo polamal rece. Moze byc z nozem z waszej strony bo po szkoleniu I tak ku... was poskladam. Tylko zero jezyka na picaj potem.

Wszyscy co ku... mja cos do mnie to sie umowimy bo jestem poza Pollska teraz Ch I NL potem KSA ale moge przyleciec I wa ku... poskladalm w pizdu.

hyhy
Edytor zaawansowany
  • szymi_mispanda 05.11.18, 23:21
    a pierwszych Bernarda, wtopaka I BMW bo chojaraczyli
  • hutchence 07.11.18, 21:43
    Co się stało? Skąd tyle agresji szymi? Anabole odstawiłeś? Miałem do ciebie więcej szacunku.
  • jeepwdyzlu 05.11.18, 23:44
    Mam 184 i ważę 78 kilo.
    A na takich cfaniaczków mam mossberga 12/76

--
    YCDSOYA
  • waga170 05.11.18, 23:59
    Pompka Mossberga jest dobra do pompowania opon.
  • szymi_mispanda 06.11.18, 04:56
    A ja mam w bagazniuku wal o czolgu T-55 I skrzynke cebuli.

Jak gostek ucieka I nie dam go rady walem pyknac w leb to rzucam cebula.

A tera sie szykuje I zaraz ide na sillownie na 3h przezucic parenascie ton na gryfie I hantlach wiec adios muchachos!
  • waga170 07.11.18, 07:57
    Bad news. Wyczytalem na forum ze cena cebuli strasznie wzrosla. Moze sprobuj trafiac w te glupie lby kartoflami? A gdybys kartoflem trafil w leb Kartofla, to chyba podarowalbym Ci w prezencie worek kartofli.
  • szymi_mispanda 06.11.18, 04:34
    aaaa boisz sie hehe
  • galtomone 06.11.18, 07:42
    Teraz już sie nie dziwie, ze musi płacić za seks...
    Dziwie, sie ze tak mało...

Szymek wygląda jak chudy Amerykanin :-), co go na codzienne dwie wizyty w Macu czy Wendy's nie stać :-)

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • nazimno 06.11.18, 08:04
    ...galtomonek zna stawki...
    malo?
    a tobie placa duzo?
  • nazimno 06.11.18, 08:13
    Tylko nie mow, ze caly pozlacany...
    Ma byc czarny-matt, zeby w ciemnosci nie bylo
    zadnych refleksow swiatla z latarek.
  • waga170 05.11.18, 23:55
    Jak na moj gust, ta pani na zdjeciach ma za male cycki.

• agios_pneumatos 06.11.18, 06:28
    Oto mistrz:

1:8m
    139kg

12,5 cm. To wszystko wyjaśnia...
  • waga170 07.11.18, 05:23
    Hehe, dobre! Bystry matematyk z Ciebie. Przypomniales mi watek z forum Kraj gdzie ktos smial sie ze bylo 1:27 a teraz jest 4:107 a ktos bystry zauwazyl ze to nie gorzej tylko troche lepiej, bo to 1:26,75.
  • bwv1080 07.11.18, 08:12
    agios_pneumatos napisał:

> To wszystko wyjaśnia...

Hasła go gugla:
    adipositas retractio penis
  • tbernard 06.11.18, 07:59
    Zapisz się na sumo.
  • kolpik124 06.11.18, 08:21
    Niedługo Szymus się zaklinuje w fotelu kubelkowym :D

tbernard napisał:

> Zapisz się na sumo.

--
    "W niektórych społecznościach matka ma prawo bezkarnie zabić swoje dziecko o ile nie ukończyło drugiego roku życia. Jakoś specjalnie się nie dziwię"...kaz_nodzieja o niemowlętach
  • nazimno 06.11.18, 08:23
    ...i dopiero wtedy go zaatakujesz...
  • tbernard 06.11.18, 08:52
    A kto by chciał go atakować? Z tego co pisze o sobie to siłacz z niego tęgi. Ale pisać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. A ponieważ odkrył w sobie ostatnio pociąg do sportów walki, to mu zaproponowałem styl do którego ma całkiem niezłe predyspozycje.
  • kolpik124 06.11.18, 08:18
    A po co mi pompki? Nie jestem spasionym baleronem.

--
    "W niektórych społecznościach matka ma prawo bezkarnie zabić swoje dziecko o ile nie ukończyło drugiego roku życia. Jakoś specjalnie się nie dziwię"...kaz_nodzieja o niemowlętach
  • szymi_mispanda 06.11.18, 08:49
    No I po treningu!

Teraz ryz z kurczakiem I ide sie przespac

A wy dopisujcie cos suchoklatesy zebym mial co czytac jak wstane! hehe

• vogon.jeltz 06.11.18, 10:10
    Znowu przedawkowałeś wyborową, spaślaku?
  • who_cares 06.11.18, 10:23
    Sterydy z wódą dają taki właśnie efekt.
  • marekggg 06.11.18, 10:10
    wyglada jak chlopczyk od Michelin - sama oponka :-)
  • engine8 07.11.18, 02:30
    Wyglada ze ty masz cycki, brzuch i oponke dookola a nie miesnie i tak figura nazywa sie grubas a nie atleta... :)
  • szymi_mispanda 07.11.18, 04:01
    Oj tam oj tam
  • szymi_mispanda 07.11.18, 04:32
    pozatym czyms te pompki I ciezary na silowni przewalam - jesli to tluszczem to niech tak bedzie, tak samo rozpietki czy podciaganie
  • pan99 07.11.18, 09:38
    szymi, z całym szacunkiem ale nie ma szans na to co piszesz.
    trochę siedzę "w siłce", będzie już z 11 lat przerzucania żeliwa i nie ma ch...a żeby osoba o twojej wadze i wyglądzie zrobiła to:
    25 podchwytow podciagniec po treningu
    35 nachwytow

Jest to po prostu niemożliwe. Tyle albo nawet mniej to się podciągał pudzian w swoich najlepszych latach (wtedy gdy ważył ok. 130-140 kg) i to z ledwością, a widać u niego było każdy główny mięsień (w odróżnieniu od ciebie, gdzie nie widać żadnego). Ty jesteś na maksa zalany tłuszczem (nie mówię, że to wada, po prostu stwierdzam fakt) i ma ch...a we wsi, żeby twoje ramionka uniosły ten fat aż tyle razy.

Co do pompek i wyciskania zgoda, tu się nie czepiam, jest to jak najbardziej możliwe.

Ale podciąganie na drążku to odejmij cyfry z przodu i wtedy się pochwal, co i tak będzie zajebistym wynikiem bo większość chłopa nie podciągnie się nawet 5 razy nachwytem.
  • szymi_mispanda 07.11.18, 09:45
    czekaj czekaj nagram film z silowni I wrzuce to uwierzysz.
    Ja na silownie chodze od 14 roku zycia a wiec ponad 20 lat. Ale masz racje ze wiekszosc nawet na silowni tych co trenuja na rzezbe wogle nie ma sily sie podciagnac nawet 2-3 razy mimo niskiej wagi.
  • mykonid 07.11.18, 10:54
    Dokładnie :D Ale internet każdą bajkę przyjmie. Jakby zrzucił te 39kg to może, chociaż wątpię w tyle podciągnięć nachwytem u 100kg faceta. I to jeszcze po zrobionym treningu.
  • szymi_mispanda 07.11.18, 11:41
    bez ironii:

oprocz plecow I barkow sprobuj przez kilka miesiecy skoncentrowac uwage na cwiczeniu przedramion I uchwytu

z tego co ja widze to prawie nikt tego nie robi

zobaczysz duza poprawe w mozliwosciach podciagniecia sie nawet po yulko 3-6 miesiacach.
  • hukers 07.11.18, 11:58
    Jeżeli trening jest ustawiony pod kątem podciągnięć, to myślę, że to jest do zrobienia, zwłaszcza w seriach.
  • engine8 07.11.18, 17:51
    A moze Sudoku?
  • tbernard 07.11.18, 18:27
    Do Sudoku potrzebna jest inteligencja.
  • wtop.ek 07.11.18, 21:35
    a do czego w życiu przydaje się podciąganie?
  • tbernard 08.11.18, 00:54
    Gorylom, szympansom lub orangutanom przydaje się ta umiejętność w dżungli.
  • engine8 08.11.18, 03:22
    Do np podciagnia portek szybko i sprawnie jak cie ktos zlapie w klopotliwej sytuacji.
  • nazimno 08.11.18, 07:20
    Ty, wtopek, powinienes sie podciagnac,
    bo "odstajesz".
  • bimota 08.11.18, 11:23
    MIESNIE ROSNA, A TERAZ MODA WSROD DZIEWEK NA MIESNIAKOW.

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • tbernard 08.11.18, 13:08
    Ale najwięcej mięśni rośnie na kulturalnych turystach. Szymon jest niekulturalny i dlatego zamiast mięśni rośnie mu sadło.
  • galtomone 08.11.18, 13:13
    Ha, ha, ha, ha :-)

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
  • galtomone 08.11.18, 13:14
    Od dzis na kazdym wyjezdzie "na dalej" od domu grzecznie wszystkim mowie dzien dobry/ do widzenia/ itp ;-)

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
  • 4slash 07.11.18, 12:41
    Widać, ze twoim guru jest Bolo Yeung ale musisz jeszcze dużo popracować nad ciałem.
    Spal tłuszcz i stosuj więcej powtórzeń z mniejszymi obciążeniami to od razu się lepiej poczujesz.
    Ja mam obecnie 189 cm wzrostu i 98 kg i te 8 kg muszę się pozbyć do wiosny bo czuję się za ciężko.
  • szymi_mispanda 07.11.18, 12:54
    4slash napisał:

> Widać, ze twoim guru jest Bolo Yeung >

Dokladnie! To moj idol od dziecinstwa do teraz

> 8 kg muszę się pozbyć do wiosny bo c
    > zuję się za ciężko.

Ale jak to ze zle sie czujesz czy co? Bo ja sie czuje wysmienicie I lekko jak baletnica.
  • dziala_nawalony 07.11.18, 13:10
    to prawda 5 razy z nachwytu niewielu jebnie z marszu, jeśli wcześniej nie cwiczyli zresztą jak przed polwieczem zdawałem do WSOSK to było pierwsze i podstawowe zadanie z WF-u jakie zaliczlismy po basenie i bieżni 100m, wlasnie drążek z nachwytu, z tego co pamiętam to sporo chlopa wymiekalo już po trzecim podciagnieciu

--
    ,.livin' thing -live at wembley stadium
  • bimota 08.11.18, 11:26
    ALE CO PRAWDA ? I CO TO JEST "NACHWYT" ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • jeepwdyzlu 07.11.18, 22:17
    Szymi nie 8 tylko 28 musisz zrzucić. Jesteś grubasem. Tego są konsekwencje zdrowotne. Nie mówiąc o jakości życia. Miej litość nad swoimi partnerkami/ partnerami seksualnymi...
    Źyczliwy Jeep

--
    YCDSOYA
  • bimota 07.11.18, 15:26
    Jedna kulka cie odstrzele... ;)

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • toreon 08.11.18, 16:54
    Te, a co cię tak wzięło na tą siłkę?
    Nie kojarzy ci się to z polskimi lemingami co z torbą pod pachą biegną po robocie pomachać sobie 3-kilogramowym hantlem?
  • engine8 08.11.18, 17:33
    No jeszcze zeby oni biegli... oni jada swoim pasatem czy meganka a szymi to ma dopiero fury do pozazdroszczenia i podejrzewam ze kreci sie dookola parkingu az znajdzie miejsce zaraz obok drzwi zeby sie nie meczyc chodzeniem..i zeby wszyscy widzieli...
  • hukers 11.11.18, 01:27
    Szymi, oglądałem przed chwilą walkę Szpilka - Wach. Wach - barczysty zwierz z delikatną oponką na brzuchu, ponad dwa metry wzrostu, waga123 kg, Ty pisałeś, że masz 180 coś tam i waga 140 kg. Chyba czas na rzeźbę :-)
  • waga170 11.11.18, 01:32
    Szymi, w Twoim imieniu odpowiem glupkom: To nie jest wina Szymiego ze jest za niski w stosunku do swojej wagi. Dajcie mu lepiej sposob na podrosniecie w znaczeniu przyrost wzrostu:)
  • hukers 11.11.18, 01:41
    Tylko nie glupkom. Waż słowa panie Waga.
  • waga170 11.11.18, 01:51
    Kajam sie i obiecuje wazyc slowa, przynajmniej wzgledem hookers.
  • galtomone 11.11.18, 11:00
    Sugeruje aplikacje "waga" do smartofna ;-) - bedziesz mogl prosciej robic copy&paste zeby wazyc slowa...

Chyba, ze zalozymy, iz im dluzsze (wiecej atramentu i liter) tym ciezsze?

Potwierdza sie wtedy, ze slowo głupek (6 znakow) jest lzejsze od słowa sku..wysyn (9 znakow)....

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
  • szymi_mispanda 11.11.18, 11:03
    waga170 napisała:

> Szymi, w Twoim imieniu odpowiem glupkom: To nie jest wina Szymiego ze jest za n
    > iski w stosunku do swojej wagi. Dajcie mu lepiej sposob na podrosniecie w znacz
    > eniu przyrost wzrostu:)

Uwaga - oglaszam ze wszelkie negatywne odpowiedzi uznaje jako przejaw zajadlej zazdrosci o powodzenie wsrod kobiet oraz wycwiczeniu ciala.
  • przyjemny_gosc 11.11.18, 11:16
    o fuck!
    I przy takim sadle jesteś w stanie zrobić 100 pompek?
    Wczoraj oglądałem TAXI Złotówę, który przygotowuje się do Fame MMA. Koleś ma 182 cm i 154 kg. Może oglądaj jego vloga, bo ma się przygotowywać do walki, więc na pewno coś zrzucić musi.
  • jackk3 11.11.18, 18:11
    Chyba we snie. I jeszcze na nadgarstkach bo w zyciu nie widzialem aby ktos sie zblizyl nawet do polowy tej liczby. Poza tym pompki to sie cwiczy na piesciach albo nawet lepiej na palcach albo na specjalnych podkladkach. Nawet dla lekkich kolesi 100 pompek to juz jest bardzo duzo (mowie o prawdziwych pompkach do ziemi). I wiem co mowie bo tluklismy te pompki latami. Na zakonczenie dodam ze pompka to wcale nie jest silowe cw tylko raczej wytrzymalosciowe i po stosunkowo krotkim czasie mozna je tluc ile wlezie. Wcale nie oznacza duzej sily zrywowej czy dynamiki.
  • bimota 11.11.18, 11:17
    A W JAKIE REJONY POLIN PRZYJEZDZASZ ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.