Dodaj do ulubionych

Obcokrajowcy wsrod naszych krajowcow,

25.12.18, 19:18
statystyka z "hakiem":

natemat.pl/256311,niemcy-czy-ukraincy-ci-obcokrajowcy-powoduja-najwiecej-wypadkow-w-polsce
Edytor zaawansowany
  • qqbek 26.12.18, 02:21
    Mieszkałem rok, na przełomie wieków, w Chełmie.
    Niech mi nikt nie próbuje wmawiać, że Niemców można w czymkolwiek porównywać do Ukraińców :)
    Ci ostatni przez ostatnie dwie dekady wykonali taki skok cywilizacyjny, że porównać to by można było jedynie z upowszechnieniem (w tych samych latach) motoryzacji w Mongolii.

Ze znanych mi Niemców wszyscy zapierdalali w Polsce jak dzicy nie dlatego, że mieli jakieś "trudności adaptacyjne", lecz dlatego, że jedyne co mogło ich spotkać, to góra 500 zeta mandatu.

500 zeta nie zrobi większego wrażenia (jeżeli uwzględnimy też niskie prawdopodobieństwo "załapania się") na przeciętnie zarabiającym Polaku, przeciętnie zarabiający Niemiec... cóż.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • nazimno 26.12.18, 09:59
    A mnie biegalo o "hak" w arytmetyce,
    nie o socjologie.
  • qqbek 26.12.18, 11:54
    Aaa, o to.
    Wymagasz rzetelności od gryzipiórka z wierszówką, która ledwie pozwala na egzystencję?

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • yasiaq 26.12.18, 12:11
    To wszystko jest szalenie dziwne ponieważ wcale nie tak dawno temu równiez na tym forum masa znafcuf pisała , że samochody z prawą kierownica będą największym zagrożeniem i ile to będzie wypadków. A jak widac czas zrewidował te brednie, angliki nawet nie zmieściły się do tabelki chociaż jeździ ich naprawdę dużo..
  • tbernard 26.12.18, 12:42
    W Anglii pewnie bardzo dużo ich jeździ.
  • marekggg 26.12.18, 14:43
    artykul taki sobie, jako-taki sens ma ta tabela. ale w niej tez sa podane liczby uczestnikow zdarzen drogowych a nie ma juz natomiast nie ma danych na temat ilu obcokrajowcow zpowodowalo zdarzenie drogowe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.