Dodaj do ulubionych

Uwaga na Ukrainie

06.02.19, 09:28
Uwaga na Ukrainie - zabierają tablice rejestracyjne:
niebezpiecznik.pl/post/jedziesz-do-ukrainy-uwazaj-na-swoje-tablice-rejestracyjne/

--
Gorące pozdrowienia od Bywalca Hoteli! :)
Edytor zaawansowany
  • qqbek 06.02.19, 10:04
    A kto przy zdrowych zmysłach jedzie na Ukrainę samochodem?
    Do Lwowa (trochę ponad 200 km ode mnie z domu) można pojechać autobusem.
    Do Kijowa polecieć samolotem.
    Pakowanie się samochodem na granicę, wyczekanie w gargantuicznych kolejkach, robienie za "świnkę skarbonkę" dla każdego napotkanego patrolu milicji i jeszcze narażanie się na pospolity bandytyzm to nie na moje nerwy.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • bywalec.hoteli 06.02.19, 10:24
    Dziękuję za przejazd autobusem, który będzie 3 godziny albo dłużej czekał na granicy a 200 km będzie jechał 5 godzin, łącznie 8. Ukraińcy to idioci. Jakby zrobili normalną szybką i bezproblemową w przekraczaniu granicę oraz drogi, to by zarobili kupę kasy na ruchu turystycznym i handlu. Jak mieszkałem w Lubelskiem, to nigdy nie byłem na Ukrainie. A tak by się pojechało pozwiedzać np. Lwów.

--
    Gorące pozdrowienia od Bywalca Hoteli! :)
  • qqbek 06.02.19, 11:35
    Samochodem jedziesz niewiele krócej (serio), a do tego przynajmniej 3 razy na niespełna 100 km trasie do Lwowa trzeba dać milicji w łapę.
    Żeby jeszcze szanowali twój czas.
    Nie, im się nudzi, obejrzą auto, bagaż, dokumenty, zaczną marudzić, smędzić, pierdzielić i dopiero wtedy jak i im się ten cyrk już znudzi trzeba im dać dokumenty z "wkładką", żeby raz jeszcze sprawdzili "czy wszystko w porządku, można jechać".

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.