Dodaj do ulubionych

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

24.12.18, 20:18
i spełnienia marzeń w Nowym Roku:)

Ja marzę by zamienić Polo...nie wiem jeszcze na co...Golf VII (ostatnie niezawodne silniki 1.6 i 1.4 mpi)...bowiem na tej wersji kończy się stara dobra motoryzacja:)
Druga opcja Mazda 3...trzecia Audi A3 II....czwarta Auris ...piąta Astra ...i30... i Ceed...

a wy jakie macie noworoczne marzenia? .....
Edytor zaawansowany
  • misiaczek1281 24.12.18, 20:19
    sorry...pomyłka....miało być Golf VI a nie 7:)
  • hukers 24.12.18, 20:49
    Doktor mi przepisał A7, ale po wejściu limitu 150 tys. nie wiem czy zrealizuję receptę. Pomyślności w Nowym Roku dla wszystkich.
  • samspade 24.12.18, 22:33
    Masz dwa dni na podpisanie umowy
  • hukers 24.12.18, 22:58
    Czekam, aż mi się skończy stara.
  • qqbek 25.12.18, 01:27
    hukers napisał:

> Doktor mi przepisał A7, ale po wejściu limitu 150 tys. nie wiem czy zrealizuję
    > receptę. Pomyślności w Nowym Roku dla wszystkich.

Znajomy handlarz właśnie sprzedał swoje 3-letnie S8... gdybym miał wybierać pomiędzy nowym A7, a S8 po nim, to bym nawet chwili się nie zastanawiał :)
    Szczęśliwi ci, którzy mają motoryzacyjne dylematy z przedziału "300+". Dla mnie "do odliczania" byłoby 50-70 za używkę lub do 120 za nówkę za gotówkę i góra 160-180 przy leasingu.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • hukers 25.12.18, 01:56
    qqbek napisał:

> Znajomy handlarz właśnie sprzedał swoje 3-letnie S8... gdybym miał wybierać pom
    > iędzy nowym A7, a S8 po nim, to bym nawet chwili się nie zastanawiał :)
    Pamiętam jak Zachar testował S8 i tą jego minę przy sprawdzaniu przyspieszenia. S8 to jest oczywiście dużo lepszy wózek niż A7, ale wolałbym nowe A7 na gwarancji niż trzyletnie S8 po gwarancji z widokami na rekordowe koszty napraw.
  • engine8 25.12.18, 02:15
    Eh to juz w tej grupie chyba M5 ...
    fastestlaps.com/comparisons/fp0e25u1bial
  • qqbek 25.12.18, 02:58
    M5 ma się do S8 jak pięść do nosa.
    M5 to odpowiednik RS6 a nie S8 :)

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • samspade 25.12.18, 13:26
    RS6 wchodzi na teren superba. A wiemy kto jest królem wszechwag.
  • szymi_mispanda 25.12.18, 07:48
    nie masz co narzekac z tymi budzetami w Polsce
  • liczbynieklamia 27.12.18, 09:24
    > Znajomy handlarz właśnie sprzedał swoje 3-letnie S8...
    Czyli sprawił sobie najlepszy prezent na święta, jaki tylko mógł ;)
  • hukers 27.12.18, 17:56
    Gorzej z kupującym:-)
  • engine8 25.12.18, 00:25
    Porsche 911 GT3
  • szymi_mispanda 25.12.18, 07:47
    Nowy Brabus 900 z szaro niebieskim wnetrzem

Wesolych Swiat
  • misiaczek1281 25.12.18, 13:07
    powinni znieść wszystkie ulgi w tym odliczenia leasingu...dlaczego bogaty burżuj ma odliczać 150 chociaż ma grube miliony i stać go na zakup za gotówkę a biednego nie stać na nową Fabie i nie ma możliwości odliczenia niczego(dawniej mógł odliczyć vat na auto z kratką ale mu to pokemony zabrały)
  • szymi_mispanda 25.12.18, 13:22
    moze i tak, ja tam nie znam sie na tych "polskich sposobach" bo nigdy nie odliczalem i nie jestem polskim bogatym burzujskim biznesmenem
  • samspade 25.12.18, 13:26
    Potwierdzenie mojego wczesniejszego wpisu. Misiak bełkocze. Czy lubisz popisywać się ignorancją?
  • qqbek 25.12.18, 13:29
    misiaczek1281 napisała:

> powinni znieść wszystkie ulgi w tym odliczenia leasingu...dlaczego bogaty burżu
    > j ma odliczać 150 chociaż ma grube miliony i stać go na zakup za gotówkę a bied
    > nego nie stać na nową Fabie i nie ma możliwości odliczenia niczego(dawniej mógł
    > odliczyć vat na auto z kratką ale mu to pokemony zabrały)

Kiedyś będzie taka wiosna,
    kiedyś będzie taki maj,
    gdy na drzewach zamiast liści,
    wisieć będą komuniści.

--
  • nazimno 25.12.18, 13:33
    Swiateczny nastroj powrocil !
    ...hurraaaaaa...
  • qqbek 25.12.18, 21:26
    nazimno napisał:

> Swiateczny nastroj powrocil !
    > ...hurraaaaaa...

Chwila - komunista Misio musi tutaj przy okazji świąt szerzyć swoje poglądy dotyczące urawniłowki, a ja nie mogę zareagować na te bzdury?

Szerzenie ustroju komunistycznego jest przestępstwem opisanym w artykule 256 naszego kodeksu karnego!

Przypominam, że w konstytucji zapisaną mamy społeczną gospodarkę rynkową, czyli ustrój gospodarczy, w którym Państwo, przez mechanizmy fiskalne i wtórną redystrybucję dóbr dąży do większej sprawiedliwości społecznej w ramach rynkowych mechanizmów gospodarczych. Chora Schadenfreude futrzastego wynikająca z tego, że przedsiębiorcy nie będzie wolno odliczyć podatku od środków produkcji (elementów majątku trwałego!) jest chorym, komunistycznym skrzywieniem! Tego nie wolno propagować, temu trzeba dać zdecydowany odpór!
    --
  • misiaczek1281 27.12.18, 10:57
    qqbek napisał:

> nazimno napisał:

> Szerzenie ustroju komunistycznego jest przestępstwem opisanym w artykule 256 na
    > szego kodeksu karnego!
    >
    > Przypominam, że w konstytucji zapisaną mamy społeczną gospodarkę rynkową, czyli
    > ustrój gospodarczy, w którym Państwo, przez mechanizmy fiskalne i wtórną redys
    > trybucję dóbr dąży do większej sprawiedliwości społecznej w ramach rynkowych
    > mechanizmów gospodarczych
    . Chora Schadenfreude futrzastego wynikająca z te
    > go, że przedsiębiorcy nie będzie wolno odliczyć podatku od środków produkcji (e
    > lementów majątku trwałego!) jest chorym, komunistycznym skrzywieniem! Tego nie
    > wolno propagować, temu trzeba dać zdecydowany odpór!

źle rozumiesz moje poglądy...to że napisałem że powinni zlikwidować wszelakie odliczenia był co prawda ostry ale pastisz na biznesmenów którzy zamiast kupić za żywą gotówkę której mają jak lodu biorą w leasing i odliczają wszystko co się rusza byle tylko maksymalizować zyski ....to myślenie : byle tylko się nachapać:)...chodziło o zmianę podejścia do biznesu naszych polskich benzesmenów...a nie o likwidację ulg bo pomysł likwidacji to taki żarcik, przenośnia, alegoria -- chodziło o to by wprowadzić jakieś zasady moralne w biznesie....masz dużo? to podziel się ....ot coś w ten deseń...by każdy mógł odliczyć....dajmy taką możliwość leasingu i odliczeń prywatnym osobom fizycznym a zobaczysz jak sprzedaż nówek z salonu wystrzeli o 30% w górę:) Dlaczego ja prywatny miś nie mogę odliczyć nic kupując nówkę z salonu? gdybym mógł odliczyć połowę vatu to złomuje stare Polo i kupuje nowe....i wtedy i ja jestem szczęśliwy bo zyskałem 11,5% od ceny nowego 50 000 to daje prawie 6 tysięcy zł! i fiskus też zarabia 11,5% vatu też 6 000 i dealer zarabia i producent....a gdy dalej jeżdżę starym Polo to nikt nie zarabia ani grosza !!! i za tym jestem....jeśli bogacz biznesmen jak ty może odliczyć to ja też powinienem móc...co to jakieś święte krówki ci biznesmeni? wszak ta sama konstytucja którą przywołujesz mówi że wszyscy są równi wobec prawa....tyle że prawo nie jest równe wobec wszystkich...nie propaguję komuny i nie strasz kodeksem karnym....propaguję kapitalizm ale ten sprawiedliwy gdzie każdy może odliczać albo nikt...a nie ten dziki w którym bogaty bogaci się jeszcze bardziej bo se odlicza cwaniarsko a biedny dalej jest biedny bo nic nie może odliczyć bo nie ma takich możliwości haha:)
  • qqbek 27.12.18, 11:15
    misiaczek1281 napisała:

> źle rozumiesz moje poglądy...to że napisałem że powinni zlikwidować wszelaki
    > e odliczenia był co prawda ostry ale pastisz na biznesmenów którzy zamiast kupi
    > ć za żywą gotówkę której mają jak lodu biorą w leasing i odliczają wszystko co
    > się rusza byle tylko maksymalizować zyski ....to myślenie

Myślę, że nie pomyliłem się ani o jotę.
    Jesteś komunistą.
    Do tego niezbyt lotnym.

> : byle tylko się nach
    > apać:)...chodziło o zmianę podejścia do biznesu naszych polskich benzesmenów...
    > a nie o likwidację ulg bo pomysł likwidacji to taki żarcik, przenośnia, alegori
    > a -- chodziło o to by wprowadzić jakieś zasady moralne w biznesie....masz dużo?
    > to podziel się ....ot coś w ten deseń...by każdy mógł odliczyć....

Ktoś tobie komuchu bronił odliczyć?
    Ktoś tobie broni założyć firmę, nie jeździć latami na wakacje i użerać się z niepłacącymi całymi miesiącami kontrahentami?
    Nie, nikt ci nie broni!
    A słowa o moralności pisane przez kogoś, kto pali śmieciami w kopciuchu są naprawdę piękne, nic tylko w ramki oprawić i na ścianie powiesić :)

> dajmy taką m
    > ożliwość leasingu i odliczeń prywatnym osobom fizycznym a zobaczysz jak sprzeda
    > ż nówek z salonu wystrzeli o 30% w górę:) Dlaczego ja prywatny miś nie mogę odl
    > iczyć nic kupując nówkę z salonu? gdybym mógł odliczyć połowę vatu to złomuje s
    > tare Polo i kupuje nowe....i wtedy i ja jestem szczęśliwy bo zyskałem 11,5% od
    > ceny nowego 50 000 to daje prawie 6 tysięcy zł! i fiskus też zarabia 11,5% vatu
    > też 6 000 i dealer zarabia i producent....a gdy dalej jeżdżę starym Polo to ni
    > kt nie zarabia ani grosza !!! i za tym jestem....jeśli bogacz biznesmen jak ty
    > może odliczyć to ja też powinienem móc...co to jakieś święte krówki ci biznesme
    > ni? wszak ta sama konstytucja którą przywołujesz mówi że wszyscy są równi wobec
    > prawa....tyle że prawo nie jest równe wobec wszystkich...nie propaguję komuny
    > i nie strasz kodeksem karnym....propaguję kapitalizm ale ten sprawiedliwy gdzie
    > każdy może odliczać albo nikt...a nie ten dziki w którym bogaty bogaci się jes
    > zcze bardziej bo se odlicza cwaniarsko a biedny dalej jest biedny bo nic nie mo
    > że odliczyć bo nie ma takich możliwości haha:)

Sęk w tym, że nikt tobie nie bronił odliczać!
    Nikt tobie nie bronił założyć firmy!

--
  • samspade 27.12.18, 11:25
    Nie szkoda ci czasu na głąba? Przecież to skończony kretyn, który przeczy sobie w kolejnych postach.
  • qqbek 27.12.18, 11:44
    Tak jakoś skończyłem jedno zlecenie i średnio mi się chce zaczynać kolejne (bo muszę wpierw wyjaśnić kwestię rozliczeń - o dziwo klient chce za niewielkie zlecenie zapłacić dwa razy więcej niż powinien, ale nie chce go naciągać i poprosiłem o sprostowanie - wydatkowane są jednak środki publiczne, a nie własne klienta, więc może po prostu stwierdzili, że mnie lubią i tyle razy żółć przez nich przelewałem, że w ramach premii postanowili mi kilka stów "odpalić"), to stwierdziłem, że dla rozrywki futrzastemu komuniście odpiszę :)

Koniec roku to dziwny okres dla prowadzących działalność w której czasami zajmują się klientami ze sfery budżetowej. Nagle mają pieniądze, które "muszą" wydać do końca roku, bo "przepadną". Mógłbym tomy całe napisać pewnie o księżycowej ekonomii tychże, ale przecież to i tak wszyscy wiedzą.

--
  • misiaczek1281 27.12.18, 16:33
    qqbek napisał:

> Koniec roku to dziwny okres dla prowadzących działalność w której czasami zajmu
    > ją się klientami ze sfery budżetowej. Nagle mają pieniądze, które "muszą" wydać
    > do końca roku, bo "przepadną". Mógłbym tomy całe napisać pewnie o księżycowej
    > ekonomii tychże, ale przecież to i tak wszyscy wiedzą.
    >
    no to dla nich powinieneś mieć osobny cennik...pomnożony razy 3 i zarabiać....widzisz jak wy binesmeni macie dobrze? na etacie człowiek nie ma takich możliwości zarobienia jest tylko goła pensja:)
  • qqbek 27.12.18, 23:13
    misiaczek1281 napisała:

> no to dla nich powinieneś mieć osobny cennik...pomnożony razy 3 i zarabiać..
    > ..widzisz jak wy binesmeni macie dobrze? na etacie człowiek nie ma takich możli
    > wości zarobienia jest tylko goła pensja:)

Za człowieka na etacie myśli i działa kto inny.
    Człowiek na etacie jest tylko narzędziem w rękach innych ludzi.
    Niektórzy nie nadają się do prowadzenia firm.
    Innym nie po drodze z etatem.
    Ja na etacie spędziłem ledwie kilka lat. Nie pasuje mi to.
    Z drugiej strony, żeby zarobić na własny rachunek trzeba mieć łeb na karku. Nigdy nie jest tak, że "pieniądze same się pchają do kieszeni". Na początku działalności, ponad 10 lat temu, bywały takie miesiące, że zarobiłem tylko trochę ponad tyle, ile potrzebowałem na składkę ZUS. To, że dzisiaj "mam możliwość dorobienia" to wynik nie tyle "fuksa", czy "tego, że przedsiębiorcy tak mają", a lat ciężkiej pracy.

Choć rzeczywiście od kilku już lat jest tak, że to praca szuka mnie, a nie ja pracy, to z niczego misiu się to nie wzięło.

No i ja jestem pracowity.
    40-godzinny tydzień pracy jest dla mięczaków.
    Ja pracuję 5-6 godzin rano, w biurze, potem jeszcze ze 3 wieczorem, w domu, a i w weekendy nierzadko kolejne 10. Biorąc powyższe pod uwagę zarabiam bardzo niewiele.
    --
  • misiaczek1281 27.12.18, 16:29
    samspade napisał:

> Nie szkoda ci czasu na głąba? Przecież to skończony kretyn, który przeczy sobie
    > w kolejnych postach.

w obrażaniu ludzi jesteś mistrzem....spójrz w lustro
  • samspade 27.12.18, 18:11
    Bez patrzenia w lustro wiem że napisałem o tobie prawdę. Ale spojrzałem. Koleś w lustrze ma takie samo zdanie na twój temat.
  • engine8 27.12.18, 18:39
    A tak ladnie sie zaczelo - Zyczeniami Wesolych Swiat....i w temacie Wesolych Swiat i Bozego Narodzenia i popatrzcie jak i czego sobie tak naprawde nawzajem zyczymy...
    I mowicie ze Polacy sie zmienili?? Nie... kuzva jeden drugiemu nawet w Wigilie nie odpusci.... i nie odpusci sobie okazji obrazenie czy poniozenia blizniego...
  • misiaczek1281 27.12.18, 19:44
    engine8 napisał(a):

> A tak ladnie sie zaczelo - Zyczeniami Wesolych Swiat....i w temacie Wesolych Sw
    > iat i Bozego Narodzenia i popatrzcie jak i czego sobie tak naprawde nawzajem z
    > yczymy...
    > I mowicie ze Polacy sie zmienili?? Nie... kuzva jeden drugiemu nawet w Wigili
    > e nie odpusci.... i nie odpusci sobie okazji obrazenie czy poniozenia bliznie
    > go...

po chrześcijańsku wybaczam mu te wulgaryzmy kierowane tu pod moim adresem...lepiej?
  • hukers 27.12.18, 19:48
    engine8 napisał(a):

> A tak ladnie sie zaczelo - Zyczeniami Wesolych Swiat....i w temacie Wesolych Sw
    > iat i Bozego Narodzenia i popatrzcie jak i czego sobie tak naprawde nawzajem z
    > yczymy...
    > I mowicie ze Polacy sie zmienili?? Nie... kuzva jeden drugiemu nawet w Wigili
    > e nie odpusci.... i nie odpusci sobie okazji obrazenie czy poniozenia bliznie
    > go...

Masz rację. A miało być tak pięknie...
  • samspade 27.12.18, 20:49
    Ja wiem że w jueseju wszystko większe i lepsze ale że wigilia trwa do 27 grudnia to się nie spodziewałem.
  • engine8 27.12.18, 23:29
    Moze nie sam dzien 24 grudnia ale ciagle okres swiat i nastroj sie nie zmienil o polnocy?
    U mnie akurat sie wigilia zaczel 22-go bo akurat tak bylo potrzeba i ciagle trwa.... Ciagle z goscmi dzileimy sie oplatkiem, ciagle jemy potrawy podbne do wigilijnych i ciagle swietujemy..
  • samspade 28.12.18, 21:46
    Nastrój? W przypadku bydlaka misiaka nastrój jestten sam. To bydle trujące ludzi. To bydle broniące rasistów.
    Ty znowu bronileś pedofili. Nie wiem kto gorszy.
    I piszesz o nastroju.
  • engine8 29.12.18, 03:29
    Ja bronilme pedofili? Cos cic sie pochamralo?
  • misiaczek1281 27.12.18, 19:43
    samspade napisał:

> Bez patrzenia w lustro wiem że napisałem o tobie prawdę. Ale spojrzałem. Koleś
    > w lustrze ma takie samo zdanie na twój temat

a ja nie powiem co myślę o tobie....to sie nie nadaje do publikacji. nie warto się denerwować...szkoda czasu....popatrz w lustro jeszcze raz...jak nazwiesz kogoś kto w wulgarny ublliża innym? otwórz słownik...wiesz co to? to taka książka ...
  • samspade 27.12.18, 19:54
    Wulgarny sposób? Ciekawe.
    Ale twoja ignorancja nie jest dla nikogo niespodzianką. I nie graj swietoszka bo sam po chamsku się odzywasz. A wulgarnie? Ty tak sie wyrażasz. Więc o co ci chodzi.
  • misiaczek1281 27.12.18, 20:10
    samspade napisał:

> Wulgarny sposób? Ciekawe.
    > Ale twoja ignorancja nie jest dla nikogo niespodzianką. I nie graj swietoszka b
    > o sam po chamsku się odzywasz. A wulgarnie? Ty tak sie wyrażasz. Więc o co ci c
    > hodzi.

ja się nie wyrażam wulgarnie....nie w tym wątku ....ignorancja? racja...lepiej ignorować kogoś kto mnie obraża....udawać że nic sie nie stało...
  • samspade 27.12.18, 20:47
    misiaczek1281 napisała:

> ja się nie wyrażam wulgarnie....nie w tym wątku

Ja też nie wyrażam się wulgarnie.

>ignorancja? racja..

Wiemy że jesteś ignorantem.
  • misiaczek1281 27.12.18, 16:22
    qqbek napisał:

> misiaczek1281 napisała:
    >
    > Myślę, że nie pomyliłem się ani o jotę.
    > Jesteś komunistą.
    > Do tego niezbyt lotnym.
    nie jestem komunistą...ten system nie istnieje...ja uważam też że niezbyt lotny jesteś w rozumieniu moich wypowiedzi i masz mnie za mało lotnego bo mnie zwyczajnie nie lubisz:)
    >
    > > : byle tylko się nach
    > > apać:)...chodziło o zmianę podejścia do biznesu naszych polskich benzesme
    > nów...
    > > >
    > Ktoś tobie komuchu bronił odliczyć?
    > Ktoś tobie broni założyć firmę, nie jeździć latami na wakacje i użerać się z ni
    > epłacącymi całymi miesiącami kontrahentami?
    > Nie, nikt ci nie broni!
    ale nie wszyscy w tym kraju będą zakładali firmy....ktoś musi robić na etacie na was wielkich biznesmenów żebyście mogli w pewnych dogodnych warunkach prowadzić swe biznesy....ktoś musi pracować w urzędach, w służbach itd...tylko dlaczego to wy macie możliwość odliczeń a my szaraki etatowe nie? tego nadal nie potrafiłeś logicznie wytłumaczyć...
    > A słowa o moralności pisane przez kogoś, kto pali śmieciami w kopciuchu są napr
    > awdę piękne, nic tylko w ramki oprawić i na ścianie powiesić :)
    my tu o gospodarce, o odliczeniach a ty wyskakujesz jak królik a kapelusza z paleniem w piecu....gadasz od rzeczy nie na temat! a co masz wspólnego palenie w piecu z gospodarką i prowadzeniem biznesu?

> Sęk w tym, że nikt tobie nie bronił odliczać!
    > Nikt tobie nie bronił założyć firmy!
    ale ja na etacie nie mam czasu na prowadzenie firmy! nie będę jej zakładał ! ale to oznacza że jestem obywatelem drugiej kategorii bo nie mogę odliczyć ani złotówki od zakupu nówki z salonu! w ogóle nawet używki...nic...na tym polega nierówność ...na szczęście pis wytępił tych pseudo biznesmenów cwaniaczków którzy wyłudzali miliony ... moim zdaniem możliwości odliczeń rodzą możliwość nadużyć i wyłudzeń...nie mówię o tobie ale gdyby zniesiono odliczenia to wyłudzenia by zniknęły bo nie byłoby czego wyłudzać....i to byłoby fair w stosunku do szarych obywateli którzy nie mogą niczego odliczyć....jedni mogą a inni nie? to dzielenie ludzi na lepszych i gorszych....powinny być niższe podatki dla wszystkich zarówno biznesmenów i szarych Kowalskich ale bez możliwości odliczeń czegokolwiek to byłoby sprawiedliwe a nie że jakiś Janusz biznesu ma miliony na koncie ale nie kupi do domu auta za gotówkę 150 000 zł tylko se w leasing weźmie i płaci rate 8 stówek z czego połowe se odliczy i się śmieje z szarego Kowalskiego że Kowalski kupuje w salonie za gotówkę jak frajer i nic nie odlicza bo nie może hehe
  • samspade 25.12.18, 14:09
    Uważa że przy okazji świąt należy ludzi niepełnosprytnych traktować łagodniej.
    Jesteś zbyt surowy.
    Z drugiej strony takie misiaczki mogą wpływać na życie innych ludzi. Mogą głosować i wybierać populistów bazując na swojej niewiedzy. I mamy dylemat. Wieszać czy leczyć.
  • nazimno 25.12.18, 14:20
    Takich jak ty powinno sie leczyc, to bardziej humanitarne.
  • misiaczek1281 25.12.18, 14:27
    qqbek napisał:

> misiaczek1281 napisała:
    >
    > > powinni znieść wszystkie ulgi w tym odliczenia leasingu...dlaczego bogaty
    > burżu
    > > j ma odliczać 150 chociaż ma grube miliony i stać go na zakup za gotówkę
    > a bied
    > > nego nie stać na nową Fabie i nie ma możliwości odliczenia niczego(dawnie
    > j mógł
    > > odliczyć vat na auto z kratką ale mu to pokemony zabrały)
    >
    > Kiedyś będzie taka wiosna,
    > kiedyś będzie taki maj,
    > gdy na drzewach zamiast liści,
    > wisieć będą komuniści.
    >
    >
    a skąd co ten radykalizm i głupie wierszyki o nienawiści? komunizm skończył się 28 lat temu...dziś mamy kapitalizm ....ale dziki kapitalizm jest gorszy od komuny....dziki czyli taki w którym jedni mają miliony i jeszcze płaczą że muszą zapłacić podatek taki sam jak każdy zwykły Kowalski który płaci 23% vat gdy kupuje auto w salonie....chcą wynająć(to się pięknie nazywa leasingować) auto ale myślą że im się wszystko (odliczenia) należy bez ograniczeń bo mają kasę ...w takiej Francji jeszcze niedawno był podatek dla najbogatszych 75%:) haha
  • nazimno 25.12.18, 17:50
    We Francji istnieje legalnie PCF.
  • samspade 25.12.18, 22:29
    Debil.
    A może trol.
    Debilny troll
  • samspade 25.12.18, 13:23
    Chciałbym żeby tacy jak ty przestali mnie truć paląc syfem w piecach.
    Bo w to że bedziesz kiedykolwiek pisał z sensem złudzenia straciłem dawno.
  • carnivore69 25.12.18, 14:08
    Merry Christmas everyone!

No, alpina B5 (touring) bylaby ok :-)

Pzdr.
  • engine8 25.12.18, 19:16
    Trzeba mic duze marzenia aby jak sie spelnia nie zalowac za mierzylismy za nisko...
  • carnivore69 25.12.18, 20:29
    A co to, one-shot game? ;-)

Pzdr.
  • engine8 26.12.18, 19:00
    A pewnie..... masz w zyciu iles tam marzen ktore Cie sie spelnia.... :)
    Hindusi mowia ze 5 razy w zycie przejezdza obok Ciebie zlota kareta - pytanie czy zauwazysz ktora i do niej wsiadziesz...
  • carnivore69 26.12.18, 21:12
    Pewnie, że dobrze mieć jakiś idealny poziom odniesienia we wszelkich dziedzinach, do którego fajnie aspirować. (I wsiadać do karety, jeśli ta się akurat pojawi, wiedząc, ze to zjawisko rzadkie.)

Ale „marzenia motoryzacyjnego” w tych kategoriach bym nie rozpatrywał. Poza tym alpinę bez spełnienia innych byłbym pewnie w stanie ogarnąć, a z takim np. veyronem to już nierozsadnego zwycięzcę w eurojackpota mógłbym zacząć przypominać.

Pzdr.
  • oixio 25.12.18, 14:29
    Wesoły Świąt !!!
    - po obiadku oddaję się marzeniom .........
  • loyezoo 25.12.18, 17:00
    Camaro SS albo jaka inna Barracuda z końcówki lat 60 początek 70:) do kolekcji, bo jako daily, nic w zasadzie nie potrzebuje, bo jakoś ostatnio zająłem się (rozszerzyłem DG) z powrotem handlem "chrupkami" i stoi po kilka aut pod domem, więc jadę pierwszym lepszym.

--
    Life is too short to drive boring cars
  • jackk3 25.12.18, 21:19
    Tez zycze wszystkiego dobrego. Ja to skromny jestem np. nowy STI z 400KM (ze wzgledu na klimat).
  • kolpik124 25.12.18, 23:57
    eh, zdążyłem, w piątek odbieramy RR....Discovery, nie Silver Ghosta :)

--
    " Na jarmarki przychodzą rodziny z dziećmi, to bezpieczne miejsca. Jedne czego może się obawiać, to kieszonkowcy."...snakelilith, listopad 2016
  • hukers 26.12.18, 00:17
    Dobra fura, choć Jeep trochę grymasił...
  • engine8 26.12.18, 19:27
    A te 400KM to skad w nowym STI? realaja so ze przychodzi z 310 KM bo ile mozna oczekiwac z 4-bangera?
  • jackk3 27.12.18, 06:52
    Chodza sluchy ze ma byc 'nowy' silnik 2.4 do tego twin scroll i 350 moze byc. Do tego zmienic dolot, DP, wydech plus nowy mapping i 400 koni jest mozliwe. Pytanie czy silnik to wytrzyma na dluzsza mete?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.