Dodaj do ulubionych

Czy zna ktoś może kogoś w Volvo Polska?

14.02.19, 21:20
Witam Państwa. Mam pytanie czy ktoś z Państwa zna kogoś w Volvo Polska kto mógłby przyspieszyć produkcji zamówionego volvo xc90? Jestem bez samochodu a dokładnie żona co bardzo utrudnia życie przy 2 małych dzieci kiedy wyjadę na dłużej a niestety tak teraz się dzieje. Będę wdzięczny za pomoc i postaram się odwdzięczyć. Pozdrawiam
Kamil.lewandowski05@gmail.com
Edytor zaawansowany
  • agios_pneumatos 14.02.19, 21:59
    Zawsze mnie zastanawiało jak analfabeci mogą prowadzić firmę, której dochód pozwala na opłatę raty leasingowej. Innymi słowy - czy klientom nie przeszkadza, że ich dostawca jest analfabetą?
  • kamirsen 14.02.19, 22:07
    Dlaczego kolego mnie obrażasz bo zjadłem pare końcówek i nie zawsze stosuje polskie znaki? To jest niestety znak dzisiejszych czasów automatycznych słowników itd. Wydaje mi się ze przez Ciebie przemawia tylko zazdrość ale dlaczego to nie wiem. Wystarczy ciężko pracować
  • hukers 14.02.19, 22:34
    kamirsen napisał(a):

Wydaje mi się ze przez Ciebie przemawia tylko zazdrość ale dlaczego to nie
    > wiem. Wystarczy ciężko pracować

Nie wystarczy.
  • agios_pneumatos 15.02.19, 05:48
    kamirsen napisał(a):

> Dlaczego kolego mnie obrażasz bo zjadłem pare końcówek i nie zawsze stosuje pol
    > skie znaki? To jest niestety znak dzisiejszych czasów automatycznych słowników
    > itd. Wydaje mi się ze przez Ciebie przemawia tylko zazdrość ale dlaczego to nie
    > wiem. Wystarczy ciężko pracować

Zazdrość o co? O nieumiejętność pisania i brak szacunku do języka? O tym właśnie piszę. Jeśli masz podejście do swojej pracy takie samo jak do pisania na forum to fenomenem jest dla mnie to jak utrzymujesz się na rynku. Wszak co chwilę musisz gdzieś wysłać jakieś pismo, o ofertach do klientów nie wspominając.

No chyba, że ty z tych co to 'szybko, szybko, bo piniendze'.

Bo zakładam, że nie byłbyś aż tak nierozgarnięty by sugerować, że jestem zazdrosny o jakieś 2 ptysie raty leasingowej.

Co do pytania głównego: tak, znam kogoś kto jest współpracownikiem Volvo Polska, ale nie sądzę że proces produkcji nowego samochodu działa tak jak byś ty chciał. Uzbrój się w cierpliwość - przepisy podatkowe na razie się nie zmieniają. To luty, nie koniec roku.
  • engine8 14.02.19, 23:02
    Kurna,,,, juz szuka zeby sobia "zalatwic" tzn wepchanc sie bez kolejki i to po znajomosci myslac ze wszedzier sie to robi - nawet w Volvo...
    Napisz do nichj list z prosba...
    Jestes bez samochodu to se kup albo wypozycz a nie probuj kombinowac.
  • marekggg 15.02.19, 09:28
    ale wlasnie to kombinowanie jak tu przechytrzyc system jest czesto podstawa "fortun". tylko ze ja nie bardzo rozumiem goscia - wiedzial ze bedzie sprzedawal samochod, ale jakos sie niepofatygowal do salonu zeby zapytac ile sie czeka na samochod. na razie tylko wiemy za gosciu "ciezko pracuje" ale planowac nie umie.
  • engine8 15.02.19, 20:52
    Nas komuna nauczyla ze ma dwie drogi do celu - prosta i kreta to wybieraj kreta poniewaz na prostej na pewno sa pulapki ... i wiekszasc ludzi wybiera prosta wiec tam moze byc ciasno i kolejki... a tak zamiast w kolece to tylnymi drziawami.

A jak pojdziesz do salonu i powiesz prosto z mostu - kupuje u was ale potrzebuje pojazd od jutra do czasu dostawy nowego..
    Nie zdziwilbym sie gdyby zaoferaowali bardzo atrakcyjna opcje..
  • waga170 15.02.19, 07:20
    Ja znam goscia z Volvo Polska ktory chetnie by sie dowiedzial kiedy wyjezdzasz na dluzej. Podwozilby twoja zone swoim samochodem.
  • engine8 15.02.19, 20:49
    Ja znam goscia co maluje Volvo ale nie wiem czy on moze tu pomoc :)
  • trypel 15.02.19, 21:06
    waga170 napisała:

> Podwozilby twoja zone swoim samochodem.

jakis desperat? żeby tak bez zdjecia i rozmowy wstepnej podejmować tak poważne zobowiązania

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • tbernard 15.02.19, 09:47
    kamirsen napisał(a):

> Witam Państwa. Mam pytanie czy ktoś z Państwa zna kogoś w Volvo Polska kto mógł
    > by przyspieszyć produkcji zamówionego volvo xc90?

Ale w jakiej wersji silnikowej? Czy to ropniak?
  • galtomone 15.02.19, 09:58
    A Volvo Polska ma swoje fabryki??? Bo jak nie to nawet moja znajoma Pani Marysia nie da rady pomóc :-(

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • pies_w_studni 15.02.19, 10:14
    Jakby co to mogę zadzwonić do prezesa Samuelssona i coś tam przyspieszyć. Tylko daj tu namiary na siebie, nazwisko, numer telefonu, adres itp.
  • nazimno 15.02.19, 10:23
    .
  • marekggg 15.02.19, 12:55
    mozna spamowac i wciskac komus folie na szyby ale samochod w cenie mieszkania? to inny level idiotyzmu w takim razie.
  • 1realista 15.02.19, 11:55
    A nie możesz wynająć jakieś auto na 2-3 miesiące do czasu odbioru nowego? To niewielki koszt, bo jak kogoś stać na xc90 to będzie stać na taki wynajem.
  • bywalec.hoteli 18.02.19, 10:12
    A żona w ciąży? Bo jak nie, to może sąsiad może ją wozić ? :)

--
    Czy ktoś wie jakie będzie lato 2019?
  • 1karo_ka 19.02.19, 09:10
    Volvo i Kamil / nie pasujecie do siebie.
    Raczej BMW.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.