Dodaj do ulubionych

Numer roku po wyroku

06.12.18, 16:35

www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sluzby-odholowaly-ci-auto-wazny-wyrok-tk,nId,2714558
Edytor zaawansowany
  • bigzaganiacz 06.12.18, 16:55
    co za idiotyczne uzasadnienie

uzależnienie wydania pojazdu od okazania dowodu opłaty stanowi w praktyce dużą niedogodność dla obywateli.

to ma byc do h. waclawa niedogodnosc , z dwa razy wywioza samochod 20km za miasto to sie moze gamon zastanowi trzecim razem jak parkuje
  • engine8 06.12.18, 18:06
    Polacy sa jednak jak ruskie przyzwyczajeni do tego by miec bat nad soba i wtedy sie dobrze czuja... Zwlaszcza jak sasiadowis sie wiecej razow dostanie... Bez bata jak baranki po lace biegaja i sie boda nawzajem ...potrzebuje twardego pastucha.
    Wiecej mandatow, surowsze kary, wieksze podatki zwlaszcza dla bogatszych.... a rzad czy tez nierzad wybrany i ma przwo dawac zakazy i nakazy jakie chce... Kiedy Polacy sie obudza i wreszcie upomna o swoje prawa....zamiast o to aby ich karac..
  • bigzaganiacz 06.12.18, 19:03
    Mozesz dziadek rozwinac o co ci chodzi o jakie prawa maja sie polacy upomniec?
  • engine8 06.12.18, 19:06
    Jak uwazaja ze o zadne prawa sie nie powinni upominac to o zadne.
  • bigzaganiacz 06.12.18, 19:10
    A no dobra pierdolisz jak baba dla samego pierdolenia trzy po trzy widze
  • marekggg 07.12.18, 00:54
    jakby sie ludzie trzymali zasad normalnego spoleczenstwa i przestrzegali prawo, to by nie bylo trzeba nowych i wiekszych kar. ale jezeli nawet takie proste zasady jak te ruchu drogowego maja wszyscy w dupie bo wiedza lepiej, to co zrobic? nie ma lepszego bata niz wysokie kary pieniezne.
  • liczbynieklamia 10.12.18, 10:52
    Przecież tam jest napisane co innego - wywieźć mają prawo, ale nie mają prawa uzależniać wydania pojazdu od dokonania opłaty. Tak samo jest z mandatami - policja nie trzyma cię aż zapłacisz, tylko wystawia mandat, a ty masz go w określonym czasie zapłacić.
  • bigzaganiacz 10.12.18, 11:18
    olicja nie trzyma cię aż zapłacisz, tyl

w przypadku kierowcow zagranicznych chca kase odrazu

awia mandat, a ty masz go w określonym czasie zapłaci

i wiekszosc nie placi

mandat to mandat ale tutaj laweciarz pojechal zabral , postawil na swoim parkingu
    ktos wykonal prace i chce za ta prace pieniadze odrazu a nie kiedy sie tam komus przypomnni albo i nie
  • tbernard 10.12.18, 11:47
    Niech mu zapłaci ten kto zlecił robotę.
  • nazimno 10.12.18, 12:09
    Formalnie tak wlasnie powinno byc.
  • bigzaganiacz 10.12.18, 12:26
    jak parkujesz tam gdzie nie powinienes to przyjezdza servis i ci znajduja miejsce parkingowe
    takze formalnie to ty zlecasz
  • nazimno 10.12.18, 12:35
    NIE.
  • tbernard 10.12.18, 12:40
    To bardzo ciekawe z Twoją interpretacją zlecenia. Ciekawi mnie dlaczego laweciarze z automatu nie odholowują pojazdów zaparkowanych przy samiutkim przejściu dla pieszych jeśli im policja lub straż nie zleci. Przecież niby ten co tak zaparkował wystawił im zlecenie.
  • bigzaganiacz 10.12.18, 12:57
    ja to odnosze do regulacji obowiazujacych w moim miescie, lawetowaniem zajmuje sie miasto policja chyba nawet nie ma nic do tego , zreszta nie wiem moze ich to nie obchodzi
    jak stoisz na parkingu i przkroczyles czas lub nie zaplaciles , klama na kolo i nie sciagna dopuki nie zaplacisz
    jak stoisz w miejscu zagrazajacym bezpieczenstwu czyli umowmy sie wszedzie poza miejscem parkingowym , odrazu laweta , nie ma parkowania po trawnikach , chodnikach , zastawiania ulic
  • nazimno 10.12.18, 12:46
    Ja zostawiam samochod.
    To jest moja wlasnosc, niezaleznie od prawidlowosci parkowania.
    Ktos dysponuje maja wlasnoscia bez mojej zgody.
    W gruncie rzeczy ten "ktos" niczym nie rozni sie od zlodzieja.
    I nie ma znaczenia mundurek, w jakim chodzi do pracy.
  • bigzaganiacz 10.12.18, 12:52
    Ktos dysponuje maja wlasnoscia bez mojej zgody.

najpierw ty dysponujesz czyjas wlasnoscia bez jego zgody , parkujac w miejscu do tego nie przeznaczonym , wywalenie cie z tego miejsca jest tylko przywroceniem stanu poprzedniego
  • nazimno 10.12.18, 12:58
    Jesli nie rozumiesz, to szkoda na ciebie czasu.
    Twoj sposob rozumowania jest typowy dla "palkownikow".
    To nieuleczalne.
  • bigzaganiacz 10.12.18, 13:04
    to ty cieply nie pojmujesz ze trawnik jest czyjas wlasnoscia , ulica jest wlasnoscia gminy
    a chodnik jest dla pieszych a nie samochodow i jak sie pakujesz ryjem w szkode to szybko dostajesz kolkiem po szkitach , eliminacja polglowkow i ich dzikich zachowan to lepszej jakosci zycie dla reszty
  • nazimno 10.12.18, 13:29
    Komuch jestes z definicji.
  • kokosowy15 10.12.18, 14:39
    Rzeczywiście, używasz merytorycznych argumentów. Może dlatego, że jesteś nazi?
  • nazimno 10.12.18, 15:00
    Nie wkladaj palca miedzy framuge, a drzwi, bo tylko lekko zgrzytnie.

PS
    A, ze kokosowy jestes to nawet dobrze, tylko dlaczego az 15?
    / ...uzywasz merytorycznego argumumentu? A gdzie?/
  • kokosowy15 10.12.18, 19:41
    Uważasz się za najważniejszego na forum? Coś sobie rekompensuje epitetami? Zabraniasz zabierania głosu?
  • nazimno 10.12.18, 19:58
    Nie... lacha sobie dre...tak dla jaj
    ...na szczescie nie musze sluchac twojego glosu...
  • nazimno 10.12.18, 15:26
    teeee, bigzaganiacz, a pomyslales sobie, ze w tym kontekscie,

cytuje:

> to ty cieply nie pojmujesz ze trawnik jest czyjas wlasnoscia , ulica jest wlasn
    > oscia gminy

> a chodnik jest dla pieszych a nie samochodow i jak sie pakujesz ryjem w szkode
    > to szybko dostajesz kolkiem po szkitach , eliminacja polglowkow i ich dzikich z
    > achowan to lepszej jakosci zycie dla reszty

MOJA WLASNOSCIA JEST MOJ SAMOCHOD WLASNIE ???

Niech sie od niego odp....la.
    Moga zrobic fotke i wyslac mi rachunek, ale niech sie odp...la od mojego samochodu,
    poniewaz moga go np. uszkodzic w transporcie, cokolwiek by to bylo.

Dysponowanie moja wlasnoscia bez mojej zgody jest analogiczne do usilowania kradziezy,
    a przynajmniej usilowaniem zakwestionowania prawa mojej wlasnosci do tego przedmiotu.

A jaka ja mam gwarancje ze strony laweciarza,
    gdy sie on na nastepnym skrzyzowaniu rozp...li o latarnie?
    Zaplaci mi odszkodowanie?
    Stac go na nie?
    A moze krzywy ryj powie, ze to moj problem...?

PS

Celowo prowokuje dyskusje, bo jest tu nudno jak w poczekalni.

• bigzaganiacz 10.12.18, 16:24
    Moga zrobic fotke i wyslac mi rachunek, ale niech

Fotki to se mozesz w domu babie albo chlopu nie wiem co preferujesz robic
    Nikt cie nie bedzie szukal i tracil na to czasu

przynajmniej usilowaniem zakwestionowania prawa mojej wlasnosci do tego przedmiotu

Nikt nic nie kwestionuje idziesz czy jedziesz gdzies tam , placisz co masz zaplacic i bierz sobie swoja wlasnosc
  • nazimno 10.12.18, 16:36
    Przeciez to jest z ich strony SZANTAZ na 4 fajerki, q...a !!!

Na podobnej zasadzie bandyci porywaja ludziom dzieci i nazywane jest to kidnappingiem.

PS
    Tak czy inaczej masz marksistowski mental komisarza ludowego.

PS
    Napisz o wrazeniach, gdy ci wywioza.

• bigzaganiacz 10.12.18, 17:03

Na podobnej zasadzie bandyci porywaja ludziom dzieci i nazywane jest to kidnappingiem

Na podobnej zasadzie jak bys u endzina w ameryce wszedl albo wjechal tym twoim prywatnym samochodem na czyjs prywatny teren to by ci mogli leb odstrzelic a tu kultura przeparkuja ci tylko samohodzik w bezpieczne miejsce za drobna oplata

Napisz o wrazeniach, gdy ci wywioza.

Place za siebie , nikt mi nic nie wywozi, sproboj kiedys
  • nazimno 10.12.18, 17:13
    (sproboj ) --->>> "uj uje sie nie kreskuje"
  • hukers 10.12.18, 21:39
    nazimno napisał:

>
    > MOJA WLASNOSCIA JEST MOJ SAMOCHOD WLASNIE ???
    >
    > Niech sie od niego odp....la.
    > Moga zrobic fotke i wyslac mi rachunek, ale niech sie odp...la od mojego samoch
    > odu,
    > poniewaz moga go np. uszkodzic w transporcie, cokolwiek by to bylo.
    >
    > Dysponowanie moja wlasnoscia bez mojej zgody jest analogiczne do usilowania kra
    > dziezy,
    > a przynajmniej usilowaniem zakwestionowania prawa mojej wlasnosci do tego przed
    > miotu.
    >
    A jak Ci ktoś zastawi samochodem wjazd do garażu albo na posesje a Ty chcesz wyjechac, to co wtedy?
  • tbernard 10.12.18, 21:47
    Wtedy należy wezwać taksówkę.
  • bimota 10.12.18, 13:31
    Formalnie powinno byc jak w umowie. Nikt go nie zmusza do podpisywania jej.

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • bimota 08.12.18, 13:46
    UZASADNIENIE WYJATKOWO SLUSZNE. BO TO JEST NA ZASADZIE - ODDAJ DLUG, BO WEZME W ZASTAW NP. TELEWIZOR..

GLUPIE JEST AZ 9 MIESIECY NA "DOSTOSOWANIE".

TO PRZEZ 9 MIESIECY BEDA MOGLI NADAL TAK ROBIC, MIMO ZE TO NIEZGODNE Z KONSTYTUCJA ? I ROZUMIEM, ZE TAKA ZASADE POPIERAJA CI W KOSZULKACH "KONSTYTUCJA"...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • tbernard 10.12.18, 11:07
    Przy naszych geniuszach prawnikach nie zdziwił bym się, gdyby któryś "udowodnił", że jakiś paragraf z Konstytucji jest niezgodny z Konstytucją.
  • bimota 10.12.18, 13:29
    Po naszej konstytucji bym sie nie zdziwil, ze jest tam pelno sprzecznosci.

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.