Dodaj do ulubionych

Volvo xc90 T6 nowe vs xc90 T8 demo

13.02.19, 22:50
Witam Państwa. Mam dylemat w związku z zakupem vovlo xc90 a mianowicie chodzi o to jaki model wybrać czy w jakiej opcji. Mogę zakupić zupełnie nowe volvo xc90 z T6 dość dobrze wyposażone cennikowi kosztujące 413 tys a ostateczna cena po rabatach flotowych to 325 tys i jest skonfigurowane tak jak chce tylko trzeba czekać. Inna opcja to xc90 T9 auto demo zarejestrowane przez deleara we wrześniu 2018 roku i jest bardzo dobrze wyposażone i cennikowo kosztuje 444 tys a ma kosztować 344tys. Bardziej podoba mi się napęd T8 ale jest to demo inka przejechane 9 tys km ale jest od ręki. Zamówione jest takie jak chce tylko ze nie hybryda bo takie do produkcji to czas oczekiwania nawet 6 mies a tak 2 mies. Które wybrać?
Edytor zaawansowany
  • bigzaganiacz 13.02.19, 22:57
    Jak nie bedziesz jezdzil dluzej niz rok czy dwa a zgaduje ze tak przez wpis o rabatach flotowych to bierz co ci sie podoba i nie stekaj
  • kamirsen 13.02.19, 23:08
    Będę jeździł jakieś 5 lat. Podoba mi się ta hybryda tylko mam obawy co do tego ze jest demo i wiele osób przewinęło się przez to auto
  • bigzaganiacz 13.02.19, 23:44
    No to nie wiem , chociaz ten rabat na uzywke tylko 12k wiecej niz za nowy jest jakis dziwny
  • engine8 14.02.19, 00:05
    A co ludzi robia "z" albo "w" autach demo co by je automatycznie degradowalo?
  • bigzaganiacz 14.02.19, 00:11
    Znajomy dostal na weekend, to musial za opony zaplacic bo sie troche zdarly
  • kamirsen 14.02.19, 00:15
    W sumie to nie wiem naczytałem się tylko ze takie auta są katowane. W tym przypadku zastanawiam się czy takim volvo xc90 to tez jeżdżą jacyś niewyżyci ludzie czy już raczej stateczni i nie ma co się martwić
  • engine8 14.02.19, 01:01
    Tzn jedno (nowe) i drugie (uzywane) ma cene orginalna i sprzedazy obnizona o ok 22%..
    To dziwne bo oczekiwalbym ze to demo bedzie stosunkowo tansze jako ze to juz nie nowe ale uzywane - poniewaz bylo zarejestorwane i uzywane wczesniej.
    Ja bym wybral to co spelni amoze wymagania i preferowalbym nowe ale jak bym wolal to drugie to wybralbym sie do dilera i sprobowal wynegocjowac lepsza cene na drugie....
    W koncu jak dilerzy daja 22% upustu to ten drugi model ale tez mozna by kupic za ta sama cene ale nowy?

• kamirsen 14.02.19, 08:17
    Hybryda nowa by kosztowała ok 350tys i faktycznie na ma różnicy ale czas oczekiwania jest taki iż auto zamówione teraz byłoby może we wrześniu a ja sprzedałem już swoje auto i zostało mi tylko służbowe a żona nie ma czym jeździć.
  • duze_a_male_d_duze_m 14.02.19, 08:48
    Nowe to nowe i gwarancja od zera.

--
    .
    -Z TDCI NA ST, a teraz italia z bananami-
  • engine8 14.02.19, 18:29
    Wypozycz na ten czas...
  • kamirsen 14.02.19, 19:10
    Dziękuje wszystkim za odpowiedzi i podpowiedzi i zdecydowałem się poczekać na nowe
  • hukers 14.02.19, 22:45
    Kamirsen, popytaj jeszcze w innych salonach Volvo. Masz samochód x, za cenę y w salonie z. Teraz rozpuszczasz wici w innych salonach o x,y i czekasz na odpowiedzi. Niewykluczone, że ktoś wyrwie się z dużo lepszą ofertą. Jak nie będzie Ci się chciał jechać nie wiadomo gdzie po tańszy samochód, to pokazujesz swojemu dealerowi tą cenę i on wtedy prawie na pewno zejdzie z ceny i kupisz na miejscu. Wiem to z autopsji.
  • klemens1 15.02.19, 15:03
    kamirsen napisał(a):

> a żona nie ma czym jeździć.

Demówkę to z rabatem 30% można brać - oczywiście w porównaniu do rabatu udzielonego na nowe.
    Dodałem swoje zdanie, chociaż widzę, że w końcu te nowe wybrałeś - i słusznie.

Co do "czym żona będzie jeździć" - proponuję rower, ew. kupić używkę na te pół roku i później sprzedać.

--
    www.sprawdzpodatki.pl
  • engine8 15.02.19, 20:48
    Eh ja to byl poszedl do dilera i powiedzial mu szczerze ze chce zamowic u niego albo gdzie indziej nowe auto ale rowniez potrzebuje dobrej opcji i "pomocy" na czas oczekiwania..... Zaloze sie ze znajdzie sie ktos kto zaoferuje dobra opcje i wtedy jemu bedzie zalezec na tym aby przyspieszyc dostawe... a nikt nie ma lepszych opcji niz dilerzy..
  • tbernard 18.02.19, 11:27
    Jeszcze mógłby powiedzieć dilerowi, że jak mu diler nie przekopie ogródka i mieszkania nie pomaluje, to się na niego obrazi i pójdzie do innego dilera.
  • engine8 18.02.19, 18:19
    Tez mozna.. Ja ostatnio powiedzialem zeby mi oddal polowe tego co zarabia bo konkurencja tak obiecala i ma opcje aby opchnac auto i zarobic $1000 albo trzymac go na parkingu i myc co rano i placic naganiczom...
    I oddal :) Ale najpierw sie upewnil ze jak on odda to kupuje.... no i zblizala sie 21:30 tak ze trzeba bylo pozwolic ludzim isc w koncu do domu hehehehe..
  • shopavto 18.02.19, 11:18
    Выкуп авто — выгодно и удобно. shopavto.com

--
    avtovykup - shopavto.com
  • tbernard 18.02.19, 11:24
    Избегайте потенциальных читов и спамеров. shopavto.com
  • szymi_mispanda 19.02.19, 07:44
    hyhy za takiego parcha z silnikiem wielkosci jak w Hondzie Civic 400 tysiecy

za 400 tysiecy to mozna kupic nowego GSF z 5 litrowym V8 I nic nie trzeba doposazac bo wszystko co wymyslono to juz jest

nie chce mi sie sprawdzac cen ale podejrzewam ze I nowego LS za nieco ponad 400tys mozna wyjac

a tu volvo, prostopadloscian na czterech kolach, z silnikiem wzorowanym na duzym kartonie mleka

na glowe trzeba upasc
  • 1karo_ka 19.02.19, 09:25
    Lexus/Toyota
    Na głowę trzeba upaść ;))))
    No co kto lubi (lubię Volvo)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.