Dodaj do ulubionych

OT Rydzyk i mieszane małzeństwa :)

11.12.18, 19:25
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24266810,ojciec-rydzyk-odradza-swoim-sluchaczom-zawierania-malzenstw.html#a=66&c=154&s=BoxNewsImg1

--
Umcyk bum, umcyk bam. Jadę busem jestem pan.
www.pitz.cba.pl
Edytor zaawansowany
  • engine8 11.12.18, 21:36
    I ma racje..... A skad wiem - mam takie w rodzinie i wiem ze roznice kulturowe i zwyczajowe na dluzsz mete powoduja bardzo duzo problemow.. Konczy sie tym ze mlodzi odrzycaj wszytko co sie da z jedej i z drugiej strony. Cierpia z tej okazji wszyscy - dzieci, rodzina znajomi....
  • waga170 11.12.18, 21:53
    Sto procent racji. Czasami i taki Rydzyk palnie cos madrego. Zenic sie, miec dzieci z ciemna Brazylijka i mieszkac w Polsce B, zwlaszcza u swoich polskich rodzicow a nie na swoim, to raczej nie. Ale zeby temat zglebic w czym Grzybek z pewnoscia nie ma doswiadczenia, bo mowie o pobzykaniu takowej, to moze Szymek da jakis komentarz?
  • trypel 11.12.18, 22:04
    A żonę z sąsiedniej wsi można? Bo tez różnice kulturowe są
    Nie mówiąc o Polsce A i B

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • waga170 11.12.18, 22:22
    > A żonę z sąsiedniej wsi można?
    Widocznie mozna skoro 90 procent zon jest w Polsce z sasiedniej wsi. To jest czysta recepta na "in-breeding", popatrz na amerykanskich Amiszow. Potem popatrz dookola siebie. Co innego jest na przyklad taka jedna z Rzeszowa ktora ma troche krwi cyganskiej, troche gruzinskiej i troche ormianskiej. Ale jej prababka, babka i matka nie splamily sie sakramentem malzenstwa.
    Ojcowie zreszta tez. No wiec nie narzekaj ze swoja z sasiedniej wsi spotkales w remizie i zamiast sasiadow napierdalac sztacheta, wyruchales ich krolowa.
  • galtomone 12.12.18, 07:56
    trypel napisał:

> A żonę z sąsiedniej wsi można? Bo tez różnice kulturowe są
    > Nie mówiąc o Polsce A i B

Ślązacy np. tylko ze Ślązakami... bo jak jest mieszane - Śląsk - Zagłębie, to recepta na katastrofę!

W ogóle najlepiej, żeby małżeństwa były z tej samej wsi i jedno płciowe!

Żadna kobieta taka faceta nie zrozumie jak drugi facet, i facet kobiety jak druga kobieta!

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • tbernard 12.12.18, 08:22
    > W ogóle najlepiej, żeby małżeństwa były z tej samej wsi

Czyli jak w pańszczyźnie, jeszcze tylko zakaz opuszczania wsi i czarna mafia uzna, że powrócił raj.
  • nazimno 12.12.18, 08:58
    ...nareszcie sie ujawnil krasnoludek klombowy...
    cytuje:

"Ślązacy np. tylko ze Ślązakami."

"Manifest 12 Grudnia 2018", buhaha...
  • engine8 11.12.18, 22:46
    Ja sie to mowi ze jak sie chce zapalic w piecu to nie trzeba lasu kupowac..
  • waga170 11.12.18, 23:06
    Ja to slyszalem o piwie i browarze, w sumie to samo. Fakt ze klecha ZNIECHECA do jakiegos malzenstwa to byl dla mnie milowy krok do przodu, wbrew ich interesom. Mial po prostu w tej kwestii racje.
  • engine8 11.12.18, 23:41
    Ciekawe jak alternatywe przedstawia dla tych co nie chca lokalnych i wola egzotycznych?
  • waga170 11.12.18, 23:48
    Tak sie zastanawiam dlaczego napisalem ze wypowiedz klechy byla wbrew ich interesom. I zdaje mi sie ze teraz kapuje o co chodzi. Jezeli do czegos zniecheca to znaczy ze do czegos odwrotnego zacheca. Na przyklad do malzenstwa w tej samej wsi. Po kilku latach dzieci beda na religii, malzonek bedzie z dykty budowal makiete Tupolewa do pokazania w niedziele pomszy, a malzonka na glownej ulicy w stolicy bedzie sie trzymala za rece z podobnymi, beda dawaly trzy kroki do przodu i trzy kroki do tylu jak na jakiejs zbiorowej gimnastyce, ale zamiast mowic i raz i dwa i trzy beda spiewaly ze zwyciezy orzel bialy.
  • engine8 12.12.18, 00:13
    Czysty biznes... Jemu glownie chodzi o ta sama religie.....Bo co z innych to ani slubow nie biora ani dzieci nie chrzcza i do komuni nie wysylaja ani do spowiedzi nie chodza a a jak umieraja to ksiedza katolickiego nie wolaja.. I skad bedzie kosciol mial dochody?
  • waga170 12.12.18, 00:17
    Jasne, jak nie wiadomo o co chodzi to na sto procent chodzi o pieniadze.
  • aron2004 12.12.18, 07:05
    Ale przecież są ludzie czarni i żółci wyznający katolicyzm. Jest ich paręset milionów.

--
    www.pitz.cba.pl
  • tbernard 12.12.18, 08:11
    waga170 napisała:

> Sto procent racji. Czasami i taki Rydzyk palnie cos madrego.

Czasem przypadkiem faktycznie palnie wyjątkowo celnie. Na przykład:

"Do małżeństwa trzeba mieć jeszcze rozum, ..."

Tu trzeba przyznać gościowi rację, oraz docenić, że sam się do tej maksymy zastosował.
  • marekggg 12.12.18, 06:18
    to mam sie qrwa rozwiesc? bo jakis idiota z torunia wie lepiej?
  • galtomone 12.12.18, 07:58
    marekggg napisał:

> to mam sie qrwa rozwiesc? bo jakis idiota z torunia wie lepiej?

Ewidentnie, nie masz innego wyjścia.
    A jak kolejne małżeństwo chcesz szczęśliwie utrzymać, to musisz w bliskiej okolicy jakiegoś fajnego faceta znaleźć.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
  • galtomone 12.12.18, 07:54
    engine8 napisał(a):

> I ma racje..... A skad wiem - mam takie w rodzinie i wiem ze roznice kulturow
    > e i zwyczajowe na dluzsz mete powoduja bardzo duzo problemow..

I nie ma racji, bo mam w rodzinie i wśród znajomych wiele takich małżeństw, nie tylko mieszanych w zakresie kraju ale także koloru i jest OK.

Do tego znam co najmniej 5 małżeństw nie mieszanych, które sie rozpadły.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • jeepwdyzlu 12.12.18, 01:39
    Ale z was buraki...
    Japierd**lę naprawdę Polska jest kosmiczną prowincją.
    Powiem krótko: nie macie qrwa zielonego pojęcia...
    Dla setek milionów ludzi odmienność kukturowa, językowa, rasowa jest bardzo atrakcyjna Niewiarygodnie atrakcyjna.
    W Berlinie kurwaciemniaki tuż obok KOLOSALNA ilość międzyrasowych par. Nie mówiąc o Paryżu czy Londynie. Mój kuzyn w USA ma trzecią czy czwartą dziewczynę zawsze Azjatkę. Bratanica mieszka w Australii z Brazylijczykiem... Itp itd.
    Pojedźcie buraki czasem na Zachód. Może choć do Radomia.

--
    YCDSOYA
  • engine8 12.12.18, 02:03
    Ha, sa mam mase znajomych co maja azjatki.. W wiesz dlaczego? Bo nie maja nic przciwko jak idziesz na dziwki - najwzniejsze zebyc jej kase dawal a ona bedzie cie ubostwiac...
    Ma w rodzinie mieszane malzenstwa.... Wnuczke mieszanke euro-azjacka i Ty mi to nie P$&*dol farmazonow bo pojecie nie masz.
    Wiesz na czym tu genralnie polega?
    Sa dwie zasady
    1. Kasa
    i
    2. Wielkosc K*tasa.
    Zauwaz jak wiele jest zwiazkow czrnych facetow z bialymi dziewczynami - a odwrotnie prawie wcale. Mam bliska znajom ktora ma czrnego meza i samo potwierdzila ze jak dziewczyna sprobuje z murzynem to juz biale a nie mowie o azjackich narzedziach nie maja szans....
    Zauwaz ile jest bialych facetow z azjatkami - a odwrotnie prawie wcale....
    No i te dzikie czy poldzikie z Tajlandii czy Filipin oczywiscie wychodz za maz za kogo sie da bo z nimi tak jak z Polkami za komuny....
  • vogon.jeltz 12.12.18, 09:51
    > Wiesz na czym tu genralnie polega?
    > Sa dwie zasady
    > 1. Kasa
    > i
    > 2. Wielkosc K*tasa.

Na tym polega większość związków. Oczywiście ująłeś to w wulgarnej formie, ale generalnie główne funkcje związków to właśnie: zapewnienie stabilności materialnej i seks.

No, może poza tymi, w których małżonkowie pociskają sobie jakieś piedrolety o Chrystusie itp. gónwo. No ale wiadomo, w międzykulturowym związku to się zdarzy bardzo rzadko, a Rydzol chciałby, żeby takich terlikopodobnych pojebów było więcej. Ot i całe wyjaśnienie.
  • waga170 12.12.18, 02:24
    > Mój kuzyn w USA ma trzecią czy czwartą dziewczynę zaw
    > sze Azjatkę. Bratanica mieszka w Australii z Brazylijczykiem... Itp itd.

Kuzyn jest w trzecim czy czwartym malzenstwie?
  • jeepwdyzlu 12.12.18, 02:30
    Kuzyn jest w trzecim czy czwartym malzenstwie?
    --
    Nie żeni się. Taki dziwak.
    Engine.
    Nie odpowiem Ci.
    Bo musiałbym zrobić Ci przykrość. Dużą.
    A po co? Żyj sobie zadowolony, wszystkowiedzący, z tym kutasem i kasą. Super. Wesołych Świąt!

--
    YCDSOYA
  • waga170 12.12.18, 03:16
    > Nie żeni się. Taki dziwak.

No to po jaki chuj sie tu z tym dziwakiem wpierdalasz jak powazni ludzie rozmawiaja o powaznej rzeczy jaka jest malzenstwo?
  • wtop.ek 12.12.18, 07:40
    Ok, miedzyrasowe pary, co nie oznacza miedzyrasowych małżeństw i długich związków. Ot fascynacja na rok, dwa trzy.

Zresztą co innego związek miedzyrasowy np. białego i murzynki w USA czy UK, obywateli od pokoleń tych krajów, a co innego związek np. Polaka z czarną Kubanka. W tym drugim wypadku brak wspólnych kodów kulturowych, które przy długim związku maja istotne znaczenie. Miłość miłością, ale szalenie trudno wypracować wtedy wspolna płaszczyznę codziennego funkcjonowania.

Ja np. sobie mogę z żoną obejrzeć Misia, Kiepskich albo Ucho Prezesa i oboje lapiemy kontekst i śmiejemy się. Z żoną z innej kultury byłoby o to bardzo ciężko.

Wszystkie związki mieszane jakie znam, nie wypaliły. Z murzynami, Japonką, Angielką, arabem, Ormianinem. Max 5 lat.
  • szymi_mispanda 12.12.18, 08:00
    Z czarna zona mozecie poczytac chate wuja toma hehe
  • tbernard 12.12.18, 08:19
    Albo wierszyk Tuwima o sympatycznym bambo ;)
  • nazimno 12.12.18, 08:40
    Ten wierszyk nie spelnia warunkow poprawnosci
    politycznej i dlatego kryptorasista Tuwim powinien
    zostac wpisany na liste autorow zakazanych
    ktorzy sprowadzaja na manowce obecne
    mlode pokolenie tolerancji, otwartosci kulturowej
    i zrozumienia innych narodow Swiata.

Nie mozna malemu Bambo zarzucac, ze
    nie chce sie wykapac tylko dlatego, ze
    jest czarny !!!

Sadze, ze poslanki i poslowie do PE powinni
    napisac petycja do Pana Donalda o oddanie
    wszystkich "dziel" niejakiego J.Tuwima
    na ostateczny przemial i niech to Trybunal
    zalatwi w trybie pilnym.

PS
    / dla idiotow, znanych na tym forum:
    ...a to dla jaj bylo, galtomonki, samspadki, wagi...inne przypadki szczegolne/
  • aron2004 12.12.18, 08:42
    Tym bardziej że kilka lat po tym jak Tuwim napisał ten wierszyk jego własny naród został eksterminowany przez "białą rasę panów".

--
    www.pitz.cba.pl
  • nazimno 12.12.18, 08:55
    Z wielkim zaufaniem pokladamy nadzieje
    w Pani Piterze i innych postepowych Paniach.
    / no i w Panu Donaldzie, oczywiscie/
  • aron2004 12.12.18, 08:41
    Czyli jednym słowem lepsza na żonę biała feministka wychowana w Polsce niż czarna posłuszna z Afryki :)

--
    www.pitz.cba.pl
  • hukers 12.12.18, 09:47
    Ze statystycznego punktu widzenia na pewno większą szansę na przetrwanie mają małżeństwa z tego samego kręgu kulturowego. Z tą kasą engine ma rację, że kobiety szukają statystycznie raczej bogatego niż biednego. Z drugą częścią teorii engina czyli big zaganiacz polemizowalbym, pamiętając, że mówimy o małżeństwach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.