Dodaj do ulubionych

ot lizanie dupska usa wsyd na cala Europe

16.02.19, 09:32
Nikt tak nie robi. Nawet Turcja za wszystko każe usa płacić.

Ten szczyt anty iranski, zakupy uzbrojenia, płacenie za bazy usa.

Ja pierdole.

Skąd w tym narodzie ta genetyczna głupota i to uwielbienie dla usa?

Polska nie zasługuje na bycie w ue. Tamci powinni zrobić pol-kick-out a nie żaden polexit.
Edytor zaawansowany
  • pies_w_studni 16.02.19, 09:39
    Cóż, trudno się nie zgodzić.
  • trypel 16.02.19, 10:08
    Niestety masz racje.

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • szymi_mispanda 16.02.19, 10:13
    Jeszcze ten kurwa super drogi gaz, szczekanie na rosje, integrowanie się z ta jebana ukraina

Ja pierdziele ile usa juz ugralo
  • bywalec.hoteli 16.02.19, 15:13
    Niestety :( dlaczego pisowcy są tacy durni jeśli chodzi o przyjaźn z USraelem ?

--
    Gorące pozdrowienia od Bywalca Hoteli! :)
  • misiaczek1281 16.02.19, 15:27
    gdyby ci zielone ludziki zapukały do okna to byś inaczej pisał...haraszo?
  • misiaczek1281 16.02.19, 15:32
    i kurka już ruski nie zakręci bo będziem mieć gaz usa i norwegii:) i kto by się odważył dziś na nas napaść jak wielokrotnie to bywało w historii? no powiedzcie kto, choć jeden....cisza...nikt...
  • szymi_mispanda 16.02.19, 15:48
    Rosja jakby doszedł do władzy wariat jakiś Chruszczow nowy to od momentu wydania rozkazu do momentu jakby stali na Odrze to daje max 72 godziny.

Głupi ma szczęście więc na razie nie mają takiego interesu to Polska sobie egzystuje a nawet jej się wydaje że coś znaczy hyhy
  • misiaczek1281 16.02.19, 19:35
    szymi_mispanda napisał(a):

> Rosja jakby doszedł do władzy wariat jakiś Chruszczow nowy to od momentu wydani
    > a rozkazu do momentu jakby stali na Odrze to daje max 72 godziny.

ale przez kolejne 72 godziny amerykanie by sprawili że by tak szybko jak przyszli tak szybko by uciekli czyli max 144 godziny :)
    > Głupi ma szczęście więc na razie nie mają takiego interesu to Polska sobie egzy
    > stuje a nawet jej się wydaje że coś znaczy hyhy
    nie taki głupi skoro przyjaźni się z najpotężniejszym militarnie państwem świata czyli USA...nawet gdyby mieli interes to swoimi maszynami z czasów ZSRR w starciu z amerykańskimi nowoczesnymi technologiami na dłuższą metę nie mają szans...jedynie na początku byłby efekt zaskoczenia to by najwyżej kilka dni mogli wejść a potem baj baj...różnica technologiczna to 30-50 lat:)
  • szymi_mispanda 16.02.19, 20:32
    glupoty pieprzysz.

1. jakby rosjanie weszli do odry wojskami ladowymi to najprawdopodobniej usa I nato by co najwyzej wyrazily oburzenie. tych pare setek amerykancow co sa w polscy ruscy by sie dogadali ze zostawia w spokoju a amerykanie maja ich zabierac.

2. teraz wszyscy pieprza o internecine wojnach hybrydowych ale prawda jest taka ze jak przyjdzie wojna prawdziwa do swiata zachodniego to jesli nie bedzie atomowa to bedzie sie toczyla ostatecznie piechota, starymi dobrymi bagnetami.

w starciu usa po pierwsze usa odpuszcza jako swietnie biznesmeni nawet jakby rosja cala Europe zajela - nie zaryzykuja czegos czego u nich nie bylo od wojny secesyjnej, czyli ze konfliktu sie przeniesie na ich teren I ich zcymbalone spoleczenstwo siedzace przed fejsbukiem dostanie to czego nie pamietaja tam przodkowie przodkow - np nalot na najwieksze miasta

wiec odpuszcza

3. wg mnie porownywanie budzetow wojskowych w wartosciach bezwzglednych jest propaganda nie wiem przez kogo siana - chba ludzka gkupote

jak nie rozumiesz to wez 100 dolarow I sprobuj przezyc za nie w nowym jorku miesiac, a potem w bangladeszu

to samo jest z budzetami wojskowmi - przyklad co potrzeba zeby zaprojektowac I wybudowac okret podwodny klasy Yasen?

- surowce
    - energie
    - oraz przede wszystkim ludzka prace zarowno umyslowa jak I fizyczne

surowce rosja wszystkie ma swoje - nic nie musi kupowac
    - energie wezmie ze swoich elektrowni obslugiwanych przez lokalnych rosyjskich inzynierow

yasena zaprojektuja w biurze projektowym rubin rosyjscy patrioci dostajacy rosyjskie wynagrodzenie

I tak bedzie z calym lancuchem zaleznosci - w wartosciach bezwzglednch zaprojektowany I wybudowanie dowolnej broni w rosji bedzie kilkukrotnie tansze niz w USA

natomiast efekt koncowy bedzie podobny - tzn bron na tym samym poziomie

jak dla mnie obecnie na swiecie dalej wojskowo ex equo pierwsze sa rosja I usa

chiny I indie to jest telewizyjna przesada I tzw przereklamowanie - zawsze sobie znajda temat zeby zrobic z igly widly

wojsowo rosja I usa I nikt wiecej - I do tego to jest podobny poziom I to teraz w obecnych latach
  • vogon.jeltz 18.02.19, 13:49
    > ale przez kolejne 72 godziny amerykanie by sprawili że by tak szybko
    > jak przyszli tak szybko by uciekli czyli max 144 godziny :)

Jak zwykle cię pojebało. Być może pamiętasz pierwszą wojnę w Zatoce? Kuwejt to kraj dużo mniejszy niż Polska, a Irak był nieporównanie słabszym przeciwnikiem niż Rosja, a jednak pogonienie wojsk Saddama zajęło koalicji (czyli Amerykanom głównie) dobrze ponad miesiąc. Nie mówiąc o tym, że w wariancie z wariatem na Kremlu NATO w ogóle długo zastanawiałoby się, czy w ogóle Ruskich zaatakować, nie chcąc ryzykować konfliktu nuklearnego.
  • fabiedak 18.02.19, 15:50
    Do tego warto pamiętać, że atak na Saddama był poprzedzony dość długimi przygotowaniami. Nie ma w Europie teraz sił zdolnych do powstrzymania zdecydowanego ataku Rosji przed dotarciem rosyjskich sił do linii Odry, a zapewne nawet i Łaby.

To nie Zimna Wojna, kiedy to we względnie ostrym pogotowiu Zachód utrzymywał spore siły pod zintegrowanym i niekwestionowanym przez nikogo dowództwem. Amerykanie mają w Europie ułamek tego, czym dysponowały 30 lat temu, gotowość tych jednostek jest też dużo niższa. Wszystkie armie zachodnioeuropejskie - na fali pozimnowojennego odprężenia i poczucia, że "rosyjski niedźwiedź" odpuścił sobie groźne pomruki - przeszły ogromne redukcje zarówno jeśli chodzi o liczebność, jak i zaopatrzenie w sprzęt, w szczególności ten ciężki. Amunicji, zwłaszcza precyzyjnej, też raczej jest za mało na długotrwały pełnoskalowy konflikt zbrojny.

A na naszym lokalnym podwórku niestety najgorsze jest to, że naiwność, łatwowierność i brak elementarnej wiedzy nie pozbawiają prawa głosu.
  • samspade 16.02.19, 17:01
    Ale to nie powód futrzasty być wasalem USA. Kupować od nich drogo, bez offsetu na fatalnych warunkach. Być przeciw interesom UE.
    A bazy? Skoro mamy za nie płacić to wystarczy że ktoś da więcej. A jeśli mamy płacić za bazy, które niby mają dać bezpieczeństwo to po co nam NATO?
  • engine8 16.02.19, 18:20
    A jeszcze zeby moc kupowac od USA to musicie wywalic Huawei z rynku :))
    Nie wiem jak dlugo Wam zajmie aby pojac ze dopuki zydzi bez rzadzic w Polsce (oficjalnie czy tez nie) to bedzie tylko gorzej..

No ale to dopiero poczatek. powoli bedzici emusilei dostosowac sie do wymagan i oddac tzw mienie bezspadkowe prawowitym wlascicielem co zrobi z polakow najemcow mieszkan ktorych wlascicile beda miec prao glosowania a wiec rzdzenia.... A ze to poparter amerykanska ustawa 447 o ktorej Pompeo wspomnial i jak na razie "zachecil" do wprowadzenie odpwidnich praw.... i on musi na ten temat zdac sprawozdanie kongresowi (Pamietacie ze juz rok temu 59 senatorow amerykanskich wystosowalo list do Premiera wzywajac do zaplaty?) - senatorowi co podpisali pamietaja i na pewno na nic nie zaglosuja co Polsce pomoze zanim to sie nie stanie...
    Tak ze radzilbym zapiac pasy bo ten roller coaster na razie ciagle jedzie pod gorke...
  • szymi_mispanda 16.02.19, 18:41
    my jestesmy najglupszym narodem z najmadrzejszymi przyslowiami

tutaj pasuje "przyjaciol szukaj blisko, wrogow daleko" do tej polityke zagranicznej

a ogolnie do narodu "polka I przed szkoda I po szkodzie glupi"

• engine8 16.02.19, 18:47
    A nawet jest modlitwa "Panie Boze chron nas przed przyjaciolmi bo z wrogami poradzimy sobie sami"
  • samspade 16.02.19, 18:41
    Gdy ci debile ciągle będą rządzić jest to prawdopodobne.
  • bywalec.hoteli 16.02.19, 19:27
    No ale przecież u Was rządzą.

--
  • engine8 16.02.19, 19:43
    Dlatego wiem co mowie i my sobie tego zdajemy sprawe ... ale powiedz to Waszym to wrzask podnosza i o jakeis rasizmy posadzaja..
  • bywalec.hoteli 16.02.19, 19:46
    A u Was jeśli oni posiadają, Murzyni nie robią to kto na to wszystko robi ?

--
  • bywalec.hoteli 16.02.19, 19:31
    Trzeba powiedzieć Amerykanom: zostawiamy Huaweia, handlujemy z Iranem, Kuba, nic nie bedziemy płacić Eskimosom - zwroccie się po kasę do Niemców, a jak się Wam nie podoba to wypierdalac ze swoimi wojskami i bronią.

--
  • bywalec.hoteli 16.02.19, 19:48
    I zamiast Coca Coli i McDonalda wpuścimy tu np kwas chlebowy - tez z cukru - i ukraińskie pierogi

--
  • engine8 16.02.19, 20:56
    Sprobujcie to zobaczycie co bedzie.... gdzie bedziecie uciekac jako uchodzcy?
  • misiaczek1281 16.02.19, 19:42
    samspade napisał:

> Ale to nie powód futrzasty być wasalem USA. Kupować od nich drogo, bez offsetu
    > na fatalnych warunkach. Być przeciw interesom UE.
    > A bazy? Skoro mamy za nie płacić to wystarczy że ktoś da więcej. A jeśli mamy p
    > łacić za bazy, które niby mają dać bezpieczeństwo to po co nam NATO?

czyli lepiej kupować od francji latawce? czy ona nas obroni w razie czego? tak jak nie broniła w czasie II wojny światowej ? to wcale nie jest drogo jeśli w pakiecie ze sprzętem dostajemy od USA gwarancje bezpieczeństwa że nas obronią w razie czego i zwiększenie liczby ich żołnierzy...

wiadomosci.wp.pl/dlaczego-anglia-i-francja-zdradzily-polske-6032763031790209a
  • samspade 16.02.19, 22:06
    misiaczek1281 napisała:

> [b]czyli lepiej kupować od francji latawce? czy ona nas obroni w razie czego?

Latawce nie. Śmigłowce tak. Węgrzy kupują od nich. Ale Węgrzy rozgrywają nas jak chcą.
    A od Amerykanów nie dostaniemy żadnej gwarancji. Jeśli mamy płacić za ochronę to ta ochrona jest do dupy. Jest ważna do chwili gdy ktoś da więcej bądź będzie to bardziej opłacalne dla Amerykanów.
    I nawet nie chodzi o to że kupują amerykański sprzęt. Chodzi o to co i jak kupują. Amerykanie robią świetny interes. My nie.
    A szczyt był ukoronowaniem naszego gnojenia.
  • misiaczek1281 23.02.19, 17:33
    samspade napisał:

> misiaczek1281 napisała:
    >
    > > [b]czyli lepiej kupować od francji latawce? czy ona nas obroni w razie cz
    > ego?
    >
    >
    > Latawce nie. Śmigłowce tak.
    ale po co nam śmigłowce? ja wolę gwarancję bezpieczeństwa USA...
    > A od Amerykanów nie dostaniemy żadnej gwarancji.
    dostaniemy...już dostaliśmy...
    Jeśli mamy płacić za ochronę t
    > o ta ochrona jest do dupy. Jest ważna do chwili gdy ktoś da więcej bądź będzie
    > to bardziej opłacalne dla Amerykanów.
    Jest ważna bezterminowo.
    > I nawet nie chodzi o to że kupują amerykański sprzęt. Chodzi o to co i jak kupu
    > ją. Amerykanie robią świetny interes. My nie.
    Bezpieczeństwo nie ma ceny...
    > A szczyt był ukoronowaniem naszego gnojenia.
    naszego bezpieczeństwa i przyjaźni z USA
  • samspade 24.02.19, 09:05
    Już ci dzisiaj pisałem że w pisim świecie macie dziwnie poprzekręcane definicje.
    Wojsko nie potrzebuje śmigłowców.
    NATO jest nieistotne.
    Plucie na kraj to oznaką przyjaźni.
  • misiaczek1281 24.02.19, 10:38
    samspade napisał:

> Już ci dzisiaj pisałem że w pisim świecie macie dziwnie poprzekręcane definicje
    to ty masz poprzekręcane...nawróć się:)
    > Wojsko nie potrzebuje śmigłowców.
    Lepsze są te od USA czyli Black Hawki bo za nimi stoi sojusz z USA najpotężniejszą armią ale i gospodarką świata
    > NATO jest nieistotne.
    istotne...przecież zwiększamy składkę na obronność w NATO....nie to co inne kraje...zacieśniamy przyjaźń z największym członkiem NATO - USA
    > Plucie na kraj to oznaką przyjaźni.
    to opozycja pluje na kraj...my go ubogacamy zawierając przyjaźnie:)
  • samspade 24.02.19, 13:05
    misiaczek1281 napisała:

> to ty masz poprzekręcane...

Ja na podniesienie ZUS nie mówię że spada.

> Lepsze są te od USA czyli Black Hawki

Od tych budowanych razem z Ukrainą być może tak. Ale nie zmienia to faktu że kupiona wersja jest wersją cywilną.

> to opozycja pluje na kraj

USA i Izrael to opozycja. Morawiecki to opozycja. Czarnecki to opozycja.

>my go ubogacamy zawierając przyjaźnie

Wy czyli kto?
  • misiaczek1281 24.02.19, 14:58
    samspade napisał:

>
    > > to ty masz poprzekręcane...
    >
    > Ja na podniesienie ZUS nie mówię że spada.
    ja na podniesienie emerytur o 56 zł już po raz kolejny rok(waloryzacja), + nowość: dodatek 1100zł dla każdego emeryta wypłacone będzie w tym roku jednorazowo w kwietniu to uchwalą o tym też nie mówisz :)
    >
    > > to opozycja pluje na kraj
    >
    > USA i Izrael to opozycja. Morawiecki to opozycja. Czarnecki to opozycja.
    (s)PO-KO to opozycja ... troche kulawa bo nic nie proponuje tylko atakuje:)
    > >my go ubogacamy zawierając przyjaźnie
    >
    > Wy czyli kto?
    my Polacy
  • samspade 24.02.19, 15:24
    misiaczek1281 napisała:

> > Ja na podniesienie ZUS nie mówię że spada.
    > ja na podniesienie emerytur o

Ja mówię na to kampanie wyborcza i jej podstawowe danie czyli kiełbasa.
    500 na każde dziecko. Fajnie tylko jeszcze niedawno mówili ze nas na to nie stać. Mówił ten rząd. A teraz nagle stać jest nasz budżet na dodatkowe kilkadziesiąt miliardów.

> > Wy czyli kto?
    > my Polacy

I ja jako Polak mówię ze ten rząd jest żałosny. Skłócony ze wszystkimi. Na kolanach przed usa, które traktują nas jak szmatę i obrażają u nas.
  • misiaczek1281 24.02.19, 16:52
    samspade napisał:

>
    >
    > > > Ja na podniesienie ZUS nie mówię że spada.
    > > ja na podniesienie emerytur o
    >
    > Ja mówię na to kampanie wyborcza i jej podstawowe danie czyli kiełbasa.
    > 500 na każde dziecko. Fajnie tylko jeszcze niedawno mówili ze nas na to nie sta
    > ć. Mówił ten rząd. A teraz nagle stać jest nasz budżet na dodatkowe kilkadziesi
    > ąt miliardów.
    >
    > > > Wy czyli kto?
    > > my Polacy
    >
    > I ja jako Polak mówię ze ten rząd jest żałosny. Skłócony ze wszystkimi. Na kola
    > nach przed usa, które traktują nas jak szmatę i obrażają u nas.

nie ze wszystkimi....z USA nie jest skłócony...to ty traktujesz rząd jak ... i obrażasz ... USA mówią że jesteśmy ich przyjacielem ....naprawdę jesteś Polakiem? czy tak się zachowuje Polak? Amerykanin dla przykładu jest dumny ze swego kraju jaki by on nie był a ty? jeśli nie czujesz się Polakiem to zrezygnuj z obywatelstwa i wyemigruj....nie ma przymusu...
  • samspade 24.02.19, 18:54
    misiaczek1281 napisała:

> USA mówią że jesteśmy ich przyjacielem

Szkoda że za słowami nie idą czyny. Bo te mówią co innego.

>naprawdę jesteś Polakiem?

Tak.

> czy tak się zachowuje Polak?

To znaczy jak?

>Amerykanin dla przykładu jest dumny ze swego kr
    > aju jaki by on nie był a ty?

A ja jestem Polakiem. Nie muszę być dumny z usa.

>jeśli nie czujesz się Polakiem to zrezygnuj z obyw
    > atelstwa i wyemigruj....nie ma przymusu...

A kto ci powiedział że nie czuję się Polakiem. Taka kreatura jak ty nie będzie mi mówić żebym emigrowal.
  • misiaczek1281 24.02.19, 19:38
    samspade napisał:

>
    > > USA mówią że jesteśmy ich przyjacielem
    >
    > Szkoda że za słowami nie idą czyny. Bo te mówią co innego.
    idą czyny ...można te czyny róznie oceniać ale nie można mówić że ich nie ma więc nie zaprzeczaj faktom np. będziemy mieli broń i gaz tylko ty tego nie widzisz....czyżby dlatego że jesteś antypis? to by wiele tłumaczyło:)

> To znaczy jak?
    atakuje swój kraj za to że ma silnego przyjaciela - dziwne...nie wiem jak ty ale ja uważam że w życiu warto mieć przyjaciół...nie?
    > >Amerykanin dla przykładu jest dumny ze swego kr
    > > aju jaki by on nie był a ty?
    >
    > A ja jestem Polakiem. Nie muszę być dumny z usa.
    Pytam o dumę z Polski. Nie czujesz dumy? szkoda! bo ja czuję! i szczerze Ci polecam to uczucie bo jest fajne
    > >jeśli nie czujesz się Polakiem to zrezygnuj z obyw
    > > atelstwa i wyemigruj....nie ma przymusu...
    >
    > A kto ci powiedział że nie czuję się Polakiem. Taka kreatura jak ty nie będzie
    > mi mówić żebym emigrowal.
    ooo wyszło szydło z wora! ale chamidło od kreatur mnie wyzywa a ja do niego grzecznie pisałem....cóż...wydawało mi się że nie jesteś zadowolony z Polski skoro ją krytykujesz ...cóż....tym bardziej nie ma sensu rozmawiać z kimś kto obraża....dno dna.....spadaj na drzewko nie gadam z chamem nie ten poziom see you nara!
  • misiaczek1281 24.02.19, 19:49
    a i sory jeśli uraziłem dumę:) po prostu różnica poglądów ogromna...ja nie atakuje mojego kraju - taką mam zasadę...narazie
  • samspade 24.02.19, 20:36
    misiaczek1281 napisała:

> ..ja nie atakuje mojego kraju

Debilu a ja niby atakuję? Jesteś analfabeta jeżeli dla ciebie krytyka pis to atak na kraj.
  • samspade 24.02.19, 20:34
    misiaczek1281 napisała:

> idą czyny ...można te czyny róznie oceniać ale nie można mówić że ich nie ma

Oczywiście że można różnie oceniać. Być może dla ciebie pouczanie obrażanie to oznaką przyjaźni.

> atakuje swój kraj za to że ma silnego przyjaciela

Tyle że ja tak nie robię.

> ale chamidło

Pokaż kultury w wykonaniu misiak. Ale będzie zaraz pisał że nie jest chamem.

>cóż...wydawało mi się że nie jesteś zadowolony z Polski sk
    > oro ją krytykujesz

Nie krytykuję Polski ale rządzących.
    .
    >spadaj na drzewko nie gadam z chamem

Czemu chamie? Wpierw odmawiasz mi prawa mieszkania w Polsce bo nie jestem wyznawcą pisu. Utozsamiasz krytykę partii rządzącej z krytyką kraju. Wola partii wolą narodu? Nie te czasy.
  • szymi_mispanda 16.02.19, 15:50
    Taka polityka trwa od 30 lat, a uwielbienie narodu usa pewnie od 70.
  • hukers 16.02.19, 16:56
    Dyplomatołki
  • misiaczek1281 16.02.19, 19:50
    w sumie dobrze że mamy przyjaciela amerykę...a czy Donek nam coś w tej unii załatwił? chyba unia ałatwiła że zamiast żarówek po 2 zł mamy żarówki po 15 zł bo tamte żarówki były be i unia wprowadza nowe głupie przepisy...to samo z normami emisji spalin ... i z kim mamy tam trzymać? z niemiec mamy tylko samochody i to stare Diesle kopciuchy które kupują kubusie i mietki...80% supermarketów w naszym kraju to francuskie i niemieckie...większość polskich dawniej państwowych dużych firm sprzedano nazywając to prywatyzacją(chyba dziką) i teraz zyski czerpią niemcy, francuzi...więc co my mamy z tej unii? zarobki 4 razy niższe a to niby ta sama unia - Unia A i Unia B:) jedynie co wspiera naszą gospodarkę to eksport i możliwość wyjazdu,swobodnego podróżowania...
  • bimota 16.02.19, 20:57
    w sumie dobrze że mamy przyjaciela amerykę..

KTORY NAJPIERW NAS SPRZEDAL RUSKOM, A TERAZ, ZYDOM I LOI Z NAS ILE SIE DA...

większość polskich dawniej państwowych dużych firm sprzedano nazywając to prywatyzacją(chyba dziką)

A TY BYS WOLAL KUPOWAC W SKLEPACH 2X DROZEJ, CZY MOZE JESZCZE WIECEJ DOPLACAC... ?

A PODROZOWAC I EKSPORTOWAC MOZNA I BEZ UNII...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • samspade 16.02.19, 22:13
    misiaczek1281 napisała:

> w sumie dobrze że mamy przyjaciela amerykę

Przyjaciela? Któremu płacimy za "przyjaźń" i który nami pomiata. Traktuje nas jak ścierę.
    Reszta twojego wpisu jest jeszcze glupsza niż to o przyjacielu.
  • vogon.jeltz 18.02.19, 13:59
    > a czy Donek nam coś w tej unii załatwił?

Tusk nie jest od tego, żeby nam w UE "coś załatwiać", chamie. Tak samo - że posłużę sie przykładem, który masz szanse zrozumieć - jak p.o. prezydenta RP Adrian Dupa nie "załatwia" czegoś dla Małopolski.

> zamiast żarówek po 2 zł mamy żarówki po 15 zł

Które w ostatecznym rozrachunku (napisałbym "TCO", ale przecież i tak nie zrozumiesz tego skrótu, chamie), wychodzą i taniej, i z większą korzyścią dla środowiska.

• bimota 18.02.19, 14:52
    I NIEDLUGO UNIA BEDZIE NAM DIETE UKLADAC, BO WIE OD "CHAMA" LEPIEJ CO MU SMAKUJE, I NA BANK BEDZIE TO "TANSZE I KORZYSTNIEJSZE DAL SRODOWISKA"...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • jeepwdyzlu 18.02.19, 17:35
    Unia ma wady.
    Ale lepiej byłoby w niej nie być?
    Pomijam fundusze, ale nie widzicie korzyści wspólnego rynku? Swobody komunikacji, eksportu i importu, skokowego wzrostu inwestycji?
    Białoruś, Serbia czy Ukraina mają lepiej?

A co do USA.
    Tak, to imperium mające globalne interesy.
    Ale szczerze - Rosjanie są lepsi?
    Już nie pamiętacie jak jest pod kacapskim butem?

Jesteśmy niedużym krajem na peryferiach Zachodu. W strategicznym miejscu.
    Bez Usa i Nato - może moglibyśmy zapewnić sobie bezpieczeństwo. Ale jakim kosztem? Nakłady na obronność musiałyby wzrosnąć KILKUKROTNIE. Do 6 może 8% pkb. Plus powrót obowiązkowej służby.
    Jest na to społeczna akceptacja?
    Nie?
    To ssać lachę głąby, łykać i uśmiechać się kurwa! Szeroko!!!!

--
    YCDSOYA
  • samspade 19.02.19, 06:16
    Jeśli lubisz ssać innym i jeszcze im za to płacić gruba kasę to spoko. Raczej powinno to działać w drugą stronę. Ale nasz rząd chce się uśmiechać zamiast kazać wypierdalać amerykańcom. Obecnie USA nie jest naszym sprzymierzeńcem. Jasno to określili.
  • szymi_mispanda 19.02.19, 07:22
    Taka meska kurwe jak ty to tylko sie zabija przy pomocy noza lub zwyklego kija.
  • bimota 19.02.19, 18:16
    tak, lepiej w niej nie byc... I olanie USA nie oznacza skakanie do Rosji... Ile mozna tlumaczyc to samo...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • bimota 16.02.19, 20:31
    NIE EUROPA, BO CALA EUROPA TO POSMIEWISKO...

NP. KOREA TEZ PLACI ZA BAZY, DALTEGO USA KRECA LODY Z KRLD I UDAJA WROGOW...

I NIE POJMUJE DLACZEGO ZAKLADACIE GLUPOTE... NO NAROD MOZE I GLUPI, ALE WLADZA DOSKONALE WIE CO ROBI...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • bywalec.hoteli 16.02.19, 20:47
    A to ciekawa koncepcja. Zgodnie z tym USA kręcą lody z Iranem i udają wrogów ?

--
  • bimota 16.02.19, 20:58
    ZGODNIE Z CZYM ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • bywalec.hoteli 16.02.19, 21:04
    Zgodnie z twoja koncepcja ze USA kręci lody z Kimem

--
  • bimota 16.02.19, 21:08
    NO TO NIE...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • wislok1 16.02.19, 23:25
    Do USA mozna bylo zrozumiec dawniej za Obawmy, ale USA z trampkiem na czele to juz absolutna katastrofa i tylko szaleniec albo agent putlerka w Europie popiera polityke trampka majaca tak naorawde na celu zniszczenie UE i NATO
  • engine8 17.02.19, 00:40
    A wiec ja popieram Trumpka :) Aha, jeszcze dorzuc ONZ.
  • bywalec.hoteli 18.02.19, 09:14
    coś tam teraz zaczynają protestować - Morawiecki nie pojedzie do Izraela na V4 itp.

--
  • engine8 18.02.19, 17:44
    No wreszczie ktos sie odwazyl cos zrobic... wyglada ze cal wycieczka sie rozleciala... ale im sie baby wkrwia bo ju zmilay stroje kapielowe spakowane...
    www.bbc.com/news/world-europe-47277147

Bo Gazeta na czubku strony to raczej podala takie informacje ze sie rozplakalem jak czytalem o Izrelskim MSZ..
  • bywalec.hoteli 18.02.19, 18:50
    Może ocala honor, przynajmniej nie mówią ze śnieg pada jak gowno na nas leci. A co do kąpieli to Jerozolima leży nad morzem ?

--
    Czy ktoś wie jakie będzie lato 2019?
  • engine8 18.02.19, 19:01
    Nie musi i teraz nad morzem chlodno..... maja w hotelch super baseny
  • szymi_mispanda 18.02.19, 19:20
    W Zydowie cieplo jest.

Ktos wytlumaczy dlaczego wogle spotkanie wyszechradu ma byc w Zydowie?

Moze Budestag sie znacznie zbierac w Radomiu.
  • engine8 18.02.19, 19:36
    "Lutowy szczyt ma doprowadzić do zbliżenia państw Grupy Wyszehradzkiej z Izraelem. Benjamin Netanjahu szuka w Unii Europejskiej sojuszników, którzy mają stanowić przeciwwagę dla "stronniczości" Brukseli wobec Izraela - podaje izraelska gazeta "The Jerusalem Post". "

Czyli Nietneyahoo mial sie zblizyc - po naszemu przejac kontrole i wyruchac od tylu ta ogranizacje trzymajc za grzywe.....
  • samspade 19.02.19, 06:13
    Nie organizację ale być może Polskę. Z innymi krajami nie ma tak łatwo.
  • szymi_mispanda 19.02.19, 07:21
    Zydy maja wyraznie dalej pretensje po 70 latach I pewnie czesciowo uzasadnione bo jak znam rodakow to pewnie w czasie wojny nie z powodow rasowych ale czystej zazdrosci rabowali zydom majatki I tylko o to im chodzilo w przeciwienstwie do szwabow ktorzy mieli pobudki ideologiczne.

Ale to nie powod zeby sie kurwa teraz po 70 latach tak zydom podkladac.

Jak ktos lubi opierdalac gale za darmo jak Jeep to ta cala polityke zagraniczna popiera.

Ale normalni uwazaja ze my powinnismy trzzymac z UE czyli glownie z Niemcami oraz z zdrugiej strony z Rosja.

Dobre stosunku I handel oraz posrednictwo w handle miedzy UE I Rosja to jest gwarancja naszego bezpieczenstwa.
  • tbernard 19.02.19, 09:13
    szymi_mispanda napisał(a):

> Zydy maja wyraznie dalej pretensje po 70 latach I pewnie czesciowo uzasadnione
    > bo jak znam rodakow to pewnie w czasie wojny nie z powodow rasowych ale czystej
    > zazdrosci rabowali zydom majatki I tylko o to im chodzilo w przeciwienstwie do
    > szwabow ktorzy mieli pobudki ideologiczne.

Nie ma co uogólniać. Żydzi w Polsce wyrazili oburzenie, że ich osobiście też obraża ten gość, co wygaduje o wysysaniu antysemityzmu z mlekiem matki.
    Co do pobudek ideologicznych u Niemców to tylko wśród kibolstwa, któremu dano broń, ale mózgi tej machiny miały jak najbardziej podobne motywacja, co chciwi chłopi, czyli rabunek połączony z mordowaniem obrabowanych. Tylko skala logistyczna nieporównywalna. Ale istota zła taka sama.
    Paradoksalnie z tym wysysaniem z mlekiem matki u chłopów jest pewne ziarenko prawdy, ale należało by się zagłębić nieco w dalsze czasy. Otóż chłopstwo nawet po zniesieniu niewolnictwa nadal klepało ciężką biedę, która to bieda wynikała właśnie z tego, że przez wieki byli zniewoleni. Tymczasem Żydzi nie byli obarczeni takim osobistym zniewoleniem, nie byli cudzą własnością i tym samym mieli prawo się bogacić. No i kiedy już chłopi odzyskali osobistą niezależność to praktycznie nic nie mieli (ani własności pozwalającej się utrzymać, ani wykształcenia dającego możliwość wykorzystania wolności) i w takiej rzeczywistości przyszło im na rynku konkurować z tymi, co mieli możliwość bogacenia się od pokoleń. A wiadomo, jak to jest z konkurowaniem, gdy ma się znacznie gorszy punkt startowy. Silniejszy (bogatszy) zawsze wygra, bo może wziąć biednego na przeczekanie aż sam dobrowolnie za przysłowiową miskę ryżu zgodzi się pracować, bo nie ma innego wyjścia. No i taki stan przechodził z pokolenia na pokolenie pomimo formalnego już braku niewolnictwa. Biedni dziedziczyli biedę, a bogaci bogactwo pomnażali. No i stąd ta zazdrość. Gdy wleźli Niemcy, to nadarzyła się okazja, aby rabować i mordować bogatszych Żydów. Gdy wleźli Ruskie, to na celownik poszło ziemiaństwo, czyli głównie była szlachta i magnateria. Może w tym drugim przypadku mniej było przyzwolenia do mordowania, bo władze potrzebowały w swoich strukturach takich jak Jaruzelski, no i zapewne też względy religijne odegrały jakąś rolę.
    Masakra na Wołyniu miała w istocie podobne podłoże, a narodowe i religijne aspekty, to takie dorabianie ideologii.
  • bywalec.hoteli 19.02.19, 08:56
    engine8 napisał(a):

> Nie musi i teraz nad morzem chlodno..... maja w hotelch super baseny
    Stroje kąpielowe i baseny to jedno. Gorzej, że baby kupiły już sobie kiecki na bal i teraz będą im marudzić i narzekać.

BTW. Podoba mi się twoje poczucie humoru Engine8, cieszę się, że w USA nie straciłeś polskich jaj.

--
  • bruner4 19.02.19, 14:27
    Co do poglądów, że USA nas obronią (Misiaczek i inni), to pomyślcie logicznie; gdy przystąpiliśmy do NATO, podpisaliśmy z USA stosowne umowy, to co wtedy powinno się stać? W tym momencie Amerykanie powinni przesunąć z Niemiec swoje wojska pierwszoliniowe, nowoczesne czołgi, helikoptery i pociski manewrujące do nas, zrobili to? Rozmieścili tylko u nas placówkę systemu antrakietowego, który chroni zachodnią Europę (nie nas), nam sprzedali inny, przestarzały system rakietowy za ciężkie pieniądze, który i tak nie jest nam potrzebny, bo Rosjanie mają przewagę ok. 10-krotną w wojskach konwencjonalnych (hitlerowcy w 1939 mieli 2-3 krotną). A że podpisano umowy? W 1939 też mieliśmy podpisane umowy i to z dwoma mocarstwami. Są też przykłady, że USA też potrafi nie dotrzymywać swoich obietnic- tak było w 1956, kiedy Amerykanie obiecywali Węgrom że przyjdą im z pomocą. Jesteśmy uznawani jako wschodni zaścianek Europy, którego zdobycie nie oznacza kontroli nad całą Europą (w przypadku Niemiec i Francji jest już inaczej), jest bardzo wątpliwe by z naszego powodu Amerykanie ryzykowali wybuch III wojny światowej. Ale pieniądze oczywiście chętnie od nas biorą i wysyłają nasze wojsko na swoje wojny. I tak wzmacniamy amerykańska gospodarkę, walczymy w obcych nam wojnach, słuchamy się we wszystkim USA. W zamian za to słyszymy już od Amerykanów o konieczności zwrotu żydowskiego mienia, nawet nie chcą nam znieść wiz- jako jednym z jedynych w Europie.
  • glupota.nie.boli 19.02.19, 14:57
    bruner4 napisał:

>... nawet nie chcą nam znieść wiz- jako jednym z jedynych w Europie. <

Ogólnie bredzisz a twoja wzmianka o wizach pokazuje, ze jesteś ignorantem.
  • bruner4 19.02.19, 15:03
    A mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedz zamiast mnie obrażać? Może ci wytłumaczę.
  • bruner4 19.02.19, 15:24
    glupota.nie.boli napisał(a):

> bruner4 napisał:
    >
    > >... nawet nie chcą nam znieść wiz- jako jednym z jedynych w Europie. <
    >
    >
    > Ogólnie bredzisz a twoja wzmianka o wizach pokazuje, ze jesteś ignorantem.

Dobra, wyjaśnię ci i tobie podobnym jak to jest z wizami , żebyś więcej głupot nie pieprzył:
    ruch bezwizowy z USA jest możliwy, jeśli dany kraj spełni jedno podstawowe kryterium: odsetek obywateli, którym amerykańskie służby imigracyjne odmówiły w danym roku wizy nieimigracyjnej B1/B2 , nie może być wyższy niż 3 proc. To jest argument, którzy przedstawiają tacy jak ty, mówiąc że to kryterium obiektywne, niezależne od kraju, preferencji politycznych, itp. Tylko że wnioski wizowe rozpatrują urzędnicy ambasady USA - podwładni pani Mooosbacher i tu dużo zależy od ich dobrej woli (właściwie wszystko od niej zależy). Jeśli politycy USA, chcieliby znieść nam wizy, wystarczyłby jeden telefon do tej Moosbacher, ta wydałaby odpowiednie polecenia i odsetek odmów spadłby poniżej 3%. Nie chce mi się wierzyć, by nasze wnioski wizowe były gorsze niż Litwinów, Estończyków, Słowaków, Czechów. Moim zdaniem, jest to celowe działanie- wpływowe środowiska , niechętne w USA nam Polakom, starają się, by nam odrzucono tyle wniosków ile trzeba, by nie było podstaw do zniesienia wiz. Tyle w temacie, mam nadzieje ze zrozumiałeś.
  • bywalec.hoteli 19.02.19, 17:05
    Ta ruda kwoka obiecała ze pomoże znieść wizy. Pewnie dlatego liżą jej dupę i jeszcze nie wezwali na dywanik do MSZ.

--
  • glupota.nie.boli 19.02.19, 17:24
    bruner4 napisał:

'...wnioski wizowe rozpatrują urzędnicy ambasady USA... wystarczyłby jeden telefon do tej Moosbacher, ta wydałaby odpowiednie polecenia i odsetek odmów spadłby poniżej 3%."

Bredzisz. Podania o wizy rozpatruje konsulat. Ambasada zajmuje się sprawami państwowymi.
    Telefonicznie to może załatwić sprawę Tusk dzwoniąc do dyspozycyjnego polskiego sędziego.
  • tbernard 19.02.19, 17:45
    Nie wiem kto rozpatruje, ale składa się te wnioski w ambasadach i konsulatach.
    Co do istoty odrzucania na widzimisię które w praktyce jest odgórnie sterowane, to jest tak oczywiste, że
    chyba wyjątkowo ułomny na umyśle może temu zaprzeczać.
  • glupota.nie.boli 19.02.19, 21:01
    tbernard napisał:

>...ale składa się te wnioski w ambasadach i konsulatach.<

Wnioski wizowe składa się tylko w konsulatach. W ambasadach się nie składa.
  • engine8 19.02.19, 23:52
    No tylko ze zwykle w budynku Ambasady pewnie maja i dzial konsularny...Bo kto by robil inaczej?
    I kilka innych kinsulatow w roznych stronach juz bez ambasady ?
  • glupota.nie.boli 20.02.19, 09:59
    engine8 napisał(a):

> No tylko ze zwykle w budynku Ambasady pewnie maja i dzial konsularny...Bo kto by robil inaczej? I kilka innych kinsulatow w roznych stronach juz bez ambasady ?

Poszerzę twój amerykański horyzont. Meksyk ma w Stanach jedną ambasadę i pięćdziesiąt (50) konsulatów. Polska ma jedną ambasadę i ile konsulatów w USA? Twoje odpowiedzi na temat tobie nieznany są przykładem "Polish jokes". Na życzenie mogę wymienić z tobą kilka:)
    Będziesz dalej szedł w zaparte do upadłego? Dobrze, ze nie musisz ubiegać się o wizę. Mógłbyś sobie nie poradzić:)
  • engine8 20.02.19, 17:48
    Jak widac ciebie nie boli i pierd jak potluczony.... i zamiat wiedziec co mowisz to mowisz co wiesz......
    Nie umeisz czytac? Napisalem Tobie ze w Ambasadzie maja serwisy konsularne i tam tez dostaniesz wize
    A Ty tempaku mowisz mi ile kto ma ambasad al ile konsulatow.....
    Jakby glopota choc troche bolala to bys poszedl do amasady W warszawie z wnioskiem o wize do sekcji Kosularnej zamiast jechac do Konsulatu w Krakowie...
    A jak pojdziesz do budynku Ambasady Polskiej w Stanach W Washington to gwarantuje Ci ze Paszport tez dostaniesz i nie musisz jechac do Konsulatu w NYC..
  • glupota.nie.boli 20.02.19, 19:46
    Przeczytaj swój poprzedni post. Zadałeś dwa przygłupie pytania świadczące o twojej niewiedzy.
    Obecnie brniesz dalej. Dyskusja z tobą zaczyna być żałosna. Pozostaje tylko pytanie, na które nie znajdzie się odpowiedzi. Czy twój angielski jest tak samo chooyowo kulawy jak twój polski?
    Mylisz tempomat z "tempakiemi", ortograficzny tępaku. Już chyba za późno dla ciebie, aby usunąć z zanikającego języka polskiego przemycone za granicę wiejskie naleciałości, you pitiful asshole.
  • bywalec.hoteli 20.02.19, 21:18
    Piszesz nie na temat, jestes agresywny, atakujesz osoby, które maja więcej oleju i doświadczenia od ciebie. Po chuj mu wiedzieć ile Meksyk ma konsulatow w Stanach, skoro chodzi o konsulaty i ambasadę USA w Polsce. Jednym słowem : wypierdalaj z forum.

--
    Czy ktoś wie kiedy przyjdzie wiosna 2019?
  • glupota.nie.boli 20.02.19, 22:44
    Za mało bywasz:)
    你他妈的
  • bywalec.hoteli 21.02.19, 22:14
    Ta ma de :)

--
    Coś ciekawego na Netfliksie obejrzeliście ostatnio?
  • engine8 21.02.19, 22:34
    他妈的你 Ta ma de ni
  • bywalec.hoteli 19.02.19, 18:19
    Konsulat jest przecież wydziałem ambasady. Czyli Mosbacher jest szefem konsulów, którzy kierują zgodami i odmowami wiz.

--
  • jeepwdyzlu 19.02.19, 18:33
    Kurwa bywalec nie Mosbacher o tym decyduje tylko Pan Komputer.

--
    YCDSOYA
  • bywalec.hoteli 19.02.19, 18:40
    Do niego tez może Mosbacher zadzwonić

--
  • engine8 19.02.19, 18:52
    LOL

Nastoletniej sistrzenicy odmowili wizy.. Jak wyszla z konsulatu to wyslal SMSa ze nie przyjedzie.... Poniewaz niedaleko jest biuro Reprezentanta Kongresu wiec zona tam w te pedy.....Jego nie byla ale admisnistacja wziela dane i powiedzilei "zabaczym co sie da zrobic". Za godzine siostrzenica wyslala nastpengo SMsa ze zadzwonil konsulat na jej komorke aby wrocial to jej wize wbija...
  • bywalec.hoteli 19.02.19, 19:56
    Ale potem zadzwonią do Ciebie albo żony z pytaniem czy wpłaci Pan,Pani na kampanie kongresmena :)

--
  • engine8 19.02.19, 23:53
    Nie..... Oni z nie naszej frakcji.... do swoich dzwonia.. Ale nikt nie pytal czy my demokratyczni...
  • tbernard 19.02.19, 23:40
    Czyli potwierdzasz z pierwszej ręki, że reguluje tym widzimisię połączone z naciskami odgórnymi.
  • engine8 19.02.19, 23:54
    Pewnie po interwencji umotywalali ze dostala "na poreczenie spoleczne".
  • engine8 19.02.19, 18:55
    Ludzie nie wiedza co mowia...
    Znajomych syn jest Konsulem wlasnie od wiz (nie w Polsce ale innym kraju gdzi wuzy sa reglamentowane) i wiemy jak sie wizy daje i jak odmawia... Lud naiwny wierzy w to co mowia w TV...
  • bywalec.hoteli 19.02.19, 19:18
    Jeep wierzy, ze to komputer decyduje.

--
  • jeepwdyzlu 21.02.19, 11:58
    Jeep wierzy, ze to komputer decyduje.
    ---
    Bo decyduje.
    Program skoringuje odpowiedzi na kluczowe oytania - np posiadanie nieruchomości czy członkowstwo w partii komunistycznej i sugeruje decyzje. Konsul może je zmienić, ale robi to rzadko.
    Nawiasem mówiąc....konsul brzmi dumnie, ale to najczęściej prosty wyrobnik. Pierwszy stopień kariery w dyplomacji...

--
    YCDSOYA
  • bruner4 23.02.19, 00:13
    Ciekawe dlaczego komputer pozytywniej ocenia wnioski Litwinów, Łotyszy, Czechów, Słowaków. Widać tam jest inaczej zaprogramowany.
  • engine8 23.02.19, 01:43
    Komuter nic nie ocenia - komputer - jak nazwa wskazuje, liczy to co operator wklepie..
  • tbernard 23.02.19, 09:19
    Ten komputer świetnie wychwytuje, co tam z mlekiem matki wyssali aplikanci. Pod tym względem daleko nam do Litwinów, czy Łotyszów.
  • glupota.nie.boli 19.02.19, 19:33
    engine8 napisał(a):

>... wiemy jak sie wizy daje i jak odmawia... Lud naiwny wierzy w to co mowia w TV... "

Wyjaśnijcie nam, o wy, którzy wiecie jak...
    uk.usembassy.gov/visas/non-immigrant-visa-faqs/visa-refunds/
  • bywalec.hoteli 19.02.19, 20:07
    Tu tylko napisane ze przyznanie wizy jest uznaniowe. Faktycznie zachowujesz się zgodnie z nickiem.

--
  • glupota.nie.boli 19.02.19, 20:52
    Każda decyzja jest uznaniowa. Konsul jest tym który "uznaje" według określonego schematu. Decyzja konsula jest ostateczna i nie podlega zaskarżeniu. Odnoszę wrażenie, ze za rzadko bywasz.
  • engine8 19.02.19, 23:58
    Znaczy sie nikt nie moze zmienic decyzji Konsula ale konsul swoje decyzje to zmienic moze - bo zmienai jak trzeba.
    Ambasady i Konsulaty to przeciez organizacje mocno polityczne.. Kazdy prezydent - czy MSZ decyduje i stawia tam swoich..
  • bruner4 23.02.19, 00:14
    :-)
  • bruner4 23.02.19, 00:10
    To absolutnie nic nie zmienia. Decydują urzędnicy amerykańscy, ich szefami są szefem są politycy i to oni wydają im polecenia.
  • bywalec.hoteli 19.02.19, 15:11
    Dokładnie, oni nie są dla nas żadnymi przyjaciółmi czy obrońcami tylko pijawkami.

--
    Czy ktoś wie kiedy przyjdzie wiosna 2019?
  • misiaczek1281 24.02.19, 10:46
    bruner4 napisał:

> Co do poglądów, że USA nas obronią (Misiaczek i inni), to pomyślcie logicznie;
    > gdy przystąpiliśmy do NATO, podpisaliśmy z USA stosowne umowy, to co wtedy powi
    > nno się stać? W tym momencie Amerykanie powinni przesunąć z Niemiec swoje wojsk
    > a pierwszoliniowe, nowoczesne czołgi, helikoptery i pociski manewrujące do nas,
    > zrobili to? jesteśmy uznawani jako wschodni zaścianek Europy, którego zdobycie nie oznacz
    > a kontroli nad całą Europą (w przypadku Niemiec i Francji jest już inaczej), je
    > st bardzo wątpliwe by z naszego powodu Amerykanie ryzykowali wybuch III wojny ś
    > wiatowej.

Tak....zrobili to...mamy wojska amerykańskie w Polsce i sprzęt amerykański....przecież trwają rozmowy i rozważane jest zwiększenie liczby wojsk w Polsce i stałych baz o które zabiegamy...mamy gwarrancje bezpieczeństwa...a czyż to nie kto inny jak wasza ukochana gazetka w tytule trąbi że r szykuje się na wojnę?:) a więc sojusz z Amerykanami jest jak widać potrzebny...;-)

next.gazeta.pl/next/7,151003,24482949,putin-gromadzi-rezerwy-finansowe-szykuje-sie-na-wojne-czy-kryzys.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT
  • bimota 24.02.19, 11:53
    A TY WIERZYSZ GAZETCE ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • misiaczek1281 24.02.19, 15:00
    bimota napisał:

> A TY WIERZYSZ GAZETCE ?
    >
    ja nie, ale lemingosy wierzą w te bzdury:)
  • bimota 24.02.19, 18:23
    ALE TERAZ TY SIE NIMI PODPIERASZ...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • misiaczek1281 24.02.19, 19:43
    bimota napisał:

> ALE TERAZ TY SIE NIMI PODPIERASZ...
    >
    nie podpieram się...pokazałem tylko jakie głupoty piszą i że wy to łykacie jak dzieci kaszkę:)
  • bimota 25.02.19, 10:58
    TO GAZETA KLAMIE, CZY MOWI PRAWDE ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • jackk3 23.02.19, 21:14
    A ile lat lizanu sowiecka dupe? To i tak jeszcze nieduzo.
  • glupota.nie.boli 23.02.19, 21:40
    jackk3 napisał:

> A ile lat lizanu sowiecka dupe? To i tak jeszcze nieduzo.<

Tak ochoczo ssaliście hemoroidy ruskie, że obecna zmiana was irytuje, czerwone POmioty.
  • engine8 24.02.19, 02:59
    Kurde powiniens dostac nagrode za najbardziej pasujacy do osobowosci wybor "nicka".

• jackk3 24.02.19, 04:20
    To do mnie bylo?
  • glupota.nie.boli 24.02.19, 11:40
    jackk3 napisał:

> To do mnie bylo?<

Nie, to nie było do Ciebie. Ty tylko zwróciłeś uwagę forumowym rusofilom, że wisieliśmy u rosyjskiej doopy przez lata. Prowadziliśmy wspaniałe interesy z Rosjanami. Barter - wagon węgla
    lub flotylę budowanych w polskich stoczniach statków za wagon pluszowych misiów lub glinki kaolinowej do produkcji kurków gwiżdżących. To były cudowne (nie dla nas) interesy.

Symptomatyczne jest to, ze żaden z pełzających rusofili nie mieszka na wschód od Bugu.
    Wszyscy zachłystujący się Rosja piszą zza zachodniej granicy Polski. Żadnych peanów nie słyszymy z Chabarowska:)
  • yasiaq 24.02.19, 14:51
    zapomnieliście jeszcze dodać ,że politycy nie mają wpływu na decyzje konsulatów bo konsulaty są niezależne podobnie jak polskie sądy.. A poza tym co innego mieć przyjaciela a co innego wpuścić go do mieszkania ot tak po prostu..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.