Dodaj do ulubionych

Wolska "F"

07.11.18, 01:13
Nawet trudno to skomentować.

Jeden pijak wiózł kolegę na nieoświetlonej przyczepie.
Drugi pijak w nich wjechał Daćką.
Obydwaj "trzeźwi inaczej" solidarnie spier_olili z miejsca wypadku, zostawiając rannego.

Kto z was zgadnie, który komitet wybiórczy wygrał w wyborach samorządowych w gminie Jabłonna? :)
(wójta w drugiej turze PiS stracił, to nie Katowice, ale w wyborach do Rady miał 33,5% i zdobył aż 6 na 15 mandatów).

--
Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
Edytor zaawansowany
  • waga170 07.11.18, 05:36
    Trudno to skomentowac? No to sprobuje. Sam moglbys zupelnie po trzezwemu wjechac na taka nieoswietlona przyczepe. Kiedys to byly furmanki ale mamy postep motoryzacyjny. Ale zaraz po wjechaniu w nieoswietlona przyczepe stwierdziles ze o ku..., ze szwagrem wypilismy po dwa piwa. Ja bym na wszelki wypadek spie...l. I pytanie jedno a nawet dwa mam, skad wiadomo ze to byli "kierowcy" a nie "osoby kierujace" i skad wiadomo ze "byli trzezwi inaczej" skoro stamtad te osoby kierujace spie...ly?
  • duze_a_male_d_duze_m 07.11.18, 07:30
    Jak dla mnie sytuacja jest wyjątkowo przejrzysta. Kierujący Dacią nie zachował należytej uwagi i uderzył w prawidłowo zaparkowany zespół pojazdów. Wydostał się z auta z zamiarem systematycznego sprawdzenia czy w kolejnych pojazdach nie ma poszkodowanych, zaczynając od przyczepy znajdującej się na końcu. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zemdlał w trakcie powyższych czynności.

--
    .
    -Z TDCI NA ST, a teraz italia z bananami-
  • waga170 07.11.18, 07:40
    > Jak dla mnie sytuacja jest wyjątkowo przejrzysta. Kierujący Dacią…

To ze Dacia byl "kierujacy", jest oczywiste bo na siedzeniu nie bylo sladow krwi podpaskowej, natomiast bylo pelno przetrwalnikow grzybicy obrebnej pachwin. A jezeli nie w ten sposob, to jak ustaliles ze to byl on a nie ona?
  • duze_a_male_d_duze_m 07.11.18, 08:20
    A nie napisałem tak? Oczywista omyłka pisarska.

--
    .
    -Z TDCI NA ST, a teraz italia z bananami-
  • waga170 07.11.18, 08:43
    O wodce i zakasce, czekam na wpis zalozyciela watku. Jezeli sie zatrujem jednym albo drugim zanim sie doczekam, to juz moi adwokaci zadbaja. Tak ze mlody czlowieku patrz i podziwiaj pokazy lotnicze ale nie pchaj sie do samolotu.
  • hukers 07.11.18, 12:03
    Ten na przyczepie podejrzewam, że był bardziej pijany od kierowcy, zgodnie z zasadą, kto wypił najmniej, ten siada za kółko. Galtomonowy wtręt polityczny niepotrzebny.
  • qqbek 07.11.18, 12:33
    Eee - ja tam lubię jak misio czy inny nazi powie, że wieś polska jest zdrowa na głowie, bo głosuje na PiS, a to tym miastowym się w dupach poprzewracało. Stąd też ten "wtręt" w stylu Galtoma w moim wykonaniu.

Z resztą z Katowic się zamierzam śmiać przez całe 4 lata teraz.
    Jak będę jechał do rodziny, do Giszowca, to najwyżej wszelkie zdjęcia na twarzoksiążkę wrzucę dopiero po powrocie, żeby mnie nie wytropili różni Siliesiofile (galtoma nie mam w znajomych, ale kilka osób stąd i owszem).

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • galtomone 07.11.18, 12:41
    A sie smiej... Trudno sie z ludzkiej głupoty nie smiac.
    Ja głosowłem na Sędziego.
    Troche liczyłem, że będzie druga tura.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
  • nazimno 07.11.18, 12:45
    Konfabulujesz, qqbek, kreujesz wlasne wizje.
    NIGDY tego nie powiedzialem na temat polskiej wsi ani na temat miastowych.
    Stawiasz puste hipotezy warte "o kant dupy"...

PS
    Miastowym sie w dupach poprzewracalo w tym sensie, ze konfabuluja.
    Natomiast dopada cie taka sama histeria polaczona z natrectwami jak u krasnoludka i nawet
    cierpliwy hukers ci to wytknal.
  • qqbek 07.11.18, 13:03
    Wybacz, zrzucę to na karb niedosypiania ostatnio 😂

Abstrahując jednak od moich wycieczek politycznych przyznać musisz, że podesłany przeze mnie link do artykułu o wypadku można by było spokojnie zatytułować "a to Polska właśnie".

--
  • nazimno 07.11.18, 13:28
    Dolny Slask jest przykladowo niebezpiecznym rejonem.

Wypadki powodowane byly przez pop....ych "lokalesow-desperados",
    ktorym nawet na trzezwo tak odbija, ze powinno ich sie zamykac w lochach z lancuchem na szyi,
    a nie pozwalac im prowadzic samochody.

Jeden z przykladow bezsensownego wypadku w tej okolicy dla ilustracji:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23572208,tragiczny-wypadek-w-piechowicach-pod-jelenia-gora-trzy-osoby.html

Na prostej drodze, doskonale warunki widocznosci...

Inny przyklad, tym razem "lokalesa" z grubym karkiem:

www.se.pl/auto/nowosci/skasowane-bmw-m5-e60-w-okolicy-piechowic-wypadek-nagral-wideorejestrator-aa-vuSv-ip4X-Nnri.html

Tam jest "cos w powietrzu", q...a
    Ile razy jade do Czech przez Szklarska Porebe, tyle razy ogladam kozakow z lokalnymi numerami.
    Jezdza tak, jakby sobie zaplanowali kogos zabic.
    To sa wyjatkowe poyeby, poniewaz zmuszaja innych do karkolomnych manewrow uniku.
    Nastepuje wypadek, a sukinsyn znika za zakretem na wdepnietym pedale gazu.
    Potem policja "nie moze ustalic przyczyny wypadku".

• ursus104 07.11.18, 13:33
    Ja jestem ze wsi a nie głosowałem na pis-dy
    W ogóle tak się jakoś dziwnie złożyło, że nie znam nikogo z okolicy, kto ich popiera.
    Ja tam politologiem czy innym socjologiem nie jestem ale tak na mój gust podział głosów PIS/PO rozkłada się nie tyle per typ jednostki osadniczej ile per region.
  • qqbek 07.11.18, 14:02
    To co powiesz mi o Mazowszu?

--
  • ursus104 07.11.18, 15:15
    Mazowsze akurat jest szczególnym przypadkiem bo trzeba by je podzielić na podregiony.
    W dużym uproszczeniu można przyjąć, że wszystko poza Warszawą i miastami satelickimi to elektorat PIS.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.