Dodaj do ulubionych

Clio Grandtour Fabia Kombi i co jeszcze?

06.01.19, 21:02
Panowie na wiosnę będę zmieniał samochód. Budżet ok 20 tys. (jak trzeba będzie więcej to te 5 tys będzie można dołożyć). Samochód musi być w budzie kombi silnik nadawać się do założenia LPG. Rocznik 2011-2012. Pókico pod uwagę biorę Clio III Grandtour tutaj pasują mi wszystkie wersje silnikowi choć wiem że 1.2 16V to będzie ciut za słabe. pozostaje 1.2 TCe i 1.6 ale trafić egzemplarz z tym silnikiem to jak szukanie igły w stogu siana. Drugi wybór to Fabia Kombi ale tutaj jest problem z silnikami. Naczytałem się sporo o wadach konstrukcji TSI i HTP więc pozostają silniki 1.4 16V i 1.6 też ciężko trafić egzemplarze z tymi silnikiem. Co jeszcze możecie polecić by brać pod uwagę?
Edytor zaawansowany
  • trypel 06.01.19, 21:19
    Dacia?Wiecej silników z lpg fabrycznym, duże i pojemne jak lodgy

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • nazimno 07.01.19, 18:38
    Nie da ci Zosia,
    nie da ci Wacia,
    tego, co dac ci
    moze Dacia.
  • tbernard 07.01.19, 19:16
    Sporo zależy, czy ma być ze skrzynią automatyczną, czy ręczną, oraz od tego czy ma mieć klimatyzację, czy nie musi. Według kryteriów które podałeś znalazłem takie propozycje.
  • only_the_godfather 07.01.19, 19:57
    To może doprecyzuje skrzynia manualna, ale automatycznej też nie wykluczam, klimatyzacja obowiązkowo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.