Dodaj do ulubionych

Nowa Supra

04.02.19, 02:27
Właśnie zobaczyłem w reklamie podczas Superbowl. Czy tez będzie sukcesem jak poprzednie? Ale reklamę odp... nie można powiedzieć.
Edytor zaawansowany
  • engine8 04.02.19, 18:46
    No to jest praktycznie prawie ten sam samochod (zalezy co dla kogo wazne oczywiscie) co BMW Z4 tylko mniejsza moc i Supra z tym samym silnikiem troche (~$10k) tansza . Zobaczmy ktory sie bedzie lepiej sprzedawal..
    www.autoblog.com/2019/01/14/2020-toyota-supra-vs-2019-bmw-z4-comparison/
  • 13piatek13 08.02.19, 14:23
    nie jestem posiadaczem auta ale jego wielkim fanem. Nowoczesny wygląd oraz 6-cylindrowy, rzędowy silnik daje autu 340 KM mocy. Do 100 km/h w 4,3 s i prędkość max 250 km/h. Auto marzenie !!!!
  • engine8 08.02.19, 17:52
    Supra to w sumie niezle auto i to moze marzenie dla studenta ale dla dojrzalych kierowcow marzenia to chyba sie zaczynaja od Porsche...
  • 13piatek13 12.02.19, 14:37
    O gustach się nie dyskutuje. Jak dla mnie supra jest zdecydowanie bardziej realnym marzeniem ;)
  • engine8 12.02.19, 17:40
    Ja nie twierdze ze to zle auto ale marzenia to takie ze szansa na spelnienie nikla - inaczej marzenia przyjskaja...
    Ja, gdybym szukal czegos w tym rodzaju to pewnie i na Supre bym spojrzal glownie dlatego ze nie lubie aut be dachu no i wiadomo ze bedzie sie prowadzic raczej jak BMW niz Toyota.
  • jackk3 23.02.19, 21:09
    U mnie juz jest cena. Za szostke turbo (tylko 335 koni ale z 365 moment - moglo by byc wiecej ale i tak 4 sek do setki) niecale 65tys CAD.
  • engine8 23.02.19, 22:01
    Hm... Jedna co by mnie sklonilo w strone to BMW handling plus dach za ok $10k taniej niz Z4.. ... ale jakos ta Supra nie wyglada "pociagajaco" no i w koncu to nie marka premium ale Toyota.
    Nie widzialem jeszcze oficjalnej ceny na stronie Toyoty - na razie wszytko "mniej wiecej" i bedzie u nas pewniek ok $60-65 za "top performance

Za $65k mozna kupic chyba o wiele ciekawsze samochody.... To juz zakres Porsche Cayman... albo uzywane 911 turbo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.