Dodaj do ulubionych

OT Wyjechali ns wakacje wszyscy nasi podopieczni..

15.01.19, 00:08
Jak w temacie. Dzieci na feriowym wywczasie a my z lepszą połową idziemy na całość. Codziennie dwa filmy. Dzisiaj "Tożsamość Bourne'a" i "Oceans eleven" jutro "Chlopcy z ferajny" i "Wilk z Wall Street". Ma być lekko łatwo i przyjemnie. Kino moralnego niepokoju odpuszczamy. Proszę o typy na następne 12 dni. Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • bigzaganiacz 15.01.19, 01:58
    Jak by ci sie znudzilo lekko i latwo to
    Gruz 200

A jak nie to
    american made
    Big short
    avengers infinity war

Z klasyki
    boyz in the hood
    Scareface

No i trudne do sklayfikowania
    Friday
    The Dictator
  • hukers 15.01.19, 03:10
    American made obejrzę i przy okazji odświeżę Pana życia i śmierci.
  • trypel 15.01.19, 07:30
    Infinity war się złe kończy. Po co mu to na taki wypoczynek. Od razu pomyśli ze dzieci niedługo wrócą

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • bigzaganiacz 15.01.19, 10:41
    Infinity war się złe kończy.

pierwszy film o superbohaterach jaki widzialem ktory sie zle konczy , skonczy sie lepiej w drugiej czesci,
    jak srednio lubie marvela oprocz iron man , to ten byl anwet OK
  • trypel 15.01.19, 16:19
    Ale smutny film i już
    A teraz się martwię co się z nimi stało
    I co będzie z nami bez nich
    Jak żyć ?

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • waga170 15.01.19, 02:38
    > Dzieci na feriowym wywczasie a my z lepszą połową idziemy na całość. Codziennie dwa filmy.

Codziennie dwa filmy? A ja myslalem ze "na calosc" to przynajmniej jakies latanie po domu na golaska.
  • hukers 15.01.19, 03:18
    waga170 napisała:

> Codziennie dwa filmy? A ja myslalem ze "na calosc" to przynajmniej jakies latan
    > ie po domu na golaska.
    To też. Ale jak już sobie polatasz, to potem dobrze jest usiąść i film obejrzeć.
  • waga170 15.01.19, 04:46
    Jako stary wyga podpowiem ze pomiedzy polataniem na golaska a usiadnieciem i obejrzeniem filmu powinno byc jeszcze jedno "activity", hehe.
  • hukers 15.01.19, 13:07
    waga170 napisała:

> Jako stary wyga podpowiem ze pomiedzy polataniem na golaska a usiadnieciem i ob
    > ejrzeniem filmu powinno byc jeszcze jedno "activity", hehe.

Słusznie prawisz. Też uważam, że przed projekcją dobrze jest się napić.
  • trypel 15.01.19, 07:27
    John Wick. Obie czesci. Lekkie i łatwe i wybitnie odstresowujace.
    I dzień z głowy.
    Red z willisem. To samo. Ale druga słabsza.
    Wszystkich niezniszczalnych. Leżysz. Nie myślisz. Patrzysz jednym okiem. Drugim pilnujesz kieliszka czy aby pełny

--
  • trypel 15.01.19, 07:29
    Brat i brat 2. Świetna muzyka. Ciekawie i inaczej zrobiony. Lekki mimo wszystko ale klimat fajny

--
  • hukers 15.01.19, 13:08
    trypel napisał:

> Brat i brat 2. Świetna muzyka. Ciekawie i inaczej zrobiony. Lekki mimo wszystko
    > ale klimat fajny
    >
    O widzisz. Nie oglądałem, a recenzje ma dobrą. Dodaje do listy.
  • trypel 15.01.19, 16:20
    Jak obejrzysz to zaraz będziesz chciał mieć soundtracki. Muza świetna.

--
  • bywalec.hoteli 15.01.19, 16:57
    W tym forum to się ogląda tylko „Szybcy i wściekli” wszystkie części :)

--
  • jureek 15.01.19, 07:38
    hukers napisał:

> ino moralnego niepokoju odpuszczamy. Proszę o typy na następne 12 dni. Z góry d
    > ziękuję.

Jeśli jeszcze nie oglądałeś, to polecam:
    1. Zamknij się i zastrzel mnie
    2. Wycieczkowicze
    3. Butelki zwrotne
    4. Guzikowcy
    5. Polski film (film z 2012 roku, reżyseria Marek Najbrt - podaję te dane, bo po samym tytule trudno by Ci było go w necie wyszukać)
  • hukers 15.01.19, 13:14
    jureek napisał:

> hukers napisał:
    >
    > > ino moralnego niepokoju odpuszczamy. Proszę o typy na następne 12 dni. Z
    > góry d
    > > ziękuję.
    >
    > Jeśli jeszcze nie oglądałeś, to polecam:
    > 1. Zamknij się i zastrzel mnie
    > 2. Wycieczkowicze
    > 3. Butelki zwrotne
    > 4. Guzikowcy
    > 5. Polski film (film z 2012 roku, reżyseria Marek Najbrt - podaję te dane, bo p
    > o samym tytule trudno by Ci było go w necie wyszukać)

Dzięki. Widzę, że filmy nie z głównego nurtu. Butelki oglądałem, nad resztą podumam.
  • bywalec.hoteli 15.01.19, 09:27
    A nie lepiej wykorzystać ten czas na aktywność fizyczną zamiast przysypiać przy jakichś pseudodziełach na Netfliksie?

--
  • hukers 15.01.19, 13:21
    bywalec.hoteli napisał:

> A nie lepiej wykorzystać ten czas na aktywność fizyczną zamiast przysypiać przy
    > jakichś pseudodziełach na Netfliksie?
    >
    Netflixa nie mam. Jeżeli chodzi o aktywność fizyczną, to od podstawówki miałem jej aż za dużo i teraz mi się to niestety odzywa. Ale dwa, trzy razy w tygodniu na siłownię zaglądam.
  • jeepwdyzlu 15.01.19, 15:13
    Netflixa musisz mieć.
    Nie da rady bez.
    Breaking Bad absolutnie. I better call Saul....

--
    YCDSOYA
  • bigzaganiacz 15.01.19, 17:21
    Netflixa musisz mieć.

chciales chyba napisac kodi

• jeepwdyzlu 15.01.19, 10:02
    Teraz najciekawsze są seriale. Tam są najzdolniejsi ludzie, dziesiątki miliardów dolarów, miliard widzów.
    Polecam The Affair. Homeland. Gra o tron. Westworld. The Wire. Lost. Ślepnąc od świateł. Luther. Mad men, Narcos, Gomorra....

--
    YCDSOYA
  • qqbek 15.01.19, 12:17
    Zapominasz o Breaking Bad moim zdaniem - wybitnie odstresowujący i fajnie napisany (no i już zakończony, więc nie będzie "głodu kolejnego odcinka" jak się przychówkowi ferie skończą).

Co do rzeczy, które przeszły "bez echa" właściwie w Polsce podobał mi się Suburbicon Cloney-a. Niby czarna komedia, a jednocześnie akt oskarżenia :)

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • hukers 15.01.19, 13:25
    qqbek napisał:

> Zapominasz o Breaking Bad moim zdaniem - wybitnie odstresowujący i fajnie napis
    > any (no i już zakończony, więc nie będzie "głodu kolejnego odcinka" jak się prz
    > ychówkowi ferie skończą).
    >
    > Co do rzeczy, które przeszły "bez echa" właściwie w Polsce podobał mi się Subur
    > bicon Cloney-a. Niby czarna komedia, a jednocześnie akt oskarżenia :)

Seriale na pewno dobre, ale ja nie lubię napięcia związanego z, jak to ładnie Qqbek ujął, głodem kolejnego odcinka. Poza tym nie mam netflixa, bronię się przed nim, chociaż coraz bardziej odczuwam ołowiane spojrzenia moich dzieci.
    >
  • galtomone 15.01.19, 12:55
    Gwiezdne Wojny, potem Star Trek po reboot i Indiana Jones.

Choc my ostatnio lecimy na HBO Go z The Big Bang Theory od sezonu 1

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • bigzaganiacz 15.01.19, 13:17
    co do seriali to dopiero po latach doceniam dwoch i pol w sensie prawd zyciowych
  • galtomone 15.01.19, 14:37
    Fajny, ale nie ma go chyba nigdzie online w oficjalnym dostępie :-(
    Ani w PL ani w USA - przynajmniej w zakresie tych serwisów, do których mam dostep.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • hukers 15.01.19, 13:27
    galtomone napisał:

> Gwiezdne Wojny, potem Star Trek po reboot i Indiana Jones.
    >
    > Choc my ostatnio lecimy na HBO Go z The Big Bang Theory od sezonu 1
    >
    Star Treki, Warsy itd. lubię, ale żona wręcz przeciwnie.
  • galtomone 15.01.19, 14:38
    Zmien Zone ;-)

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
  • hukers 15.01.19, 15:42
    galtomone napisał:

> Zmien Zone ;-)
    >
    Z wiekiem rośnie zapotrzebowanie na spokój, jak mawiał bodaj Duńczyk.
  • galtomone 15.01.19, 15:57
    Zmień na spokojną ;-)

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• hukers 15.01.19, 21:27
    galtomone napisał:

> Zmień na spokojną ;-)
    >
    Chodzi o proces nie osobę.
  • galtomone 16.01.19, 08:21
    Zatem zmieniaj na spokojnie ;-)

SW ma swoje prawa i miejsce w życiu :-)

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
  • jureek 16.01.19, 09:45
    galtomone napisał:

> Zatem zmieniaj na spokojnie ;-)
    >
    > SW ma swoje prawa i miejsce w życiu :-)

SW? Służba Więzienna?
  • galtomone 16.01.19, 10:44
    Czytaj wiecej niz ostatni wpis w podwatku na ktory odpowiadasz, nie bedziesz musial pytac.
    Swoja droga nie sadze bys nie wiedzial do czego SW s(w zakresie pytania z postu nr 1) sie odnosi.

Chyba, ze to mialo byc zabawne? Jesli tak, to OK, moze byc i Sluzba Wiezienna jesli tylko sprawi Ci to radosc ;-)

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
  • jureek 16.01.19, 11:41
    galtomone napisał:

> Chyba, ze to mialo byc zabawne? Jesli tak, to OK, moze byc i Sluzba Wiezienna j
    > esli tylko sprawi Ci to radosc ;-)

Radość sprawiłaby mi zwyczajna odpowiedź, że SW znaczy u Ciebie to i to. Tymczasem tyle się napisałeś (to też ciekawe, z jednej strony używasz skrótów, a z drugiej się tak rozpisujesz), żeby w końcu i tak nie odpowiedzieć. Wyobraź sobie, że czytam wątki, w których się wypowiadam. W pierwszym momencie pomyślałem, że SW to Star Wars, ale nie pasowało mi to z liczbą pojedynczą, której użyłeś.
  • galtomone 16.01.19, 11:56
    Ale to jasno wynia z tresci wpisów.

Za to Sluzba Wiezienna jako film ci pasowala - no coz... :-)

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
  • jureek 16.01.19, 12:30
    galtomone napisał:

> Za to Sluzba Wiezienna jako film ci pasowala - no coz... :-)

W wątku było też o żonach, a skąd ja mogę wiedzieć, czy żona nie kojarzy Ci się ze Służbą Więzienna?
  • galtomone 16.01.19, 12:41
    No... jak Tobie sie kojarzy....

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
  • jureek 16.01.19, 13:25
    galtomone napisał:

> No... jak Tobie sie kojarzy....

Popatrz, ile postów już napisaliśmy, a skrótu jak nie wyjasniłeś, tak nie wyjaśniłeś.
  • galtomone 16.01.19, 14:27
    No bo przeciez juz sam napisales Star Wars... Myslalem, (serio), ze to juz zlatwilismy...

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
  • toreon 15.01.19, 15:06
    Dwa filmy dziennie?
    Kurka, żebym chociaż oglądał jeden tygodniowo...
    Z lekkich polecam "Wybuchowa para", z thrillerów np. "Ocean desperacji"
  • hukers 15.01.19, 15:55
    toreon napisał:

> Dwa filmy dziennie?
    > Kurka, żebym chociaż oglądał jeden tygodniowo...
    > Z lekkich polecam "Wybuchowa para", z thrillerów np. "Ocean desperacji"

Chwilowa przerwa w kieracie. Normalnie przed telewizor praktycznie nie zasiadam.
  • pies_w_studni 18.01.19, 12:07
    Rojst
  • qqbek 18.01.19, 13:17
    Ooo!
    Też mi się bardzo podobał.
    No i niby serial, ale można w jeden wieczór całość obejrzeć, razem z prologiem.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • pies_w_studni 18.01.19, 14:59
    Ciekawe co z nim zrobią po wyłączeniu Showmaxa. Szkoda żeby się zmarnował.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.